درباره ما

درباره کالا صنعتی


شاید به جرات بتوان گفت که بزرگترین مزیت توسعه کسب و کار اینترنتی حذف واسطه هاست. تمامی تولید کنندگان که کالای با کیفیت تولید می کنند تمایل دارند که در یک بستر سالم کالای خود را عرضه کرده و به فروش برسانند. در بازار سنتی اغلب مشاهده می شود که به دلیل رقابت های ناسالم، کسب و کارهای نوپا که با تکنولوژی جدید اقدام به تولید کالا کرده اند، به دلیل عدم حمایت کافی، به سرعت از گردونه حذف می شود. کالا صنعتی با هدف شناساندن کالاهای با کیفیت ایرانی به مشتریان هدف، گامی بلند برای حذف واسطه برداشته است. از این رو با اضافه کردن بخش پنل فروشندگان کالا صنعتی، آمادگی خود را برای حمایت از تولید کنندگان داخلی اعلام می دارد.

امروزه توسعه فروشگاه های اینترنتی و معرفی محصولات از طریق اینترنت باعث شده است تا رشد قابل توجهی در بهبود کیفیت ارائه خدمات فروشگاهی شکل گیرد. بزرگترین مزیت فروشگاه های اینترنتی صرفه جویی در زمان برای انتخاب بهترین محصول است. از طرفی امروزه کمتر کسی است که بدون تحقیق و بررسی مشخصات کالا، اقدام به خرید نماید و در فروشگاه های اینترنتی این مهم قابل دسترس خواهد بود. کالا صنعتی تنها یک فروشگاه اینترنتی نیست بلکه همواره سعی دارد با آموزش مشتریان از طریق برگزاری سمینارهای آموزشی و ارائه کتب راهنما آنها را در انتخاب بهترین کالا یاری نماید. استفاده از جدید ترین متدهای آموزشی ، ارائه خدمات کارشناسی و آشنا کردن هر چه بیشتر مخاطبین با کالاهای صنعتی از جمله رسالت های این مجموعه است.

مجموعه گروه کالا صنعتی از سال 1382 با کادری مجرب و با هدف تامین کالاهای صنعتی و ارتقاء کیفی خدمات فنی بنا نهاده شد و امروزه به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالای صنعتی در کشور به شمار میآید. ارائه مشاوره فنی در انتخاب بهترین محصول، اعزام متخصص جهت تشخیص و ارزیابی نیاز مشتریان، تامین تجهیزات از برندهای معتبر داخلی و خارجی، حمل، نصب و راه اندازی تجهیزات در محل، خدمات پس از فروش مسئولانه و پیگیرانه، تعمیرات و تامین قطعات یدکی بخشی از خدمات این مجموعه است. 

یکی از مزایای بزرگ گروه کالا صنعتی به کارگیری تجربه افراد خبره در زمینه صنعت و قرار دادن متن های ارزشمند در ارتباط با محصولات مختلف و همچنین پاسخگویی به سوالات متداول مشتریان در زیر هر محصول است که از این حیث این فروشگاه اینترنتی را متمایز می کند. 

لوگوی کالا صنعتی

 

 هدف ما در مجموعه کالا صنعتی بهبود روز افزون کیفیت خدمات آموزشی و فروشگاهی، ارائه خدمات بر طبق برنامه زمانبندی منظم، آموزش مستمر پرسنل فروشگاهی و اینترنتی، ارائه خدمات طبق برنامه زمانبندی شده و افزایش رضایتمندی مشتریان بوده و هست. در این راستا، ضمن به خدمت گرفتن پرسنل کارآزموده و تربیت متخصصان فنی و گرفتن نمایندگی های معتبر، با ایجاد سایت فروشگاهی پیشرفته برای کالاهای صنعتی، ساختمانی و ابزار دقیق به دنبال تحقق اهداف گروه و توسعه این مجموعه فروشگاهی است.

فروشگاه کالا صنعتی علاوه بر فروش کالای صنعتی در ایران ، با افتخار انواع پمپ ، گیربکس صنعتی و الکتروموتور را به کشورهای پاکستان و افغانستان ارسال کرده و بدینوسیله در صادرات کالای صنعتی به کشور های همسایه هم نقش دارد. 

مراحل سفارش در کالا صنعتی

خاطر نشان می کند، گروه کالا صنعتی با همکاری شرکت ها و گروه های تخصصی در زمینه الکتروموتور، پمپ و گیربکس صنعتی ، برای طراحی، تولید و تعمیرات انواع کالای صنعتی و ارسال به سراسر ایران آمادگی دارد. لذا می توانید در قسمت ثبت سفارش خاص، هر نوع سفارش مربوط به کالای صنعتی را ثبت کرده و با کد رهگیری آنرا تا حصول نتیجه پیگیری نمایید. همچنین سفارشات مربوط به تعمیر الکتروموتور ، تعمیر پمپ صنعتی و تعمیر گیربکس صنعتی را نیز می توانید در قسمت تعمیرات ثبت نمایید تا کارشناسان فنی پس از بررسی، با شما تماس حاصل فرمایند.

در مسیر ساخت وبسایت کالا صنعتی از دوستان زیادی کمک گرفته شده است. لذا بدینوسیله از این عزیزان در همراهی این مجموعه نهایت قدردانی را داریم.

نکته بسیار مهم: برند کالا صنعتی به همراه لوگوی سایت متعلق به شرکت بهیاب صنعت تجارت فردا است و هرگونه سوء استفاده از نام کالا صنعتی و لوگوی شرکت در مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

ثبت سفارش
تعداد
عنوان