تخفیف شگفت انگیز

الکتروموتور 3 کیلووات ضد انفجار موتوژن تبریز

برای مشخص کردن مدل دقیق و قیمت محصول با کارشناسان فروش در تماس باشید. 

قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید.

تماس بگیرید
 • مسئول مرتبط
 • آقای نواری

  خانوم حلمی

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • آشنایی با الکتروموتور ضد انفجار موتوژن

  طبق گزارش انجمن بین المللی حفاظت از آتش (NFPA)، سالانه 37000 آتش سوزی و انفجار در اماکن صنعتی رخ می دهد. علت اکثر این حوادث را می توان در عملکرد نادرست تجهیزات پیدا کرد. به عنوان مثال، الکتروموتورها شامل قطعات متحرکی هستند که گرما تولید می کنند و در صورت کار بیش از حد می توانند باعث ایجاد قوس الکتریکی یا جرقه شوند و خطرات آتش سوزی جدی را به همراه داشته باشند. الکتروموتورهای ضد انفجار به طور خاص برای حذف این خطرات طراحی شده اند. در کشور ما شرکت های مختلفی اقدام به واردات الکتروموتور ضد انفجار با برندهای خارجی کردند.

  در این میان کارخانه موتوژن با نزدیک به 4 دهه سابقه در تولید انواع الکتروموتور دست به طراحی و ساخت الکتروموتورهای ضد انفجار زد و با گرفتن مجوزها و گواهی های لازم شروع به ساخت الکتروموتور ضد انفجار کرد. الکتروموتور ضد انفجار ساخت شرکت موتوژن اولین الکتروموتور ضد انفجار در ایران است. الکتروموتورهای ضد انفجار موتوژن تحت لیسانس و دانش فنی شرکت ABB تولید و موفق به دریافت استاندارد و گواهی Atex شده است. شرکت موتوژن گواهی الکتروموتور های ضد انفجار خود را از شرکت LCIE دریافت کرده و الکتروموتورهای خود را در دو مدل EEXd و EExde طراحی و تولید می کند. از مشخصه های فنی الکتروموتور ضد حریق موتوژن می توان به T4 و IIC بودن و همچنین مجهز بودن این الکتروموتورها به ترمیستور اشاره کرد.

  الکتروموتور ضد انفجار موتوژن

  مشخصات فنی الکتروموتورهای ضد انفجار با سایز فریم 132-80

  مشخصات فنی الکتروموتور سه فاز ضد انفجار (LV Flameproof motor EEx d/EEx de IIC T4) مطابق استاندارد IEC، روتور قفس سنجابی، درجه حفاظت IP55، مناسب برای دائم کار ، روش تهویه IC411 (با پروانه خنک کننده و پره های روتور)، کلاس حرارتی F و افزایش دمایی کلاس B به شرح جدول زیر است:

  مشخصات فنی دینام ضد انفجار سایز 80-132

  جدول ابعاد و اندازه دینام ضد انفجار موتوژن

  جدول ابعاد و اندازه الکتروموتورهای ضد انفجار موتوژن

  مدل و توان های تولیدی الکتروموتورهای ضد انفجار موتوژن در دو دور 3000 و 1500 ، با پوسته چدن و بصورت پایه دار و فلنچ دار به شرح جدول زیر است:

  مدل توان
  KW HP
  EEXD IIC T4 0/55 3/4
  EEXD IIC T4 0/75 1
  EEXD IIC T4 1/1 1/5
  EEXD IIC T4 1/5 2
  EEXD IIC T4 2/2 3
  EEXD IIC T4 3 4
  EEXD IIC T4 5/5 7/5
  EEXD IIC T4 7/5 10

  دنام صنعتی موتوژن فلنچ دار

  الکتروموتور موتوژن پایه دار

  پلاک الکتروموتور ضد انفجار موتوژن

  نحوه پلاک خوانی الکتروموتورهای ضد انفجار موتوژن

  پارامترهای موجود در پلاک دینام موتوژن

  الکتروموتورهای ضد انفجار موتوژن در IP56 به صورت ثبت سفارش می باشند. برای دریافت گواهی ATEX موتورهای ضد انفجار موتوژن و دیگر اطلاعات فنی با کارشناسان فروش کالا صنعتی در ارتباط باشید. در ایران شرکت های خارجی زیادی اقدام به واردات الکتروموتور ضد انفجار به ایران کرده اند و شرکت موتوژن نیز با توجه زیرساختی که ایجاد کرده است اقدام به ساخت موتور ضد حریق در ایران کرده است. الکتروموتور موتوژن با گرفتن مجوزهای لازم برای تولید الکتروموتور ضد انفجار ایرانی اقدام به ساخت این الکتروموتور مهم در ایران کرده است. الکتروموتور ضد انفجار ایرانی موتوژن را میتوان اولین الکتروموتور ضد جرقه در ایران دانست.

  تولید دینام ضد انفجار در ایران

  این موتور با دانش فنی ABB فنلاند تولید شده است و اولین تولید کننده الکتروموتور های ضد انفجار در ایران بر اساس استاندارد و گواهی Atex به شمار می رود. صادر کننده گواهی ضد انفجار موتوژن شرکت LCIE است و در دو مدل EEXd و EExde تولید می شود. بر اساس اطلاعاتی که در بروشور تبلیغاتی این شرکت آمده، الکتروموتور ضد جرقه موتوژن IIC و T4 است. اما برای اطمینان از این مشخصات با کارشناسان فروش کالا صنعتی در ارتباط باشید. علاوه بر این موتور ضد جرقه موتوژن مجهز به ترمیستور بوده و دارای گواهی های CE اروپا و SGS نیز می باشد. برای آگاهی از لیست قیمت موتور ضد انفجار موتوژن و دریافت کاتالوگ و مشخصات الکتروموتور ضد حریق موتوژن با کارشناسان فروش در تماس باشید.

 • مشخصات عمومی
  گارانتی
  ملاحظات مهم
  درصورتی که تامین کننده نتواند در زمان مقرر کالا را تحویل دهد، کل مبلغ پرداختی عودت می گردد.
  ملاحظات مربوط به گارانتی
  دریافت گارانتی کالا منوط بر ارسال آن برای شرکت تولید کننده یا نماینده آن است و در صورتی که ایراد از مصرف کننده نباشد، شامل گارانتی خواهد شد.
  مدت زمان گارانتی
  18 ماه
  برند الکتروموتور
  موتوژن Motogen
  بازه زمانی ارسال
  فوری
  مشخصات فنی
  نوع اتصال
  پایه دار (برای سفارش نوع فلنچ دار با کارشناسان فروش تماس بگیرید)
  سایر مشخصات
  الکتروموتور های ضد انفجار موتوژن دارای گواهی ATEX می باشند.
  گرید انرژی
  IE1
  توان الکتروموتور
  4HP - 3KW
  IP
  55
  دور خروجی الکتروموتور
  1400 تا 1500, 3000
  نوع فلنچ
  پایه دار B3, پایه دار با فلنچ بزرگ B35
  منبع الکتریکی الکتروموتور
  سه فاز
  سایز فریم الکتروموتور
  100
  فرکانس
  50
  شرایط کارکرد Duty
  S1
  جنس پوسته
  چدن Cast Iron
 • ایمیل:
  کد مقابل را وارد کنید ...
 • محصولات مشابه
ثبت سفارش
تعداد
عنوان