اینورتر اینوت INVT

تاریخچه اینوت

اینوت یک شرکت چینی می‌باشد که از زمان تأسیس خود در سال 2002، برروی اتوماسیون صنعتی و انرژی تمرکز کرده‌است. 

در حال حاضر اینوت، 15 شرکت زیرمجموعه، بیش از 3200 کارمند، بیش از 30 دفتر داخلی در چین، 4 شعبه در خارج از کشور و یک شبکه‌ ی بزرگ فروش که بیش از 90 کشور خارجی را شامل می‌شود، دارا می‌باشد. 

ساختمان اینورتر اینوت

INVT چندین جایزه در زمینه تکنولوژی و شرکت‌های high_tech دریافت کرده‌ است. به‌ دلیل حضور پررنگ اتوماسیون صنعتی، تجهیزات الکتریکی، شبکه‌ های برق در فعالیت‌ های این شرکت، اینوت 12 مرکز تحقیق و توسعه در سراسر کشور، بیش از 1300 ثبت اختراع و صاحب اولین آزمایشگاه در صنعت می‌باشد که گواهی ACT را از شرکت TUV دریافت کرده‌ است. 

شعب جهانی INVT و خدمات ضمانتی آن‌ها آماده‌ هستند تا به مشتریان راه‌حل‌های تخصصی، آموزش‌های فنی و پشتیبانی خدمات را ارائه دهند. 

ادامه متن در پایین صفحه ...  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین

افق دید اینوت

INVT می‌خواهد در ده سال آینده، صداقت و درستی، حرفه‌ای بودن و برتری را به عنوان فلسفه‌ی اصلی سرلوحه‌ی کار خود قراردهد و با این وسیله به یک شرکت قوی در سطح جهان تبدیل شود که جزو شرکت‌های پیشرو در زمینه‌های تکنولوژی، IT، اتوماسیون صنعتی و .... با کیفیت و قیمت رقابتی باشد.

اینورتر اینوت در سال ۲۰۰۲ میلادی توسط کمپانی INVT در کشور آسیایی چین پا به عرصه صنعت نهاد. کارخانه تولید درایو اینوت در شهر شنژن چین قرار دارد. شرکت INVT یکی از معدود شرکتهایی است که اینورتر اینوت را در سه کلاس ولتاژ بالا ،ولتاژ متوسط و ولتاژ پایین تولید می‌کند.

اینورتر اینوت یکی از معروفترین برندهای با کیفیت چینی است که توانسته است در صنعت در کنار دیگر اینورتر های معتبر دنیا خود نمایی کند. درایو اینوت به جهت درخواستهای بیشماری که دارد برای تمامی کشورهای صنعتی در سراسر دنیا توزیع شده و لذا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان درایو های ac به شمار می‌رود.

INVT COMPANY

کاربردهای اینورتر اینوت INVT INVERTER

 از اینورتر INVT می‌توان در تمامی کاربرد ها استفاده نمود، کاربردهای عمومی، نیمه سنگین، صنعتی و سنگین مانند آسانسور و جرثقیل ،فن و پمپ ،آسیاب ،کمپرسور ،اکسترودر و غیره.

به طور کلی تمامی مصارف شامل گشتاور متغیر و گشتاور ثابت را می توان با اینورترهای INVT راه اندازی نمود.

GD10 INVT INVERTERGD20 INVT INVERTER

مدل های مختلف اینورتر اینوت INVT

همانند دیگر اینورترهای بازار ، درایو اینوت نیز در دو سری کلی تکفاز و سه فاز ارائه می‌شود. از آنجایی که درایو INVT جزء درایو های با کیفیت به شمار می‌رود ، از این رو حروف GD که مخفف کلمات GOOD DRIVE می باشد در سر تیتر معرفی مدل های اینورتر اینوت مشاهده می گردد.

سری GD10 و GD20 مدل های تکفاز اینورتر INVT هستند.سری هایGD10 ،GD20 ،GD100 ، GD200 ،GD200A ،GD300 ،GD35 مدلهای سه فاز و همچنین سری های قدیمی CHH ،CHV110 ،CHV160 ،CHH ،CHF ،CHV180 ،CHV100 ،CHF100A مدلهای سه فاز درایو اینوت هستند. البته تمرکز تولید بر روی مدلهای GD میباشد.

اینوترهای عمومی سری GD20 شامل درایوهای صنعتی است که ورودی تک فاز آن ها تا توان 2.2 کیلووات و ورودی سه فاز آن ها تا 110 کیلووات را پشتیبانی می کنند.

این سری از مدل های درایو برای کاربری های سنگین و صنایع سنگین مناسب هستند. اینورتر اینوت تخصصی پمپ سری GD200A از جمله درایوهایی هستند که برای انواع پمپ و فن از توان 5.5 کیلووات تا 185 کیلووات مناسب هستند. اینوترهای پیشرفته سری GD350 از جمله درایوهای پیشرفته تخصصی هستند که قابلیت نصب انکودر و موقعیت یاب دارند.

نکته : ذکر این نکته قابل اهمیت است چرا که در ردیف کلاسی ولتاژ بالای اینورتر اینوت (Hi Voltage) رنج توانی ۷۱۰۰ کیلووات نیز قابلیت تولید دارد. 

 
 

اینورتر چینی اینوت سری GD10 مینی ساده

این سری از اینورترها برای کاربری های عمومی و ساده مناسب می باشد. این سری از درایو ها دارای کنترل PWM برداری فضایی می باشند. از دیگر خصوصیات اینورتر های سری GD10 اشغال فضای کم به دلیل طراحی فشرده آن ها می باشند.

این درایوها دارای کنترل PID با 16 پله سرعت می باشند و تنوع کنترل الکتروموتور را به شکل مناسبی افزایش می دهند. اینورتر چینی اینوت در این سری دارای دو خازن (فیلتر C2, C3) مجزا برای نویز گیری می باشند.

درایو چینی این سری دارای خنک کاری به وسیله جریان هوا (طبیعی) تنها برای موتورهای تک فاز و سه فاز 220 ولت با توان 0.2 تا 0.75 کیلووات می باشند.

درایو اینوت

اینورتر چینی اینوت سری GD20 سه فاز

اینورتر اینوت سری GD20 برای کاربری های سنگین مناسب هستند. این سری از درایو چینی سه فاز در ولتاژ 220/380 ولت در توان 0.4 تا 110 کیلووات کار می کنند.

این درایوهای صنعتی دارای مد حرکتی SVC و V/f ثابت هستند.

ظرفیت اضافه بار این اینورترها 150% به مدت 60 ثانیه است. کی پد های این درایو قابلیت جداسازی دارند و همچنین دارای فیلترهای نویزگیر برای مدل های بالای 2.2 کیلووات نیز می باشند.

کاربرد این سری از اینورتر INVT برای ماشین های حمل و نقل، صنایع غذایی، تجهیزات سرامیک و پلاستیک، تاسیسات پتروشیمی، ماشین های کابل سازی، کمپرسور های هوا، ماشین های ابزار، چوب بری و نجاری، ماشین های نساجی، تجهیزات بسته بندی و چاپ، صنایع شیمیایی و تجهیزات حفاظتی می باشد.

این سری از اینورتر اینوت مجهز به روش کنترل برداری با عملکردی عالی و قدرتمند می باشند.

اینورتر اینوت

اینورتر چینی اینوت سری GD200A

این سری از اینورتر چینی اینوت سه فاز برای کنترل پمپ، بوستر پمپ و فن مناسب می باشند. این درایوها دارای ولتاژ 380 ولت و در توان 5.5 تا 560 کیلووات هستند. همچنین این سری از اینورترها دارای کنترل V/F و کنترل برداری بدون سانسور نیز هستند.

گشتاور راه اندازی این مدل 150% فرکانس می باشد. این سری از اینورتر INVT دارای واحد ترمز داخلی (تا توان 30 کیلووات) و واحد ترمز خارجی (توان های بیشتر از 30 کیلووات) می باشند.

اینورتر اینوت سری GD200A دارای یک کی پد استاندارد هستند اما در صورت نیاز می توان یک کی پد خارجی برای کنترل بهتر ارائه شود.

تنظیم اتوماتیک و دقیق پارامترها و همچنین عملکرد ساده این درایوها از دیگر خصوصیات آن ها می باشد.

اینورتر اینوت GD200A در دو توان سنگین و نرمال ارائه می شوند و می توان با توجه به نیاز مشتری این محصولات را به شکل سفارشی ساخت. کاربرد این سری از محصولات در کمپرسورها، صنایع نفت، سیستم های گرمایشی، ماشین های پلاستیک، معدن، انواع فن و پمپ می باشد.

درایو اینوت سری GD350

این سری از اینورتر INVT برای کاربری های پیشرفته و تخصصی هستند. این اینورترها برای استفاده در محیط های پر گرد و خاک و مرطوب مناسب هستند.

درجه حفاظت این اینورترها IP54 است و قابلیت استفاده از دو توان نامی برای بارهای سبک و سنگین را دارند.

اینورتر چینی اینوت سری GD350 دارای ویژگی برای رزرو واسطه هایی برای عملکرد زمان واقعی هستند. این اینورترها از راکتورهای DC برای پشتیبانی از مدل های مختلف استفاده می کنند.

ترمز تعبیه شده در داخل درایو دارای مقاومتی در حدود 37 کیلووات است. این سری از درایوها برای صنایع پیشرفته و سنگین مناسب هستند.

گواهینامه های بین المللی اینورتر اینوت

کسب استانداردهای SUD و TUV و همچنین گواهینامه ULWTDP از سندیکای بین المللی CNAS باعث گردیده است تا اینورتر INVT در سطح بین‌المللی جایگاه ویژه ای یافته و همتراز برندهای معتبر دنیا پیش رود.

تکنولوژی پیشرفته و افزایش کیفیت در پیشبرد اهداف اینوت ، سبب گردیده است تا محصولات این شرکت همواره به روز باشد ، همین امر نیز زمینه‌ساز موفقیت اینورتر اینوت در اتوماسیون صنعتی شده است.

Goodrive

نکته: یکی از نکاتی که اینورتر INVT را نسبت به دیگر اینورترها در دنیا متمایز می‌نماید ،قیمت بسیار مناسب آن است البته باید گفت که قیمت رقابتی این برند ، تاثیری در کیفیت آن نداشته است، چرا که تولید محصولات آن در سطحی کاملا گسترده بوده و لذا دارای قیمتهایی فوق العاده استثنایی است.

مجموعه کالاصنعتی عرضه برندهای مختلف اینورتر های موجود در سراسر کشور را عهده دار بوده که در این میان اینورتر اینوت نیز یکی از آن هاست. تمامی درخواست های مربوط به اینورترها به صورت آنلاین بوده و عینا مطابق درخواست مشتری و در محل مشتری به وی تحویل خواهد شد.

لازم به ذکر است که اینورتر اینوت، دارای گارانتی 12 ماهه کامل به همراه خدمات پس از فروش از لحظه خرید میباشد.

پیشنهاد میگردد ، جهت دریافت جزئیات و اطلاعات بیشتر در باره اینورتر اینوت با کارشناسان بخش فروش سایت کالاصنعتی تماس برقرار نمائید.

  • سوالات متداول
ثبت سفارش
تعداد
عنوان