گیربکس هلیکال شافت مستقیم پایه دار

یکی از پرکابردترین گیربکس های موجود در صنایع مختلف مانند صنایع غذایی، صنایع فولاد، صنایع سیمان و ... گیربکس هلیکال شافت مستقیم است. گیربکس هلیکال شافت مستقیم پایه دار بیشتر در خطوط انتقال مواد و گیربکس هلیکال فلنچ دار برای مواردی که گیربکس به صورت عمودی نصب میشود مانند میکسر کاربرد دارند.
یکی از انواع گیربکس صنعتی که بسیار مورد استقبال است گیربکس هلیکال شافت مستقیم می باشد.

گیربکس هلیکال شافت مستقیم

یک گیربکس هلیکال شافت مستقیم متشکل است از تعدادی زوج دنده که محل قرارگیری آنها درون پوسته گیربکس صنعتی است و همچنین دو محور برای چرخ دنده ها که در دو سوی این محور ها یاتاقان های غلطشی وجود دارد.

نوع چرخ دنده هایی که در گیربکس هلیکال شافت مستقیم به کار رفته، چرخ دنده مارپیچ یا هلیکال و چرخ دنده ساده یا مستقیم است؛ گیربکس هلیکال شافت مستقیم یکی از پرطرفدار ترین گیربکس صنعتی است که دلیل این امر کم سر و صدا بودن هنگام کار و درگیری نرم میان چرخ دنده های گیربکس هلیکال شافت مستقیم است.

گیربکس هلیکال یکی دیگر از انواع گیربکس صنعتی می باشد که به عنوان گیربکس شافت مستقیم یا Bevel Helical هم معروف است، و برخلاف گیربکس حلزونی و مکعبی، دارای راندمانی بیش از 90 در صد است.

در حالیکه در ساختار درونی گیربکس حلزونی و مکعبی ، فقط از یک نوع چرخدنده استفاده شده است، در گیربکس هلیکال اجزاء تشکیل دهنده متغیر هستند و گاهاً متناسب با کاربرد و میزان انتقال دور به صورت چند محوره تولید می شوند.

گیربکس هلیکال

الکتروگیربکس هلیکال شافت مستقیم یکی از انواع پر مصرف گیربکس صنعتی در ایران است. برای دریافت کاتالوگ گیربکس هلیکال شافت مستقیم و لیست قیمت گیربکس شافت مستقیم با کارشناسان فروش در تماس باشید. 

گروه کالا صنعتی نمایندگی الکترو گیربکس هلیکال شافت مستقیم برند های برتر تجاری در ایران است و برای مشاوره و خرید بهترین گیربکس هلیکال شافت مستقیم پایه دار می توانید با کارشناسان فروش در تماس باشید.

سوالات متداول درباره هلیکال شافت مستقیم پایه دار

مشاوره برای خرید گیربکس هلیکال شافت مستقیم را نیاز دارم؟

پاسخ: گروه کالا صنعتی با تیم بسیار مجرب در زمینه شناخت ، مشاوره ، انتخاب و تعمیر گیربکس صنعتی آماده ارائه مشاوره برای خرید بهترین گیربکس هلیکال شافت مستقیم است. ارائه خدمات مشاوره برای خرید گیربکس صنعتی در سایت کالا صنعتی کاملاً رایگان است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش در تماس باشید.

گیربکس سه محور

بهترین شرکت سازنده گیربکس ایرانی در ساخت گیربکس هلیکال شافت مستقیم کدام است؟

پاسخ: شرکت های زیادی در ایران اقدام به ساخت گیربکس هلیکال شافت مستقیم کرده اند. در این بین شرکت گیربکس شریف اصفهان دارای جایگاه ویژه ای بوده و محصولاتی بسیار با کیفیت تولید می کند. شرکت گیربکس شریف تولید کننده انواع گیربکس هلیکال شافت مستقیم (سری G) ، گیربکس بول هلیکال (سری K) و گیربکس سه محور (سری H) در ایران است و محصولات شرکت گیربکس شریف به کشورهای همسایه نیز صادر می شود. گروه کالا صنعتی نمایندگی گیربکس شریف است. کاتالوگ گیربکس شریف و لیست قیمت گیربکس هلیکال شافت مستقیم شریف را از کارشناسان فروش می توانید دریافت نمایید.

گیربکس هلیکال شافت مستقیم چه تفاوتی با گیربکس بول هلیکال دارد؟

پاسخ: در گیربکس هلیکال شافت مستقیم ، شافت الکتروموتور با گیربکس صنعتی در یک راستا قرار دارد در حالی که شافت خروجی گیربکس بول هلیکال عمود بر محور الکتروموتور قرار دارد. این قابلیت با داشتن دنده پنیون کرانویل در گیربکس بول هلیکال میسر شده است.

گیربکس بول هلیکال

آیا گیربکس هلیکال شافت مستقیم ، نسل جدیدی از گیربکس صنعتی به شمار می رود؟

پاسخ: البته که گیربکس هلیکال شافت مستقیم با چرخ دنده هلیکال یا مورب ، به نسبت نسل جدیدی از گیربکس صنعتی به شمار میرود اما جدیدترین نسل گیربکس صنعتی ، گیربکس خورشیدی به شمار میرود. گیربکس خورشیدی امروزه در صنعت جایگاه ویژه ای پیدا کرده و در بسیاری از صنایع کاربرد گسترده دارد. برای مشاوره خرید گیربکس خورشیدی با کارشناسان فروش در سایت کالا صنعتی در تماس باشید.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان