راهنمای سفارش و خرید کالا

فروشگاه های اینترنتی امروزه جایگاه ویژه ای در تامین نیاز مصرف کنندگان دارند و این فروشگاه ها عموماً دارای ساز و کار خاص خود هستند. در فروشگاه اینترنتی کالا صنعتی سعی بر این است که کاربر به بهترین شکل به کالای مورد نیاز خود دست یابد. اما با این وجود اگر به مشاوره بیشتر نیاز دارید، میتوانید از طریق ارتباط آنلاین  و یا تماس تلفنی، با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

در فروشگاه اینترنتی کالا صنعتی ، دو دسته کالا داریم

 1. کالا های موجود در بخش فروشگاهی و کالای قابل سفارش با زمان مشخص
 2. کالاهای خاص که در دسته بندی فروشگاه وجود ندارد و نیاز به ثبت سفارش خاص است

برای یک خرید موفق از کالاهایی که در فروشگاه اینترنتی کالا صنعتی وجود دارند، شما نیاز به طی مراحل ذیل دارید:

 1. انتخاب کالا از صفحات محصولات و ورود به صفحه مربوطه
 2. انتخاب نوع ، توان ، دور خورجی  برای گیربکس صنعتی ، الکتروموتور و ویبراتور و هد ، دبی و نوع سیال برای پمپ آلات
 3. ثبت و تایید محصول
 4. در این مرحله کارشناسان فروش با شما تماس خواهند گرفت
 5. پرداخت وجه و ارسال تاییده 
 6. دریافت کالا و تایید رسید 

برای ثبت سفارش کالاهای خاص که در لیست کالاهای فروشگاه وجود ندارد، شما به راحتی می توانید  کالای درخواستی را ثبت نموده تا در اولین فرصت همکاران ما با شما تماس گرفته و نسبت به ساخت محصول با شما تعامل نمایند. در این قسمت شما اگر تصویری از کالای مورد نظر ارسال بفرمایید، به کارشناسان فروش ما کمک شایانی خواهد کرد.

شرایط سفارش و ارسال کالا:

 1. ثبت سفارش در تمام ساعات شبانه روز امکان پذیر است.
 2. پس از ثبت سفارش، در ساعات اداری همان روز و روز بعد ( از ساعت 8 تا 16 ) ، کارشناسان فروش با شما تماس گرفته و برای ارسال کالا پیگیری خواهند کرد.
 3. در صورت تایید جنس مورد نظر و پرداخت وجه، کالا ارسال خواهد شد.
 4. برای کالاهای با ارزش کمتر از ده میلیون ریال، این امکان وجود دارد تا پرداخت در قبال تحویل در محل باشد و برای سایر نقاط کشور قبل از ارسال جنس، کل مبلغ فاکتور باید تسویه گردد.
 5. کالای ارسالی، قبل از ارسال، به لحاظ فیزیکی ، توسط بخش فنی مورد تست قرار می گیرد، لذا در زمان تحویل جنس، مشتری موظف است نسبت به صحت فیزیکی و ظاهری آنرا تایید نماید و در صورتی که اشکالی دارد به حامل کالا اطلاع رسانی کند. در غیر این صورت، پس از تحویل جنس و دریافت رسید توسط باربری، این فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال شکستگی و تغییر ظاهر فیزیکی محصول ندارد.  
 6. هزینه ارسال کالا به سایر نقاط ایران در زمان سفارش برآورد شده و اطلاع رسانی خواهد شد.

نحوه پرداخت مبلغ کالا:

 1. پرداخت از طریق شماره کارت  
 2. پرداخت در محل ( این پرداخت در حال حاضر مختص ارسال کالاهای با ارزش کمتر از پنجاه میلیون ریال در شهر مشهد است )

رویه بازگرداندن کالا

گروه کالا صنعتی امکانی فراهم کرده است تا محصولات بدون کارکرد را بازگردانده و جایگزین نماید. البته خاطر نشان می کند که کالاهای سفارشی خاص که در بازار مصرف عمومی ندارند، امکان مرجوعی ندارند.

لذا اگر کالای خریداری شده ( از بخش عمومی فروشگاه ) استفاده نشده باشد و  از درون پک ارسال شده باز نشده باشد، را میتوان برگردانده و در عوض محصولی دیگر جایگزین نمایید. بدیهی است اگر قیمت روز محصول جدید بیشتر از کالای مرجوعی باشد، ما به التفاوت مبلغ کالا از مشتری دریافت خواهد شد.

ضمناً برای مرجوع کردن کالا از زمان ثبت سفارش تنها 7 روز زمان خواهید داشت.ثبت سفارش
تعداد
عنوان