پمپیران

آشنایی با برند پمپیران: پمپیران شرکتی ایرانی است که در سال 1354 هجری شمسی راه اندازی شده و در زمینه ساخت و تولید انواع پمپ ها تحت لیسانس شرکت KBS آلمان فعالیت می کند.

شرکت پمپیران در شعر بزرگ، صنعتی و تاریخی تبریز که در مسافت 600 کیلومتری نسبت به شمال غرب تهران قرار دارد واقع شده است.مساحت شرکت پمپیران 87500 متر مربع است و همچنین آزمایشگاه ها و کارگاه های خط تولید پمپیران دارای مساحتی به اندازه 4000 متر مربع می باشند.شرکت پمپیران تبریز برای 400 نفر اشتغال زایی کرده و آنها را به عنوان کارکنان شرکت استخدام نموده است.

مجموعه شرکت پمپیران به خوبی از نقش موثر و کارآمد مشتریان و رضایت آنها در صنایع پمپ سازی مطلع است بنابراین می کوشد برای اینکه میزان بهره وری از پمپ ها افزایش یابد و همچنین کارایی و راندمان محصولات به سطح کیفی بالایی برسد،خدماتی از قبیل ضمانت نامه یا گارانتی،تعمیر و سرویس محصولات و پشتیبانی را تحت عنوان خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه نماید.

شرکت پمپ پمپیران تبریز دارای حداقل چهل نمایندگی در اقصی نقاط کشور می باشد. این نمایندگی ها به این دلیل ایجاد شده اند تا خدمات مربوط به فروش محصولات و پس از آن راحت تر در دسترس مشتریان قرار بگیرد.به دلیل حضور نمایندگی ها در استانهای مختلف ایران مشتریان در هر نقطه ای از ایران که باشند می توانند بدون اینکه نیاز باشد که با کارخانه مرکزی تماس بگیرند به نزدیک ترین نمایندگی به محل سکونت خود وصل شده و مسئله خود را بیان نمایند.

همانطور که از کلمه نمایندگی پیداست نمایندگی های شرکت پمپ پمپیران به عنوان نمایندگان این شرکت بزرگ وظیفه دارند با ارائه بهترین خدمات از عنوان خود و شرکت به شایستگی دفاع کنند.آنها باید بتوانند درمورد هر محصولی که مد نظر مشتری بود اطلاعات جامع و کاملی در اختیار آنها گذاشته و در صورت تمایل به بازدید از پمپ های تولیدی از سوی مشتریان آنها را همراهی و راهنمایی کنند.

 

کارخانه پمپیران

 

همانطور که گفته شد شرکت پمپ پمپیران به عنوان بزرگترین و برجسته ترین شرکت پمپ سازی در ایران و شرق منطقه خاور میانه بوده و فعالیت پمپ سازی خود را تحت لیسانس شرکت KBS آلمان انجام می دهد. پمپیران به عنوان یک شرکت بزرگ دارای شرکت هایی به عنوان زیر مجموعه و زیر گروه می باشد که یکی از این شرکت ها شرکت سهند است.شرکت نوید سهند یکی از زیر مجموعه های موفق شرکت پمپ پمپیران بوده که دارای 17 سال سابقه مفید در عرصه تولید انواع پمپ ها مثل پمپ سانتریفیوژی فشار قوی و پمپ های فرآیندی می باشد.نوید سهند یکی از اولین شرکت هایی است که برای اولین بار اقدام به تولید پمپ نمود.

از آنجایی که نوید سهند یکی از پیشگامان در عرصه تولید پمپ در ایران است برای خود اهداف بلند مدت و کوتاه مدتی را در نظر گرفته که یکی از آنها دستیابی به آخرین استاندارد ها و تکنولوژی های موجود در زمینه پمپ سازی است.نوید سهند برای رسیدن به این هدف خود همواره از طرح های مبتکرانه و خلاقانه استقبال کرده و همچنین دارای تحقیق ها و بررسی های دانشگاهی و حرفه ای در این زمینه نیز می باشد.نوید سهند از بهترین امکانات و تجهیزات موجود در صنعت پمپ سازی نیز برخوردار است. این موارد در کنار یکدیگر قرار گرفته و مجموعه ای را تشکیل می دهند که گویای چرایی موفقیت شرکت سهند از گروه بزرگ پمپیران می باشد.

برای آگاهی از لیست قیمت پمپیران با کارشناسان فروش در تماس باشید.

برای دریافت کاتالوگ پمپیران با کارشناسان فروش در تماس باشید.

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان