الکتروموتور زیمنس

اگر به دنبال جامع ترین رنج الکتروموتور های ولتاژ پایین در جهان هستید، الکتروموتور زیمنس بهترین گزینه خواهد بود. شرکت زیمنس آلمان تولید کننده انواع الکتروموتور low-voltage از توان 0.09 تا 5300 کیلووات است که در سال های اخیر تا توان 200 کیلووات در کشور چک تولید می شود.

علاوه بر الکتروموتور، شرکت زیمنس تولید کننده بسیاری از لوازم اتوماسیون نظیر اینورتر، کلید هوایی و ... نیز هست. کاهش مصرف انرژی یکی از مهمترین اهداف شرکت ها در افزایش بهره وری به شمار می رود و الکتروموتور زیمنس همواره بر این باور بوده است که باید با افزایش راندمان مصرف انرژی را کاهش داد.

برای همین است که شرکت زیمنس دست به طراحی موتورهای High-efficiency زده است. جدول زیر در حقیقت طبقه بندی انواع الکتروموتور زیمنس در دورها و توان های مختلف را نمایش می دهد. موتورهای 1LE1 زیمنس دارای دو دسته بندی اصلی است که به طور خلاصه میتوان به موتورهای با بدنه آلومینیوم و موتورهای با بدنه چدن زیمنس آنها را طبقه بندی کرد.

الکتروموتور زیمنس با بدنه آلومینیوم

 از 0.3 تا 45 کیلووات برای تمام ولتاژ های رایج در بازار     رنج توان و ولتاژ الکتروموتور
 از 80 تا 200 در تمام فریم ها استاندارد   دامنه فریم سایز ها
 از 750 تا 3600 دور در دقیقه     دامنه دور خروجی
 2 – 4 – 6 – 8     تعداد پل های الکتروموتور

 IE1 - بهره وری استاندارد (Standard Efficiency)
 IE2  - بهره وری بالا (High Efficiency)
 IE3  - بهره وری عالی (Premium Efficiency)
 IE4  - بهره وری بسیار عالی (Super Premium Efficiency)
 NEE  - راندمان بر اساس استاندارد NEMA
 NPE - راندمان بسیار بالا بر اساس استاندارد NEMA
 

    کلاس بهره وری زیمنس

الکتروموتور زیمنس با بدنه چدن

 از 0.09 تا 200 کیلووات برای تمام ولتاژ های رایج در بازار  رنج توان و ولتاژ الکتروموتور
 از 71 تا 315 در تمام فریم ها استاندارد  دامنه فریم سایز ها
 از 750 تا 3600 دور در دقیقه  دامنه دور خروجی
 2 – 4 – 6 – 8     تعداد پل های الکتروموتور
 IE1 - بهره وری استاندارد (Standard Efficiency)
 IE2  - بهره وری بالا (High Efficiency)
 IE3  - بهره وری عالی (Premium Efficiency)
 IE4  - بهره وری بسیار عالی (Super Premium Efficiency)
 NEE  - راندمان بر اساس استاندارد NEMA
 NPE - راندمان بسیار بالا بر اساس استاندارد NEMA
    کلاس بهره وری زیمنس

الکتروموتور کامپکت سری 1LE1 زیمنس

استفاده از الکتروموتور کامپکت زیمنس برای جاهایی که فضای کم بسیار مهم است استفاده می شود. در حقیقت با فریم کوچکتر، توان بالاتری را خواهید داشت. الکتروموتور کامپکت زیمنس علاوه بر فریم سایز کوچکتر، میتواند در راندمان های IE1 , IE2  و IE3 هم تولید شود که هزینه بهره برداری کاهش یابد.

امروزه بسیاری از صنایع با الکتروموتور زیمنس بسیار آشنا هستند. یک نشان تجاری بسیار شناخته شده در صنعت که میتواند جایگزین بسیاری از کالاهای مشابه باشد و با راندمان بالا کمترین هدر رفت انرژی را باعث شود.

دینام سه فاز زیمنس شاید برای بسیاری از کارخانجات صنعتی یکی از اولین انتخاب ها باشد و دینام تکفاز آن نیز در ایران بسیار کمیاب است. الکتروموتور زیمنس به طور عمده تا توان 200 کیلووات در کشور چک اسلواکی تولید می شود و اغلب موتورهای زیمنس موجود در ایران ساخت کشور چک هستند.

البته باید دقت کرد که اخیراً موتور زیمنس چینی نیر در بازار به فروش می رسد و مصرف کننده باید توجه داشته باشد تا با خرید موتور زیمنس از تامین کننده اصلی و نمایندگی رسمی الکتروموتور زیمنس در ایران ، خدمات با کیفیتی دریافت نماید.

کالا صنعتی به عنوان نمایندگی فروش الکتروموتور زیمنس در ایران، خدمات قبل و پس از فروش ارزنده ای را ارائه میکند که ارسال پیشنهاد مالی فوری، دیتاشیت با کیفیت الکتروموتور زیمنس و دادن اطلاعات راجع به قیمت الکتروموتور زیمنس و ارسال تصاویر واقعی تنها بخشی از خدمات این شرکت می باشد.

کالا صنعتی همواره سعی دارد کد دقیق الکتروموتور زیمنس را به مشتری ارائه نماید تا کالایی که به دست مصرف کننده خواهد رسید، با کد درخواستی مغایرتی نداشته باشد. نمایندگی الکتروموتور زیمنس در تهران شیراز مشهد و اصفهان وجود دارد که کالا صنعتی از هر انباری که موجود باشد با کمترین هزینه ارسال برای شما ارسال خواهد کرد.

 
 

الکتروموتور زیمنس Siemens دارای بیش از 165 سال سابقه فعالیت تجاری بوده و از جایگاهی بالایی در سطح جهان برخوردار است. شرکت الکتروموتور زیمنس Siemens درواقع به‌صورت یک نیروگاه جهانی شناخته‌شده که مثل یک زنجیره الکتریکی عمل می‌کند؛

بخش‌های مختلف این زنجیره عبارت‌اند از : تولید برق، انتقال و توزیع به راه‌حل‌های هوشمند شبکه و کاربرد کارآمد انرژی الکتریکی و همچنین درزمینه های پزشکی و تشخیص آزمایشگاهی.

الکتروموتور زیمنس

شرکت الکتروموتور زیمنس Siemens در تاریخ سی‌ام اکتبر سال 2016 میلادی، در 200 شعبه خود در سراسر کشورهای جهان 351000 کارمند را به استخدام خود درآورده بود. شرکت الکتروموتور زیمنس Siemens همچنین دارای تعداد بسیار زیادی کارخانه به میزان 289 عدد است که همگی آن‌ها فعال بوده، در بخش تولید و تولید عمده مشغول هستند که هیچ‌کدام دچار مشکل نشده‌اند.

علاوه بر تمامی این محسنات شرکت الکتروموتور زیمنس Siemens تقریباً و شاید قطعاً در تمامی کشورهای جهان دارای دفاتر فروش و نمایندگی الکتروموتور زیمنس، دفاتر تحقیق و توسعه، انبار و ساختمان اداری است.

الکتروموتور زیمنس در ایران نیز نمایندگی داشته و تمامی  الکتروموتور های زیمنس اعم از الکتروموتور ضد انفجار زیمنس، الکتروموتور سه فاز زیمنس (پایه دار و فلنچ دار) قابل‌دسترسی است. برای آگاهی از لیست قیمت الکتروموتور زیمنس با کارشناسان فروش در تماس باشید.

لوکو زیمنس

گسترش و توسعه سریع موتور زیمنس

ممکن است این سؤال پیش بیاید که الکتروموتور زیمنس Siemens چگونه توانست در مدت نسبتاً کوتاهی توسعه یابد و به جایگاه فعلی خود دست یابد؛ برای رسیدن به این مهم در شرکت الکتروموتور زیمنس Siemens از راه‌حل‌های مبتکرانه‌ای استفاده شد.

الکتروموتور زیمنس Siemens برای توسعه خود از روشDigital Realty استفاده کرد و با ترکیب کردن دو پایگاه داده یعنی  JDC Power Systems، Inc. و Siemens تلاش نمود به‌وسیله این پایگاه‌ها بتواند راهکارهای سریع‌تر و مقرون‌به‌صرفه تری را جهت تبدیل یک فرضیه به یک برنامه عملی در صنعت موردنظر خود ارائه کند.

براساس طرح هایی که با استفاده از پایگاه های داده گفته شده از آنها استخراج شد((JDC، شرکت الکتروموتور زیمنس Siemens کلیه تجهیزات توزیع برق را به صورت پیش بینی شده ای در اتاق الکتریکی مخصوصی نصب نمود تا از خطرات ناشی از اتصالات این تجهیزات مانند آتش سوزی جلوگیری کرده و در جهت استقرار ایمنی گام های تازه ای بردارد.

در نتیجه این اتفاقات Digital Realty به عنوان یک پیشرو در این زمینه شناخته شد که البته استیو کندیچ، معاون ارشد طراحی جهانی موفقیت این روش را کاملا به پایگاه های داده مرتبط می داند.

کارخانه زیمنس

شرکت الکتروموتور زیمنس آلمان که به‌مرورزمان در زمینه Digital Realty موفقیت‌هایی به دست آورده ، دارای متخصصینی در رابطه با این روش شده که به دلیل امتحان پس دادن و موفقیت این روش از استعدادهای فعال حمایت می‌کند و چه‌بسا از ایده‌های آن‌ها در بهبود عملکرد شرکت نیز استفاده کند.

به دلیل وجود همکاری با افرادی که در این زمینه با شرکت الکتروموتور زیمنس Siemens همکاری داشته‌اند، زمانی که برای کار در این روش صرف می‌شده باصرفه جویی از 179 روزبه 80 روز تقلیل پیداکرده است. این سرعت بسیار کارآمد و تعیین‌کننده بوده و در صنعت یک رکورد موفقیت‌آمیز به‌حساب می‌آید.

پیوند  Digital Realty، JDC و الکتروموتور زیمنس Siemens در آینده  نه‌چندان دور باعث ایجاد فرصت‌های متعدد و مختلف‌تری در زندگی ما خواهند شد چراکه استفاده از این طرح‌ها و روش‌ها به‌سرعت غیرقابل‌باوری در جهان درحال‌توسعه و گسترش است.

این روش‌ها می‌توانند رهبران پیشرویی باشند که همه ما را در صنعتی که به آن مشغولیم یاری کرده به پیشرفت ما کمک کنند و به ما قدرت و نیرویی اضافه کنند تا بتوانیم همواره مشتریان خاص خود را راضی نگه‌داشته و اطمینان آن‌ها را به خود جلب کنیم.

 
 

سوالات متداول در مورد الکتروموتور زیمنس

الکتروموتور زیمنس اصل آلمان است یا ساخت چین؟

پاسخ: الکتروموتور زیمنس اصل تا توان 200 کیلووات در کشور چک تولید می‌شود. البته در بازار ایران الکتروموتور زیمنس چینی هم ممکن هست که موجود باشد. باید توجه داشته باشید که اصالت فروشگاهی که از آن موتور زیمنس را تهیه می‌کنید بسیار مهم است.

الکتروموتور زیمنس اصل آلمان سال‌هاست که به‌واسطه ارزان بودن نیروی کار در کشور چک‌اسلواکی، در این کشور تولید و به بازار جهانی عرضه می‌شود. در ایران نیز نمایندگی الکتروموتور زیمنس وجود دارد که می‌تواند گواهی‌های مربوط به اصالت کالا را ارائه دهند.

اما الکتروموتور زیمنس چینی در سایت کالا صنعتی فروش ندارد و تمام دینام‌های زیمنس ارائه‌شده در این سایت از مبادی قانونی و کاملاً تائید شده به لحاظ اصالت هستند.

الکتروموتور سه فاز زیمنس و دینام تکفاز زیمنس هم موجود دارید؟

در گروه کالا صنعتی به‌صورت روتین، فقط الکتروموتور سه فاز زیمنس به فروش می‌رسد. اما الکتروموتور تک فاز زیمنس نیز به‌صورت سفارشی تهیه و برای مشتری ارسال می‌شود.

باید توجه داشته باشید که کیفیت بالای الکتروموتور سه فاز زیمنس باعث شده است که تأمین‌کنندگان و نمایندگی‌های الکتروموتور زیمنس در ایران تمایل بیشتری برای فروش این کالا داشته باشند.

لیست قیمت و کاتالوگ الکتروموتور زیمنس را از کجا دانلود کنم؟

پاسخ: برای دانلود لیست قیمت الکتروموتور زیمنس با کارشناسان فروش در تماس باشید. اما سایت کالا صنعتی همواره به دنبال این است که با گذاشتن قیمت الکتروموتور زیمنس به‌روز شده در سایت، بتواند اعتماد مشتریان را جلب کرده و بهترین خدمات را داشته باشد.

برای دانلود کاتالوگ الکتروموتور زیمنس به صفحه بانک کاتالوگ مراجعه نمایید. در سایت کالا صنعتی دیتاشیت با کیفیت الکتروموتور زیمنس و همچنین قیمت الکتروموتور زیمنس موجود است. این دیتاشیت را می‌توانید در بخش فایل های مرتبط در پایین هر کالا مشاهده بفرمایید.

کارخانه زیمنس

الکتروموتور زیمنس گارانتی دار است؟

پاسخ: به‌طورکلی الکتروموتور تضمین ندارد و اگر شرکتی یا شخصی برای الکتروموتور گارانتی می‌دهد صرفاً یک تعهد فروشنده به خریدار است. لذا الکتروموتور زیمنس گارانتی ندارد ولی با توجه به تعهدی که گروه کالا صنعتی دارد، با توجه به تحویل الکتروموتور اصلی، در صورت مشخص شدن ایراد کارخانه‌ای برای الکتروموتور ، نهایت همکاری را با مصرف‌کننده دارد.

به عبارتی اگر با تائید بازرس اتحادیه مشخص شود که ایراد الکتروموتور ناشی از قصور تولیدکننده بوده، قابل تعمیر یا تعویض است. برای این موضوع بازرس اتحادیه نظر خواهد داد.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان