الکتروموتور ایرانی

امروزه شرکت‌های ساخت دینام ایرانی برای تولید و صادرات الکتروموتور در خاورمیانه حرف اول را می‌زنند. ازجمله شرکت‌های پیشرو درزمینهٔ تولید الکتروموتور صنعتی در ایران می‌توان به الکتروموتور موتوژن، الکتروموتور الکتروژن و الکتروموتور جمکو اشاره کرد. در این شرکت‌ها انواع الکتروموتور سه فاز صنعتی و الکتروموتور پوسته چدن و دینام پوسته آلومینیوم ، الکتروموتور تک فاز ، الکتروموتور کولری و الکتروموتور مشعل گازی و ... تولید می شود. در زیر نشان‌های تجاری برتر ایرانی درزمینهٔ ساخت الکتروموتور نمایش داده‌شده است. خاطرنشان می‌کند برای سفارش الکتروموتور خاص می‌توانید از طریق لینک ثبت سفارش خاص با ما در تماس باشید.

 

الکتروموتور موتوژن الکتروموتور الکتروژن الکتروموتور جمکو

  

سوالات متداول در مورد الکتروموتور ایرانی

در ایران کدام برندها تولید الکتروموتور AC دارند؟

پاسخ: الکتروموتور موتوژن تبریز، الکتروموتور الکتروژن و الکتروموتور جمکو به‌عنوان تولیدکنندگان برتر انواع دینام AC در ایران هستند. این شرکت‌ها در صادرات الکتروموتور به خارج از کشور نیز سهیم بوده و در ساخت الکتروموتور صنعتی در ایران حرف اول را می‌زنند. شرکت الکتروموتور موتوژن انواع الکتروموتور سه فاز و الکتروموتور تک فاز را تولید می‌کند. در حال حاضر شرکت الکتروموتور الکتروژن تنها الکتروموتور سه فاز تولید می‌کند و در آینده‌ای نزدیک دینام تک فاز نیز تولید خواهد کرد. الکتروموتور موتوژن در بعضی توان‌ها هم پوسته آلومینیوم تولید می‌شود و پوسته چدن. این برندها به‌عنوان بهترین دینام ایرانی یا بهترین الکتروموتور ایرانی شناخته شده اند و دینام ایرانی با کیفیت به شمار میروند. 

آیا شما دینام ایرانی دست دوم هم دارید؟

پاسخ: به‌طورکلی در سایت کالا صنعتی دینام دست‌دوم به فروش نمی‌رسد اما در بخش دیوار صنعتی شما می‌توانید مواردی بیابید که توسط فروشندگان ثبت‌شده است. باید توجه داشت این کالاها مربوط به کالا صنعتی نبوده و قبل از واریزی حتماً از صحت و سلامت کالا مطمئن شوید.

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان