پمپ پنتاکس

درباره برند پنتاکس PENTAX ایتالیا: شرکت پمپ سازی پنتاکس Pentax ایتالیا که دارای سابقه ای 20 ساله در زمینه فعالیت های تجاری در زمینه ساخت انواع پمپ آب صنعتی و خانگی می باشد، امروزه جایگاه ویژه ای در صنعت پمپ بدست آورده است. تمامی فعالیت ها در شرکت  پنتاکس Pentax با هدف ایجاد ارزش در فرآیند های تولید و توزیع و در ادامه افزایش کارایی و کیفیت محصولات انجام می گردد.

یکی از مزایای قابل توجه در شرکت پنتاکس Pentax این است که می تواند در آن واحد و با سرعت زیادی شرایط حاکم در بازار را به نفع خود تغییر دهد؛ این کار به وسیله تخصیص منطقی منابع موجود و همچنین ایجاد یک برنامه غیر متمرکز برای تولید محصولات خاص امکان پذیر شده است.

شرکت پمپ پنتاکس

شرکت پنتاکس pentax کاملا براساس سیاست رضایت مشتری عمل می کند؛ یعنی با توجه به پیشرفت های تکنولوژیکی موجود محصولات مورد نظر خود را با هدف جلب رضایت مشتریان به بازار عرضه می نماید و در زمینه پمپ های آب خانگی بسیار موفق بوده است.

نام شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا به دلیل مفهوم موجود در این واژه که به معنی ایمن ترین انتخاب در هر مرحله عملیات می باشد، انتخاب شده است.

شرکت  پنتاکس Pentax دارای شهرتی 25 ساله در بازار جهانی در زمینه ساخت و تولید پمپ آب می باشد. پنتاکس Pentax به دلیل شعاری که برای خود برگزیده (رضایت مشتریان) ، همواره و در هر شرایطی آمادگی این را دارد با ایجاد و همچنین استقبال از نوآوری های جدید در این عرصه، مشتریان خاص خود را راضی نگه دارد.

عملکرد شرکت پنتاکس Pentax در این سال ها به گونه ای بوده که نه تنها مشتریان بلکه رضایت همکاران که رقیب نیز محسوب می شوند را جلب کرده و توجه و اعتماد آنها را به سمت خود معطوف نماید . از جمله مواردی که مسبب این موفقیت بزرگ هستند عبارتند از : تولید محصولات در طی فرآیند های پویا و همچنین سیستم های توزیع انعطاف پذیر؛  این دلایل در کنار هم باعث شده اند  پنتاکس Pentax  بتواند سهم بزرگی از بازار را در اختیار گرفته و پاسخگوی خیل عظیمی از نیازهای صنعت پمپ باشد.

در شرکت  پنتاکس Pentax روحیه ایجاد کارآفرینی در مدیران نیز یکی از عوامل توفیق این شرکت است که به وسیله این امر به نیازهای مختلف در زیمنه ساخت پمپ آب پاسخ داده شده و برای آنها راه حل ارائه می شود و همچنین در سطح بین المللی نیز به جایگاه قابل قبولی دست یافته است.

دلیل اصلی کیفیت بالای محصولات  پنتاکس Pentax، کنترل دائمی پمپ ها پس از تولید است که این امر به تنهایی توانسته سبب اطمینان به محصولات پنتاکس Pentax شود. کنترل کیفیت و عملکرد محصولات در شرکت  پنتاکس Pentax از طریق حرفه ای ترین روش ها انجام می شود؛ اخذ گواهینامه استاندارد، کنترل خطوط تولید و کنترل در آزمایشگاه نمونه هایی از این روش ها هستند. مجموعه این امور، در کنار هم قرار گرفتن آنها و تشکیل یک سیستم تبدیل به ضمانتی برای بهترین بودن پمپ های شرکت پنتاکس Pentax شده است.

کنترل خطوط تولید

 کنترل خطوط تولید در شرکت  پنتاکس Pentax ایتالیا به وسیله انجام آزمایش هایی که عملکرد الکتریکی و هیدرولیکی پمپ ها را به صورت مصنوعی مورد سنجش قرار می دهند، صورت می گیرد.

نمايندگي رسمي پنتاکس

گواهینامه ها

سیاست اصلی شرکت  پنتاکس Pentax ایتالیا همگام شدن توسعه و پیشرفت تولیدات و همچنین بخش مدیریت شرکت با رویکرد حفظ محیط زیست می باشد. این سیاست به وسیله گواهینامه  UNI ISO 9001 که توسط سیستم مدیریت کیفیت صادر می شود و همچنین استاندارد UNI EN ISO 14001  که توسط سیستم مدیریت محیط زیست صادر می گردد، تایید شده است. اضافه بر این دو در شرکت  پنتاکس Pentax ایتالیا فرآیند برنامه ریزی سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی در محل کار که توسط استاندارد OHSAS 18001 تایید شده نیز در حال انجام می باشد.

عدم وجود تاخیر در زمان تحویل محصولات سفارشی

بنا بر سیاست مهم شرکت  پنتاکس Pentax که همان رضایت مشتری می باشد، همه پمپ هایی که توسط مشتریان سفارش و خریداری می شوند بدون کوچکترین تاخیر و عذر و بهانه ای تحویل داده خواهند شد.

سابقه چند ساله ای که شرکت  پنتاکس Pentax ایتالیا در زمینه فعالیت های تجاری و همچنین تولید و ساخت پمپ آب به دست آورده برای این شرکت مفید بوده و سبب شده که  پنتاکس Pentax بتواند در کمترین زمان ممکن خود را با شرایط حاکم در بازار وفق داده، پمپ های با کیفیت تضمین شده و در زمان مشخص شده به مشتریان خود عرضه نماید.

 پنتاکس Pentax ایتالیا شرکتی است که به دلیل توانایی های خود در امر تولید و توزیع این مهارت را دارد که می تواند زمانی که بین تولید و توزیع فاصله می افتد را به حداقل رسانده و سفارشات را در نهایت خوش قولی به دست مشتریان خود برساند.

این شرکت به کمک مشاورین اقتصادی مجربی که دارد سیر صعودی و نزولی در بازار را پیش بینی کرده و براساس آن و تغییرات ایجاد شده در بخش تقاضا به عرضه محصولات خود بپردازد.

از آنجایی که سهم حضور تکنولوژی روز دنیا در شرکت  پنتاکس Pentax بسیار پررنگ است ، محصولات  پنتاکس Pentax بخش گسترده و قابل توجهی از بازار جهانی در بخش صنعت را به خود اختصاص داده اند؛ البته ذکر این نکته ضروری است که منابع انسانی همچنان در  پنتاکس Pentax نقش مهمی را ایفا می کنند چرا که نیروی انسانی یکی از ویژگی های مهم یک شرکت سهامی بزرگ می باشد.

 پنتاکس Pentax با توجه به همه بازخوردهایی که از مشتریان و همکاران خود می گیرد ، آنها را آنالیز می کند و به همه آنها ترتیب اثر می دهد تا بتواند بهترین محصول را به مشتریان خود عرضه نماید.

معمولا برای تولید یک کالای مناسب که قطعاً پمپ آب نیز از این قاعده مثتثنی نیست ، فاکتورهای مهمی وجود دارد که به سازنده در جهت تولید بهترین محصول کمک شایانی خواهد کرد؛ از مهم ترین این متغیرها میتوان به منطقه جغرافیایی، عوامل جوی، نیاز مشتری و ... اشاره نمود. شرکت پنتاکس Pentax با توجه کامل به تمامی این فاکتورها و انجام تحقیقات جامع و گسترده در رابطه با هر کدام از آنها بهترین راهکار ممکن را ارائه نموده و با اطمینان خاطر به ادامه کار خود می پردازد.

نمايندگي پمپ پنتاکس ايتاليا

در شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا تولید و ساخت پمپ آب شامل فرآیندهای مخالفی از جمله مونتاژ، تکمیل و آزمایش خطوط تولید می باشد. همچنین برای عمل به شعار پنتاکس Pentax یعنی رضایت مشتری لازم است ویژگی انعطاف پذیری در شرکت و مدیران و کارکنان تقویت شود که این مهم با وجود تجارب مهم  پنتاکس Pentax امکان پذیر شده است. این ویژگی پنتاکس Pentax علاوه بر مشتریان شرکا و رقبا را نیز تحت تاثیر قرار داده است. در پنتاکس Pentax در هر خط تولید امکان مدیریت روند تولید آن محصول با سرعت بالایی وجود دارد.

یکی از ویژگی های مهم پمپ های شرکت  پنتاکس Pentax ایتالیا این است که محصول طوری طراحی شده که می تواند پاسخگوی نیازهای مختلفی باشد و از حالت یک بعدی بودن خارج شود.

در بازار امروز یکی از شرکت هایی که هم توانسته بخش عظیمی از بازار را به دست بیاورد و هم بتواند از طریق محصولات خود راهکارها و راه حل های اساسی و پرکاربردی را برای بخش های صنعتی و داخلی ارائه کند، شرکت  پنتاکس Pentax ایتالیا می باشد.

بخش تجاری شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا یکی از فعال ترین بخش های این شرکت است که همواره می کوشد در جهت نیاز های آینده و پیش بینی نشده مشتریان خود راهکار های جدیدی در اختیار آنها قرار دهد و بیش از پیش رضایت آنها را جلب نماید.

پمپ پنتاکس در ایران نمایندگی دارد و محصولات آن به راحتی در دسترس است.

شرکت پنتاکس Pentax در تولید پمپ آب با توجه به زمینه های استفاده و نوع فعالیت آنها بسیار متنوع عمل می کند. برخی از محصولات شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا عبارتند از : پمپ شناور پنتاکس، پمپ های زیر دریایی، پمپ آب خانگی ، پمپ کفکش پنتاکس ، پمپ لجنکش ، پمپ سانتریفیوژ یا گریز از مرکز پنتاکس و ... که در بخش های مختلف صنعت مانند کشاورزی،مدنی،داخلی و ... قابل استفاده می باشند.

برای آگاهی از لیست قیمت پمپ پنتاکس با کارشناسان فروش در تماس باشید.

برای دریافت کاتالوگ پمپ پنتاکس به بخش بانک کاتالوگ مراجعه نمایید.

 

سوالات متداول

ست کنترل  پنتاکس چیست؟
پاسخ: ست کنترل  پنتاکس یک دستگاه بسیار کوچک است که محل نصب و قرارگیری آن روی پمپ آب می باشد. این دستگاه دارای کلیدی است با درجه حساسیت 0.5 بار فشار آب عبوری که در صورت گذر آب با چنین فشاری از روی خود فعالیت خود را آغاز کرده و جریان برق را به پمپ منتقل می کند و از این طریق عمل پمپاژ توسط پمپ به انجام خواهد رسید. در ست کنترل  پنتاکس تنها زمانی پمپ آب روشن نمی شود که فشار ورودی برای راه افتادن و عمل نمودن کليد اتومات کافي نباشد بنابراين امکان آن هست که اگر نياز باشد آب به ارتفاع زياد برود استفاده از کليد اتوماتيک نتيجه بخش نباشد. قبل از استفاده از کليد اتوماتيک فشار آب را اندازه مي گيريم سپس در صورت وجود معيارهاي لازم از آن بهره مي بريم اما عموماً ست کنترل  پنتاکس براي زماني روي پمپ آب نصب مي شود که طبقات ساختمان کمتر از 4 طبقه باشد.

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان