اینورتر اینوت INVT

تاریخچه اینوت

اینوت یک شرکت چینی می‌باشد که از زمان تأسیس خود در سال 2002، برروی اتوماسیون صنعتی و انرژی تمرکز کرده‌است. 

در حال حاضر اینوت، 15 شرکت زیرمجموعه، بیش از 3200 کارمند، بیش از 30 دفتر داخلی در چین، 4 شعبه در خارج از کشور و یک شبکه‌ ی بزرگ فروش که بیش از 90 کشور خارجی را شامل می‌شود، دارا می‌باشد. 

ساختمان اینورتر اینوت

اینوت چندین جایزه در زمینه تکنولوژی و شرکت‌های high_tech دریافت کرده‌ است. به‌ دلیل حضور پررنگ اتوماسیون صنعتی، تجهیزات الکتریکی، شبکه‌ های برق در فعالیت‌ های این شرکت، اینوت 12 مرکز تحقیق و توسعه در سراسر کشور، بیش از 1300 ثبت اختراع و صاحب اولین آزمایشگاه در صنعت می‌باشد که گواهی ACT را از شرکت TUV دریافت کرده‌ است. 

شعب جهانی اینوت و خدمات ضمانتی آن‌ها آماده‌ هستند تا به مشتریان راه‌حل‌های تخصصی، آموزش‌های فنی و پشتیبانی خدمات را ارائه دهند. 

افق دید اینوت

اینوت می‌خواهد در ده سال آینده، صداقت و درستی، حرفه‌ای بودن و برتری را به عنوان فلسفه‌ی اصلی سرلوحه‌ی کار خود قراردهد و با این وسیله به یک شرکت قوی در سطح جهان تبدیل شود که جزو شرکت‌های پیشرو در زمینه‌های تکنولوژی، IT، اتوماسیون صنعتی و .... با کیفیت و قیمت رقابتی باشد.

اینورتر اینوت در سال ۲۰۰۲ میلادی توسط کمپانی اینوت در کشور آسیایی چین پا به عرصه صنعت نهاد. کارخانه تولید اینورتر اینوت در شهر شنژن چین قرار دارد. شرکت اینوت یکی از معدود شرکتهایی است که اینورتر اینوت را در سه کلاس ولتاژ بالا ،ولتاژ متوسط و ولتاژ پایین تولید می‌کند.

اینورتر اینوت یکی از معروفترین برندهای با کیفیت چینی است که توانسته است در صنعت در کنار دیگر اینورتر های معتبر دنیا خود نمایی کند. اینورتر اینوت به جهت درخواستهای بیشماری که دارد برای تمامی کشورهای صنعتی در سراسر دنیا توزیع شده و لذا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان درایو های ac به شمار می‌رود.

INVT COMPANY

کاربردهای اینورتر اینوت INVT INVERTER

 از اینورتر اینوت می‌توان در تمامی کاربرد ها استفاده نمود، کاربردهای عمومی، نیمه سنگین، صنعتی و سنگین مانند آسانسور و جرثقیل ،فن و پمپ ،آسیاب ،کمپرسور ،اکسترودر و غیره.

به طور کلی تمامی مصارف شامل گشتاور متغیر و گشتاور ثابت را می توان با اینورترهای اینوت راه اندازی نمود.

GD10 INVT INVERTERGD20 INVT INVERTER

مدل های مختلف اینورتر اینوت INVT

همانند دیگر اینورترهای بازار ،اینورتر اینوت نیز در دو سری کلی تکفاز و سه فاز ارائه می‌شود. از آنجایی که اینورتر اینوت جزء اینورترهای با کیفیت به شمار می‌رود ، از این رو حروف GD که مخفف کلمات GOOD DRIVE می باشد در سر تیتر معرفی مدل های اینورتر اینوت مشاهده می گردد.

سری GD10 و GD20 مدل های تکفاز اینورتر اینوت هستند.سری هایGD10 ،GD20 ،GD100 ، GD200 ،GD200A ،GD300 ،GD35 مدلهای سه فاز و همچنین سری های قدیمی CHH ،CHV110 ،CHV160 ،CHH ،CHF ،CHV180 ،CHV100 ،CHF100A مدلهای سه فاز اینورتر اینوت هستند. البته تمرکز تولید بر روی مدلهای GD میباشد.

نکته : ذکر این نکته قابل اهمیت است چرا که در ردیف کلاسی ولتاژ بالای اینورتر اینوت (Hi Voltage) رنج توانی ۷۱۰۰ کیلووات نیز قابلیت تولید دارد. 

 
 

گواهینامه های بین المللی اینورتر اینوت

کسب استانداردهای SUD و TUV و همچنین گواهینامه ULWTDP از سندیکای بین المللی CNAS باعث گردیده است تا اینورتر اینوت در سطح بین‌المللی جایگاه ویژه ای یافته و همتراز برندهای معتبر دنیا پیش رود.

تکنولوژی پیشرفته و افزایش کیفیت در پیشبرد اهداف اینوت ، سبب گردیده است تا محصولات این شرکت همواره به روز باشد ، همین امر نیز زمینه‌ساز موفقیت اینورتر اینوت در اتوماسیون صنعتی شده است.

Goodrive

نکته: یکی از نکاتی که اینورتر اینوت را نسبت به دیگر اینورترها در دنیا متمایز می‌نماید ،قیمت بسیار مناسب آن است البته باید گفت که قیمت رقابتی اینورتر اینوت، تاثیری در کیفیت آن نداشته است، چرا که تولید محصولات اینوت در سطحی کاملا گسترده بوده و لذا دارای قیمتهایی فوق العاده استثنایی است.

مجموعه کالاصنعتی عرضه برندهای مختلف اینورتر های موجود در سراسر کشور را عهده دار بوده که در این میان اینورتر اینوت نیز یکی از آن هاست. تمامی درخواست های مربوط به اینورترها به صورت آنلاین بوده و عینا مطابق درخواست مشتری و در محل مشتری به وی تحویل خواهد شد.

لازم به ذکر است که اینورتر اینوت، دارای گارانتی 12 ماهه کامل به همراه خدمات پس از فروش از لحظه خرید میباشد.

پیشنهاد میگردد ، جهت دریافت جزئیات و اطلاعات بیشتر در باره اینورتر اینوت با کارشناسان بخش فروش سایت کالاصنعتی تماس برقرار نمائید.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
ثبت سفارش
تعداد
عنوان