الکتروموتور زیمنس

الکتروموتور زیمنس Siemens دارای بیش از 165 سال سابقه فعالیت تجاری بوده و از جایگاهی بالایی در سطح جهان برخوردار است.

شرکت الکتروموتور زیمنس Siemens در واقع به صورت یک نیروگاه جهانی شناخته شده که مثل یک زنجیره الکتریکی عمل می کند؛ بخش های مختلف این زنجیره عبارتند از : تولید برق، انتقال و توزیع به راه حل های هوشمند شبکه و کاربرد کارآمد انرژی الکتریکی و همچنین در زمینه های پزشکی و تشخیص آزمایشگاهی.

 

الکتروموتور زیمنس

 

شرکت الکتروموتور زیمنس Siemens در تاریخ سی ام اکتبر سال 2016 میلادی، در 200 شعبه خود در سراسر کشور های جهان 351000 کارمند را به استخدام خود درآورده بود. شرکت الکتروموتور زیمنس Siemens همچنین دارای تعداد بسیار زیادی کارخانه به میزان 289 عدد است که همگی آنها فعال بوده، در بخش تولید و تولید عمده مشغول هستند که هیچکدام دچار مشکل نشده اند. علاوه بر تمامی این محسّنات شرکت الکتروموتور زیمنس Siemens تقریبا و شاید قطعا در تمامی کشورهای جهان دارای دفاتر فروش و نمایندگی الکتروموتور زیمنس، دفاتر تحقیق و توسعه، انبار و ساختمان اداری می باشد.

الکتروموتور زیمنس در ایران نیز نمایندگی داشته و تمامی  الکتروموتور های زیمنس اعم از الکتروموتور ضد انفجار زیمنس، الکتروموتور سه فاز زیمنس (پایه دار و فلنچ دار) قابل دسترسی است. برای خرید الکتروموتور زیمنس با کارشناسان فروش در تماس باشید.

لوکو زیمنس

گسترش و توسعه سریع

 

ممکن است این سوال پیش بیاید که الکتروموتور زیمنس Siemens چگونه توانست در مدت نسبتا کوتاهی توسعه یابد و به جایگاه فعلی خود دست یابد؛ برای رسیدن به این مهم در شرکت الکتروموتور زیمنس Siemens از راه حل های مبتکرانه ای استفاده شد. الکتروموتور زیمنس Siemens برای توسعه خود از روشDigital Realty استفاده کرد و با ترکیب کردن دو پایگاه داده یعنی  JDC Power Systems، Inc. و Siemens تلاش نمود به وسیله این پایگاه ها بتواند راهکار های سریعتر و مقرون به صرفه تری را جهت تبدیل یک فرضیه به یک برنامه عملی در صنعت مورد نظر خود ارائه کند.

براساس طرح هایی که با استفاده از پایگاه های داده گفته شده از آنها استخراج شد((JDC، شرکت الکتروموتور زیمنس Siemens کلیه تجهیزات توزیع برق را به صورت پیش بینی شده ای در اتاق الکتریکی مخصوصی نصب نمود تا از خطرات ناشی از اتصالات این تجهیزات مانند آتش سوزی جلوگیری کرده و در جهت استقرار ایمنی گام های تازه ای بردارد. در نتیجه این اتفاقات Digital Realty به عنوان یک پیشرو در این زمینه شناخته شد که البته استیو کندیچ، معاون ارشد طراحی جهانی موفقیت این روش را کاملا به پایگاه های داده مرتبط می داند.

کارخانه زیمنس

شرکت الکتروموتور زیمنس آلمان که به مرور زمان در زمینه Digital Realty موفقیت هایی به دست آورده ، دارای متخصصینی در رابطه با این روش شده که به دلیل امتحان پس دادن و موفقیت این روش از استعداد های فعال حمایت می کند و چه بسا از ایده های آنها در بهبود عملکرد شرکت نیز استفاده کند. به دلیل وجود همکاری با افرادی که در این زمینه با شرکت الکتروموتور زیمنس Siemens همکاری داشته اند، زمانی که برای کار در این روش صرف میشده با صرفه جویی از 179 روز به 80 روز تقلیل پیدا کرده است. این سرعت بسیار کارآمد  و تعیین کننده بوده و در صنعت یک رکورد موفقیت آمیز به حساب می آید.

پیوند  Digital Realty، JDC و الکتروموتور زیمنس Siemens در آینده  نه چندان دور باعث ایجاد فرصت های متعدد و مختلف تری در زندگی ما خواهند شد چرا که استفاده از این طرح ها و روش ها به سرعت غیر قابل باوری در جهان در حال توسعه و گسترش می باشد. این روش ها می توانند رهبران پیشرویی باشند که همه ما را در صنعتی که به آن مشغولیم یاری کرده به پیشرفت ما کمک کنند و به ما قدرت و نیرویی اضافه کنند تا بتوانیم همواره مشتریان خاص خود را راضی نگه داشته و اطمینان آنها را به خود جلب کنیم.

کارخانه زیمنس

برای آگاهی از لیست قیمت الکتروموتور زیمنس با کارشناسان فروش در تماس باشید.

برای دریافت کاتالوگ الکتروموتور زیمنس به بخش بانک کاتالوگ مراجعه نمایید.

سوال متداولسوالات متداول

الکتروموتور زیمنس اصل آلمان است یا ساخت چین؟

پاسخ: الکتروموتور زیمنس اصل تا توان 250 کیلووات در کشور چک تولید میشود. البته در بازار ایران الکتروموتور زیمنس چینی هم ممکن هست که موجود باشد. 

الکتروموتور سه فاز زیمنس و دینام تک فاز زیمنس هم موجود دارید؟

در گروه کالا صنعتی فقط الکتروموتور سه فاز زیمنس به فروش می رسد. برای خرید الکتروموتور تک فاز با کارشناسان فروش در تماس باشید.

لیست قیمت الکتروموتور زیمنس را از کجا دانلود کنم؟

پاسخ: برای دانلود لیست قیمت الکتروموتور زیمنس با کارشناسان فروش در تماس باشید.

دانلود کاتالوگ الکتروموتور زیمنس از کجا امکان پذیر است؟

پاسخ: برای دانلود کاتالوگ الکتروموتور زیمنس به صفحه بانک کاتالوگ مراجعه نمایید.

الکتروموتور زیمنس گارانتی دار است؟

پاسخ: به طور کلی الکتروموتور گارانتی ندارد و اگر شرکتی یا شخصی برای الکتروموتور گارانتی میدهد صرفاً یک تعهد فروشنده به خریدار است. لذا الکتروموتور زیمنس گارانتی ندارد ولی با توجه به تعهدی که گروه کالا صنعتی دارد، با توجه به تحویل الکتروموتور اصلی، در صورت مشخص شده ایراد کارخانه ای برای الکتروموتور ، نهایت همکاری را با مصرف کننده دارد.

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان