تخفیف شگفت انگیز

الکتروموتور وگ WEG
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

الکتروموتور وگ (WEG electric motor) در ایران جزو چند برند مهم و برتر است که هم الکتروموتور معمولی و هم الکتروموتور ضد انفجار تولید می کند. کشور اصلی سازنده الکتروموتور وگ برزیل است اما به دلیل استفاده گسترده این دینام در ایران، بیشتر مصرف کنندگان آن را به عنوان یک برند معتبر شناخته و در پروژه های مختلف از آن استفاده می کنند. از الکتروموتور WEG به عنوان یک موتور ضد حریق برای صنایعی مثل پتروشیمی ها و صنایع بزرگ به خوبی استفاده می شود و به نوعی جزء یکی از انتخاب های مهم در چنین صنایعی به شمار می رود. نمایندگی الکتروموتور وگ WEG در ایران نیز وجود دارد و لیست قیمت به روز آنرا میتوانید از کارشناسان فروش کالا صنعتی دریافت نمایید.

در سال 1961 جمعی سه نفره از مهندسین مکانیک، مهندسین برق و کارشناسان مدیریت در در شهر جاروگا دو سول (ایالت سانتا کاتارینا) با ترکیب نمودن دانش و مهارت های خود، شرکت Eletromotores Jaragu را تشکیل دادند. با گذشت زمان و همچنین پیشرفت فعالیت های این شرکت مدیران نام شرکت را به الکتروموتور وگ WEG که مخففی از ابتدای نام مدیران آن بود، تغییر دادند. امروزه و با گذشت سال ها از اولین فعالیت های الکتروموتور وگ WEG در زمینه تولید الکتروموتور ها و خصوصاً الکتروموتور ضد انفجار ، این شرکت دارای شهرتی جهانی شده است. اولین فعالیت های الکتروموتور وگ WEG مربوط به سال 1980 و ساخت و تولید موتور های الکتریکی، محصولات کالای اتوماسیون صنعتی، قطعات الکتریکی و الکترونیکی و همچنین ترانسفورماتور های برق و توزیع بود. با تلاش های روزافزون کارکنان و مدیران الکتروموتور وگ WEG نه تنها خود را به عنوان سازنده انواع الکتروموتور در جهان شناسانده بلکه این شرکت در زمینه تولید کامل سیستم های صنعتی دارای مهارت و توانایی می باشد.

کارخانه الکتروموتور وگ

الکتروموتور وگ از شرکت هایی است که چشم اندازی به آینده دارد و با تلاش های مستمر خود قدم در راه رشد سریع و البته ماندگار می گذارد. هدف اصلی الکتروموتور وگ WEG یافتن یک ساختار تجاری ساده است که در اقدامات و فعالیت های خود دارای انعطاف و تغییر پذیری باشد.

دو خط مشی الکتروموتور وگ WEG

 1. تبدیل شدن به ظرفیت اول جهانی در زمینه تولید الکتروموتور
 2. دسترسی کامل مشتریان به محصولات وگ WEG در هر موقعیت زمانی و مکانی

برای ساخت الکتروموتور در تیراژ نامحدود بدون ایجاد مشکلات جانبی لازم است راه حل های کامل و کارآمدی برای رفع مشکلات احتمالی پیش بینی شود. موتور وگ WEG یکی از شرکت های فعال در جهان است که در تولید ماشین های الکتریکی و الکتروموتور با ظرفیت نامحدود فعالیت می کند.

شرکت وگ برزیل

امروزه شرکت الکتروموتور وگ WEG به عنوان یک مارک معیار و الگو در زمینه تولید دینام برای دیگر شرکت ها شناخته می شود که با ایجاد راه حل های کامل و کارآمد از قبل پیش بینی شده خود و همچنین برقراری ارتباط دو طرفه موثر با مشتریان توانسته به نتایج زیر دست یابد:

 1. کسب در آمد 9/3 میلیارد دلار
 2. تولید گسترده الکتروموتور یا ماشین های الکتریکی به وسیله وجود بیش از 460 خط تولید
 3. ارائه و عرضه محصولات الکتروموتور وگ WEG در سرتاسر پنج قاره جهان
 4. اختصاص یافتن مساحتی بیش از یک میلیون متر مربع از ساختمان های تجاری و صنعتی به محصولات الکتروموتور وگ WEG
 5. کارآفرینی برای تعدادی از مهندسین به اندازه 2700 نفر و همچنین 30000 نفر از کارمندان دیگر
 6. وگ WEG دارای 21 مرکز آموزش مشتری است که از سال 1998 تا کنون بیش از 36000 نفر از مشتریان را تحت آموزش خود قرار داده است.
 7. توانایی 89000 مگاواتی در ژنراتور های تولید شده
 8. تولید و ساخت انواع کالای اتوماسیون
 9. تولید سالانه بیش از 9/13 میلیون موتور الکتریکی
 10. تولید بیش از 12500 متر مربع جنگل زراعی،50% از منابع تجدید پذیر و همچنین 50 % از جنگل های بومی دست نخورده

برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده زمینه هایی لازم است که در شرکت وگ WEG دو زمینه اصلی برای رسیدن به اهداف مذکور مشخص شده است :

 1. تکامل
 2. نوآوری
گواهی استاندارد الکتروموتور

شرکت الکتروموتور وگ WEG برای پیشبرد اهداف و همچنین انجام کارهای خود روش منحصر به فردی را معرفی می کند که مفهوم آن در واژه WEGnology مستتر است. الکتروموتور وگ WEG در این واژه افراد، تکنولوژی و فرآیندها را با هم ترکیب می کند و روشی منحصر به فرد می سازد که می تواند به وسیله آن تمام اهداف خود را پیش ببرد. با استفاده از نتایجی که این روش به دست می دهد محصولات باکیفیتی ساخته و راه حل های کارآمدی تعیین می شود.

یکی از فعالیت های مهم شرکت الکتروموتور وگ WEG نوآوری های تکنولوژیکی است که می توان از آن برای استفاده در توسعه فن اوری های جدید، محصولات جدید، مواد و آزمایش ها استفاده کرد. هدف از ایجاد نوآوری های تکنولوژیکی کاهش هزینه های جاری، بهبود کیفیت محصولات، افزایش بهره وری و همینطور کاهش میزان استفاده از مواد خام در محصولات می باشد. با استفاده از نوآوری های تکنولوژیکی الکتروموتور وگ WEG با شرکت های دیگر وارد بازار رقابت شده، به بازارها و مشتریان بیشتری معرفی می شود و با ادامه یافتن این روند دارای توسعه پایدار خواهد شد.

گواهی استاندارد الکتروموتور

TDP (برنامه توسعه تکنولوژیک) شرکت weg

در شرکت الکتروموتور وگ WEG تمام ایده ها و نظراتی که در طی روند ساخت الکتروموتور تاثیر داده می شوند از طریق WPQP که در واقع همان برنامه کیفیت و بهره وری شرکت الکتروموتور وگ WEG نیز هست، سازماندهی و مدیریت می شوند. برنامه کیفیت و بهره وری (WPQP) دارای زیر مجموعه ای به نام TDP یا برنامه توسعه تکنولوژیک است که وظیفه و در واقع علت وجود آن جمع آوری و تنظیم پروژه های نوآوری برای فرآیندها و محصولات جدید می باشد. تعریف واژه برنامه ریزی استراتژیک تکنولوزیکی براساس پروژه های مختلفی که در دست انجام قرار گرفته و خود بخشی از یک برنامه استراتژیک می شوند، صورت می گیرد.

تاییدیه الکتروموتور وگ

سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه

نوآوری و ابداع در واقع یکی از ویژگی های نیروی انسانی سازمان است که کاملا به هم وابسته بوده و وجود افراد خلاقی که ذهن های پویا داشته باشند برای تولید و تکامل محصولات و فرآیندهای جدید الزامی تلقی می شود. دقیقا به همین علتی که ذکر شد، موتور WEG سرمایه بسیار زیاد و قابل توجهی را صرف تیم تحقیق و توسعه خود نموده و بسیار تمایل دارد از افراد خلاق و ایده های آنها حمایت کند. شرکت الکتروموتور وگ WEG در تولید الکتروموتور ضد انفجار یا ضد حریق قدم های مهمی برداشته و توانایی تولید محصولات دیگری چون پوشش های مایع صنعتی، پوشش های پودری، پوشش های بازپرداخت خودرو و لاک الکل های الکتریکی را پیدا کرده است.

هدف شرکت الکتروموتور وگ WEG برای ساخت و تولید این محصولات ارائه راهکار های مهمی در زمینه صنعت برای برآورده نمودن نیازهای این حوزه می باشد. یکی از بزرگترین و مشهور ترین سازندگان پوشش های پودری در آمریکای لاتین شرکت وگ WEG بوده که به دلیل کیفیت بالای این محصول موقعیت خود را در بازار رنگ های دریایی و ضد خوردگی در کشور برزیل به اثبات رسانده است. یکی دیگر از فعالیت ها و تلاش های مهم شرکت الکتروموتور وگ WEG در زمینه ساختمان و زیرساخت های ساختمانی است که هدف از تمرکز بر روی این کار، ارائه راهکارهای مفید و هوشمند جهت ساخت و ساز های شهری در شرکت های مسکونی، تجاری و صنعتی می باشد.

فعالیت وگ WEG در این رابطه و همچنین تلاش برای توسعه آن باعث شده ساخت و ساز با استفاده از تجهیزات، امکانات و فرآیند های کامل تری به اجرا در بیایند. هدف اصلی شرکت الکتروموتور وگ WEG از ساخت و تولید الکتروموتور ضد جرقه ( ضد انفجار ) ،بهره برداری منطقی و صحیح از محیط زیست است. با تلاش برای ایجاد کمترین آسیب به آن؛ بنابرین طبیعی است که به طور مداوم در تلاش برای ایجاد راه حل های جدید در ماشین های الکتریکی باشد تا در نتیجه آن آلودگی صوتی کمتری از طرف این ماشین ها مشاهده شده، آسیب به محیط زیست به حداقل برسد و میزان بهره وری از انرژی نیز با رشد قابل توجهی مواجه شود.

گواهی استاندارد الکتروموتور

موتورهای الکتریکی یا همان الکتروموتور های ساخته شده توسط شرکت الکتروموتور وگ WEG دارای یک مشخصه اصلی هستند:

کیفیت بالای عملکرد به همراه میزان بالای بهره وری از انرژی WEG از جمله بزرگترین سازندگان الکتروموتور در جهان بوده و همواره کوشش می کند با توجه به نیاز مشتریان خود، راهکار های جدیدی و سودمندی را برای استفاده در برنامه های تجاری و مسکونی به سمت برنامه های صنعتی، ارائه کند.

الکتروموتور ضد انفجار وگ (WEG)

شرکت الکتروموتور WEG با سابقه طولانی در زمینه تولید موتور ضد انفجار یکی از معتبر ترین برند ها در این زمینه است. الکتروموتور WEG ضد انفجار عموماً با فرکانس های 50 و 60 هرتز تولید می شود که نمایندگی الکتروموتور WEG در ایران الکتروموتور با فرکانس 50 هرتز را موجود می کند. از جمله مزیت های دینام ضد جرقه WEG میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1. طراحی ایرودینامیک فن
 2. کاهش میزان نویز در فن و سایر قسمت ها
 3. انتقال بهتر جریان هوا از بدنه
 4. تقویت توپی فن
 5. فن با سختی بالاتر
 6. افزایش قدرت مکانیکی
 7. قابلیت حمل آسان

مشخصات الکتروموتور ضد انفجار وگ (WEG )

الکتروموتور WEG ضد انفجار آلاینده ندارد و بهره وری بالایی دارد، طراحی محکم و بدون لرزش و ارتعاش دارند. سیستم گیربکس خور از فریم سایز 225 به بالا دارند، دارای کلاهک داخلی NDE، DE برای جلوگیری از انتشار شعله هستند و بسیار مناسب برای کار با اینورتر می باشند. دارای پوسته آلومنیوم ریخته گری هستند. واحد اتوماسیون در شرکت الکتروموتور وگ WEG برای جلب رضایت مشتریان این شرکت در زمینه اتوماسیون کردن محصولات خود و جهت رقابت با ایمنی عملیاتی و انرژی مطمئن، برای افزایش کارایی محصولات خود و همچنین افزایش تولید تلاش می کند. از دیگر فعالیت های الکتروموتور وگ WEG در کشور برزیل می توان به تولید سیستم های اتوماسیون به صورت عمده، درایو ها و اینورتر اشاره نمود. از نقاط مثبت الکتروموتور وگ WEG می توان از وجود برق اضطراری در آن نام برد.

همچنین وگ WEG در بخش های دیگر فعالیت خود محصولات کارآمد و جدیدی تولید می کند که دارای کیفیت بالایی بوده و در زمینه های حفاظت از کلیه تجهیزات و وسایل الکترونیکی کاربرد دارند. وگ WEG با در نظر گرفتن نیاز مشتریان و در راستای رفع نیازهای آنها در طی زمان دانش خود را در رابطه با یو پی اس ، یکسو کننده ، مبدل ، تثبیت کننده و باتری ها گسترش داده است. هدف از گسترش این دانش در شرکت الکتروموتور وگ WEG ارائه راهکار های مطمئن و کاربردی در محیط هایی است که دارای شرایط بحرانی و دارای گازهای اشتعال زا و خطرناک هستند. وظیفه یو پی اس UPS موجود در الکتروموتور وگ WEG محافظت از انرژی و همچنین افزایش کیفیت بهره وری از آن می باشد.

کاتالوگ الکتروموتور وگ

برای تولید منابع انرژی تجدید پذیر مهم ترین مسئله ای که مسئولان امر با آن مواجه می شوند این است که هم انرژی از بین نرود و هم اینکه کارایی و عملکرد خود را از دست ندهد. شرکت WEG برای فعالیت های خود در این زمینه کوشش می کند مطابق با خواسته های اجتماعی، اقتصادی و محیطی مشتریان پیش برود و همینطور بتواند پیشرفته ترین و گسترده ترین فن آوری های تولید، انتقال و توزیع انرژی خورشیدی، باد، زیست توده و نیروگاه های برق آبی را نیز به صنعت ارائه نماید. برای آگاهی از لیست قیمت الکتروموتور وگ WEG با کارشناسان فروش در تماس باشید. برای دریافت کاتالوگ الکتروموتور وگ WEG به بخش بانک کاتالوگ مراجعه نمایید.

آیا الکتروموتور وگ در مشهد هم موجود است؟

برای خرید الکتروموتور وگ در مشهد ، تهران ، تبریز و اصفهان باید از طریق لینک سفارش درخواست خود را ثبت نموده و تا زمانیکه کارشناسان فروش با شما تماس بگیرند، خرید خود را پیگیری نمایید.

الکتروموتور وگ با چه نام هایی در بازار موجود است؟

الکتروموتور وگ با نام های دینام وگ ، موتور وگ ، WEG Electric Motor ، الکتروموتور WEG ، الکتروموتور VEG و دینام سه فاز وگ مشهور است. شرکت کالا صنعتی به عنوان یکی از بهترین عرضه کنندگان الکتروموتور وگ و با تکیه بر ارتباط کافی با نماینده اصلی WEG در ایران ، آمادگی ارسال الکتروموتور وگ WEG را به سراسر ایران دارد.

 • سوالات متداول
الکتروموتور و گیربکس پمپ و تجهیزات مرتبط اینورتر و ابزار دقیق اپراتور