021-91304300

تمامی سفارشات از تاریخ 6 فروردین ماه به بعد ارسال خواهد شد

تخفیف شگفت انگیز

الکتروموتور چینی

 • الکتروموتور_کاجیلی
 • الکتروموتور_گوانگلو
 • الکتروموتور_استریم
 • الکتروموتور_ان_جی_ام
 • الکتروموتور_pem
 • الکتروموتور_مسی_موتور
 • الکتروموتور_ایده آل

در ادامه اطلاعاتی در مورد الکتروموتور چینی را در اختیار شما قرار میدهیم. برای مشاهده ادامه مطالب بر روی بیشتر کلیک نمایید. شما میتوانید برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان و اطلاع از قیمت روز همه محصولات با بخش فروش کالا صنعتی تماس حاصل فرمایید.

الکتروموتور چینی

الکتروموتور چینی یکی از پرمصرف ترین انواع الکتروموتور در ایران است. تقریباً تمام دستگاه سازهای ایرانی با دینام چینی آشنا هستند.

با توجه به قیمت رقابتی برند های چینی در سال های اخیر، همچنان موتور چینی در صدر اولین گزینه ها برای خرید به شمار می رود.

با اینکه در سال های اخیر شرکت های ایرانی توان بالایی در تولید الکتروموتور پیدا کرده اند، الکتروموتور چینی همچنان یکی از پر مصرف ترین انواع الکتروموتور خصوصاً در توان های پایین به شمار می رود.

الکتروموتور کایجلی یکی از معروف ترین انواع دینام چینی است که کالا صنعتی به عنوان عاملیت فروش آن در تمام کشور، با قیمت بسیار مناسب و تحویل فوری میتواند بهترین خدمات را در اختیار مشتری قرار دهد.

برندهای مختلف الکتروموتور چینی در بازار ایرانی

الکتروموتور استریم

الکتروموتور استریماستریم را میتوان یکی از بهترین برندهای الکتروموتور چینی برای دستگاه سازها دانست. قیمت بسیار مناسب در برابر کیفیت بالا و سیم پیچ مس از جمله مزایای استریم به شمار می رود.

الکتروموتور چینی در تمام برندها فاقد گارانتی است اما استریم را میتوان با خاطری آسوده استفاده کرد. تمام الکتروموتور های استریم پوسته چدن است و تا توان سه اسب بخار تکفاز دارد.

الکتروموتور کاجیلی

الکتروموتور کاجیلی

موتور کاجیلی یکی از به نام ترین انواع الکتروموتور چینی در ایران است. در بین دستگاه سازها، دینام کاجیلی به عنوان با کیفیت ترین برند چینی به شمار می رود.

کاجیلی الکتروموتور پوسته آلومینیوم و پوسته چدن موجود داشته که چدنی ها تا توان های بسیار بالا نیز موجود است.

اکثر بالابر سازها از کاجلی تکفاز سه اسب پوسته چدن استفاده می کنند.

الکتروموتور ارسم

الکتروموتور ارسم

ارسم گوانگلو هم یکی از بهترین برند های الکتروموتور در بازار به شمار می رود. یکی از مزایای بسیار مهم الکتروموتور آلومینیوم ارسم، دارا بودن نیم فلنچ های با کیفیت و امکان نصب پایه در جهت های مختلف است. کیفیت ارسم گوانگلو بسیار بالا بوده و به لحاظ قیمت در رده متوسط قرار دارد.

سیم پیچ استفاده شده در تمام موتورهای ارسم، مس است و راندمان بسیار بالایی دارد. IP55 و کیفیت بالای پوسته و فلنچ از مزایای بسیار خوب ارسم است. ارسم از 0.12 کیلووات تا چند صد کیلووات به صورت تعداد موجودی دارد و در نوع خود بی نظیر است.

الکتروموتور RMP

الکتروموتور ار ام پی

RMP مخفف نام وارد کننده این الکتروموتور است که در بین موتورهای با کیفیت چینی طبقه بندی می شود. بیشترین موجودی این موتور بر روی توان های بالا و پوسته چدن است.

سیم پیچ مس و راندمان بالا از جمله خواص الکتروموتور آر ام پی به شمار می رود. قیمت این موتور چینی بسیار مناسب است و اغلب دستگاه ساز ها با آن آشنایی کامل دارند. برای انتخاب و مشاوره خرید الکتروموتور چینی با کارشناسان فروش در تماس باشید.

الکتروموتور NJM

الکتروموتور ان جی ام

انبار الکتروموتور ان جی ام در اصفهان بوده و پوسته چدن است. مانند بسیاری برند های مشابه، که در بالا ذکر شد، دارای سیم پیچ مس و کیفیت بالا بوده و در بین دستگاه ساز ها طرفداران زیادی دارد. در زیر تصویر موتور NJM نمایش داده شده است.

اگر به دنبال یک الکتروموتور قیمت مناسب با کیفیت خوب هستید، این برند بسیار پیشنهاد می شود.موتور دیزا

الکتروموتور ایده آل 

الکتروموتور ایده آل

دینام ایده آل و استار هر دو توسط یک تامین کننده وارد ایران می شود. قیمت بسیار مناسب و کیفیت خوب باعث شده تا اکثر فروشگاه های صنعتی در کشور این الکتروموتور را موجود و پیشنهاد دهند.

اگر در شهر اصفهان هستید، بدون هزینه باربری میتوانید این الکتروموتور را دریافت نمایید. امکان ارسال الکتروموتور ایده آل به سراسر کشور نیز وجود دارد.

نکات در زمان خرید الکتروموتور چینی

البته باید توجه داشت که با توجه به نوسانات دلار، امروزه الکتروموتور چینی به نسبت الکتروموتور ایرانی کمتر خرید می شود.

در سایت کالا صنعتی میتوانید الکتروموتور ارزان چینی را جستجو نمایید و با بهترین قیمت دینام چینی گارانتی دار را تهیه نمایید. 

در ایران الکتروموتور چینی با نام های بسیار زیادی واردات می شود. یکی از بهترین نام های الکتروموتور چینی که به لحاظ کیفیت بسیار بالا بوده و بسیاری از دستگاه ساز ها آن را میشناسند، برند کایجلی است که از 0.18 کیلووات تا چند صد کیلووات موجود است.

علاوه بر الکتروموتور کاجلی، برند های دیگری نظیر ارسم گوانگلو و NJM نیز در ایران بسیار شناخته شده و دارای کیفیت مناسب هستند.

کالا صنعتی نماینده بسیاری از برند های الکتروموتور چینی مانند کایجلی، ارسم، استار، PEM ، استریم و چندین برند دیگر است.

مزیت بسیار عالی سایت کالا صنعتی این است که بهترین خدمات پس از فروش را داشته و همواره بهترین مشاوره را برای انتخاب دینام چینی خواهد داشت. 

تمام این برند هایی که در بالا ذکر شد، دارای سیم پیچ مس و راندمان بالا است، اما در سال های اخیر به دلیل بالا رفتن نرخ ارز، الکتروموتور با سیم پیچ آلومینیوم هم در بازار یافت می شود که به لحاظ کیفیت و راندمان، دارای درجه پایین تری هستند.

اگر شما نیز به دنبال یافتن بهترین الکتروموتور چینی هستید، با کارشناسان فروش کالا صنعتی در تماس باشید.

یکی از برند های معروف الکتروموتور در ایران، الکتروموتور کاجیلی و الکتروموتور استریم هستند که گروه کالا صنعتی این کالاها را به قیمت کاملاً رقابتی عرضه می کند. الکتروموتور استریم در تمام توان ها موجود بوده و مخصوصاً برای الکتروموتور سایز بزرگ یک گزینه به شمار می رود.

نمایندگی الکتروموتور چینی در ایران نیز وجود دارد. برای خرید الکتروموتور چینی در شهر های تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و تبریز و سایز شهرهای ایران، با کارشناسان فروش در تماس باشید.

الکتروموتور تک فاز چینی و الکتروموتور سه فاز چینی در صنایع مختلف کاربرد دارد و امروزه کارخانجات معتبری برای ساخت الکتروموتور چينی در چين وجود دارد.

الکتروموتور کاجیلی ، الکتروموتور RMP ، الکتروموتور ارسم ، الکتروموتور NJM ، انواع الکتروموتور شورش ، الکتروموتور استريم از جمله برند های معروف الکتروموتور چينی به حساب مي آيند.
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین
 • سوالات متداول
ثبت سفارش
تعداد
عنوان