تخفیف شگفت انگیز

گيربکس پارس گرجی
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

معرفی شرکت پارس گرجی

شرکت توليدی و صنعتي فارس گرجی به مديريت فضل الله گرجی در اواخر قرن نوزدهم و در سال 1987 ميلادی فعاليت خود را آغاز نمود و در زمينه ساخت و طراحی انواع مختلف گيربکس های صنعتی وارد عرصه صنعتی در داخل کشور عزيزمان ايران شد. با توجه به دانش مديران و کارکنان حاضر در شرکت پارس گرجي در زمينه تحقيق و توسعه ماشين‌ آلات و تجهيزات صنعتي امروزه و در حال حاضر محصولات بسيار با کيفيت توليد شده توسط شرکت پارس گرجی در کارخانه با مساحت 13 هزار متر مربع که در شهر تهران واقع شده به توليد انواع مختلف گيربکس های صنعتی که دارای قدرت توليد توان در بين 0.25 الی 55 است و همچنين دارای دو خروجی در بين 1 تا 400 دور هستند. گيربکس پارس گرجی يکی از نمونه‌های توليد داخل در زمينه انواع مختلف گيربکس‌های صنعتی است که از کيفيت کارايی و دوام بسيار بالايی برخوردار بوده و به گزينه بسيار مناسب در نظر مصرف‌ کنندگان تبديل‌ شده است. گيربکس صنعتی با توان 0.25 کيلووات الی 55 کيلووات و دور خروجی 1 الی 400 دور در مدل های مختلف پاسخگوی نيازهای مصرف کنندگان می باشد.

گیربکس پارس گرجی

صنايع مورد استفاده گيربکس پارس گرجی

در حال حاضر انواع مختلف گيربکس پارس گرجی در مصارف و صنايع مختلفی از جمله صنايع مربوط به راهسازی و آب و فاضلاب صنايع ساختمان سازی و راهسازی صنايع غذايی و بسته بندی محصولات صنايع مختلف فلزات صنايع مربوط به چوب و کاغذ و صنايع مربوط به رنگ پلاستيک مورد استفاده قرار می گيرد. گيربکس پارس گرجی يکی ديگر از انواع گيربکس های صنعتی می باشد که ساخت کشور عزيزمان ايران به حساب می آيد و از کيفيت کارايی و دوام بسيار بالايی برخوردار بوده و به خوبی با نمونه‌های خارجی و رقبای چينی خود به رقابت می پردازد.

انواع گيربکس پارس گرجی

 1. گيربکس شافت مستقيم پايه دار پارس گرجی
 2. گيربکس بول هلیکال پارس گرجی
 3. گيربکس آویز پارس گرجی

گيربکس شافت مستقيم پايه دار پارس گرجی

گیربکس هلیکال پایه دار پارس گرجی به صورت یک تکه با الکتروموتور کوپل می باشد و رتور الکتروموتور به دنده ورودی گیربکس جوش داده می شود. در الکتروگیربکس شفت مستقیم پارس گرجی قابلیت تعویض الکتروموتور وجود ندارد و الکتروگیربکس با همان توان و دور خروجی که در ابتدا انتخاب و کوپل شده اند قابل استفاده می باشد. این گیربکس در دو نوع خروجی فلنچ دار و پایه دار و در توان های مختلف در بازار یافت می شود. از دیگر مشخصات فنی گیربکس شافت مستقیم پارس گرجی می توان به جنس پوسته آن که از چدن ، و جنس دنده آن که فولاد آلیاژی می باشد ، یاد کرد.

گیربکس شافت مستقیم پایه دار پارس گرجی

گیربکس شافت مستقیم پایه دار طرح VEM

این الکتروگیربکس ها با توان ورودی 0.12 کیلووات الی 45 کیلووات با دور خروجی 16 الی 400 دور در هر دقیقه و همچنین عدد مربوط به شافت خروجی آن ها چیزی در بین 20 الی 100 میلیمتر عنوان شده است.

گیربکس هلیکال پایه دار پارس گرجی

گیربکس شافت مستقیم پایه دار پارس گرجی

اين نوع گيربکس پارس گرجی دارای دو قابليت نصب به صورت افقی و عمودی از محل پايه گيربکس می باشد و معمولاً از طريق قطعات مانند انواع مختلف کوپلينگ ها و چرخ دنده و يا چرخ زنجير و بايد با سود از کوپل مستقيم به انتقال قدرت و دوران لازم مي پردازد.

گيربکس فلنچ دار پارس گرجي

گيربکس بول هلیکال پارس گرجی

در گیربکس‌های بول، نیرو از طریق درگیر شدن چرخ‌دنده‌های هلیکال منتقل می‌شود. توجه به این نکته حائز اهمیت است که گیربکس بول هلیکال پارس گرجی یکی از بهترین گیربکس‌های بول هلیکال می‌باشد که در کیفیت و کارایی نظیر ندارد.

ویژگی‌ های گیربکس بول هلیکال

 1. این گیربکس‌ها طراحی استاندارد و زیبایی دارند و چرخ‌دنده ها با مهارت خاصی تراش خورده‌اند.
 2. با بهره مندی از این گیربکس‌ها می‌توانید کارهای سنگین را به راحتی انجام دهید.
 3. گیربکس‌های بول هلیکال استحکام بالایی دارند و بهترین گزینه برای انجام کارهای طولانی مدت هستند. به عنوان مثال گیربکس بول هلیکال پارس گرجی یکی از ماندگارترین گیربکس‌های بول هلیکال می‌باشد.
 4. این گیربکس‌ها به صورت برگشت پذیر تولید شده‌اند اما در صورت نیاز می‌توان خاصیت برگشت ناپذیری را به این گیربکس‌ها اضافه کرد.
 5. محور ورودی و خروجی این گیربکس‌ها به صورت هم راستا می‌باشند.
 6. این گیربکس‌ها صدای کمی دارند و با بهره مندی از آن‌ها می‌توانید کارهای خود را با آرامش بیشتری انجام دهید.
 7. گیربکس‌های هلیکال بول را می‌توانید به صورت شافت یا سوراخ تهیه کنید و با توجه به نیاز خود از آن‌ها استفاده کنید.

گیربکس پارس گرجی

گيربکس آویز سری F پارس گرجی

گیربکس آویز پارس گرجی سری F که جز دسته گیربکس هلیکال می باشد یکی از انواع گیربکس ایرانی با کیفیت است.

مشخصات فنی گیربکس آویز پارس گرجی

همانطور که گفته شد گیربکس شافت موازی که به آن گیربکس آویز هم می گویند جز دسته گیربکس های ایرانی طرح SEW است. که جنس پوسته این گیربکس چدن و جنس دنده آن فولاد آلیاژی است. از دیگر ویژگی های این گیربکس مواردی مانند: طراحی پوسته در یک بلوک به صورت یک تکه ، قابلیت کوبله شدن با موتور های فلنچ دار استاندارد ، ارائه گیربکس با دورهای مختلف به صورت 2 و 3 استیج.

گیربکس آویز پارس گرجی

کاربرد گیربکس آویز پارس گرجی

 1. سیستم های محرک خطی در جرثقیل های سقفی
 2. میکسرها
 3. نوار نقاله ها

مزایای گیربکس آویز پارس گرجی

 1. نصب گیربکس آویز پارس گرجی به سه صورت فلنچ ، پایه و بازوی گشتاوری است. 
 2. قابلیت تبدیل نسبت های بالا
 3. قابلیت ایجاد گشتاورهای بالا به صورت دائم
 4. نسبت تبدیل گیربکس دو مرحله 8.1 _ 191 
 5. نسبت تبدیل گیربکس سه مرحله ای 28.2_273
 6. راندمان گیربکس دو مرحله ای 96 و سه مرحله ای 94 درصد است.

گیربکس آویز پارس گرجی سری اف

معمولاً در دوران و نيروی توليدی لازم به استفاده از يک سری تجهيزات انتقال مانند تسمه چرخ دنده انواع مختلف چرخ زنجير و يا کوپلينگ در قسمت ورودی دستگاه منتقل می شود. از گيربکس پارس گرجی از نوع دو سر شاخه معمولاً در انواع مختلف تجهيزات و ماشين آلاتي که به نيرويی محرک در انواع مختلف موتور های غير الکتريکی مانند موتور های ديزلی و انواع مختلف ادوات کشاورزی و همچنين هيدروموتورها نياز می باشد و همچنين در دستگاه هايی که به تغيير دور ورودی جهت تغذيه ماردون ها نياز است مورد استفاده قرار می گيرد. اين نوع گيربکس از نوع شافت مستقيم می باشد.

ليست قيمت گيربکس پارس گرجی را از کجا دريافت کنم؟

با توجه به نوسانات قيمت از سوی شرکت سازنده ، برای دريافت ليست قيمت گيربکس پارس گرجی با کارشناسان فروش در تماس باشيد. همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت گيربکس خورشيدی، هلیکال و حلزونی با کارشناسان فروش در تماس باشید.

آيا گيربکس پارس گرجی طرح SEW توليد ميکند؟

گيربکس پارس گرجی توليد کننده انواع گيربکس هليکال ، گيربکس حلزونی و گيربکس خورشيدی است. در برخي تيپ های گيربکس صنعتی ، گيربکس پارس گرجی اقدام به توليد گيربکس صنعتی طرح SEW کرده است.

 • سوالات متداول
الکتروموتور و گیربکس پمپ و تجهیزات مرتبط اینورتر و ابزار دقیق اپراتور