بستن
دسته بندی کالا

پنل فروشندگان کالا صنعتی

این روزها خرید و فروش کالا مثل قدیم ها نیست و سبک زندگی تغییر کرده است. در دنیای جدید برای کاهش هزینه و زمان نیازی نیست که به فروشگاه های سنتی مراجعه کنید. طعم خرید از طریق یکی از پربازدید ترین سایت های فروش آنلاین کالای صنعتی در ایران به اندازه کافی شیرین و دلچسب هست و دریافت کالا مطابق درخواست، پشتیبانی بی نظیر و امکان بازگشت کالا این شیرینی را دوچندان کرده است.  

حالا فقط چندتا کلیک تا افتتاح شعبه آنلاین کسب و کار شما باقیمانده است. کالا صنعتی همان سایتی است که الان یک بستر فوق العاده برای همه از جمله توزیع کننده و تولید کننده تا فروشنده و تاجر فراهم کرده است تا بتوانند کالاهای صنعتی خودشان را در یکی از پربازدید ترین وبسایت های صنعتی ایرانی به فروش برسانند.

اینجا کالا صنعتی است. ویترینی از بهترین ها، با شبکه ای بزرگ برای توزیع کالای صنعتی در ایران و همچنین تولید محتوای متنی و تصویری با کیفیت، کالای شما را روزانه برای هزاران نفر به نمایش می گذارد تا رونق دوچندانی در کار و کسب شما ایجاد کند. دیگه وقت آن رسیده که وارد خانواده بزرگ دیجیتال مارکتینگ شده و از مزایای آن بهره مند شوید.

داشتن یک ویترین بزرگ برای ارائه کالاهایی که شما دارید میتواند بسیار جذاب باشد. شما نمی توانید به صورت 24 ساعته و شبانه روزی فروشگاهتان را در اختیار عموم بگذارید تا بازدید نمایند یا اینکه ممکن است در سایر نقاط ایران یا حتی جهان مشتریانی داشته باشید که مایل به همکاری و خرید از مجموعه شما باشند.

 سایت کالا صنعتی این بستر را برای شما فراهم کرده تا به راحتی و به صورت رایگان و فقط با چند کلیک محصولات خود را به فروش برسانید این موقعیت میتواند بهترین گزینه برای فروش کالای صنعتی شما به شمار رود.

کالا صنعتی به وسیله زیرساختی که ایجاد کرده است، پنلی را در اختیار شما میگذارد که با استفاده از آن پنل میتوانید موجودی ، قیمت ، زمان تحویل و بسیاری مشخصه های دیگر را خودتان مدیریت کنید. برای شروع این همکاری پیش نیازهایی لازم است که بخشی از آن در ذیل آمده است:

  1. تماس با بخش پشتیبانی وبسایت کالا صنعتی و اعلام آمادگی
  2. دریافت قرارداد همکاری و تعیین درصد همکاری
  3. دریافت آموزش های لازم برای کار با پنل Seller
  4. کالا گذاری در بخش مدیریتی
  5. معرفی یک فرد به صورت تمام وقت برای تماس با کالا صنعتی
  6. مدیریت ارسال کالا در شهر های مختلف

پیشنهاد می شود نوشتار ( چرا کالا صنعتی بهترین سایت برای فروش کالای صنعتی به شمار می رود؟ ) را مطالعه فرمایید که به مزیت های فروش در این سایت آگاه شوید.

فرم کالا گذاری در سایت کالا صنعتی

پنل فروشندگان کالا صنعتی