تخفیف شگفت انگیز

گیربکس رستمی
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

نکات مهم در خرید گیربکس رستمی

گیربکس رستمی از سال 1370 فعالیت خود را شروع کرده و تا به امروز توانسته است نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب کند. کیفیت گیربکس های تولیدی برند رستمی بالا است به طوری که می توان این گیربکس ها را با مدل های مشابه خارجی مقایسه کرد. در هنگام خرید گیربکس رستمی بهتر است مدل، تیپ و سری گیربکس مورد نظر خود را در نظر داشته باشید. گیربکس رستمی دارای مدل های متنوعی هستند که براساس پارامترهای مختلفی دسته بندی شده اند. کاتالوگ های آموزشی زیادی در سایت کالاصنعتی وجود دارد که کمک می کند تا گیربکس مناسب خود را انتخاب کنید. همچنین متخصصین سایت کالاصنعتی می توانند مشاوره های تخصصی در زمینه انتخاب گیربکس مناسب را ارائه دهند. توان و گشتاور مورد نیاز از جمله اصلی ترین پارامترهای مورد نظر برای انتخاب گیربکس است.

شرکت گیربکس سازی رستمی یکی از شرکت های موفق در ساخت انواع گیربکس صنعتی به شمار می رود. خدمات پس از فروش ارزنده از جمله مزایای این برند با ارزش است. در سایت کالا صنعتی لیست قیمت به روز و کاتالوگ گیربکس رستمی را میتوانید دانلود کرده و از طریق کارشناسان فروش بهترین راهنمایی را دریافت نمایید. یکی از برندهای معتبر تولید کننده گیربکس در ایران، گیربکس رستمی است. گیربکس رستمی با استفاده از تکنولوژی روز توانسته است گیربکس های را طراحی و تولید کند که توانایی رقابت با گیربکس های معتبر اروپایی را داشته باشد. گیربکس رستمی یک واحد تولیدی ایرانی است که توانسته است امروزه مدل های مختلف گیربکس را تولید کند. گیربکس حلزونی رستمی یکی از محصولات پر طرفدار و پر کاربرد در بازار ایران است. سایت کالاصنعتی به عنوان یکی از نمایندگی های اصلی فروش گیربکس رستمی، انواع مدل های گیربکس را به همراه مشاوره فنی ارائه می دهد.

گیربکس رستمی

مشخصات فنی گیربکس رستمی

گیربکس رستمی در مدل های مختلف ارائه می شود. گیربکس رستمی باید متناسب با گشتاور و سرعت خروجی مورد نظر انتخاب شود. در تمامی گیربکس ها تعداد چرخ دنده وجود دارد که به شفت ورودی متصل هستند. شفت ورودی گشتاور و نیروی ورودی به گیربکس را دریافت کرده و متناسب با ساختار گیربکس موجب تغییر گشتاور یا سرعت می شود. تغییرات اساسی در مشخصه های نیرو در هنگام چرخش چرخ دنده ها ایجاد می شود.

این چرخ دنده ها به شفت خروجی متصل هستند که متناسب با نیاز کاربری گشتاور و سرعت مورد نظر ارائه می شود. گیربکس VF رستمی یکی از مدل های پر کاربرد و قابل اعتماد این برند است که در بازار ایران ارائه می شود. یکی از مدل های گیربکس رستمی، گیربکس حلزونی است. گیربکس های حلزونی برند رستمی در چند مدل MVF, VF, VF.FC, MVF.FC ارائه می شود. همچنین این مدل ها دارای تیپ های مختلفی از جمله تیپ 62، 86، 110، 130، 150، 185 و 210 است. ضریب تبدیل این گیربکس ها می تواند بین 7 تا 100 متغیر باشد. به عبارتی گیربکس رستمی توانایی تبدیل7 تا 100 برابری هر یک از پارامترهای ورودی را دارد که در قسمت خروجی ارائه می شود.

مدل های گیربکس رستمی

 1. اولین مدل از گیربکس رستمی، گیربکس MVF رستمی است. این مدل از گیربکس ها با الکتروموتور کوپل شده و انتقال نیرو را به صورت مستقیم انجام می دهد. این مدل از گیربکس رستمی از نوع حلزونی است که دارای شفتی از جنس فولاد می باشد. جنس فولاد شفت در این گیربکس ها موجب افزایش بازدهی آن ها می شود. همانطور که گفته شد تیپ ارائه شده برای این مدل متنوع است. در تیپ های 62 تا 260 جنس پوسته از چدن سخت کاری شده است. در حالی که در تیپ های 30 تا 49 جنس پوسته از آلومینیوم است. در کنار تیپ و مدل، گیربکس رستمی دارای سری های مختلفی نیز هستند. سری های این مدل گیربکس شامل سری P,FA,FA,FC,F,V,A,N است.
 2. یکی دیگر از مدل های گیربکس رستمی، گیربکس VF.FC است. این گیربکس در واقع ترکیبی از مدل های VF و MVF است که دارای بازدهی بالایی است. این گیربکس ها همچنینی برای کاربری هایی که نیاز به ضریب تبدیل بالا است، مناسب هستند. این مدل از گیربکس ها دارای قدرت خروجی بالایی هستند که می توانند صنایع سنگین استفاده شوند. برند رستمی گیربکس هایی با بازه توانی بالایی ارائه می دهد تا توانایی تحمل بارهای سنگین تر را نیز داشته باشد.
 3. مدل MVF.FC نیز از جمله گیربکس های ترکیبی رستمی است که دارای قابلیت های بالایی است. این دو گیربکس نسبت به یکدیگر قابل تغییر هستند و می توان از سری های متنوع برای قدرت های مختلف در این مدل از گیربکس ها استفاده کرد. این گیربکس ها معمولا برای کاربری هایی که گشتاور بالا نیاز دارند مناسب است. به این ترتیب می توان گفت که این مدل از گیربکس ها کاهنده هستند. قیمت گیربکس رستمی را می توان در سایت های مختلف از جمله سایت کالاصنعتی جستجو کرد.

گیربکس حلزونی رستمی

اجزای گیربکس رستمی

اجزای هر گیربکس می تواند متناسب با مدل و نوع کاربری متفاوت باشد. اما به طور کلی می توان یکسری قطعات را معرفی کرد که امکان استفاده از آن ها در اکثر گیربکس ها وجود دارد.

 • چرخدنده: اولین قطعه در گیربکس ها، چرخ دنده است. چرخ دنده ها در واقع قلب تپنده هر گیربکسی است که به واسطه آن گیربکس با یک دور به خصوصی شروع به چرخش می کند. چرخ دنده ها می توانند با توجه به مدل گیربکس در اشکال مختلف نصب شوند. چرخ دنده ها می توانند دندانه های صاف یا اریب داشته باشند.
 • شفت: یکی دیگر از اجزای گیربکس رستمی، شفت است. شفت محل انتقال نیرو از ورودی به خروجی است. تمامی چرخ دنده ها بر روی شفت سوار شده اند که به وسیله چرخش آن ها می توان میزان گشتاور و سرعت مورد نظر را در خروجی ایجاد کرد. شفت ها معمولا از جنس فولاد است که دارای دو قسمت ورودی و خروجی است. در قسمت ورودی گیربکس نیروی مورد نظر را از منبع ورودی دریافت کرده و بعد از انجام اصلاحات لازم متناسب با نیاز کاربر در خروجی ارائه می دهد.
 • پوسته: از دیگر قطعات گیربکس ها پوسته گیربکس است. پوسته گیربکس متناسب با نوع و کاربری آن می تواند متغیر باشد. چدن و فولاد از اصلی ترین مواد برای استفاده در پوسته هستند.
 • بلبرینگبلبرینگ یکی دیگر از قطعات مهم گیربکس ها است که وظیفه تحمل بارهای وارده از طرف گیربکس را دارد. این تجهیزات باید متناسب با جهت بار وارده انتخاب شوند.
 • سیل بندی: آب بندی یا سیل از دیگر قطعات گیربکس ایرانی است. سیل وظیفه جلوگیری از ورود گرد و خاک و آلودگی را به درون محفظه گیربکس دارد.

گیربکبول هلیکال س رستمی

 • سوالات متداول
الکتروموتور و گیربکس پمپ و تجهیزات مرتبط اینورتر و ابزار دقیق اپراتور