تخفیف شگفت انگیز

الکتروموتور ارسم گوانگلو
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین

کالا صنعتی عاملیت فروش الکتروموتور ارسم گوانگلو در تهران، مشهد، شیراز ، تبریز ، اصفهان است. دیتاشیت الکتروموتور ارسم گوانگلو در سایت کالا صنعتی موجود است. شرکت الکتروموتور ارسم گوانگلو Guanglu دارای وسعتی به مساحت 5000 متر مربع است و از تجهیزات پیشرفته و امکانات قابل توجهی برخوردار است. شرکت موتور ارسم گوانگلو Guanglu یکی از کارخانجاتی در جهان است که به صورت تخصصی در زمینه ساخت و تولید ماشین آلات الکتریکی مثل الکتروموتور و دینام فعالیت می کند. شرکت موتور ارسم گوانگلو Guanglu یکی از اعضای زیر مجموعه شرکت برق موتور در کشور چین است با سازمان بازرسی ShangHai همکاری های گسترده ای دارد. شرکت الکتروموتور ارسم گوانگلو Guanglu در دهه 80 میلادی راه اندازی شد و امروزه به عنوان پنجمین کارخانه برتر در DaXi شناخته می شود.

الکتروموتور ارسم گوانگلو

عوامل مختلفی در موفقیت کارخانه ارسم گوانگلو دخالت دارند که این عوامل عبارتند از : پرسنل متعهد، با انگیزه و مسئولیت پذیر، سطح بالای فنی و علمی مدیران و کارکنان، امکانات پیشرفته تولید و آزمایشگاهی برای آزمایش محصولات و تضمین کیفیت آنها میباشد. کلیه الکتروموتور هایی که توسط شرکت ارسم گوانگلو Guanglu به مرحله تولید می رسند از استاندارد بین المللی IEC پیروی کرده و در بالا ترین سطح کیفی خود قرار دارند. استاندارد ISO 9001:2000 یک گواهینامه کیفیت بین المللی است که متشکل از گواهی های CCC ،CECP  و CE بوده و کلیه محصولات شرکت Guanglu به وسیله این استاندارد به تایید رسیده اند. شرکت چینی ارسم گوانگلو Guanglu الکتروموتور هایی در کلاس IE2 می سازد که دارای موتور های استاندارد GOST،YX3 که میزان بهره وری بالایی دارند، بوده و آلومینیوم، از بدنه یا پوسته موتور به طور کامل حذف شده است. موتورهای الکتریکی ساخته شده از انواع مختلفی مثل موتور ترمز،موتور سرعت، موتور لرزاننده، موتور تک فاز و ... می باشند.

الکتروموتور ارسم گوانگلو

الکتروموتور هایی که توسط شرکت ارسم گوانگلو Guanglu ساخته می شوند، در سراسر جهان مثل قاره اروپا، بخش خاورمیانه و کشورهای همسایه در آسیای شرقی عرضه می شوند و نظرات مشتریان دریافت شده و از آنها در تجربیات بعدی استفاده می شود. برای اینکه محصولاتی با کیفیت مطلوب و در سطحی بالا تر از سطح فعلی طراحی و تولید شوند، کارخانه ارسم گوانگلو Guanglu اقدام به تاسیس خطوط تولید جدید با ظرفیت تولید بالاتر نموده و از امکانات پیشرفته تری مثل سیستم اندازه گیری مختصات، سیستم کنترل کامپیوتری و خودکار، دستگاه های پرس اتوماتیک، دستگاه کنترل دقیق انتخاب مواد،سیستم های ماشین کاری جدید و ... استفاده می کند.

شرکت ارسم گوانگلو Guanglu در طی سالهای فعالیت خود و به واسطه کوشش های پایان ناپذیر دارای شهرت بسیاری در بازارهای داخلی و بین المللی شده که می توان این جایگاه مستحکم را مرهون حضور مردم در چرخه تولید به عنوان همکار، استفاده از تکنولوژی و فن آوری های روز دنیا و استفاده از مواد با کیفیت در تولید محصولات دانست. شرکت ارسم گوانگلو Guanglu برای اینکه بتواند به سرعت پیشرفت کرده و جایگاه خود را در میان کارخانجات صاحب سبک این عرصه یعنی تولید الکتروموتور پیدا کند، از ایده های مبتکرانه در تولید محصولات استقبال می کند. با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا کیفیت محصولات را ارتقاء می بخشد، بازدهی و میزان کارایی محصولات را افزایش می دهد، محصولات را در کمترین زمان ممکن و با سرعت بالایی به مشتریان عرضه می کند و در انتها رضایت مشتریان و وفاداری به آنان را یک اصل اساسی و مهم تلقی می کند.

دفتر نمایندگی الکتروموتور ارسم گوانگلو در ایران نیز وجود دارد و کالاصنعتی امکان فراهم کردن تمامی الکتروموتورهای این برند معتبر چینی را دارد. برای آگاهی از قیمت الکتروموتور گوانگلو و خرید اینترنتی انواع الکتروموتور با کارشناسان فروش در تماس باشید. برای دریافت دیتاشیت و کاتالوگ جدید الکتروموتور ارسم با کارشناسان فروش در تماس باشید.

سوالات متداول در مورد دینام ارسم

دینام ارسم تا چه توانی موجود است؟

الکتروموتور ارسم تقریباً بیشترین موجودی الکتروموتور چینی در ایران را دارد. یکی از برند های سرشناس در ایران است و به لحاظ کیفی هم کاملاً با برند های خوب چینی رقابت می کند.

  • سوالات متداول