الکترو گيربکس twt تايوان

الکتروگیربکس TWT تایوان یکی از با کیفیت ترین و کاربردی ترین گیربکس های موجود در بازار است. الکترو گيربکس twt تايوان دارای عملکردی مشابه گیربکس های معمولی است با این تفاوت که الکتروگیربکس ها به شکل مستقیم به یک الکتروموتور متصل هستند.

الکترو گيربکس twt تايوان وظیفه انتقال قدرت از یک محور به محور دیگر با شرایط مناسب را بر عهده دارد.

برای تغییر گشتاور یا سرعت یک چرخ دنده کافیست چرخ دنده های درگیر را تغییر دهید. جابه جایی بین چرخ دنده ها در الکترو گيربکس twt تايوان می تواند به صورت دستی توسط اپراتور یا به صورت اتوماتیک انجام گیرد.

سایت کالا صنعتی به عنوان یکی از اصلی ترین مراجع فروش کالاهای صنعتی که توانسته است بسیاری از محصولات برندهای معتبر خارج از جمله برند تایوانی TWT را وارد بازار ایران کند.  

گیربکس twt

ادامه متن در پایین صفحه ...  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین

انواع الکترو گيربکس twt تايوان

الکتروگیربکس یک تجهیز مکانیکی است که شامل چند چرخ دنده در جهت های مختلف است تا نیرو را از شفت ورودی دریافت کرده و در شفت خروجی ارائه دهد. 

الکترو گيربکس twt تايوان شامل یک پوشش و الکتروموتور با توان مشخص است که با حرکت الکتروموتور چرخ دنده های گیربکس نیز شروع به چرخش می کنند. متناسب با نیاز کاربر می توان از الکترو گيربکس twt تايوان در جهت افزایش سرعت دورانی یا گشتاور استفاده کرد.

طبقه بندی الکتروگیربکس با توجه به پارامترهای مختلفی از جمله شرایط کاری، مواد استفاده شده، توان و گشتاور خروجی، نوع اتصال ورودی و خروجی، زاویه و شکل محورهای ورودی و خروجی و کلاچ متصل به گیربکس است.

انواع الکترو گيربکس twt تايوان شامل الکتروگیربکس هلیکال، الکتروگیربکس شفت مستقیم، الکتروگیربکس شفت عمودی، الکتروگیربکس حلزونی و الکتروگیربکس خورشیدی است.

الکتروگیربکس twt تایوان مدل هلیکال

الکترو گيربکس twt تايوان مدل هلیکال از جمله گیربکس های کوچک و کم مصرف است که در صنایع مختلفی کاربرد دارد.

این مدل از الکتروگیربکس ها در صنایع تولید لاستیک، صنایع تولید پلاستیک، صنایع سیمانی، خرد کننده ها و نوار نقاله ها استفاده می شود.

الکتروگیربکس twt تایوان مدل شفت مستقیم

الکترو گيربکس twt تايوان مدل شفت مستقیم از جمله گیربکس هایی است که در صنایع سنگین استفاده می شود. twt gearbox دارای دقت طراحی بسیار بالایی هستند. این مدل از الکتروگیربکس ها دارای ضرایب انتقال بسیار بالا هستند.

الکتروگیربکس twt تایوان مدل شفت عمودی

الکترو گيربکس twt تايوان مدل شفت عمودی از جمله گیربکس هایی هستند که برای بار سنگین مناسب هستند.

این مدل از الکتروگیربکس ها به صورت غیر همراستا طراحی می شوند و برای انتقال قدرت در راستای مختلف مناسب هستند. کاتالوگ گیربکس تی دبلیو تی اطلاعات دقیق تری در مورد نحوه طراحی و تولید این گیربکس ها ارائه می دهد.

الکتروگیربکس twt تایوان مدل حلزونی

الکترو گيربکس twt تايوان مدل حلزونی از جمله گیربکس هایی هستند که به واسطه ضریب تبدیل بالا در صنعت معروف هستند. این مدل از الکتروگیربکس ها قابلیت تبدیل سرعت دورانی به گشتاور را در ضرایب بالا دارند.

الکتروگیربکس حلزونی معمولا در صنایع شیمیایی و معدنی به شکل گسترده استفاده می شود. معمولا یکی از شفت های ورودی یا خروجی این گیربکس ها دارای قطر زیادی است.

الکتروگیربکس twt تایوان مدل خورشیدی

الکترو گيربکس twt تايوان مدل خورشیدی از جمله گیربکس هایی هستند که به واسطه دقت عمل و کاربری خاص معروف هستند.

این گیربکس ها دارای هزینه بالای تعمیر و نگهداری می باشند و معمولا برای استفاده در تجهیزات خاص استفاده می شود. این گیربکس ها می تواند بازدهی تجهیزات صنعتی را به شکل قابل توجهی افزایش دهند..

الکترو گيربکس twt تايوان معمولا تحت تاثیر عوامل بیرونی زیادی قرار دارند و نسبت به انتخاب مدل مورد نظر باید دقت زیادی کرد.

عواملی که می تواند بر روی انتخاب الکتروگیربکس مورد نظر تاثیر گذارند عبارتند از دمای کاری، فشار کاری، ضربات ناگهانی، شوک های الکتریکی و سیکل های طولانی. در الکترو گيربکس twt تايوان نوع سیستم معمولا یکی است اما فاکتورهای سیستم می تواند متغیر باشد. این فاکتورها عبارتند از گشتاور خروجی، ضریب تبدیل، توان گیربکس و راندمان کاری است.

برند TWT یکی از برندهای معتبر تولید کننده تجهیزات صنعتی است که محصولات خود را به کشورهای مختلف دنیا صادر می کند. سطح کیفی الکترو گيربکس twt تايوان در سطح محصولات کشورهای اروپایی قرار دارد.

الکترو گيربکس twt تايوان معمولا به آرامی کار می کنند و نویز پایینی دارند به همین دلیل از این محصولات می توان در صنایعی که میزان نویز پایین اهمیت دارد، استفاده کرد.

الکترو گیربکس twt

الکتروگیربکس twt تایوان در سه نوع بار سبک، معمولی و سنگین ارائه می شود که هر کدام از این گیربکس ها قادر به کار در مدت زمان مشخصی هستند. بازه زمانی عملکردی هر کدام از این الکتروگیربکس ها در جدول زیر ارائه شده است.

در برخی موارد سرویس خدمات فنی مورد نیاز مانند روغن کاری نیز درج می شود. بهتر است در زمینه سرویس تعمیر و نگهداری با یک متخصص مشورت کنید. تعویض روغن گیربکس تاثیر بسزایی در بازدهی بالای این تجهیز دارد.

مشخصات گیربکس twt

کاربرد الکترو گيربکس twt تايوان

الکترو گيربکس twt تايوان قابلیت استفاده در صنایع مختلف را دارد. در واقع هر صنعتی که دارای قطعات و تجهیزات متحرک باشد می تواند از الکتروگيربکس twt استفاده کند.

این تجهیزات در خودروها نیز کاربری ویژه ای دارند. از الکترو گيربکس twt در صنایع کشاورزی، صنایع معدنی، صنایع راهسازی، جرثقیل ها و توربین ها استفاده می شود.

الکتروگیربکس ها معمولا در درایوهای هیدرواستاتیک و کیت های الکترونیکی کنترل جایگاه ویژه ای دارد و نیاز است که دقت طراحی آن برای این تجهیزات به شکل قابل توجهی افزایش یابد.

الکترو گيربکس twt تايوان معمولا در سیستم های فاصلاب و انتقال آب شهری نیز استفاده می شود. دستگاه های کششی و انواع رولرها از دیگر تجهیزاتی هستند که الکتروگيربکس twt در آن استفاده می شوند.

یکی دیگر از کاربری های الکترو گيربکس twt تايوان، در آسانسورها و بالابرها می باشد. این تجهیزات نقش بسیار مهمی در انتقال نیرو الکتروموتور به کابل را دارند و در صورت تغییر ناگهانی در انتقال نیرو می تواند موجب بروز خطرات جدی برای کاربران شود.

معمولا در برچسبی که در پشت الکترو گيربکس twt نصب می شود مقدار توان خروجی، دور ورودی، دور خروجی، گشتاور خروجی، ضریب تبدیل و نوع الکتروموتور درج می شود.

دمای کاری و نوع آرایش چرخ دنده ها معمولا در کاتالوگ الکترو گيربکس twt تایوان درج می شود. توصیه می شود قبل از خرید حتما کاتالوگ محصول مورد نظر خود را از سایت شرکت TWT دانلود کرده و یا با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید.

  • سوالات متداول
ثبت سفارش
تعداد
عنوان