پمپ ابارا

کارخانه ابارا در ژاپن در سال 1912 تاسیس شد و از همان ابتدا توجه خود را بر روی تولید انواع پمپ و کمپرسور متمرکز کرد. اکنون شرکت بزرگ ابارا دارای 104 زیر شاخه و 15 شرکت مستقل در 17 کشور دنیا می باشد.  شرکت ابارا در بیش از 17 کشور جهان فعالیت تولید خود را مدیریت می کند. ایتالیا،برزیل،چین و تایوان از جمله این کشورها هستند.صنایع تولیدی پمپ ابارا در پرند تهران فعالیت خود را از سال 1373 تحت نظر صنایع تولیدی پمپ ابارا ایتالیا آغاز کرد. برای مشاوره و خرید پمپ ابارا با کارشناسان فروش در تماس باشید. انواع پمپ آب خانگی ابارا ، کفکش ابارا و پمپ سیرکولاتور ابارا در سایت کالا صنعتی موجود می باشد.

لوگو ابارا

برای آگاهی از لیست قیمت و کاتالوگ پمپ ابارا با کارشناسان فروش در تماس باشید.

 

پمپ خانگی ابارا

پمپ های خانگی ابارا دارای سری های مختلفی همچون PRA،CMA،CDA،AGA هستند. به طور کلی اغلب مردم پمپ های خانگی را به نام های پمپ جتی،پمپ بشقابی و پمپ نیم اسب برای مصارف عمومی و خانگی می شناسند.جهت انتخاب مناسب ترین و به صرفه ترین پمپ مصرفی برای ساختمان یا سایر کاربری های خود با کارشناسان بخش فروش پمپ کالا صنعتی تماس بگیرید.

پمپ خانگی سری PRA

پمپ آب خانگی سری PRA که به پمپ های محیطی معروف هستن. از ویژگی های مهم این پمپ می توان به ابعاد کوچک و جابجایی و نصب آسان  قیمت مناسب اشاره کرد که سبب فروش بالای این پمپ شده است.توان پمپ های شرکت ابارا سری PRA از 0.5 تا 2 اسب بخار متغیر است.که مدل نیم اسب آن اغلب در مصارف مسکونی و ساختمانی پر کاربرد است. جنس پروانه این سری از پمپ ها برنج و بدنه ی آن چدنی است. قطر دهانه ورودی و خروجی این پمپ 1 اینچ بوده و شافت آن استیل و حداکثر مقدار دمای  آن 80 درجه سانتیگراد می باشد.

پمپ ابارا pra

بیشتر بخوانید : پمپ پنتاکس

پمپ خانگی سری CMA 

پمپ آّب خانگی سری CMA به پمپ های بشقابی معروف هستن.این پمپ ها به شکل سانتریفیوژی و تک پروانه هستند. پروانه این پمپ ها از جنس برنج و بدنه ی آن ها چدنی است. از ویژگی های مهم و قابل ذکر این پمپ ها کیفیت بالا،صدای کم و قابل تعمیر بودن می باشد. قابل ذکر است که این سری از پمپ ها از سری پمپ های PRA کم صدا تر است. توان پمپ های شرکت ابارا سری CMA از 0.5 تا 3 اسب بخار متغیر است. حداکثر دمای کاری آن 50 درجه سانتیگراد است.

پمپ اباراcma

پمپ خانگی سری AGA 

پمپ آّب خانگی سری AGA به پمپ های جتی معروف هستن. تفاوتی که پمپ های جتی با بشقابی دارند در فشار و دبی آن ها است به طوری که پمپ های جتی فشار بیشتر اما دبی کمتری تولید می کنند. پمپ های جتی به علت مکش زیاد به پمپ های خودمکش نیز معروف هستن. مقدار قطر ورودی و خروجی این سری از پمپ ها 1 اینچ بوده.پمپ های جتی ابارا دارای توان 1 اسب بوده و پروانه ی آن از جنس برنج و پوسته ی آن چدنی می باشد. مقدار آبدهی و هد پمپ جتی به ترتیب 3.6 متر مکعب بر ساعت و هد آن 47 متر می باشد.

پمپ اباراaga

پمپ خانگی سری CDA 

پمپ آّب خانگی سری CDA به پمپ های سانتریفیوژ معروف هستن. پمپ های سری CDA دارای دو پروانه هستن و به همین علت دارای دبی و فشار بالایی هستن. جنس بدنه ی این پمپ از جنس چدن و پروانه آن برنجی بوده است.

پمپ ابارا cda

کاربردهای پمپ خانگی ابارا

بیشترین کاربرد این مدل از پمپ ها در ساختمان های مسکونی است که جهت بالا بردن فشار و دبی آب مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین در مصارف زیر نیز کاربرد دارد :

•    در آبیاری های کوچک
•    فواره ها
•    آب نماها
•    مجتمع های اداری
•    بوستر پمپ ها
•    آبرسانی ویلاها

 

 
 

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان