گیربکس سه محور

گیربکس هلیکال سه محور یکی از گیربکس های پر مصرف در صنایع فولاد و سیمان است و به عنوان گیربکس هلیکال با توان بالا از گیربکس سه محور استفاده می شود. برای آشنایی بیشتر با این گیربکس با کارشناسان فروش در تماس باشید. گیربکس سه محور یک گیربکس صنعتی پر توان برای صنایع بزرگ به شمار می رود. گیربکس چند محور با توان بسیار زیاد گشتاور زیادی را تولید و باعث می شود گشتاور خروجی بسیار زیادی تولید نماید.

برای خرید گیربکس سه محور با کارشناسان فروش مشورت نمایید تا بهترین گزینه برای گیربکس سه محور و گیربکس چند محور را به شما معرفی نمایند. مشاوره برای خرید انواع گیربکس رایگان بوده و در سایت کالا صنعتی افراد با تجربه می توانند بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند. 

گیربکس سه محور به گیربکس قورباغه ای نیز شهرت دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و کاتالوگ گیربکس PM یا همان گیربکس قورباغه ای با کارشناسان فروش در تماس باشید. بدیهی است مشاوره برای انتخاب گیربکس قورباغه ای و به عبارتی گیربکس سری PM رایگان بوده و کالا صنعتی به عنوان نمایندگی شرکت TS که تولید کننده انواع گیربکس سه محور در ایران است، از صفر تا صد خرید همراه شما خواهد بود.

خاطر نشان میکند که گیربکس سه محور به نام های PM و قورباغه ای نیز شهرت داشته و امروزه بسیاری از تولید کنندگان و مصرف کنندگان گیربکس آن را می شناسند. یکی از موارد بسیار زیاد مصرف این گیربکس، در تراکتورهای ساحلی برای کشیدن تور ماهیگیری است. گیربکس قورباغه ای دور تراکتور که عموماً 500 دور است را به 50 دور در دقیقه یا کمتر تبدیل کرده و باعث خواهد شد که تور ماهیگیری به راحتی از دریا کشیده شود. شمال کشور را میتوان یکی از موارد پر مصرف گیربکس قورباغه ای دانست.

سوالات متداول درباره گیربکس سه محور

مشاوره برای خرید گیربکس سه محور را چطور میتوانم دریافت نمایم؟

پاسخ: گروه کالا صنعتی با داشتن کارشناسان مجرب بهترین گزینه را برای خرید گیربکس صنعتی به شما پیشنهاد می دهد. 

نمایندگی گیربکس هلیکال سه محور ترک در ایران کیست؟

پاسخ: گیربکس سه محور ترک برند های زیادی دارد و در ایران نیز نمایندگان زیادی دارند. به عنوان مثال نمایندگی گیربکس ایلماز در ایران نیز وجود دارد. یا نمایندگی گیربکس ایماک در ایران نیز هست. لذا برای اطلاع از نمایندگی گیربکس ترک در ایران با کارشناسان فروش تماس بگیرید.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان