کنترل و مانیتورینگ دما

 

کنترل دما

اندازه گیری و کنترل دما صنعتی دو زیر مجموعه ای پویا از زیر مجموعه های صنعت کنترل فرآیند هستند. سنسورها در هر اندازه ، شکل ، طول و دقتی قابل تصور تولید می شوند تا کاربرد دمای خاصی را برآورده کنند. در بسیاری از موارد ، کاوشگرها و مجموعه های کاوشگر نه بر اساس موفقیت برنامه ، بلکه بر اساس عوامل دیگری مانند قیمت ، مصلحت یا در دسترس بودن انتخاب می شوند. انجام زودهنگام این کار ، تطبیق بهتر سنسور با برنامه را تضمین می کند ، که به معنی دقت کلی بهتر و کاهش عدم قطعیت ذاتی است.

کنترل و کالیبراسیون دما

برای این منظور ، چهار عامل مهم وجود دارد که باید مستقیماً بر توانایی سیستم اندازه گیری تأثیر بگذارند. این موارد عبارتند از:

  1. درک پویایی کل فرایند در حال اندازه گیری
  2. انتخاب حسگر متناسب با برنامه
  3. کالیبراسیون سنسور به نحوی که بهترین فرایند را شبیه سازی کند.
  4. مدیریت کالیبراسیون سنسور به تضمین کیفیت

فروش بلبرینگ

مانیتورینگ

برنامه های کاربردی ، به کاهش خطاهای اندازه گیری به سطح قابل قبول کمک می کند و به شما کمک می کند تا سهم بهتری در نتیجه نهایی شرکت خود داشته باشید. اکثر سالن ها و اماکن صنعتی دارای محیطی خشن هستند که با مقررات سختگیرانه خطر آتش سوزی و انفجار را کاهش می دهد. هنگامی که نظارت بر دما مورد نیاز است ، دلایل بیشتری برای استقرار سنسورهای مبتنی بر RS-485 وجود دارد.

این راه حل نحوه نظارت از راه دور بر محیط یا پردازش شرایط با استفاده از اترنت برای پردازش داده و هشدار را توضیح می دهد. سایتهای صنعتی معمولاً دارای ساختار بسیار پیچیده و سطح بالایی از گیربکس الکتریکی/رادیویی هستند. استفاده از حسگرهای بی سیم اینترنت اشیا قابلیت اطمینان عملکرد را تضمین نمی کند ، استفاده از کابل کشی کامل اترنت و اجزای فعال مقرون به صرفه نیست. استفاده از گذرگاه استاندارد RS485 صنعتی برای شبکه حسگر بیشتر موارد را پوشش می دهد.

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان