الکتروموتور ومات ايتاليا

درباره الکتروموتور ومات Vemat ايتاليا

شرکت الکتروموتور ومات با نام Vemat Motori يکي از شرکت هاي با سابقه جهان در زمينه ساخت و توليد الکتروموتور است . اين کمپاني به دليل تلاش هاي خود در اين زمينه به عنوان يکي از رهبران و پيشرو هاي بازار بين المللي و ملي شناخته شده است.

از دلايل مهم موفقيت الکتروموتور ومات Vemat  ايتاليا اين است که برنامه هاي مختلفي را پي ريزي و پيش مي بيني مي کند و براي پاسخ دادن به اين برنامه ها از راهکارهاي مختلفي مثل تکنولوژي استفاده مي کند ؛ تجربه و تحقيق و مطالعه مداوم نيز در اين راه کمک هاي شاياني به Vemat Motori نموده است.

الکتروموتور ومات VEMAT

شرکت Vemat Motori سرمايه عظيمي را صرف کرده تا بتواند کيفيت محصولات خود را بالا برده و رضايت مشتريان را نيز جلب کند. اهميت شرکت Vemat Motori به بخش توسعه و تحقيق و فعاليت هاي اين شرکت در اين زمينه باعث شده تا يک مجموعه يا سازمان حرفه اي و انعطاف پذير (پرسنل و تجهيزات) تشکيل شود.

در زمان توليد الکتروموتور در شرکت ومات Vemat  کنترل توليد و کيفيت موتور به طور هم زمان انجام مي گردد که اعطاي گواهينامه استاندارد از جانب سازمان ذيربط به شرکت Vemat Motori گواه اطمينان به اين دينام با کيفيت مي باشد.

الکتروموتور هايي که توسط شرکت ومات Vemat  ساخته شده و به بازار عرضه مي گردند در محدوده سايز فريم 56 تا 355 براي الکتروموتور سه فاز و سايز فريم 56 تا 100 براي الکتروموتور تک فاز مي باشد.

الکتروموتور ومات

در شرکت الکتروموتور ومات Vemat  يک هدف اصلي و اساسي وجود دارد که آن ساخت و توليد محصولات با کيفيت با توجه به تمامي استاندارد هاي موجود مي باشد. سرمايه گذاري فعاليت هاي شرکت ومات Vemat  براساس تامين نيازهاي مشتري با ارائه يک محصول مفيد، بالا بودن کيفيت و همچنين رضايت مشتريان صورت گرفته است.

همه تشکيلات شرکت الکتروموتور ومات Vemat Motori اعم از مديران و پرسنل با انگيزه بسيار زيادي مشغول به فعاليت هستند تا بتوانند بهترين محصولات ممکن را در اختيار مشتريان خود قرار دهند. الکتروموتور ومات Vemat در طي سال هاي توليد خود به موفقيت هاي بسياري دست يافته که آنها را مرهون کارشناسان ،کارکنان و کارگران ماهر و وظيفه شناس خود مي داند.

الکتروموتور سه فاز ومات Vemat با ولتاژ پائين

يکي از شاخصه هاي مهم موتور سه فاز کم ولتاژ بهره وري مناسب از انرژي است که الکتروموتور ومات Vemat با استفاده از پارامترهاي اساسي سعي در بهبود وضعيت راندمان در موتور هاي خود کرده است.

کميسيون بين المللي الکتروتکنيک NEMA با ايجاد و انتشار يک استاندارد معين براي الکتروموتور ، همه سازندگان دينام را در جهان با يک استاندارد واحد مي سنجد. در همين راستا موتور ومات Vemat نيز توانست استاندارد جديد IEC را بدست آورد. وظيفه اين استاندارد جديد که نام کامل آن IEC 60034-30 مي باشد، ايجاد هماهنگي بين کلاس هاي بازدهي IE1، IE2 و IE3 در الکتروموتور سه فاز کم ولتاژ است.

کلاسهاي بهره وري IE1، IE2 و IE3 براي موتورهاي عمومي سرعت هاي 300 تا 1500 rpm و توان نامي 1،1kW تا 90kW (400V - 50Hz) را تعريف مي نمايد.

الکتروموتور ومات ايتاليا

در استاندارد جديد IEC 60034-30 ميزان کلاس بهره وري را در الکتروموتور سه فاز کم ولتاژ را پائين تر آمده و توان آنها را در محدوده 0.75kW تا 375kW به صورت بين المللي تعريف مي شود.

کلاسهاي IE1، IE2 و IE3 هر کدام داراي مفاهيم مشخصي هستند که به صورت مختصر به آنها اشاره شده است:

IE1 = کارايي استاندارد (قابل مقايسه با EFF2)

IE2 = کارايي بالا (قابل مقايسه با EFF1)

IE3 = بهره وري بسيار بالا

طبق دستورالعمل هاي جديد عرضه موتور ها در طبقه بندي هاي IE1، IE2 و IE3 انجام مي شود که در اين صورت ميزان کارکرد و بازدهي آنها توسط استاندارد جديد IEC 60034-2-1 مشخص خواهد شد.

راندمان يکي از فاکتورهاي مهم در دينام سه فاز Vemat با ولتاژ پائين است. فروش الکتروموتور سه فاز کم ولتاژ Vemat در سال هاي متمادي در اتحاديه اروپا در سه کلاس بهره وري ، EFF3 وEFF2 و EFF1 صورت گرفته است. و امروزه خريد الکتروموتور ومات Vemat در ايران نيز امکان پذير است. به عبارتي ومات Vemat در ايران داراي نمايندگي فروش است و تمامي موتورهاي آن قابل دسترس است.

الکتروموتور ومات

براي دريافت کاتالوگ الکتروموتور ومات Vemat با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

براي دريافت ليست قيمت الکتروموتور Vemat با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

سوالات متداول

ليست قيمت ومات را از کجا ميتوان پيدا کرد؟

پاسخ: براي دريافت ليست قيمت الکتروموتور ومات ايتاليا با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

دينام سه فاز ومات و دينام تک فاز ومات هم در کالا صنعتي موجود است؟

پاسخ: در سايت کالا صنعتي انواع دينام سه فاز با برند ومات ايتاليا موجود است و براي خريد دينام تک فاز ومات بايد از قبل استعلام گرفته شود. جهت دريافت استعلام براي خريد الکتروموتور با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان