تخفیف شگفت انگیز

پمپ اسپیکو SPICO

 • کفکش اسپیکو
 • لجن کش اسپیکو • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

آشنایی با پمپ اسپیکو SPICO

پمپ اسپیکو SPICO یکی از پر کاربردترین و باکیفیت‌ ترین پمپ‌ های موجود در بازار می باشد که طرفداران خاص خود را دارد و در قسمت‌ های گوناگونی می توانید از آن استفاده کنید. در این مقاله شما را با پمپ اسپیکو SPICO و کاربردهایی که دارد آشنا می کنیم. سپس فروشگاه اینترنتی کالا صنعتی را به شما معرفی می کنیم که بهترین گزینه برای خرید شما به شمار می رود. شرکت اسپیکو یکی از بهترین و معتبرترین شرکت‌ هایی می‌ باشد که در زمینه طراحی و تولید و انواع پمپ، تابلو کنترل، شناور و ... فعالیت می کند و سابقه طولانی در این زمینه دارد. این شرکت معتبر چندین گواهینامه معتبر و استاندارد بین المللی در زمینه‌ های مختلف دارد و همواره بهترین و باکیفیت‌ ترین محصولات را تولید می کند و در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد. به عنوان مثال پمپ اسپیکو SPICO یکی از شاهکارهای این شرکت می باشد که در بهترین کیفیت ممکن تولید شده است و مقاومت و ماندگاری بالایی دارد.

پمپ اسپیکو

شرکت اسپیکو چندین نمایندگی انحصاری دارد و یکی از معتبرترین و محبوب‌ ترین شرکت‌ هایی می باشد که طرفداران زیادی دارد و محصولات آن در زمینه‌ های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. توجه به این نکته حائز اهمیت است که پمپ اسپیکو SPICO در انواع مختلفی تولید شده است که هر کدام از آن‌ ها کاربردهای خاص خود را دارند و در قسمت‌ های مختلفی می‌ توانید از آن‌ها استفاده کنید. بهتر است قبل از خرید پمپ اسپیکو SPICO با مشخصات فنی پمپ اسپیکو به خوبی آشنا شوید و با آگاهی کامل برای خرید آن اقدام کنید. برای این کار می توانید به قسمت مقالات در فروشگاه اینترنتی کالا صنعتی مراجعه کنید و مقاله مربوط به محصول مورد نظر خود را پیدا کنید.

خرید پمپ اسپیکو SPICO

اگر می خواهید برای خرید پمپ اسپیکو SPICO اقدام کنید، بهتر است به فروشگاه اینترنتی و معتبر کالا صنعتی مراجعه کنید و پمپ ایرانی اسپیکو را با قیمتی مناسب خریداری نمایید. همانطور که می دانید این روزها اکثر خریدها به صورت مجازی انجام می شود و دیگر به مراجعه حضوری نیاز ندارید. خرید اینترنتی مزایای فراوانی دارد که برخی از این مزایا به شرح زیر می باشند :

 1. در مدت زمان بسیار کمی می توانید محصول مورد نظر خود را پیدا کنید و در وقت خود صرفه جویی کنید.
 2. نیازی نیست به صورت حضوری به فروشگاه مورد نظر مراجعه کنید.
 3. می توانید در هر ساعت از شبانه روز برای خرید محصول مورد نظر خود اقدام کنید.
 4. در مصرف سوخت صرفه جویی می شود و به کاهش آلاینده‌ ها کمک می کند.
 5. امکان مقایسه قیمت‌ ها وجود دارد و به راحتی می‌ توانید قیمت‌ های مختلف را بررسی کنید و یک انتخاب مناسب و به صرفه داشته باشید.
 6. می توانید با حوصله و دقت کافی محصول خود را پیدا کنید. به عنوان مثال برای خرید پمپ اسپیکو SPICO می توانید عکس‌ ها و کاتالوگ‌ های این محصول را بررسی کنید و بعد از اطمینان خاطر، پمپ مورد نظر خود را سفارش دهید.

فروشگاه اینترنتی کالا صنعتی بستر مناسبی فراهم کرده است که با بهره مندی از آن می توانید به بهترین برندها دسترسی داشته باشید و آن‌ ها را با قیمت مناسبی خریداری نمایید. فروشگاه کالا صنعتی با داشتن یک بانک کاتالوگ معتبر، این امکان را برای شما فراهم کرده است که کاتالوگ محصولات مختلف را ببینید و با توجه به آن‌ ها خرید خود را انجام دهید. به عنوان مثال با دیدن کاتالوگ پمپ اسپیکو، می توانید عکس‌ های بیشتری از این محصول ببینید و با ویژگی‌ ها و کاربرد های آن آشنا شود. توجه داشته باشید که  قیمت پمپ اسپیکو در فروشگاه کالا صنعتی بسیار مناسب است. زیرا این فروشگاه فوق العاده محصولات را به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار شما قرار می دهد و هیچ گونه هزینه اضافی از شما گرفته نمی شود. با خرید پمپ اسپیکو SPICO از فروشگاه کالا صنعتی، یکی از بهترین پمپ‌ های کشور را خواهید داشت. فروشگاه اینترنتی کالا صنعتی در زمینه فروش پمپ اسپیکو، انواع الکتروموتور، کفکش و ... فعالیت می کند و به خوبی توانسته است اعتماد مردم را به خود جلب کند.

انواع پمپ‌ اسپیکو

همانطور که گفته شد پمپ اسپیکو SPICO در انواع مختلفی تولید شده است. حال شما را با انواع پمپ‌ های پیسو آشنا می‌کنیم :

پمپ شناور اسپیکو 2 اینچ

این نوع پمپ اسپیکو SPICO از نوع شناور می باشد، پروانه‌ ی این نوع پمپ از استیل ساخته شده است و مقاومت بالایی دارد. برخی از کاربرد های آن به شرح زیر می باشد :

 1. انتقال دادن آب از چاه‌ های کم عمق
 2. برای برخی از مصارف خانگی
 3. برای انجام دادن کارهای کشاورزی
 4. کاربرد در صنعت
 5. در آب‌ نما‌ها و ...

توجه داشته باشید که پمپ شناور اسپیکو 3 اینچ هم وجود دارد که کاربرد های آن شبیه پمپ 2 اینچ می باشد.

پمپ اسپیکو سری SI-25

این نوع پمپ اسپیکو پروانه نیمه باز چدنی دارد و کاربردهای فراوانی دارد که برخی از آن ها به صورت زیر می باشند:

 1. برای آب‌ های گل آلود مناسب است.
 2. در مصارف کشاورزی از این پمپ استفاده می شود.
 3. برای انتقال آب جوی‌ ها و نهرها از این پمپ‌ ها استفاده می کنند.
 4. در برخی از شرکت‌ های حفاری از این پمپ‌ ها استفاده می کنند.
 5. در متروها هم از این پمپ‌ ها استفاده می کنند.

اسپیکو پمپ

پمپ اسپیکو سری SI-25

پمپ اسپیکو سری C10-C12

این نوع پمپ اسپیکو مقاومت و ماندگاری بالایی دارد و در قسمت‌ های مختلفی از آن استفاده می کنند. این پمپ اسپیکو SPICO برای لجن‌ های الیاف دار مناسب است و پروانه آن به صورت گردابی چدنی می باشد. در فاضلاب‌ هایی که مواد الیافی و جامدهای معلق دارند از این پمپ‌ ها استفاده می کنند.

پمپ اس پی کو

پمپ اسپیکو سری C10-C12

پمپ اسپیکو سری C10-AL

این نوع پمپ اسپیکو هم در بهترین کیفیت ممکن تولید شده است و طرفداران خاص خود را دارد. این پمپ هم کاربرد های خاص خود را دارد که برخی از آن‌ ها به شرح زیر می باشند:

 1. برای دفع کردن آب‌ های زائد خانگی
 2. دفع کردن آب‌ های زائد صنعتی
 3. قابل استفاده در کارخانه‌ هایی که فاضلاب‌ های الیافی دارند.
 4. در حوادث غیر منتظره هم از این پمپ‌ ها استفاده می کنند. به این صورت که این پمپ‌ ها به عنوان پمپ سازمانی مورد استفاده قرار می گیرند.

پمپ اسپیکو سری P-12

این نوع پمپ اسپیکو SPICO هم کاربرد های خاص خود را دارد که برخی از آن‌ ها به صورت زیر می باشند :

 1. از این نوع پمپ در لجن‌ های غلیظ استفاده می کنند.
 2. در تصفیه خانه‌ ها هم از این پمپ‌ ها استفاده می کنند.
 3. در کارهای ساختمانی هم از این پمپ‌ ها استفاده می شود.
 4. در صنایع شن شویی هم از این پمپ استفاده می کنند.

توجه داشته باشید که تنوع پمپ‌ های پیسو بسیار بیشتر از مواردی می باشد که گفته شد.

پمپ لجن کش اسپیکو

پمپ لجن کش اسپیکو

 • سوالات متداول
الکتروموتور و گیربکس پمپ و تجهیزات مرتبط اینورتر و ابزار دقیق اپراتور