گيربکس پارس گرجي

در ادامه اطلاعاتي در مورد گيربکس پارس گرجی را در اختيار شما قرار ميدهيم. براي مشاهده ادامه مطالب براي روي بيشتر کليک نماييد. شما ميتوانيد برای دريافت مشاوره تخصصی رايگان و اطلاع از قيمت روز همه محصولات با بخش فروش کالاصنعتي تماس حاصل فرماييد.

معرفي شرکت پارس گرجي

شرکت توليدی و صنعتي فارس گرجي به مديريت فضل الله گرجي در اواخر قرن نوزدهم و در سال 1987 ميلادی فعاليت خود را آغاز نمود و در زمينه ساخت و طراحي انواع مختلف گيربکس های صنعتي وارد عرصه صنعتي در داخل کشور عزيزمان ايران شد.

با توجه به دانش مديران و کارکنان حاضر در شرکت پارس گرجي در زمينه تحقيق و توسعه ماشين‌ آلات و تجهيزات صنعتي امروزه و در حال حاضر محصولات بسيار با کيفيت توليد شده توسط شرکت پارس گرجي در کارخانه با مساحت 13 هزار متر مربع که در شهر تهران واقع شده به توليد انواع مختلف گيربکس های صنعتی که دارای قدرت توليد توان در بين 0.25 الي 55 مي باشد و همچنين دارای دو خروجي در بين 1 تا 400 دور هستند.

گیربکس پارس گرجی

گيربکس پارس گرجي

گيربکس پارس گرجی يکی از نمونه‌های توليد داخل در زمينه انواع مختلف گيربکس‌های صنعتي است که از کيفيت کارايی و دوام بسيار بالايي برخوردار بوده و به گزينه بسيار مناسب در نظر مصرف‌ کنندگان تبديل‌ شده است.

گيربکس صنعتي با توان 0.25 کيلووات الي 55 کيلووات و دور خروجي 1 الي 400 دور در مدل های مختلف پاسخگوی نيازهای مصرف کنندگان مي باشد.

صنايع مورد استفاده گيربکس پارس گرجي

در حال حاضر انواع مختلف گيربکس پارس گرجی در مصارف و صنايع مختلفي از جمله صنايع مربوط به راهسازی و آب و فاضلاب صنايع ساختمان سازي و راهسازی صنايع غذايی و بسته بندی محصولات صنايع مختلف فلزات صنايع مربوط به چوب و کاغذ و صنايع مربوط به رنگ پلاستيک مورد استفاده قرار مي گيرد.

گيربکس پارس گرجی يکي ديگر از انواع گيربکس های صنعتی مي باشد که ساخت کشور عزيزمان ايران به حساب می آيد و از کيفيت کارايی و دوام بسيار بالايی برخوردار بوده و به خوبی با نمونه‌های خارجی و رقبای چينی خود به رقابت می پردازد.

انواع گيربکس توليدي پارس گرجي

  1. گيربکس شافت مستقيم پايه دار پارس گرجی
  2. گيربکس هالو شافت پارس گرجی
  3. گيربکس دو سر شافت پارس گرجی

گيربکس شافت مستقيم پايه دار پارس گرجي

يکي از انواع گيربکس پارس گرجی گيربکس شافت مستقيم پايه دار پارس گرجی می باشد که در محدوده توانی در حدود 0.12 الي 45 کيلووات قابليت توليد قدرت داشته و همچنين دور خروجی اين مدل ها چيزی در حدود 16 الي 400 دور در هر دقيقه و همچنين عدد مربوط به شافت خروجی آن ها چيزی در بين 20 الی 100 ميليمتر عنوان شده است.

اين نوع گيربکس پارس گرجي داراي دو قابليت نصب به صورت افقی و عمودی از محل پايه گيربکس می باشد و معمولاً از طريق قطعات مانند انواع مختلف کوپلينگ ها و چرخ دنده و يا چرخ زنجير و بايد با سود از کوپل مستقيم به انتقال قدرت و دوران لازم مي پردازد.

گيربکس فلنچ دار پارس گرجي

گيربکس هالو شافت پارسگرجی

در اين نوع گيربکس پارس گرجی که به آن شافت مستقيم هالو شافت گفته می شود در محلي که نياز است تا گيربکس و الکتروموتور به ديگر اتصال پيدا کنند اتصال اين رابطه به يکديگر به صورت حالو شافت و همچنين جهت ورود شافت به الکتروموتور به صورت کاملا استاندارد با توجه به توان ورودی دستگاه معين می گردد.

همچنين در محيط پيرامون دستگاه فلنجي به کار برده مي شود که در هنگام نصب الکتروموتور، الکتروموتور به‌ صورت فلنج با فلنج سازگاری پيدا مي کند.

مهمترين نکات مثبت و مزيت گيربکس پارس گرجي از نوع حالو شافت اين موضوع مي باشد که گيربکس و الکتروموتور اين قابليت را دارند که به آساني و با کمترين زحمت از يکديگر جدا شده در صورتی که هر کدام از آنها به تعمير نياز داشته باشند، با جداسازی آسان آن ها از يکديگر نسبت به تغيير هر کدام از قطعات اقدام نمود.

گيربکس دو سر شافت پارس گرجي

يکي ديگر از انواع پرکاربرد گيربکس پارس گرجی مدل دو سر شافت می باشد. در اين نوع گيربکس از قسمت ورودی گيربکس يک شافت با ثبت مشخصات استاندار تعبيه شده که در هنگام فعاليت دستگاه به صورت کاملا اصولی و استاندارد خارج می گردد.

معمولاً در دوران و نيروی توليدی لازم به استفاده از يک سري تجهيزات انتقال مانند تسمه چرخ دنده انواع مختلف چرخ زنجير و يا کوپلينگ در قسمت ورودی دستگاه منتقل مي شود.

از گيربکس پارس گرجی از نوع دو سر شاخه معمولاً در انواع مختلف تجهيزات و ماشين آلاتي که به نيرويي محرک در انواع مختلف موتور های غير الکتريکی مانند موتور هاي ديزلی و انواع مختلف ادوات کشاورزي و همچنين هيدروموتورها نياز می باشد و همچنين در دستگاه هايی که به تغيير دور ورودی جهت تغذيه ماردون ها نياز است مورد استفاده قرار می گيرد. اين نوع گيربکس از نوع شافت مستقيم می باشد.

گيربکس فلنچ دار پارس

سوالات متداول در مورد گيربکس پارس گرجي صنعت

ليست قيمت گيربکس پارس گرجی را از کجا دريافت کنم؟

با توجه به نوسانات قيمت از سوی شرکت سازنده ، براي دريافت ليست قيمت گيربکس پارس گرجی با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

آيا گيربکس پارس گرجي طرح SEW توليد ميکند؟

گيربکس پارس گرجی توليد کننده انواع گيربکس هليکال ، گيربکس حلزوني و گيربکس خورشيدي است. در برخي تيپ های گيربکس صنعتی ، گيربکس پارس گرجی اقدام به توليد گيربکس صنعتی طرح SEW کرده است.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
ثبت سفارش
تعداد
عنوان