گیربکس SEW

گیربکس SEW آلمانی یکی از نشان های تجاری شناخته شده در ایران است. گیربکس SEW در انواع گیربکس SEW هلیکال و گیربکس SEW بول هلیکال و گیربکس SEW کارخانه سیمان تولید میکند. برای مشاوره خزید گیربکس SEW با کارشناسان فروش در تماس باشید. 

گیربکس SEW در اکثر نقاط جهان دارای نمایندگی رسمی است و نمایندگی رسمی SEW در ایران نیز وجود دارد. برای انتخاب بهترین گیربکس SEW نیاز است که با کارشناسان فروش در تماس باشید تا بهترین گزینه را برای شما پیشنهاد دهند. 

 

سوالات متداول

لیست قیمت گیربکس SEW را از کجا میتوانم دانلود کنم؟

پاسخ: برای دانلود لیست قیمت گیربکس SEW و دریافت قیمت به روز گیربکس SEW با کارشناسان فروش در تماس باشید. 

کاتالوگ گیربکس SEW را از کجا دانلود کنم؟

پاسخ: کاتالوگ گیربکس هلیکال SEW و گیربکس بول هلیکال SEW را میتوانید از بخش بانک کاتالوگ دریافت نمایید. برای دانلود کاتالوگ گیربکس مکعبی SEW با کارشناسان فروش در تماس باشید. 

برای آگاهی از لیست قیمت گیربکس SEW با کارشناسان فروش در تماس باشید.

برای دریافت کاتالوگ گیربکس SEW با کارشناسان فروش در تماس باشید.

گیربکس شافت مستقیم SEW چگونه کار می کنند و چه مزایایی دارند؟ 

پاسخ: علت نامگذاری این نوع از گیربکس به نام SEW وجود چرخ دنده های با ساختار مارپیچ یا هلیکال است. چرخ دنده در گیربکس SEW از نوع چرخ دنده های ساده ای است که امتداد پروفیل در آنها نسبت به امتداد شفت مورب است. نحوه انتقال نیرو در گیربکس SEW به صورتی است که در لحظه انتقال نیرو بیش از یک دنده درگیر بوده و این باعث خواهد شد که هم روانتر کار کند و هم احتمال خرابی دنده ها کم شود و بتوانند در دور ها و توان های بالاتری که گیربکس های ساده قادر به فعالیت نیستند،کار کنند. اساس کار یک گیربکس شافت مستقیم SEW این است که بتوانند دور را کاهش داده و موجب افزایش میزان گشتاور در قسمت خروجی شوند.

گیربکس SEW ایتالیایی است یا آلمانی؟

پاسخ: اساساً گیربکس SEW آلمانی است ولی با توجه به اینکه تا به حال نمایندگی انحصاری گیربکس SEW در ایران وجود ندارد ، نمیتوان نمونه های دارای تاییدیه رسمی را پیدا کرد.

آیا گیربکس SEW گیربکس هلیکال و گیربکس حلزونی هم تولید میکند؟

پاسخ: گیربکس SEW تولید کننده انواع گیربکس هلیکال است.  

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان