الکتروموتور استریم Stream

الکتروموتور استریم توسط یک کمپانی چینی تولید شده و در ایران توسط شرکت دیزل ساز عرضه می شود. استریم علاوه بر الکتروموتور بسیاری محصولات دیگر هم دارد که از آن جمله میتوان به انواع پمپ، کفکش، ست کنترل و موتور کولر اشاره کرد. کیفیت الکتروموتور استریم خوب است و قیمت بسیار مناسبی نسبت به سایر برندهای چینی دارد. کالا صنعتی عرضه کننده انواع کالاهای استریم در سطح ایران است و برای تمامی شهرهای ایران نظیر تهران، مشهد، تبریز و اصفهان قابل ارسال است.

الکتروموتور استریم خصوصاً در توان های بالا هم تست کیفیت شده و هم بسیار ارزان است و نسبت به سایر برند های چینی طرفداران بیشتری دارد. نمایندگی رسمی استریم در ایران شرکت دیزل ساز بوده و تقریباً تمام توان ها به صورت در قاب بالا و در قاب بغل را موجود دارد. پوسته تمام الکتروموتورهای استریم چدن است معمولاً و برای دستگاه ساز ها و کسانی که در زمان استفاده ضربه دارند، بسیار کاربرد دارد. کالا صنعتی یکی از مراجع معتبر برای ثبت سفارش انواع الکتروموتور استریم است که میتوانید قیمت رقابتی و تحویل فوری را داشته باشید. در سایت کالا صنعتی هدف این است که بهترین کالا با کمترین قیمت به مشتری عرضه شود.

الکتروموتور استریم در سه مدل Y و Y2 و Y3 تولید می شود که هر یک ویژگی هایی دارند. سری Y درقاب بالا و نقره ای رنگ است و بقیه کد ها هر یک دارای ویژگیهایی است که برای آشنایی با این ویژگی ها میتوانید با کارشناسان فروش در تماس باشید. الکتروموتور استریم یک برند الکتروموتور چینی به شمار میرود. کارخانه الکتروموتور استریم یکی از تولیدکنندگان دینام کولر است که در چین تولیدشده و در ایران نیز نمایندگی دارد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی الکتروموتور چینی

 

سوالات متداول در مورد الکتروموتور استریم

دينام کولر استریم در تهران هم موجود است؟

دينام کولری استريم در تمام شهر های ایران بنا به سفارش ارسال می شود. در شهر های تهران، مشهد ، شیراز و اصفهان در صورت موجودی به صورت فوری خواهد بود. استریم علاوه بر الکتروموتور محصولاتی نظیر انواع پمپ (پمپ آب و باد) نیز تولید می کند.

الکتروموتور استریم تا چه توان هایی موجود است؟

موتور استریم از توان 0.37 کیلووات 3000 دور ، 1500 دور و 1000 دور به بالا موجود است. همچنین موتورهای سه فاز با توان بالا و موتورهای تک فاز استریم نیز تا 3 اسب موجود است.

 

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان