بستن
دسته بندی کالا

پمپ نوید موتور _ سمنان انرژی

 • پمپ عمودی طبقاتی WKL
 • پمپ خانگی نوید موتور
 • پمپ سیرکولاتور نوید موتور
 • پمپ سیرکولاتور اتابلوک نوید موتور • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

شرکت صنایع نوید موتور در سال 1375 در شهرک صنعتی سلیمی تبریز تاسیس شد. در ابتدا ماموریت این شرکت ساخت و تولید الکتروموتورهای صنعتی، خانگی و سفارشی تعریف شده بود. در سال 1385 همکاری نوید موتور با شرکت صنایع پمپیران برای تولید پمپ‌های فشار قوی آغاز شد. با بازبینی ماموریت و چشم انداز نوید موتور در سال 1386 به دلیل داشتن مزیت رقابتی تولید الکتروموتور برای تولید الکتروپمپ، یک همکاری استراتژیک با شرکت صنایع پمپ سمنان انرژی برای تولید پمپ‌های سیرکولاتور خطی آغاز شود.

در سال‌های بعد مجموعه با همکاری شرکت سمنان انرژی، تولید پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی به صورت مشترک با هم انجام گردید و امروزه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان الکتروپمپ‌های ساختمانی در بازار ایران و منطقه می‌باشند. هم اکنون برای تکمیل سبد محصولات ساختمانی الکتروپمپ‌های زمینی سیرکولاتور و آبرسانی اتابلوک در خط تولید قرار گرفته است. علاوه بر آن نوید موتور تبریز، پمپ‌های استخری و فشار قوی WKL را نیز تولید می‌کند. شرکت صنایع نوید موتور در کنار تولید محصولات و ارائه راه حل به مشتریان به ارائه خدمات صنعتی به سایر شرکت‌ها و تولیدکنندگان نیز می‌پردازد.

در سایت کالاصنعتی می‌توانید محصولات پمپ نوید و جدیدترین کاتالوگ محصولات آن و همچنین قیمت پمپ کشاورزی را دریافت نمایید. برای این منظور می‌توانید با کارشناسان فروش در تماس باشید.

پمپ نوید موتور

انواع محصولات پمپ نوید موتور

 1. پمپ سیرکولاتور خطی نوید موتور
 2. پمپ اتابلوک نوید موتور
 3. پمپ آب نوید موتور
 4. پمپ استخری نوید موتور
 5. پمپ عمودی طبقاتی WKL نوید موتور

انواع محصولات پمپ نوید موتور

پمپ سیرکولاتور خطی نوید موتور

یکی از شاخص‌ترین محصولات پمپ نوید موتور، نوع سیرکولاتور است. شرکت نوید موتور پمپ‌های سیرکولاتور خطی را با همکاری شرکت سمنان انرژی تولید کرده است و معمولا با نام سیرکولاتور سمنان انرژی شناخته می‌شوند.

پمپ اتابلوک نوید موتور

دیگر محصول شاخص نوید موتور تبریز، پمپ های اتابلوک آن است. پمپ اتابلوک نوید موتور که یک مجموعه یکپارچه از الکتروموتور و پمپ را تشکیل می‌دهد، به دلیل داشتن مزایای زیاد مثل نداشتن کوپلینگ، لرزش کمتر و بازدهی بیشتر تقاضای زیادی دارد و نویدموتور با داشتن سابقه طولانی در زمینه ساخت الکتروموتور و همکاری با شرکت‌های پمپ‌سازی امروزه خود تبدیل به یکی از بزرگترین سازندگان اتابلوک در ایران شده است.

پمپ آب نوید موتور

پمپ آب خانگی از پرکاربردترین و پراستفاده‌ترین پمپ‌ها است و به همین خاطر شرکت‌های زیادی وارد عرصه طراحی و تولید آن شده‌اند. نوید موتور نیز پمپ آب خانگی را در چندین نوع شامل بشقابی، محیطی، جتی، کله گلابی، دو لول، استخری و ... تولید می‌کند. پمپ آب خانگی نوید موتور در مدل‌های مختلف با توان‌های متنوع روانه بازار شده است.

پمپ استخری نوید موتور

پمپ استخری یکی از انواع پمپ آب است که در استخر‌های خانگی و عمومی به منظور سیرکوله کردن آب استخر مورد استفاده قرار می‌گیرد. مزیت پمپ استخری نسبت به سایر پمپ‌های خانگی با قطر 2 و 3 اینچ داشتن فیلتر است. پمپ استخری نوید موتور نیز در نوع فیلتردار طراحی شده است. همچنین این پمپ‌ها در دو نوع تکفاز و سه فاز موجود است.

پمپ عمودی طبقاتی نوید موتور

پمپ عمودی طبقاتی جز پمپ‌های فشار قوی است که کاربردهای صنعتی مثل آب شیرین‌کن‌ها، تاسیسات صنعتی، آتش‌نشانی‌ها و ... دارد. پمپ عمودی طبقاتی WKL نوید موتور در دو نوع 1500 دور و 3000 دور و با تعداد طبقات مختلف موجود است.

قیمت پمپ آب نوید موتور

پمپ آب نوید موتور نامی کلی است و پمپ‌‌های آب نوید موتور از نوع خانگی، باغی، استخری و حتی صنعتی را شامل می‌شود. هر کدام از این انواع پمپ آب نوید موتور بسته به نوع کاربری، توان، قطر دهانه، هد و دبی و ... می‌تواند قیمت‌های متفاوتی داشته باشد. برای بررسی قیمت پمپ آب نوید موتور باید بصورت جداگانه هر نوع پمپ آب را بررسی کرد.

 • قیمت پمپ آب خانگی نوید موتور با توجه به نوع آن شامل بشقابی، محیطی و جتی متفاوت است. پمپ بشقابی خود دارای دو نوع تک پروانه و دو پروانه است که مدل دو پروانه برای کاربردهای با هد و دبی بیشتر مناسب بوده و قیمت بالاتری نیز دارد. همچنین با بالارفتن توان، قیمت افزایش می‌‌یابد.
 • در پمپ‌های محیطی و جتی نیز با افزایش توان مصرفی، قدرت پمپاژ و تقویت فشار آب افزایش یافته و قیمت پمپ آب نوید را افزایش می‌دهد.
 • در پمپ استخری نویدموتور نیز به همین صورت با افزایش توان، توانایی پمپاژ و سیرکوله‌کردن آب افزایش می‌یابد و قیمت نیز زیاد می‌شود. همچنین از لحاظ نوع برق مصرفی نیز، پمپ استخری تکفاز کمی نسبت به نوع سه فاز گران تر می‌‌باشد.
 • سوالات متداول
ایمیل(اختیاری):
کد مقابل را وارد کنید ...