بستن
دسته بندی کالا

راهنمای خرید کالا از سایت

فروشگاه‌های اینترنتی امروزه جایگاه ویژه‌ای در تأمین نیاز مصرف‌کنندگان دارند و این فروشگاه‌ها عموماً دارای سازوکار خاص خود هستند. در فروشگاه اینترنتی کالاصنعتی سعی بر این است که کاربر به بهترین شکل به کالای مورد نیاز خود دست یابد. با این وجود اگر به مشاوره بیشتر نیاز دارید، می‌توانید از طریق ارتباط آنلاین و یا تماس تلفنی، با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

نحوه خرید از سایت

شما می‌توانید در ویدیو زیر، مراحل خرید از سایت را مشاهده کنید و در صورت نیاز به توضیحات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

در فروشگاه اینترنتی کالا صنعتی ، دو دسته کالا داریم

 1. کالا های موجود در بخش فروشگاهی و کالای قابل سفارش با زمان مشخص
 2. کالاهای خاص که در دسته بندی فروشگاه وجود ندارد و نیاز به ثبت سفارش خاص است

برای یک خرید موفق از کالاهایی که در فروشگاه اینترنتی کالا صنعتی وجود دارند، نیاز است که مراحل ذیل را طی کنید:

 1. انتخاب کالا از صفحات محصولات و ورود به صفحه مربوطه
 2. انتخاب جزئیات انتخابی کالا در صفحه محصول مورد نظر
 3. ثبت و تایید محصول که در این مرحله کارشناسان فروش با شما تماس خواهند گرفت
 4. پرداخت وجه و ارسال تأییدیه 
 5. دریافت و بررسی صحت و سلامت کالا 

برای ثبت سفارش کالاهای خاص که در لیست کالاهای فروشگاه وجود ندارد، شما به راحتی می‌توانید کالای درخواستی را ثبت نموده تا در اولین فرصت همکاران ما با شما تماس گرفته و نسبت به ساخت محصول و دریافت جزئیات بیشتر با شما تعامل نمایند. در این قسمت، ارسال تصویر از کالای مورد نظر، به کارشناسان فروش ما کمک شایانی خواهد کرد.

شرایط سفارش و ارسال کالا

 1.  ثبت سفارش در تمام ساعات شبانه روز امکان پذیر است.
 2.  پس از ثبت سفارش، در ساعات اداری همان روز و روز بعد ( از ساعت 8 تا 16 )، کارشناسان فروش با شما تماس گرفته و برای ارسال کالا پیگیری خواهند کرد.
 3.  کالای مورد نظر در صورت تأیید فنی و پرداخت وجه، ارسال خواهد شد.
 4.  کالای ارسالی مطابق پیش‌فاکتور، قبل از ارسال، به لحاظ فیزیکی توسط بخش فنی مورد تست قرار می‌گیرد، لذا تا 72 ساعت پس از تحویل سفارش، مشتری موظف است صحت فنی و سلامت ظاهری آن را تأیید نماید و در صورت مغایرت سفارش با پیش‌فاکتور به واحد حمل و نقل شرکت اعلام کند. در غیر این صورت، این فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال مغایرت فنی، شکستگی و تغییر ظاهر فیزیکی محصول ندارد.
 5. هزینه ارسال کالا به تمامی نقاط ایران در زمان سفارش برآورد شده و توسط واحد حمل و نقل اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نحوه پرداخت مبلغ کالا

پرداخت فقط از طریق درگاه‌های پرداخت سایت و یا واریز به حساب و کارت به کارت مقدور است.

رویه بازگشت کالا

گروه کالاصنعتی امکانی فراهم کرده است تا محصولات بدون کارکرد را بازگردانده و جایگزین نماید. البته خاطر نشان می کند که کالاهای سفارشی خاص که در بازار مصرف عمومی ندارند، امکان مرجوعی ندارند. لذا اگر کالای خریداری شده، استفاده نشده و بسته‌بندی آن سالم باشد، می‌توان کالا را مرجوع کرده و محصولی دیگر جایگزین نمایید و در صورت وجود، مابه‌التفاوت مبلغ کالا از مشتری دریافت خواهد شد. مهلت مرجوع کردن کالا، 7 روز پس از تحویل کالا توسط مشتری می‌باشد. بدیهی است که هزینه‌های بازگشت کالا اعم از پیک، باربری، تیپاکس و ... بر عهده مشتری است.