021-91304300

تمامی سفارشات از تاریخ 6 فروردین ماه به بعد ارسال خواهد شد

تخفیف شگفت انگیز

الکتروموتور دیزل ساز

در ادامه اطلاعات و مشخصات فنی در مورد انواع الکتروموتور دیزل ساز را در اختیار شما قرار می دهیم. برای مشاهده ادامه مطالب بر روی بیشتر کلیک نمایید. شما میتوانید برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان و اطلاع از قیمت روز همه محصولات با بخش فروش کالاصنعتی تماس حاصل فرمایید.

شرکت تولیدی دیزل ساز یکی از بزرگترین شرکت های صنعتی در ایران به شمار می رود. برای خرید الکتروموتور دیزل ساز کافی است سایت کالا صنعتی را بررسی بفرمایید.

ادامه متن در پایین صفحه ...
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین

این دینام به تازگی در ایران تولید می شود و جایگاه خوبی پیدا کرده است.

شرکت دیزل ساز در کیلومتر 10 جاده کرج واقع شده و یکی از بزرگترین شرکت های بازرگانی صنعتی در ایران به شمار می رود.

این شرکت در سال های اخیر توانسته با تولید الکتروموتور دیزل ساز و پمپ جایگاه ویژه ای در بین تولید کنندگان کالای صنعتی باز کند.

علاوه بر موتور سه فاز و پمپ آب خانگی، دیزل ساز با پشتیبانی پنتاکس ایتالیا، شروع به تولید اینورتر پنتاکس کرده است که در نوع خود بسیار ارزشمند بوده و کالا صنعتی به عنوان نمایندگی فروش این شرکت آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان است.  

برای آگاهی از ابعاد و خصوصیات الکتروموتور دیزل ساز با کارشناسان فروش ما در تماس باشید. دینام دیزل ساز در ایران تولید به تمام ایران قابل ارسال است. کارخانه دیزل ساز در تهران وجود دارد و به تمام ایران قابل ارسال است.

نمایندگی الکتروموتور دیزل ساز به طور خاص وجود ندارد ولی قطعاً در ماه های آینده در بسیاری از شهر های ایران نظیر تهران، مشهد ، تبریز ، شیراز و اصفهان دارای نمایندگی خواهد بود.

الکتروموتور دیزل ساز

الکتروموتور دیزل ساز در توان‌های زیر 30 اسب و به صورت سه فاز و زیر 3 اسب به‌ صورت تکفاز در ایران تولید شده و با کیفیت مناسب و سیم‌ پیچ مس به بازار ارسال می‌شود.

موتور دیزل ساز با توجه به اینکه اشتغال وسیعی ایجاد کرده است در بین مصرف‌کنندگان داخلی از استقبال خوبی برخوردار است و شرکت‌هایی که به دنبال مصرف کالای ایرانی هستند، امروزه دینام دیزل ساز را با اطمینان مصرف می‌کنند.

سایت کالا صنعتی به‌عنوان عاملیت فروش الکتروموتور دیزل ساز سعی کرده است که با بهترین مشاوره همراه با دیتاشیت های با کیفیت، مشاوره مناسبی برای انتخاب انواع الکتروموتور دیزل ساز ارائه دهد.

 

الکتروموتور دیزل ساز

  • سوالات متداول
ثبت سفارش
تعداد
عنوان