021-91304300

تمامی سفارشات از تاریخ 6 فروردین ماه به بعد ارسال خواهد شد

تخفیف شگفت انگیز

الکتروموتور ایرانی

 • الکتروموتور_موتوژن
 • الکتروموتور_الکتروژن
 • الکتروموتور_جمکو
 • الکتروموتور_دیزل_ساز

الکتروموتور ایرانی چیست؟

الکتروموتور تجهیزی است برای تبدیل انرژی الکتریکی به مکانیکی و در ایران سال هاست که برند های درجه یکی اقدام به تولید الکتروموتور کرده اند. بسیاری از افراد الکتروموتور ایرانی را با موتوژن می شناسند. موتوژن یکی از بهترین برند های سازنده الکتروموتور در ایران است و در سال های اخیر توانسته است بخش زیادی از بازار را در دست داشته باشد. اخیراً با تولید الکتروموتور ضد انفجار ایرانی، این برند نام خود را بسیار بیشتر بر سر زبانها انداخته است. الکتروژن و جمکو نیز جزو برند های خوب تولید الکتروموتور در ایران به شمار می روند. در توان های پایین الکتروژن و در توان های بالا جمکو پیشنهاد می شود.

در ادامه اطلاعاتی در مورد الکتروموتور ایرانی ارائه شده است. برای مشاهده ادامه مطالب برای روی بیشتر کلیک نمایید. شما میتوانید برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان و اطلاع از قیمت روز همه محصولات با بخش فروش کالاصنعتی تماس حاصل فرمایید.

الکتروموتور ایرانی

امروزه شرکت‌های ساخت موتور الکتریکی ایرانی برای تولید و صادرات الکتروموتور در خاورمیانه حرف اول را می‌زنند. از جمله شرکت‌های پیشرو در زمینهٔ تولید الکتروموتور صنعتی در ایران می‌توان به الکتروموتور موتوژن تبریز، الکتروژن و الکتروموتور جمکو اشاره کرد.

در این شرکت‌ها انواع الکتروموتور سه فاز صنعتی و الکتروموتور پوسته چدن و دینام پوسته آلومینیوم ، الکتروموتور تک فاز ، الکترو موتور کولری و الکتروموتور مشعل گازی و ... تولید می شود.

نقاط قوت و مزیت الکتروموتور ایرانی

یکی از مزایای خرید الکتروموتور ایرانی، خدمات پس از فروش بسیار عالی آنهاست. الکتروموتور اروپایی و چینی اگرچه کیفیت خوبی دارند، اما عموماً خدمات پس از فروش و گارانتی پاسخگو ندارند. این به آن معناست که خرید الکتروموتور با کیفیت ایرانی میتواند بهترین گزینه برای شما باشد. اما سوال اینجاست که در بین برند های مختلف کدام برند ایرانی را تهیه کنیم؟ در سایت کالا صنعتی سعی بر آن است که به بهترین شکل خدمات و کیفیت انواع الکتروموتور ایرانی را شرح داده و مشاوره خوبی برای خرید مشتری ارائه نماید. علاوه بر این با دانلود دیتاشیت با کیفیت و استاندارد کالا صنعتی و گرفتن مشاوره تلفنی رایگان، میتوانید بهترین خدمات را دریافت نمایید.

در بین انواع الکتروموتور ایرانی، برای توان های بالا الکتروموتور جمکو و موتوژن پیشنهاد شده و برای دینام های با توان پایین موتوژن تبریز میتواند یک گزینه خوب باشد. به طور کلی موتوژن برای هر دو مورد به عنوان یک گزینه قدیمی و مهم همیشه مطرح است.

 البته برای موتور کولر دینام های متفرقه زیادی نیز هستند که مارک های خیلی متفاوتی دارند، اما پیشنهاد کالا صنعتی استفاده از موتور کولر آبی معتبر نظیر الکتروموتور الکتروژن و موتوژن است. 

خاطرنشان می‌کند مشاوره برای انتخاب انواع کالای صنعتی رایگان بوده و کارشناسان فروش کالا صنعتی به خوبی می توانند با توجه به کیفیت و بودجه، پیشنهاداتی را ارائه دهند.

سوالات متداول در مورد الکتروموتور ایرانی

در ایران کدام برندها تولید الکتروموتور AC دارند؟

الکتروموتور موتوژن تبریز، الکتروموتور الکتروژن و الکتروموتور جمکو به‌ عنوان تولیدکنندگان برتر انواع دینام AC در ایران هستند. این شرکت‌ها در صادرات الکتروموتور به خارج از کشور نیز سهیم بوده و در ساخت الکتروموتور صنعتی در ایران حرف اول را می‌زنند. شرکت الکتروموتور موتوژن انواع الکتروموتور سه فاز و الکتروموتور تک فاز را تولید می‌کند. در حال حاضر شرکت الکتروموتور الکتروژن تنها الکتروموتور سه فاز تولید می‌کند و در آینده‌ای نزدیک دینام تک فاز نیز تولید خواهد کرد. الکتروموتور موتوژن در بعضی توان‌ها هم پوسته آلومینیوم تولید می‌شود و پوسته چدن. این برندها به‌ عنوان بهترین دینام ایرانی یا بهترین الکتروموتور ایرانی شناخته شده اند. 

آیا شما دینام ایرانی دست دوم هم دارید؟

به‌ طور کلی در سایت کالا صنعتی دینام دست‌ دوم به فروش نمی‌رسد اما با مشاوره دقیق، میتوان بهترین جایگزین را انتخاب کرد و هزینه ها را به شدت کاهش داد. باید توجه داشت اگر قصد خرید الکتروموتور کار کرده را دارید، قبل از واریز وجه، حتماً از صحت و سلامت کالا مطمئن شوید.

آیا خرید الکتروموتور ایرانی توصیه می شود؟

به جرات میتوان گفت الکتروموتور های ایرانی به نشان تجاری موتوژن ، الکتروژن و جمکو در خاور میانه نظیر نداشته و تقریباً بهترین برند های الکتروموتور موجود در منطقه به شمار می روند. علاوه بر این، صادرات بسیار عالی این برند های برتر ایرانی، برای کشور های همسایه و قیمت بسیار رقابتی نسبت به نمونه های مشابه، باعث شده استقبال تمامی کارخانجات داخلی را برای خرید الکتروموتور ایرانی در پی داشته باشد.

دینام سه فاز و تکفاز ایرانی حتماً و یقیناً به مشتریان کالا صنعتی توصیه شده و کالا صنعتی با افتخار تنها سایتی است که توانسته دیتاشیت و کاتالوگ این محصولات را با کیفیت بسیار مناسب ارائه دهد.
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

الکتروژن بهتر است یا موتوژن؟

برای پاسخ به این سوال، علاوه بر آنکه در مقاله " موتوژن یا الکتروژن " مفصل بحث و بررسی شده است، اما باید توجه داشت که شرایط استفاده از موتور به چه شکل است؟ اگر با الکتروموتور با تجهیز جانبی درایو یا همان اینورتر نصب شده است، پیشنهاد می شود حتماً از موتوژن استفاده نمایید. موتوژن برای کار با اینورتر بسیار خوب جواب داده و با توجه به راندمان بالایی که دارد حتماً توصیه می شود. اما در مواردی که قیمت ملاک است و الکتروموتور به صورت تک ضرب راه اندازی می شود، میتوان از الکتروژن نیز استفاده کرد.

 • سوالات متداول
ثبت سفارش
تعداد
عنوان