الکتروموتور ومات ایتالیا

شرکت الکتروموتور ومات با نام Vemat Motori یکی از شرکت‌های باسابقه جهان درزمینهٔ ساخت و تولید الکتروموتور است. این کمپانی به دلیل تلاش‌های خود در این زمینه به‌عنوان یکی از رهبران و پیشروهای بازار بین‌المللی و ملی شناخته‌شده است.

 از دلایل مهم موفقیت الکتروموتور ومات Vemat  ایتالیا این است که برنامه‌های مختلفی را پی‌ریزی و پیش می‌بینی می‌کند و برای پاسخ دادن به این برنامه‌ها از راهکارهای مختلفی مثل فنّاوری استفاده می‌کند ؛ تجربه و تحقیق و مطالعه مداوم نیز در این راه کمک‌های شایانی به Vemat Motori نموده است.

الکتروموتور ومات VEMAT

خصوصیات شرکت الکتروموتور ومات

شرکت Vemat Motori سرمایه عظیمی را صرف کرده تا بتواند کیفیت محصولات خود را بالابرده و رضایت مشتریان را نیز جلب کند. اهمیت شرکت Vemat Motori به بخش توسعه و تحقیق و فعالیت‌های این شرکت در این زمینه باعث شده تا یک مجموعه یا سازمان حرفه‌ای و انعطاف‌پذیر (کارکنان و تجهیزات) تشکیل شود. 

در زمان تولید الکتروموتور در شرکت ومات Vemat  کنترل تولید و کیفیت موتور به‌طور هم‌زمان انجام می‌گردد که اعطای گواهینامه استاندارد از جانب سازمان ذی‌ربط به شرکت Vemat Motori گواه اطمینان به این دینام باکیفیت می‌باشد.

الکتروموتور هایی که توسط شرکت ومات Vemat  ساخته‌شده و به بازار عرضه می‌گردند در محدوده سایز فریم 56 تا 355 برای الکتروموتور سه فاز و سایز فریم 56 تا 100 برای الکتروموتور تک فاز می‌باشد.

الکتروموتور ومات

در شرکت الکتروموتور ومات Vemat  یک هدف اصلی و اساسی وجود دارد که آن ساخت و تولید محصولات باکیفیت با توجه به‌تمامی استانداردهای موجود می‌باشد.

سرمایه‌گذاری فعالیت‌های شرکت ومات Vemat  بر اساس تأمین نیازهای مشتری با ارائه یک محصول مفید، بالا بودن کیفیت و همچنین رضایت مشتریان صورت گرفته است. 

همه تشکیلات شرکت الکتروموتور ومات Vemat Motori اعم از مدیران و کارکنان باانگیزه بسیار زیادی مشغول به فعالیت هستند تا بتوانند بهترین محصولات ممکن را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

الکتروموتور ومات Vemat در طی سال‌های تولید خود به موفقیت‌های بسیاری دست‌یافته که آن‌ها را مرهون کارشناسان ،کارکنان و کارگران ماهر و وظیفه‌شناس خود می‌داند.

الکتروموتور سه فاز ومات Vemat با ولتاژ پائین

یکی از شاخصه‌های مهم موتور سه فاز کم ولتاژ بهره‌وری مناسب از انرژی است که الکتروموتور ومات Vemat با استفاده از پارامترهای اساسی سعی در بهبود وضعیت راندمان در موتورهای خودکرده است. 

کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک NEMA با ایجاد و انتشار یک استاندارد معین برای الکتروموتور ، همه سازندگان دینام را در جهان با یک استاندارد واحد می‌سنجد.

در همین راستا موتور ومات Vemat نیز توانست استاندارد جدید IEC را به دست آورد. وظیفه این استاندارد جدید که نام کامل آن IEC 60034-30 است، ایجاد هماهنگی بین کلاس‌های بازدهی IE1، IE2 و IE3 در الکتروموتور سه فاز کم ولتاژ است.

 کلاس‌های بهره‌وری IE1، IE2 و IE3 برای موتورهای عمومی سرعت‌های 300 تا 1500 rpm و توان نامی 1،1kW تا 90kW (400V - 50Hz) را تعریف می‌نماید.

الکتروموتور ومات ایتالیا

در استاندارد جدید IEC 60034-30 میزان کلاس بهره‌وری را در الکتروموتور سه فاز کم ولتاژ را پائین تر آمده و توان آن‌ها را در محدوده 0.75kW تا 375kW به‌صورت بین‌المللی تعریف می‌شود.

کلاس‌های IE1، IE2 و IE3 هرکدام دارای مفاهیم مشخصی هستند که به‌صورت مختصر به آن‌ها اشاره‌شده است:

IE1 = کارایی استاندارد (قابل‌مقایسه با EFF2)

IE2 = کارایی بالا (قابل‌مقایسه با EFF1)

IE3 = بهره وری بسیار بالا

طبق دستورالعمل های جدید عرضه موتورها در طبقه‌بندی‌های IE1، IE2 و IE3 انجام می‌شود که در این صورت میزان کارکرد و بازدهی آن‌ها توسط استاندارد جدید IEC 60034-2-1 مشخص خواهد شد.

 راندمان یکی از فاکتورهای مهم در دینام سه فاز Vemat با ولتاژ پائین است. فروش الکتروموتور سه فاز کم ولتاژ Vemat در سال‌های متمادی در اتحادیه اروپا در سه کلاس بهره‌وری ، EFF3 وEFF2 و EFF1 صورت گرفته است.

 امروزه خرید الکتروموتور ومات Vemat در ایران نیز امکان‌پذیر است. به عبارتی ومات Vemat در ایران دارای نمایندگی فروش است و تمامی موتورهای آن قابل‌دسترس است.

الکتروموتور ومات

برای دریافت کاتالوگ الکتروموتور ومات Vemat با کارشناسان فروش در تماس باشید. برای دریافت لیست قیمت الکتروموتور Vemat با کارشناسان فروش در تماس باشید.

سوالات متداول در مورد الکتروموتور ومات Vemat ایتالیا

لیست قیمت ومات را از کجا می‌توان پیدا کرد؟

پاسخ: برای دریافت لیست قیمت الکتروموتور ومات ایتالیا با کارشناسان فروش در تماس باشید. بدیهی است که به دلیل نوسانات قیمت کالا در بازار، الکتروموتور Vemat نیز لیست قیمت ثابتی ندارد اما کالا صنعتی با شناخت مطلوبی که از کالا دارد و ارتباطی که با نمایندگی اصلی الکتروموتور ومات Vemat در ایران دارد، میتواند در کمترین زمان ممکن پیشنهاد مالی خود را ارائه نموده و اطلاعات فنی مناسب را ارائه دهد.

دینام سه فاز ومات و دینام تک فاز ومات هم در کالا صنعتی موجود است؟

پاسخ: در سایت کالا صنعتی انواع دینام سه فاز با برند ومات ایتالیا موجود است و برای خرید دینام تک فاز ومات باید از قبل استعلام گرفته شود. جهت دریافت استعلام برای خرید الکتروموتور با کارشناسان فروش در تماس باشید. کالا صنعتی تنها سایتی است که اطلاعات دقیق به همراه دیتاشیت تحویل می دهد و به صورت پیگیرانه خدمات فنی به مشتریان ارائه می کند.

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان