تخفیف شگفت انگیز

پمپیران

 • پمپ سانتریفیوژ پمپیران
 • پمپ فشار قوی wkl پمپیران
 • پمپ اتا بزرگ پمپیران
 • پمپ گل کش پمپیران
 • پمپ روغن داغ پمپیران
 • موتور تک شناور پمپیران • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

معرفی شرکت پمپیران

کارخانه پمپیران

پمپیران شرکتی ایرانی است که در سال 1354 هجری شمسی راه اندازی شده و در زمینه ساخت و تولید انواع پمپ ها تحت لیسانس شرکت KBS آلمان فعالیت می کند. شرکت پمپیران در شعر بزرگ، صنعتی و تاریخی تبریز که در مسافت 600 کیلومتری نسبت به شمال غرب تهران قرار دارد واقع شده است.

مساحت شرکت پمپیران 87500 متر مربع است و همچنین آزمایشگاه ها و کارگاه های خط تولید پمپیران دارای مساحتی به اندازه 4000 متر مربع می باشند.شرکت پمپ ایران تبریز برای 400 نفر اشتغال زایی کرده و آنها را به عنوان کارکنان شرکت استخدام نموده است.

مجموعه شرکت پمپ ایران به خوبی از نقش موثر و کارآمد مشتریان و رضایت آنها در صنایع پمپ سازی مطلع است بنابراین می کوشد برای اینکه میزان بهره وری از پمپ ها افزایش یابد و همچنین کارایی و راندمان محصولات به سطح کیفی بالایی برسد،خدماتی از قبیل ضمانت نامه یا گارانتی ، تعمیر و سرویس محصولات و پشتیبانی را تحت عنوان خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه نماید.

شرکت پمپ پمپیران تبریز دارای حداقل چهل نمایندگی در اقصی نقاط کشور می باشد. این نمایندگی ها به این دلیل ایجاد شده اند تا خدمات مربوط به فروش محصولات و پس از آن راحت تر در دسترس مشتریان قرار بگیرد.

به دلیل حضور نمایندگی ها در استان های مختلف ایران مشتریان در هر نقطه ای از ایران که باشند می توانند بدون اینکه نیاز باشد که با کارخانه مرکزی تماس بگیرند به نزدیک ترین نمایندگی به محل سکونت خود وصل شده و مسئله خود را بیان نمایند.

در زیر نحوه عملکرد پمپ حلزونی پمپیران نمایش داده شده است.

همانطور که از کلمه نمایندگی پیداست نمایندگی شرکت پمپ پمپیران به عنوان نمایندگان این شرکت بزرگ وظیفه دارند با ارائه بهترین خدمات از عنوان خود و شرکت به شایستگی دفاع کنند. آنها باید بتوانند درمورد هر محصولی که مد نظر مشتری بود اطلاعات جامع و کاملی در اختیار آنها گذاشته و در صورت تمایل به بازدید از پمپ های تولیدی از سوی مشتریان آنها را همراهی و راهنمایی کنند.

همانطور که گفته شد شرکت پمپ ایران به عنوان بزرگترین شرکت پمپ سازی در ایران و شرق منطقه خاور میانه بوده و فعالیت پمپ سازی خود را تحت لیسانس شرکت KBS آلمان انجام می دهد.

 پمپیران به عنوان یک شرکت بزرگ دارای شرکت هایی به عنوان زیر مجموعه و زیر گروه می باشد که یکی از این شرکت ها شرکت سهند است.

شرکت نوید سهند

شرکت نوید سهند یکی از زیر مجموعه های موفق شرکت پمپ پمپیران بوده که دارای 17 سال سابقه مفید در عرصه تولید انواع پمپ ها مثل پمپ سانتریفیوژی فشار قوی و پمپ های فرآیندی می باشد. نوید سهند یکی از اولین شرکت هایی است که برای اولین بار اقدام به تولید پمپ نمود.

از آنجایی که نوید سهند یکی از پیشگامان در عرصه تولید پمپ در ایران است برای خود اهداف بلند مدت و کوتاه مدتی را در نظر گرفته که یکی از آنها دستیابی به آخرین استاندارد ها و تکنولوژی های موجود در زمینه پمپ سازی است.

نوید سهند برای رسیدن به این هدف خود همواره از طرح های مبتکرانه و خلاقانه استقبال کرده و همچنین دارای تحقیق ها و بررسی های دانشگاهی و حرفه ای در این زمینه نیز می باشد. نوید سهند از بهترین امکانات و تجهیزات موجود در صنعت پمپ سازی نیز برخوردار است.

این موارد در کنار یکدیگر قرار گرفته و مجموعه ای را تشکیل می دهند که گویای چرایی موفقیت شرکت سهند از گروه بزرگ پمپیران می باشد.

شرکت پمپیران محصولات زیادی را در زمینه پمپ عرضه می کند که می توان به پمپ آب ETA که از نوع پمپ سانتریفیوژ یا گریز از مرکز می باشد و پمپ آب WKL که پمپ طبقاتی افقی است اشاره کرد.

پمپ سانتریفیوژ یا گریز از مرکز

به طور کلی دو دسته بندی برای پمپ وجود دارد پمپ هایی با جابه جایی مثبت و پمپ هایی با جابه جایی نامثبت. پمپ سانتریفیوژ در دسته پمپ های جابه جایی نامثبت است. پمپ سانتریفیوژ ساختار ساده‌ای دارد و شامل یک محفظه پیچکی و یک پروانه است.

در پمپ با جابه جایی نامثبت انرژی جنبشی به انرژی پتانسیل تبدیل میشود و در آخر باعث افزایش هد و دبی می شود به عبارتی تبدیل سرعت سیال  به فشار ، به پمپ جابه جایی نامثبت پمپ دینامیکی هم گفته می شود .

کاربرد پمپ پمپیران

 1. انتقال آب برای مصارف کشاورزی
 2. انتقال آب برای مصارف شهری
 3. انتقال آب برای مصارف صنعتی
 4. انتقال آب گرم تاسیسات گرمایشی و سرمایشی

گارانتی پمپیران

گارانتی پمپیران نیز، تا 18 ماه محصول خود را ضمانت میکند و مشتریان خود خواسته است برای بررسی اصالت محصول خریداری شده با ورود به سامانه تایید اصالت و ثبت سریال محصول ( یا اسکن QR کد مندرج بر روی محصول با نرم افزارهای مخصوص تلفن همراه) از تقلبی نبودن محصول اطمینان یابند و به علاوه به منظور بهره‌مندی از مزاياي گارانتی، ضروری است در هنگام خرید و نصب، نسبت به تکمیل فرم گارانتی و دریافت کد گارانتی اقدام کنند.

 • سوالات متداول
ثبت سفارش
تعداد
عنوان