بستن
دسته بندی کالا

درخواست صدور پیش فاکتور فوری

برای ثبت سفارش در وب‌سایت کالا صنعتی، چه به عنوان مشتری حقیقی و چه به عنوان مشتری حقوقی فرآیندی ساده و روان با هدف خرید راحت شما طراحی شده است. با انتخاب اینکه قصد دارید به صورت حقیقی یا حقوقی خرید خود را انجام دهید، فرم مربوطه زیر را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن، پیش فاکتور مربوطه را از پلتفرم انتخابی شما، برای شما ارسال می‌کنند و می‌توانید نسبت به تکمیل سفارش اقدام کنید.

درخواست حقیقی

درخواست حقوقی

روش های ثبت سفارش کالا

سفارش در کالا صنعتی به دو روش صورت می‌گیرد:

  • خرید مستقیم از سایت: در این روش با انتخاب کالا می‌توانید به صورت مستقیم خرید خود را از سایت انجام دهید و در صورت نیاز، پشتیبان های فروش پاسخگوی سوالات شما هستند. جهت تکمیل اطلاعات خود راهنمای سفارش و خرید کالا را مطالعه کنید.
  • تماس تلفنی: در صورتی که برای خرید کالا نیاز به مشورت و دریافت اطلاعات بیشتر و صدور پیش فاکتور دارید، می‌توانید فرم درخواستی خود را برای کارشناس فروش ارسال کنید و یا با شماره تماس های درج شده در صفحه تماس با ما، تماس بگیرید.
  • ارسال درخواست از طریق پیام رسان ها: شما می‌توانید درخواست خود را از طریق پیام رسان های مختلف اعم از سروش، ایتا، بله، واتساپ، تلگرام و ... برای کارشناسان ما ارسال کنید.