الکتروموتور ومات ایتالیا

درباره الکتروموتور ومات Vemat ایتالیا

شرکت الکتروموتور ومات با نام Vemat Motori یکی از شرکت های با سابقه جهان در زمینه ساخت و تولید الکتروموتور است . این کمپانی به دلیل تلاش های خود در این زمینه به عنوان یکی از رهبران و پیشرو های بازار بین المللی و ملی شناخته شده است.

از دلایل مهم موفقیت الکتروموتور ومات Vemat  ایتالیا این است که برنامه های مختلفی را پی ریزی و پیش می بینی می کند و برای پاسخ دادن به این برنامه ها از راهکارهای مختلفی مثل تکنولوژی استفاده می کند ؛ تجربه و تحقیق و مطالعه مداوم نیز در این راه کمک های شایانی به Vemat Motori نموده است.

الکتروموتور ومات VEMAT

شرکت Vemat Motori سرمایه عظیمی را صرف کرده تا بتواند کیفیت محصولات خود را بالا برده و رضایت مشتریان را نیز جلب کند. اهمیت شرکت Vemat Motori به بخش توسعه و تحقیق و فعالیت های این شرکت در این زمینه باعث شده تا یک مجموعه یا سازمان حرفه ای و انعطاف پذیر (پرسنل و تجهیزات) تشکیل شود.

در زمان تولید الکتروموتور در شرکت ومات Vemat  کنترل تولید و کیفیت موتور به طور هم زمان انجام می گردد که اعطای گواهینامه استاندارد از جانب سازمان ذیربط به شرکت Vemat Motori گواه اطمینان به این دینام با کیفیت می باشد.

الکتروموتور هایی که توسط شرکت ومات Vemat  ساخته شده و به بازار عرضه می گردند در محدوده سایز فریم 56 تا 355 برای الکتروموتور سه فاز و سایز فریم 56 تا 100 برای الکتروموتور تک فاز می باشد.

الکتروموتور ومات

در شرکت الکتروموتور ومات Vemat  یک هدف اصلی و اساسی وجود دارد که آن ساخت و تولید محصولات با کیفیت با توجه به تمامی استاندارد های موجود می باشد. سرمایه گذاری فعالیت های شرکت ومات Vemat  براساس تامین نیازهای مشتری با ارائه یک محصول مفید، بالا بودن کیفیت و همچنین رضایت مشتریان صورت گرفته است.

همه تشکیلات شرکت الکتروموتور ومات Vemat Motori اعم از مدیران و پرسنل با انگیزه بسیار زیادی مشغول به فعالیت هستند تا بتوانند بهترین محصولات ممکن را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. الکتروموتور ومات Vemat در طی سال های تولید خود به موفقیت های بسیاری دست یافته که آنها را مرهون کارشناسان ،کارکنان و کارگران ماهر و وظیفه شناس خود می داند.

الکتروموتور سه فاز ومات Vemat با ولتاژ پائین

یکی از شاخصه های مهم موتور سه فاز کم ولتاژ بهره وری مناسب از انرژی است که الکتروموتور ومات Vemat با استفاده از پارامترهای اساسی سعی در بهبود وضعیت راندمان در موتور های خود کرده است.

کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک NEMA با ایجاد و انتشار یک استاندارد معین برای الکتروموتور ، همه سازندگان دینام را در جهان با یک استاندارد واحد می سنجد. در همین راستا موتور ومات Vemat نیز توانست استاندارد جدید IEC را بدست آورد. وظیفه این استاندارد جدید که نام کامل آن IEC 60034-30 می باشد، ایجاد هماهنگی بین کلاس های بازدهی IE1، IE2 و IE3 در الکتروموتور سه فاز کم ولتاژ است.

کلاسهای بهره وری IE1، IE2 و IE3 برای موتورهای عمومی سرعت های 300 تا 1500 rpm و توان نامی 1،1kW تا 90kW (400V - 50Hz) را تعریف می نماید.

الکتروموتور ومات ایتالیا

در استاندارد جدید IEC 60034-30 میزان کلاس بهره وری را در الکتروموتور سه فاز کم ولتاژ را پائین تر آمده و توان آنها را در محدوده 0.75kW تا 375kW به صورت بین المللی تعریف می شود.

کلاسهای IE1، IE2 و IE3 هر کدام دارای مفاهیم مشخصی هستند که به صورت مختصر به آنها اشاره شده است:

IE1 = کارایی استاندارد (قابل مقایسه با EFF2)

IE2 = کارایی بالا (قابل مقایسه با EFF1)

IE3 = بهره وری بسیار بالا

طبق دستورالعمل های جدید عرضه موتور ها در طبقه بندی های IE1، IE2 و IE3 انجام می شود که در این صورت میزان کارکرد و بازدهی آنها توسط استاندارد جدید IEC 60034-2-1 مشخص خواهد شد.

راندمان یکی از فاکتورهای مهم در دینام سه فاز Vemat با ولتاژ پائین است. فروش الکتروموتور سه فاز کم ولتاژ Vemat در سال های متمادی در اتحادیه اروپا در سه کلاس بهره وری ، EFF3 وEFF2 و EFF1 صورت گرفته است. و امروزه خرید الکتروموتور ومات Vemat در ایران نیز امکان پذیر است. به عبارتی ومات Vemat در ایران دارای نمایندگی فروش است و تمامی موتورهای آن قابل دسترس است.

الکتروموتور ومات

برای دریافت کاتالوگ الکتروموتور ومات Vemat با کارشناسان فروش در تماس باشید.

برای دریافت لیست قیمت الکتروموتور Vemat با کارشناسان فروش در تماس باشید.

سوالات متداول

لیست قیمت ومات را از کجا میتوان پیدا کرد؟

پاسخ: برای دریافت لیست قیمت الکتروموتور ومات ایتالیا با کارشناسان فروش در تماس باشید.

دینام سه فاز ومات و دینام تک فاز ومات هم در کالا صنعتی موجود است؟

پاسخ: در سایت کالا صنعتی انواع دینام سه فاز با برند ومات ایتالیا موجود است و برای خرید دینام تک فاز ومات باید از قبل استعلام گرفته شود. جهت دریافت استعلام برای خرید الکتروموتور با کارشناسان فروش در تماس باشید.

 

 

۵۸
ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول