پمپ آب بشقابی LEO لیو 1.5 اسب مدل ACm110

دارای 24 ماه گارانتی در صورتی که ایراد از طرف مصرف کننده نباشد.

برای تایید ایراد پمپ بازرس اتحادیه نظر خواهد داد.

قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید.

ثبت سفارش
۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۵,۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • دیتاشیت محصول
 • دیتاشیت 1.5 اسب
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • مشخصات عمومی
  گارانتی
  ملاحظات مهم
  درصورتی که تامین کننده نتواند در زمان مقرر کالا را تحویل دهد، کل مبلغ پرداختی عودت می گردد.
  برند پمپ خارجی
  لئو چین LEO
  ملاحظات مربوط به گارانتی
  دریافت گارانتی کالا منوط بر ارسال آن برای شرکت تولید کننده یا نماینده آن است و در صورتی که ایراد از مصرف کننده نباشد، شامل گارانتی خواهد شد.
  مدت زمان گارانتی
  24 ماه
  مشخصات فنی
  جنس پروانه
  برنج Brass
  مدل پمپ لئو LEO
  بشقابی , گریز از مرکز ( سانتریفیوژ )
  جنس پوسته
  چدن ضد زنگ HT200
  برند پمپ
  لیو LEO
  نوع پمپ
  سانتریفیوژ ( گریز از مرکز )
  بازه دبی ماکزیمم پمپ
  5 تا 10 مترمکعب در ساعت
  بازه هد ماکزیمم پمپ
  30 تا 50 متر
  قطر دهانه ورودی پمپ
  1 و 1/4 اینچ
  قطر دهانه خروجی پمپ
  1 اینچ
  منبع انرژی
  برق تک فاز
  وزن محموله (گرم)
  12500
 • ...
 • نقد و بررسی
 • پمپ ACM 110 لئو

  کمپانی لئو یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید کننده‌های پمپ‌های آبی است که در سال 1995 تاسیس‌ شده است، و در حال حاضر جزء بهترین برندها در زمینهٔ انواع پمپ است.

  در زمینهٔ تولید پمپ 20سال سابقه دارد، محصولات این برند به سراسر جهان ارسال می شود و می توان گفت درحال حاضر به 120 کشور مختلف محصولات خود را ارسال میکند.

  در زمینهٔ تولید پمپ کمپانی لئو چند مدل تیپ تولید میکند یکی از این تیپ‌ها پمپ‌ سانتریفیوژ بشقابی است که می توان گفت از پرکاربردترین مدل پمپ است،

  پمپ ACM 110 لئو نیز از نوع پمپ‌هایی بشقابی سانتریفیوژ است، از انجای که این پمپ توانایی این را دارد که مقدار مشخص دبی آب را در یک فشارثابت و در هر موقعیتی تامین کند پمپ‌هایی کاربردی وایده آلی محسوب می شوند.

  اساس کار پمپ لئو ACM 110 نیروی گریز از مرکز است وقتی پره پمپ شروع به دوران می کند باعث میشود سیال از مرکز به اطراف برود وقتی سیال به بیرون میرود باید سیالی دیگر جایگزین بشود که این سیال جایگزینی باید تحت یک فشاری به سمت مرکز برگرد که این نیرو باید فشاری برابر اتمسفر و یا حتی بیشتر داشته باشد و سیالی که به بیرون هل داده‌ شده بود از طریق مسیر خروجی تخلیه می شود.

  پمپ ACM 110 لئو به دلیل آبدهی و هد مناسب قابلیت پمپاژ مقدار زیادی مایعات و سیالاتی با ویسکوزیته کم مانند آب، حلال‌ها، مواد شیمیایی و روغن‌های سبک را دارد.

  عضو اصلی پمپ سانتریفیوژ

  پروانه پمپ ACM 110 لئو از نوع سانتریفیوژ می‌باشد پمپ‌های سانتریفیوژ دو عضو اصلی دارند:

  1. بدنه پمپ
  2. پروانه پمپ

  می‌توان فشار پمپ ACM 110 لئو با استفاده از قطر دایره گام پروانه و سرعت دورانی پمپ به دست اورد. پمپ ACM 110 لئو برای حجم زیاد و فشار پایین بهترین راندمان را دارد، اگر نیاز به پمپاژ سیالات با فشار بالا دارید ما پمپ‌هایی چند پروانه ایی را پیشنهاد می کنیم.

  به‌ عنوان نمونه:

  پمپ آب دو پروانه LEO 1.5 اسب مدل 2ACM 110

  خصوصیات فیزیکی

  پمپ ACM 110 لئو با وزن 18.45 کیلوگرم و در ابعاد 383 ×233×287 میباشد. جنس بدنه پمپ ACM 110 لئو از نوع چدن ضد زنگ است.

  پروانه پمپ از جنس برنجی، پروانه پمپ ACM 110 لئو انرژی جنبشی را به انرژی پتانسیل تبدیل میکند پروانه پمپ ACM 110 لئو درواقع حکم چرخ نخ‌ریسی را دارد.

  پروانه پمپ‌ها 3 دسته هستند پروانه باز که برای انتقال مخلوط مایع و جامد بکار می‌رود و در پمپ‌های محوری استفاده میشود. پروانه نیمه‌ باز، پروانه بسته برای مایعات تمیز بدون ذرات شناوری مناسب است و در پمپ‌های شعاعی کاربرد دارد. پروانه پمپ ACM 110 لئو از نوع پروانه بسته است.

  پمپ ACM 110 لئو با بالاترین راندمان جوابگوی نیازها است علت این موضوع به دلیل حجم استاندارد سیم‌پیچ و روتور، هم‌چنین شافت استیل AISI 304 پمپ میباشد.

  قطر دهانه ورودی پمپ ACM 110 لئو  1/4 1 اینچ و قطر دهانه خروجی 1 اینچ است اتصالات پمپ ACM 110 لئو پیچی (رزوه‌ای) است، اتصالات رزوه‌ای به اتصالاتی گفته میشود که بدون نیاز به جوش و به‌ صورت تزریقی انجام میگیرد، جنس سیم‌ پیچ موتور پمپ ACM 110 لئو از مس وجنس آب‌اند مکانیکی کربن/سرامیک میباشد نوع آب‌بند مکانیکال سیال.

  اصولاً آب‌ بندهایی مکانیکی که استفاده میشود از نوع پکینگ بوده‌اند که در بیشتر مواقع آب‌بندهای پکینگ کاربردی نیستند. زیرا بعضی از مایعات مثل بوتان و پروپان حلال مواد چرب متریال پکینگ ها بوده و باعث از بین رفتن دقت آب‌بندی میشود.

  در آب‌ بندی پکینگ زمانی که گلند را به غلاف محکم میکنند تا مانع نشت آب بشود به دلیل اصطکاک و انرژی ایجاد شده سبب کاهش عمر و خراب شدن غلاف میگیرد و همچنین میزان نشت آب در آب بندهای پکینگ بسیار بیشتر از آب‌بندهای مکانیکال سیال‌ها است.

  مکانیک سیل‌ها انواع مختلفی دارند ولی اصولاً عملکرد همه‌ی آن‌ها یکسان است. اجزای تشکیل‌ دهنده مکانیک سیل:جزء ثابت، جز محرک، فنر است. 

  در مکانیکال سیال به علت وجود فنر که این دو قسمت ثابت و دوار را به یکدیگر محکم میکند میزان نشت آب به حداقل میرسد و به دلیل متریال استفاده‌ شده در ساخت آب‌بندمکانیکال سیال مقاومت بالاتری نسبتاً دارد.

  خصوصیات عملکردی

  پمپ ACM110 لئو از طریق انتقال انرژی جنبشی پروانه پمپ که در حال چرخش است عمل میکند عملکرد این پروانه به این صورت است که سرعت و فشار مایع را افزایش دهد و سپس سیال را به سمت خروجی بفرستد، دمای سیال ورودی به پمپ نباید از 40 درجه سانتی گراد بیشتر شود زیرا ممکن باعث آسیب رسیدن به پمپ شود.

  پمپ ACM 110 لئو در دو نوع تک فاز ACM 110 و سه فاز AC110 بوده که درمدل تک فاز با برق شهری کار میکند و دارای محافظ حرارتی داخلی است.

  توان پمپ ACm110 لئو 1.5 اسب بخار (1.1 کیلو وات ) است، پمپ ACM 110 لئو قابلیت آبدهی تا 7.2 متر مکعب بر ساعت یا 120 لیتر بر دقیقه را تا ارتفاع 20 متری دارد، این بدین معناست که میتواند جریان آب را با دبی 40 لیتر بر دقیقه تا طبقه چهارم یک ساختمان را داشته باشد.

  همچنین برای منظور از جریان 40 لیتر بر دقیقه یعنی یک ظرف 20 لیتری آب را در عرض یک دقیقه پر میکند، پمپ ACM 110 لئو دارای کلاس عایق حرارتی F و درجه حفاظتی IPX4 میباشد.

  کاربردها

  پمپ ACM 110 لئو برای انتقال مایعات با ویسکوزیته پایین و تمیز ( عاری از ذرات جامد) و مایعات مشابه به آب مناسب است. اگر نیاز به پمپی که برای انتقال آب باکمی املاح در مصارف آبیاری، پمپ چاه آب برای سیستم آبیاری باران و همچنین پمپ‌ها در معادن و آبنماها داشته باشید.

  پمپ آب شناور پشنهاده مناسبی است. پمپ آب شناور پمپ ACM 110 لئو نقش مهمی در تامین آب برای بخش کشاورزی را دارد به‌ صورتکه به‌ وسیله پمپ، آب را از رودخانه، چاه‌ها و دریاچه‌ها کشیده به سمت زمین‌های کشاورزی انتقال میدهند.

  از پمپ ACM 110 لئو در آبیاری باغ با سیستم آبپاشی خودکار نیز میتوان استفاده کرد. همچنین میتوان از پمپ ACM110 لئو برای انتقال مایعات در مصارف صنعتی، تجاری،آتش‌ نشانی استفاده کرد.

  نتیجه‌ گیری

  بر اساس مطالبی که گفته شد اگر نیاز به پمپ با دبی و هد بالا داشته باشید و تامین فشار سیال تا حدوداً 5 بار را نیاز داشته باشید پمپ ACM 110 لئو گزینه مناسبی است.


   

   

   

 • محصولات مشابه
ثبت سفارش
تعداد
عنوان