پمپ پنتاکس Pentax

در ادامه اطلاعاتی در زمینه پمپ پنتاکس را در اختیار شما قرار میدهیم. برای مشاهده ادامه مطالب برای روی بیشتر کلیک نمایید. شما میتوانید برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان و اطلاع از قیمت روز همه محصولات با بخش فروش کالاصنعتی تماس حاصل فرمایید.

معرفی شرکت پنتاکس ایتالیا

شرکت پمپ پنتاکسشرکت پمپ سازی پنتاکس ایتالیا که دارای سابقه ای 20 ساله در زمینه فعالیت های تجاری در زمینه ساخت انواع پمپ آب صنعتی و خانگی می باشد، امروزه جایگاه ویژه ای در صنعت پمپ بدست آورده است. تمامی فعالیت ها در شرکت پنتاکس با هدف ایجاد ارزش در فرآیند های تولید و توزیع و در ادامه افزایش کارایی و کیفیت محصولات انجام می گردد.

علت محبوبیت و فروش بالا محصولات پنتاکس 

شرکت پنتاکس pentax کاملاً بر اساس سیاست رضایت مشتری عمل می‌کند، یعنی با توجه به پیشرفت‌های تکنولوژیکی موجود محصولات موردنظر خود را باهدف جلب رضایت مشتریان به بازار عرضه می‌نماید و درزمینهٔ پمپ آب خانگی بسیار موفق بوده است.

دلیل اصلی کیفیت بالای محصولات  پنتاکس Pentax، کنترل دائمی پمپ‌ها پس از تولید است که این امر به‌تنهایی توانسته سبب اطمینان به محصولات پنتاکس Pentax شود. کنترل کیفیت و عملکرد محصولات در شرکت پنتاکس Pentax از طریق حرفه‌ای‌ترین روش‌ها انجام می‌شود. اخذ گواهینامه استاندارد، کنترل خطوط تولید و کنترل در آزمایشگاه نمونه‌هایی از این روش‌ها هستند. مجموعه این امور، در کنار هم قرار گرفتن آن‌ها و تشکیل یک سیستم تبدیل به ضمانتی برای بهترین بودن پمپ‌های شرکت پنتاکس Pentax شده است.

خط تولید شرکت پنتاکس

کنترل خطوط تولید در شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا به‌وسیله انجام آزمایش‌هایی که عملکرد الکتریکی و هیدرولیکی پمپ‌ها را به‌صورت مصنوعی موردسنجش قرار می‌دهند، صورت می‌گیرد.

گواهینامه ها پنتاکس

سیاست اصلی شرکت  پنتاکس Pentax ایتالیا همگام شدن توسعه و پیشرفت تولیدات و همچنین بخش مدیریت شرکت با رویکرد حفظ محیط زیست می باشد. این سیاست به وسیله گواهینامه UNI ISO 9001 که توسط سیستم مدیریت کیفیت صادر می‌شود و همچنین استاندارد UNI EN ISO 14001 که توسط سیستم مدیریت محیط زیست صادر می‌گردد، تائید شده است.

اضافه بر این دو در شرکت  پنتاکس Pentax ایتالیا فرآیند برنامه‌ریزی سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی در محل کار که توسط استاندارد OHSAS 18001 تائید شده نیز در حال انجام است.

زمان تحویل پمپ پنتاکس

بنا بر سیاست مهم شرکت  پنتاکس Pentax که همان رضایت مشتری است، همه پمپ‌هایی که توسط مشتریان سفارش و خریداری می‌شوند بدون کوچک‌ترین تأخیر و عذر و بهانه‌ای تحویل داده خواهند شد. سابقه چندساله‌ای که شرکت  پنتاکس Pentax ایتالیا درزمینهٔ فعالیت‌های تجاری و همچنین تولید و ساخت پمپ آب به دست آورده برای این شرکت مفید بوده و سبب شده که پنتاکس Pentax بتواند در کمترین زمان ممکن خود را با شرایط حاکم در بازار وفق داده، پمپ‌های باکیفیت تضمین‌شده و در زمان مشخص‌شده به مشتریان خود عرضه نماید.

پنتاکس Pentax ایتالیا شرکتی است که به دلیل توانایی های خود در امر تولید و توزیع این مهارت را دارد که می‌تواند زمانی که بین تولید و توزیع فاصله می‌افتد را به حداقل رسانده و سفارشات را درنهایت خوش‌قولی به دست مشتریان خود برساند. این شرکت به کمک مشاورین اقتصادی مجربی که دارد سیر صعودی و نزولی در بازار را پیش‌بینی کرده و بر اساس آن و تغییرات ایجادشده در بخش تقاضا به عرضه محصولات خود بپردازد.

ازآنجایی‌که سهم حضور فناوری روز دنیا در شرکت پنتاکس Pentax بسیار پررنگ است ، محصولات پنتاکس Pentax بخش گسترده و قابل‌توجهی از بازار جهانی در بخش صنعت را به خود اختصاص داده‌اند، البته ذکر این نکته ضروری است که منابع انسانی همچنان در  پنتاکس Pentax نقش مهمی را ایفا می‌کنند چراکه نیروی انسانی یکی از ویژگی‌های مهم یک شرکت سهامی بزرگ است.

پنتاکس Pentax با توجه به همه بازخوردهایی که از مشتریان و همکاران خود می‌گیرد، آن‌ها را آنالیز می‌کند و به همه آن‌ها ترتیب اثر می‌دهد تا بتواند بهترین محصول را به مشتریان خود عرضه نماید. معمولاً برای تولید یک کالای مناسب که قطعاً پمپ آب نیز از این قاعده مستثنی نیست ، فاکتورهای مهمی وجود دارد که به سازنده در جهت تولید بهترین محصول کمک شایانی خواهد کرد؛ از مهم‌ترین این متغیرها می‌توان به منطقه جغرافیایی، عوامل جوی، نیاز مشتری و ... اشاره نمود.

شرکت پنتاکس Pentax با توجه کامل به‌تمامی این فاکتورها و انجام تحقیقات جامع و گسترده در رابطه با هرکدام از آن‌ها بهترین راهکار ممکن را ارائه نموده و با اطمینان خاطر به ادامه کار خود می‌پردازد.

نمايندگي پمپ پنتاکس ايتاليا

در شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا تولید و ساخت پمپ آب شامل فرآیندهای مخالفی ازجمله مونتاژ، تکمیل و آزمایش خطوط تولید است. همچنین برای عمل به شعار پنتاکس Pentax یعنی رضایت مشتری لازم است ویژگی انعطاف‌پذیری در شرکت و مدیران و کارکنان تقویت شود که این مهم باوجود تجارب مهم  پنتاکس Pentax امکان‌پذیر شده است.

این ویژگی پنتاکس Pentax علاوه بر مشتریان شرکا و رقبا را نیز تحت تأثیر قرار داده است. در پنتاکس Pentax در هر خط تولید امکان مدیریت روند تولید آن محصول با سرعت بالایی وجود دارد.

یکی از ویژگی‌های مهم پمپ‌های شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا این است که محصول طوری طراحی‌شده که می‌تواند پاسخگوی نیازهای مختلفی باشد و از حالت یک‌بعدی بودن خارج شود. در بازار امروز یکی از شرکت‌هایی که هم توانسته بخش عظیمی از بازار را به دست بیاورد و هم بتواند از طریق محصولات خود راهکارها و راه‌حل‌های اساسی و پرکاربردی را برای بخش‌های صنعتی و داخلی ارائه کند، شرکت  پنتاکس Pentax ایتالیا است.

بخش تجاری شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا یکی از فعال‌ترین بخش‌های این شرکت است که همواره می‌کوشد در جهت نیازهای آینده و پیش‌بینی‌نشده مشتریان خود راهکارهای جدیدی در اختیار آن‌ها قرار دهد و بیش‌ازپیش رضایت آن‌ها را جلب نماید.

انواع پمپ های پنتاکس در ایران

پمپ پنتاکس در ایران نمایندگی دارد و محصولات آن به‌راحتی در دسترس است. شرکت پنتاکس Pentax در تولید پمپ آب با توجه به زمینه‌های استفاده و نوع فعالیت آن‌ها بسیار متنوع عمل می‌کند. برخی از محصولات شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا عبارت‌اند از : پمپ شناور پنتاکس، پمپ‌های زیردریایی، پمپ آب خانگی ، پمپ کفکش و لجن کش پنتاکس ، پمپ سانتریفیوژ یا گریز از مرکز پنتاکس و ... که در بخش‌های مختلف صنعت مانند کشاورزی،مدنی،داخلی و ... قابل‌ استفاده می‌باشند.

ست کنترل پنتاکس

ست کنترل پنتاکس یک دستگاه بسیار کوچک است که محل نصب و قرارگیری آن روی پمپ آب است. این دستگاه دارای کلیدی است با درجه حساسیت 0.5 بار فشار آب عبوری که در صورت گذر آب با چنین فشاری از روی خود فعالیت خود را آغاز کرده و جریان برق را به پمپ منتقل می‌کند و از این طریق عمل پمپاژ توسط پمپ به انجام خواهد رسید.

در ست کنترل پنتاکس تنها زمانی پمپ آب روشن نمی‌شود که فشار ورودی برای راه افتادن و عمل نمودن کلید اتومات کافی نباشد بنابراین امکان آن هست که اگر نیاز باشد آب به ارتفاع زیاد برود استفاده از کلید اتوماتیک نتیجه بخش نباشد. قبل از استفاده از کلید اتوماتیک فشار آب را اندازه می‌گیریم سپس در صورت وجود معیارهای لازم از آن بهره می‌بریم اما عموماً ست کنترل پنتاکس برای زمانی روی پمپ آب نصب می‌شود که طبقات ساختمان کمتر از 4 طبقه باشد.

کاتالوگ پمپ پنتاکس

پمپ پنتاکس یک برند معتبر است که در زمینه صنعت پمپ سالیان دراز است که می درخشد ، ودر حال حاضر به 100 کشور مختلف در سراسر جهان محصولات خود را ارسال می کند .کمپانی پنتاکس در انواع مختلف پمپ تولید می کند از جمله پمپ های خانگی ، صنعتی، کشاورزی و تجاری و...

کارخانه سازنده پمپ های پنتاکس واقع در شهر Verna ایتالیا است ، کمپانی پنتاکس به عنوان یک برند مطرح جهانی در زمینه صنعت پمپ شناخته شده است .

کمپانی پنتاکس پس از گذشت 20 سال سابقه تولید و فعالیت تجاری در زمینه صنعت پمپ تونسته است ، این ویژگی را به محصولات خود بدهد که قابل ردیابی باشد به این معنی که می توانید پمپ های اصل پنتاکس را به راحتی تشخیص دهید.

معرفی مشخصات و ویژگی سری پمپ های پنتاکس

پمپ خانگی (محیطی ) پنتاکس

پمپ خانگی پنتاکس با سری PM

پمپ های خانگی پنتاکس با سری PM پمپ جابه جایی مثبت با خاصیت خود مکش برای سیستم های خانگی کوچک و کاربردهای صنعتی ساده استفاده می شود ، جنس پروانه پمپ از برنج و جنس بدنه پمپ از چدن ضدزنگ است. جهت دریافت لیست قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی پنتاکس و مشخصات فنی پمپ پنتاکس سری PM به صفحه پمپ پنتاکس سری PM45 مراجعه نمایید.

پمپ پنتاکس pm

پمپ خانگی پنتاکس با سری CP

پمپ آب خانگی پنتاکس با سری CP پمپ های جابه جایی مثبت محیطی با خاصیت خود مکش برای سیستم های کوچک خانگی و کاربردهای صنعتی ساده استفاده می شود پوشش جلوی پمپ از برنج تولید شده است که مانع از جلوگیری مسدود شدن پمپ می شود .جنس پروانه پمپ از برنج و جنس بدنه پمپ از چدن ضدزنگ یا برنج است .

پمپ پنتاکس cp

پمپ خانگی پنتاکس با سری MD 

پمپ خانگی پنتاکس با سری MD  با جابه جایی مثبت دارای پروانه ستاره ای که قدرت مکش بالایی قابل توجهی دارد ، پمپ MD مخصوص  انتقال مایعات از جمله مایعات فرار مناسب می باشد ، جنس پروانه پمپ از برنج و جنس بدنه پمپ از چدن ضدزنگ یا برنج است. جهت دریافت لیست قیمت و مشخصات فنی پمپ پنتاکس سری MD به صفحه پمپ پنتاکس سری MD100 مراجعه نمایید.

پمپ پنتاکس md

پمپ خودمکش پنتاکس

پمپ جتی پنتاکس با سری JMC

پمپ جتی پنتاکس با سری JMC  گریز از مرکز برای تامین آب استفاده می شود ، هم چنین می توانید از این پمپ برای آبیاری باغبانی استفاده کنید .

پمپ پنتاکس jmc

پمپ خانگی پنتاکس با سری CAB

پمپ آب گریز از مرکز اولیه برای تامین آب برای سیستم های خانگی کوچک و متوسط و هم چنین برای مصارف صنعتی با کاربردهای ساده استفاده می شود ، هم چنین توانایی ایجاد فشار خودکار را دارد ، توانایی پمپاژ مایعات همراه با گاز را نیز دارد . جهت دریافت لیست قیمت و مشخصات فنی پمپ پنتاکس سری CAB به صفحه پمپ پنتاکس مدل CAB200 مراجعه نمایید.

پمپ پنتاکس CAB

پمپ پنتاکس با سری INOX 

پمپ پنتاکس با سری INOX  پمپ آب گریز از مرکز برای تامین آب برای سیستم های خانگی کوچک و متوسط هم چنین برای مصارف صنعتی با عملکرد متوسط استفاده می شود ، جنس پروانه پمپ از پلاستیک مهندسی (نوریل) است و در بعضی از مواقع هم از جنس استینلس اسیتل AISI 304  می باشد  ، جنس بدنه پمپ از استینلس استیل AISI 304  است ، هم چنین می توانید از این پمپ ها برای مصارف باغبانی و مزارع کشاورزی نیز استفاده کنید .

پمپ INOX

پمپ پنتاکس با سری MPX 

پمپ پنتاکس MPX  پمپ سانتریفیوژ چند مرحله ایی ، افقی و خودمکش به ویژه برای ساختمان های کوچک و هم چنین برای تامین فشار متوسط نه خیلی زیاد نیز کاربرد دارد ، پمپ پنتاکس MPX توانایی مکش مایعات مخلوط با هوا و حتی گاز را دارد .

پمپ پنتاکس MBX

پمپ پنتاکس با سری AP

پمپ پنتاکسAP پمپ پمپ گریز از مرکز خود مکش با انژکتور خارجی هم چنین قابل تبدیل به لوله 2 اینچ و 4 اینچ برای منابع آب حتی اگر مخلوط شوند هم چنین  برای سیستم های کوچک خانگی استفاده می شود ، هم چنین توانایی ایجاد فشار به صورت خودکار را نیز دارد .

پمپ پنتاکس AP

پمپ سانتریفیوژ پنتاکس

پمپ پنتاکس با سری CM  

پمپ پنتاکس CM پمپ گریز از مرکز تک پروانه ، از ویژگی ها ی منحصر به فرد این پمپ بسیار کم صدا و مناسب برای مصارف خانگی هم چنین در ساختمان سازی و مسائل عمرانی نیز کاربرد دارد ، هم چنین توانایی ایجاد فشار مداوم را نیز دارد . جهت دریافت لیست قیمت و مشخصات فنی پمپ پنتاکس سری CM به صفحه پمپ پنتاکس مدل CM100 مراجعه نمایید.

پمپ پنتاکس CM

پمپ پنتاکس با سری CR

پمپ پنتاکس CR پمپ گریز از مرکز برای مصارف کشاورزی و هم چنین آبیاری زمین های باغی نیز کاربرد دارد یکی از ویژگی های خاص پمپ پنتاکس CR دارای پروانه نیمه باز است که می تواند برای پمپاژ سیالات حاوی مواد جامد تا حداکثر 10 میلی متر می تواند مناسب باشد .

پمپ پنتاکس CR

پمپ پنتاکس با سری CS 

پمپ پنتاکس CS پمپ گریز از مرکز تک پروانه  هد متوسط  و دبی بالا  با دهانه تحویل متغییر بین 2 ، 3و 4  اینچ است .یکی از پرکاربردترین مصارف پمپ پنتاکس CS در مصارف کشاورزی و آبیاری مزارع و باغات است. از دیگر کاربردهای پمپ پنتاکس CS به دلیل دبی بسیار بالا می تواند مناسب برای مصارف که نیاز به دبی را دارند مناسب باشند . جهت دریافت لیست قیمت و مشخصات فنی پمپ پنتاکس سری CS به صفحه پمپ پنتاکس مدل CS مراجعه نمایید.

پمپ پنتاکس CS

پمپ پنتاکس با سری  CH  

پمپ پنتاکس باسری CH پمپ گریز از مرکز  با ترکیب هد متوسط و دبی بالا ، هم چنین مناسب برای آبیاری زمین های کشاورزی و از دیگر کاربردهای پمپ پنتاکس باسری CH می توانید برای مصارفی که نیاز به دبی و جریان آرام دارند استفاده می شود .فشار پمپ با مقدار دبی یک تغییر بسیار کمی دارد . جهت دریافت لیست قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی پنتاکس و مشخصات فنی پمپ پنتاکس سری CH به صفحه پمپ پنتاکس مدل CH310 مراجعه نمایید.

پمپ پنتاکس CH

پمپ پنتاکس با سری CB 

پمپ پنتاکس با سری CB پمپ سانتریفیوژ (گریز از مرکز ) دو پروانه ای می توانید برای ساخت و تامین سیتم های فشار در کارخانه ها هم چنین برای ساختمان سازی و مصارف صنعتی ، این سری از پمپ های پنتاکس به دلیل داشتن دو پروانه هد ودبی بالایی دارند و مناسب برای مصارف ساختمانی با ارتفاع متوسط (ساختمان تا پنج طبقه را پاسخ گو است ) می باشد .

پمپ پنتاکس CB

پمپ پنتاکس با سری MB 

پمپ پنتاکس با سری MB پمپ گریز از مرکز دو پروانه برای تامین فشار کارخانجات صنعتی وعمرانی مورد استفاده قرار می گیرد .

پمپ پنتاکس MB

پمپ پنتاکس  (صنعتی ) سانتریفیوژ 

پمپ پنتاکس با سری CM 

پمپ پنتاکس با سری CM  مناسب برای سیستم های آتش نشانی و سیستم های آبرسانی  یکی از کاربردهای گسترده این سری از پمپ های پنتاکس استفاده در آب است و می توانید از پمپ ها برای مصارف صنعتی و کشاورزی نیز استفاده کنید ، هم چنین پمپ پنتاکس با سری CM  تولید شده توسط استاندارد EN733  است هم چننین این پمپ دارای  بدنه از جنس چدن ضد زنگ و جنس پروانه پمپ CM  از جنس چدن ضد زنگ ، برنج یا استینلس استیل می باشد ، از دیگر کاربردهای این پمپ برای سیستم سرمایش و گرمایش نیز استفاده می شود .

پمپ پنتاکس CM

پمپ پنتاکس با سری CMG – CMGX

پمپ سانتریفیوژ افقی پنتاکس سری CMG با استفاده از استانداردهای روز دنیا EN733 ساخته شده است ، به طور گسترده از این سری پمپ های پنتاکس برای تامین آب و هم چنین از این سری پمپ های پنتاکس برای تامین فشار  سیستم های فشار و سیستم آتش نشانی استفاده می شود ، جنس پروانه پمپ پنتاکس با سری CMG از چدن ضد زنگ برنج یا استیل و جنس پروانه پمپ پنتاکس با سری CMGX از استیل ، جنس بدنه پمپ پنتاکس باسری CMG  از چدن ضد زنگ است ، جنس بدنه پمپ پنتاکس با سری CMGX از استینلس استیل 316 می باشد .

CMG

پمپ پنتاکس با سری CA /CAT 

پمپ سانتریفیوژ افقی CA /CAT  ساخته شده با استفاده از استانداردهای روز دنیا EN 733 تولید شده است ، این سری از پمپ های پنتاکس پمپ تک هستند که باید به یک الکترموتور کوپل شوند، این پمپ برای مصارف کشاورزی بسیار کاربرد دارند ، از این پمپ ها برای مصارف تامین  آب و تامین فشار سیستم فشار و سیستم آتش نشانی استفاده می شود .جنس پروانه پمپ سری CA /CAT  از چدن ضدزنگ و برنج و استیل می باشد این در حالی است که پمپ پنتاکس با سری CAX از جنس استیل ، جنس بدنه پمپ پنتاکس با سری CA/CAT  چدن ضد زنگ و جنس بدنه پمپ پنتاکس با سری CAX  از جنس استینلس استیل 316  است .

پمپ پنتاکس CAT

پمپ پنتاکس چند مرحله ایی

پمپ پنتاکس با سری ULTRA 

پمپ پنتاکس چند مرحله ایی افقی از جنس استینلس استیل ، مورد استفاده برای سیستم های شست وشویی و سیستم های تهویه مطبوع و گردش هوا و سیستم گرمایش و سرمایش استفاده می شود ، هم چنین می توانید از پمپ برای تامین فشار سیستم آبیاری نیز  استفاده کنید.

پمپ پنتاکس

پمپ پنتاکس با سری ULTRV

پمپ سانتریفیوژ طبقاتی عمودی استینلس استیل برای پمپاژ کردن مایعات تمیز و سیستم های فشار ، هم چنین از این پمپ می توانید از این پمپ برای تصفیه آب و تهویه مطبوع استفاده کنید ، هم چنین می توانید از پمپ سانتریفیوژ طبقاتی عمودی برای صنایع غذایی  هم چنین برای پمپاژ سیالات تمیز و هم چنین برای سیستم های شستشویی نیز استفاده می شود .
 

پمپ پنتاکس

پمپ پنتاکس با سری ULTRA LG

پمپ پنتاکس با سری ULTRA LG  پمپ عمودی استیل چند مرحله ایی برای پمپاژ مایعات تمیز و هم چنینی برای تصفیه آب نیز از آنها استفاده می شود ، هم چنین برای سیتم تهویه مطبوع ، هم چنین از این پمپ می توانید برای سیستم گرمایش و سرمایش نیز استفاده کنید .

LG

پمپ پنتاکس با سری ULRTA  SA

پمپ پنتاکس با سری ULRTA SA  مناسب برای پمپ خودمکش چند مرحله ایی از جنس استینلس استیل مناسب برای پمپاژ مایعات بدون فشار و بدون بار ، هم چنین برای تصفیه آب ، و مورداستفاده قرار می گیرد مناسب برای سیستم سرمایشی  و گرمایشی ، هم چنین برای سیستم شست و شویی نیز از این پمپ استفاده می کنند ، جنس پروانه پمپ پنتاکس با سری ULRTA SA  از استینلس استیل 304 است و جنس بدنه پمپ نیز از استینلس استیل 304 می باشد .

SA

پمپ پنتاکس با سری ULTRA  SV /SL/SLX 

پمپ پنتاکس با سری ULTRA  در مدل های SV  و SL  و SLX  جنس پروانه از استینلس اسیتل 304 AISI است ،بدنه پمپ پنتاکس سری ULTRA SV , SL  از جنس چدن ضدزنگ  و بدنه پمپ پنتاکس سری ULTRA SLX  ازاستینلس استیل 304 AISI  است ،پمپ چند مرحله ایی سانتریفیوژ استینلس استیل هم چنین برای پمپاژ سیالات تمیز و مشابه به آب ، هم چنین برای سیستم تهویه مطبوع،و سیستم های گرمایشی ، سیستمشست وشویی و....

SLX

پمپ پنتاکس سری MSV /MSH  4MSV /4MSH

پمپ گریز از مرکز چند مرحله ایی ، عمودی وافقی ، که فشار بالا را تضمین می کند. مخصوصا برای کاربردهای عمرانی و ساختمان سازی ، سیستم های آتش نشانی و سیستم های فشار ، هم چنین برای مصارف شست وشویی نیز کاربرد دارد .جنس پروانه این سری از پمپ های پنتاکس از برنج است و جنس بدنه پمپ این سری از پمپ های پنتاکس از چدن ضد زنگ است .

پمپ پنتاکس

پمپ کفکش و لجن کش پنتاکس

پمپ لجنکش پنتاکس با سری DP

پمپ لجن کش پنتاکس با سری DP  برای زهکشی و تخلیه چاه ها و مخازن کاربرد دارد هم چنین برای مصارف باغبانی نیز از این لجنکش استفاده می شود ، هم چنین در برابر سیالات خورنده مقاوم است .

پمپ پنتاکس

پمپ لجنکش باسری DP /DPV

پمپ لجنکش پنتاکس با سری DP /DPV  پمپ زهکشی برای تخلیه چاه ها و مخازن استفاده می شود ، کاملا در برابر سیالات خورنده مقاوم است .

پمپ dp/dpv

پمپ لجنکش با سری DG

پمپ لجنکش با سری DG  با از نوع بازگشت پذیر این ویژگی در زمان های که به پروانه لجنکش به عنوان نخ کیسه گیر می کند پروانه در خلاف جهت چرخش میکند تا نخ رها شود . نوع پروانه تنظیم شده برای انتقال سیالات و پمپاژ مایعات که حاوی مقدار کمی ذرات جامد معلق می باشند ،هم چنین مناسب برای مصارف ساختمان سازی و عمرانی می باشد ، پروانه پمپ لجنکش DG  از جنس استینلس استیل و جنس بدنه پمپ لجنکش از جنس چدن ضدزنگ است .

DG

پمپ لجن کش با سری DX

پمپ لجنکش با سری DX با پروانه از نوع بازگشت پذیر مناسب برای انتقال سیالات و مایعات که حاوی ذزات جامد معلق است می باشد .هم چنین از پمپ لجکنکش سری DX برای مصارف خانگی نیز استفاده می شود .

DX

پمپ لجنکش با سری DH

پمپ لجنکش با سری DH با پروانه از نوع باز مناسب برای پمپاژ سیالات که حاوی مواد جامد معلق می باشند ، نوع پروانه  پمپ لجنکش با سری DH باز است و از جنس بر نج  می باشد ، جنس بدنه لجنکش DH از چدن ضد زنگ می باشد .

DH

پمپ لجنکش با سری DB 

پمپ لجنکش با سری DB دارای پروانه دوکانال  مناسب برای پمپاژ سیالات ومایعات که حاوی ذرات جامد هستند ، هم چنین مناسب برای مصارف ساختمانی است ، جنس پروانه پمپ لجنکش ازاستینلس استیل و جنس بدنه لجنکش سری DB از چدن ضدزنگ می باشد .

DB

پمپ لجنکش با سری DV

پمپ لجنکش با سری DV  دارای پروانه از نوع نیمه باز برای مصارف خانگی و ساختمان سازی  هم چنین در صنعت نیز کاربرد فراوانی دارد ، 

DV

پمپ لجنکش پنتاکس سری DC

پمپ لجنکش پنتاکس سری DC گریز از مرکز مناسب برای مصارف خانگی استفاده می شود ،هم چنین برای مصارف صنعتی نیز کاربرد  دارد ، هم چنین برای مصارفی که نیاز به دبی بالا دارند نیز گزینه مناسبی است .

DC

پمپ لجنکش سری DTR

پمپ لجنکش سری DTR  از نوع پمپ گریز از مرکزدارای هد بسیار بالا و دبی فوق العاده مناسب برای مصارف سنگین ، مناسب برای پمپاژ سیالاتی که حاوی مقدار کمی ذرات جامد هستند،هم چنین برای مصارف صنعتی و ساختمان سازی نیز کاربرد دارد ، پمپ های لجنکش در دو مدل ثابت شده و در مدل سیار هستند که در مدل ثابت به وسیله یک پایه متصل شده به زمین می باشد. جنس پروانه لجنکش از چدن ضدزنگ وهم چنین جنس بدنه لجنکش نیز از چدن ضدزنگ می باشد .

DTR

پمپ آب شناور پنتاکس

پمپ آب شناور پنتاکس سری 5PES

پمپ سانتریفیوژ چند مرحله ایی پنتاکس کاملا در آب قرار می گیرد و تمام اجزای سازنده پمپ آب شناور از استیل AISI  ساخته شده است ، پمپ آب شناور 5PES  دارای خازن داخلی و موتور حرارتی داخلی است ، مناسب برای چشمه های آب و آبگیر ها و......

5PES

پمپ آب شناوری پنتاکس سری 4S/A

پمپ آب گریز از مرکز چند مرحله ایی برای چاه هایی 4 اینچ استفاده می شود ، بیشترین کاربرد را در مصارف کشاورزی و عمرانی دارد .

4S

پمپ آب شناوری پنتاکس سری 4L line

پمپ گریز از مرکز چند مرحله ایی برای چاه های 4 اینچ ، بررسی سوپاپ داخلی در محل تحویل ، فلنچ پمپ برای اتصال با موتورها مطابق استاندارد NEMA ساخته شده است ، یکی از رایج ترین کاربردهای این پمپ استفاده در مصارف کشاورزی و عمرانی استفاده می شود ، جنس پروانه و دیفیوز از پلی کربنات مواد غذایی و نوریل می باشد.

4LIN

پمپ آب شناوری پنتاکس سری 6L line

پمپ سانتریفیوژ چند مرحله ای غوطه وری برای چاه های 6 اینچ ، بررسی سوپاپ داخلی در محل دبی خروجی ، فلنچ پمپ برای اینکه به موتور متصل شود مطابق استاندارد NEMA ساخته شده است ، بیشترین کاربرد پمپ 6L line در مصارف کشاورزی و عمرانی است ، جنس پروانه پمپ از پلی کربنات مواد غذایی است .

6LIN  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان