گیربکس شاکرین

گیربکس شاکرین تولید کننده انواع گیربکس صنعتی در ایران است. برای خرید انواع گیربکس ایرانی میتوانید با کالا صنعتی در تماس باشید. تولید گیربکس صنعتی در کارخانه شاکرین گیربکس شامل موارد ذیل است:

گیربکس VF شاکرین 

گیربکس MVF شاکرین

گیربکس VF FC شاکرین

گیربکس MVF FC شاکرین

و انواع گیربکس هلیکال شاکرین که بسته به توان ورودی گیربکس صنعتی و نوع مصرف سایز و  نسبت دور متفاوتی دارند. 

برای دریافت کاتالوگ گیربکس شاکرین به بخش بانک کاتالوگ مراجعه نمایید.

برای دریافت لیست قیمت گیربکس شاکرین علاوه بر این که میتوانید در زیر محصولات مختلف را مشاهده نمایید، برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان فروش در تماس باشید.

سوالات متداول در مورد گیربکس شاکرین

گیربکس شاکرین در کدام استان تولید می شود؟

پاسخ: گیربکس شاکرین در اصفهان تولید و در بیشتر شهر های ایران نمایندگی گیربکس شاکرین وجود دارد. به عنوان مثال نمایندگی گیربکس شاکرین در مشهد، نمایندگی گیربکس شاکرین در تهران و در سایر شهرستان های ایران وجود دارد. گروه کالا صنعتی ارائه دهنده انواع گیربکس شاکرین در سایز ها و توان های متفاوت است. برای خرید گیربکس شاکرین با بخش فروش کالا صنعتی در تماس باشید.

گیربکس شاکرین با چه سایز هایی تولید می شود؟

پاسخ: گیربکس حلزونی شاکرین در سایز های 49 ، 63 ، 86 ، 110 ، 130 ، 150 ، 185 ، 210 و 250 تولید می شود. برای آگاهی از نسبت های تبدیل گیربکس شاکرین در سایز های مختلف با کارشناسان فروش در تماس باشید. گیربکس حلزونی شاکرین در صنایع مختلف کاربرد دارد و برای انتخاب بهترین گیربکس شاکرین با کارشناسان فروش در تماس باشید. گیربکس حلزونی شاکرین جرء انواع گیربکس با کیفیت در ایران به شمار می رود. 

مزیت گیربکس شاکرین نسبت به گیربکس چینی چیست؟

پاسخ: لوازم جانبی گیربکس در گیربکس شاکرین و به طور کلی گیربکس ایرانی به راحتی در دسترس بوده و به لحاظ خدمات پس از فروش بسیار قابل اعتماد تر هستند. گیربکس چینی گارانتی ندارد و به طور کلی گیربکس ایرانی بیشتر پیشنهاد می شود. گیربکس شاکرین با پوسته ای بسیار شکیل و دقیقاً مشابه با نمونه های گیربکس چینی امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است به طوری که اکثر دستگاه سازهای ایرانی تمایل به جایگزینی گیربکس چینی با گیربکس شاکرین دارند.

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان