تخفیف شگفت انگیز

ویبره بدنه سه فاز چینی

برای دریافت مشخصات بیشتر در مورد لیست قیمت ویبره بدنه سه فاز چینی و کاتالوگ ویبره بدنه سه فاز چینی با کارشناسان فروش در تماس باشید. کالا صنعتی به عنوان نمایندگی ویبره بدنه سه فاز چینی میتواند این کالا را با قیمت بسیار مناسب به بازار عرضه کند.

ویژگی های مهم در انتخاب موتور ویبره چینی

الکترو ویبره یا ویبراتورها، دستگاه ها و تجهیزاتی هستند که با ایجاد لرزش و ارتعاش در بسیاری از مصارف صنعتی کاربرد دارند. در سال های اخیر، بسیاری از شرکت های چینی از جمله شرکت موتور ویبره TS و ویبراتور تولز موتور که از سابقه درخشانی برخوردار هستند، به تولید موتور ویبره سه فاز چینی با کیفیت ادامه داده اند.

این ویبراتورها از ویژگی های مناسب برای انتخاب برخوردار هستند. در ادامه به ویژگی های تأثیرگذار در انتخاب ویبراتورها اشاره می کنیم:

سرعت چرخش یا دور موتور ویبره بدنه

یکی از مهم ترین ویژگی ها در انتخاب ویبراتور بدنه، توان و سرعت چرخش و تعداد دور موتور در دقیقه است. این موتورها در ایجاد دامنه حرکتی با یکدیگر فرق دارند. چرخش موتور در دور پایین تر‌، لرزش و ارتعاشات کمتر اما قوی تری دارد.

موتور ویبره در دور پایین برای مدت زمان طولانی تا 24 ساعت هم می تواند کار کند. با سرعت چرخش موتور در دورهای بالاتر، ارتعاشات و لرزش های موتور، بیشتر و به صورت ریز و ممتد ولی سبک‌تر است.

موتورهای ویبره در دورهای 1000، 1500 و 3000 کاربرد بیشتری دارند.

توان موتور ویبره بدنه

توان موتور ویبره، باید با ضربه و دور موتور متناسب باشد.

شکل موتور ویبره

شکل ظاهری موتور ویبره

انواع موتور ویبره چینی

 1. ویبراتور پایه دار  (Foot mounted)
 2. موتور ویبره فلنجی (Flanged) 

موتور ویبره ها بر اساس محل استفاده و نوع کاربردی که دارند در شکل ها، اندازه ها، توان و سرعت های مختلفی طراحی و ساخته می شوند. ویبراتورها را می توان به دو نوع پایه دار و فلنجی تقسیم بندی کرد:

ویبراتور پایه دار  (Foot mounted)

این ویبراتورها که با میزان سرعت و توان مختلف و در ابعاد متفاوت ساخته می شوند، عموماً بر روی میز ویبره، سرند، الک صنعتی و سایر صفحات فلزی، مورد استفاده قرار می گیرند.

با نصب ویبره پایه دار به صورت عمودی بر روی صفحه، حرکات و ارتعاشات دایره ای ایجاد می شود. ویبراتور پایه دار استفاده های بیشتری نسبت به نوع دیگر دارد.

موتور ویبره فلنجی (Flanged)  

ویبره فلنجی از لحاظ عملکرد شبیه به موتور ویبره پایه دار بوده و از نظر نوع کاربرد، شکل ظاهری و جنس پوسته دستگاه با آن متفاوت است. برای سهولت در ایجاد حرکت ها و ارتعاشات دایره شکل، استفاده از از ویبره فلنجی رایج تر است.

کاربرد موتور ویبره

کاربردهای موتور ویبره چینی

نصب و راه اندازی موتور ویبره‌ سه فاز چینی

هنگام تنظیم و راه اندازی موتور ویبره بدنه سه فاز چینی، باید به یک سری نکات و توصیه های لازم توجه کافی شود.

 • هنگام نصب موتور ویبره بر روی سطح مورد نظر، باید دقت کرد که سطح، صاف و هموار و تمیز باشد. اتصال موتور باید به صورت محکم انجام شود که هنگام ارتعاش و لرزش، مطمئن بود که پایه ها شکسته و تضعیف نمی گردد.
 • هنگام حرکت موتور ویبره در حالت افقی، باید جهت حرکت دو موتور لرزه ای را بر خلاف جهت یکدیگر تنظیم کرد.
 • موتور ویبره‌ بدنه بر اساس نیروی گریز از مرکز کار می کند. درصد اندازه های آن را باید بر مبنای موارد اعلام شده تنظیم نمود. جهت تنظیم نیروی گریز از مرکز موتور ویبره، وزن صفحات دریافت کننده را می توان کم و زیاد کرد.
 • پیچ‌ های موتور ویبره پس از روشن شدن دستگاه باید به طور مرتب و در فاصله زمانی 20 تا 30 دقیقه آچارکشی و سفت شوند. سایز پیچ برای نصب موتور به بدنه باید با سوراخ های پایه متناسب باشد.  تنظیم و سفت کردن پیچ ها باید با آچارهای مخصوص و مناسب و به صورت کارشناسانه انجام شود. سفت شدن پیچ ها باعث بی صدا کار کردن موتور ویبره می‌شود.
 • برای رعایت نکات ایمنی هنگام نصب موتور، بهتر است در بالای موتور از کابل فولادی استفاده شود. برای حفظ و نگهداری موتور ویبره، لازم است که دستگاه به طور مرتب مورد سرکشی و بازبینی قرار بگیرد.
 • موتور ویبره، در حالت عمودی و غیر افقی باید به گونه ای نصب شود که سمت بالای موتور که جعبه ترمینال روی آن است، در جهت بیرون قرار بگیرد.  

ویبره بدنه با کیفیت

موتور ویبره چینی با کیفیت

مزایای استفاده از موتور ویبره سه فاز چینی

صرفه جویی در وقت و هزینه

استفاده از ویبراتور چینی، در خیلی از موارد سرعت کار را افزایش داده و موجب کاهش هزینه ها می گردد. به عنوان مثال برای بسته بندی مواد، استفاده از ارتعاش ویبراتور، موجب کاهش هزینه بسته بندی تا 25% می شود.

همچنین در فرآیند تولید انواع محصولات، استفاده از موتور ویبره با جلوگیری از خرابی تولید، در صرفه جویی هزینه ها نقش بسزایی دارد.

ایمنی موتور ویبره بدنه

با استفاده از موتور ویبره خوب می توان از حوادث و اتفاقات ناگهانی جلوگیری کرده و سلامت و ایمنی کارکنان و تجهیزات را در محیط کار افزایش داد. در این میان آموزش دادن کارگران و افزایش سطح آگاهی آنان از روش های استفاده می تواند به رعایت الزامات ایمنی کمک کند.

مثلاً در سیلوها استفاده از ارتعاش بهتر است در دیوارهای سیلو انجام گیرد تا به این ترتیب، ایمنی کارگران بدون ورود به سیلو افزایش پیدا کند. در مواردی با وجود ویبراتور صنعتی استفاده از چکش لازم نخواهد بود. استفاده از چکش ممکن است به افراد و تجهیزات صدمه وارد کند.

با افزایش ایمنی محیط کار می توان از تجهیزات و کارکنان مراقبت کرده و سرمایه ها را حفظ نمود.

نکات مهم هنگام خرید موتور ویبره سه فاز چینی

هنگام خرید و انتخاب موتور ویبره، لازم است که نکات و مواردی را در نظر داشته باشید:

 1. نیروی گریز از مرکز: از جمله مشخصه های مهم هنگام خرید موتور ویبره، ضربه یا نیروی گریز از مرکز دستگاه می باشد. این نیرو توسط لنگ های دو سمت موتور تولید می شود. 
 2. توان و سرعت چرخش یا دور موتور ویبره 
 3. خدمات پس از فروش: از موارد مهمی که هنگام خرید ویبراتور باید در نظر گرفته شود، گارانتی و خدمات پس از فروش محصول می باشد. موتور ویبره‌ سه فاز چینی، دارای شش ماه ضمانت برای تأمین قطعات و اجزای مکانیکی می باشد. 
 4. میزان آمپراژ موتور ویبره بدنه: استفاده از آمپر کمتر در موتور ویبره با توان بالا، نشان دهنده کیفیت مرغوب موتور می باشد. آمپراژ موتور که پایین باشد، بازده موتور بالاتر می رود و برق کمتری مصرف می شود. 
 5. برندهای معتبر و شناخته شده: هنگام خرید موتور ویبره، حتماً باید دقت کنید که کالای مورد نظر از برند، معتبر و شناخته شده باشد. برای این کار می توانید از مشاوران و کارشناسان حرفه ای ما کمک بگیرید.

خرید ویبره بدنه

خرید موتور ویبره چینی

مجموعه کالا صنعتی، با دو دهه تجربه و کسب مهارت در زمینه تأمین کالاهای صنعتی با هدف ارتقا و بهبود سطح کیفی خدمات، در خدمت مشتریان و صنعتگران عزیز می باشد.

ما در این مجموعه، همواره ضمن بهره گیری از توان و تجربه متخصصان و مشاوران حرفه ای و کاربلد، در راستای تحقق اهداف و تأمین نیازهای صنعت کشور، گام بر داشته ایم. برای تهیه موتور ویبره بدنه جنس خوب، می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین
 • سوالات متداول
ثبت سفارش
تعداد
عنوان