تخفیف شگفت انگیز

پمپ پنتاکس Pentax

 • پمپ پنتاکس MD
 • پمپ پنتاکس سری CM
 • پمپ پنتاکس سری CAM
 • پمپ پنتاکس سری CB
 • پمپ افقی طبقاتی پنتاکس
 • پمپ پنتاکس CAB
 • پمپ پنتاکس CM
 • پمپ کف کش بدنه پلیمری پنتاکس
 • پمپ لجنکش پنتاکس DX
 • پمپ کف کش شناور استیل پنتاکس
 • پمپ لجن کش صنعتی پنتاکس
 • پمپ شناور پنتاکس
 • منبع انبساط و ست کنترل پنتاکس
 • پمپ عمودی طبقاتی استیل پنتاکس • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

معرفی شرکت پنتاکس ایتالیا

شرکت پمپ پنتاکسشرکت پمپ سازی پنتاکس ایتالیا که دارای سابقه ای 20 ساله در زمینه فعالیت های تجاری در زمینه ساخت انواع پمپ آب صنعتی و خانگی است، امروزه جایگاه ویژه ای در صنعت پمپ بدست آورده است. تمامی فعالیت ها در شرکت پنتاکس با هدف ایجاد ارزش در فرآیند های تولید و توزیع و در ادامه افزایش کارایی و کیفیت محصولات انجام می گردد.

علت محبوبیت و فروش بالا محصولات پنتاکس

شرکت پنتاکس pentax کاملاً بر اساس سیاست رضایت مشتری عمل می‌کند، یعنی با توجه به پیشرفت های تکنولوژیکی موجود محصولات موردنظر خود را با هدف جلب رضایت مشتریان به بازار عرضه می نماید و در زمینهٔ پمپ آب خانگی بسیار موفق بوده است. دلیل اصلی کیفیت بالای محصولات پنتاکس Pentax، کنترل دائمی پمپ ها پس از تولید است که این امر به‌ تنهایی توانسته سبب اطمینان به محصولات پنتاکس Pentax شود. کنترل کیفیت و عملکرد محصولات در شرکت پنتاکس Pentax از طریق حرفه ای ترین روش ها انجام می شود. اخذ گواهینامه استاندارد، کنترل خطوط تولید و کنترل در آزمایشگاه نمونه هایی از این روش ها هستند. مجموعه این امور، در کنار هم قرار گرفتن آن ها و تشکیل یک سیستم تبدیل به ضمانتی برای بهترین بودن پمپ های شرکت پنتاکس Pentax شده است.

خط تولید شرکت پنتاکس

کنترل خطوط تولید در شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا به‌ وسیله انجام آزمایش هایی که عملکرد الکتریکی و هیدرولیکی پمپ ها را به‌ صورت مصنوعی مورد سنجش قرار می‌ دهند، صورت می گیرد.

انواع پمپ های پنتاکس در ایران

پمپ پنتاکس در ایران نمایندگی دارد و محصولات آن به‌ راحتی در دسترس است. شرکت پنتاکس Pentax در تولید پمپ آب با توجه به زمینه‌های استفاده و نوع فعالیت آن‌ها بسیار متنوع عمل می‌کند. برخی از محصولات شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا عبارت‌اند از : پمپ شناور پنتاکس، پمپ های زیردریایی، پمپ آب خانگی ، پمپ کفکش و لجن کش پنتاکس ، پمپ سانتریفیوژ یا گریز از مرکز پنتاکس و ... که در بخش های مختلف صنعت مانند کشاورزی، مدنی، داخلی و ... قابل‌ استفاده است.

ست کنترل پنتاکس

ست کنترل پنتاکس یک دستگاه بسیار کوچک است که محل نصب و قرارگیری آن روی پمپ آب است. این دستگاه دارای کلیدی است با درجه حساسیت 0.5 بار فشار آب عبوری که در صورت گذر آب با چنین فشاری از روی خود فعالیت خود را آغاز کرده و جریان برق را به پمپ منتقل می‌کند و از این طریق عمل پمپاژ توسط پمپ به انجام خواهد رسید. در ست کنترل پنتاکس تنها زمانی پمپ آب روشن نمی‌شود که فشار ورودی برای راه افتادن و عمل نمودن کلید اتومات کافی نباشد بنابراین امکان آن هست که اگر نیاز باشد آب به ارتفاع زیاد برود استفاده از کلید اتوماتیک نتیجه بخش نباشد. قبل از استفاده از کلید اتوماتیک فشار آب را اندازه می‌گیریم سپس در صورت وجود معیارهای لازم از آن بهره می‌بریم اما عموماً ست کنترل پنتاکس برای زمانی روی پمپ آب نصب می‌شود که طبقات ساختمان کمتر از 4 طبقه باشد.

کاتالوگ پمپ پنتاکس

پمپ پنتاکس یک برند معتبر است که در زمینه صنعت پمپ سالیان دراز است که می درخشد ، و در حال حاضر به 100 کشور مختلف در سراسر جهان محصولات خود را ارسال می کند. کمپانی پنتاکس در انواع مختلف پمپ تولید می کند از جمله پمپ های خانگی ، صنعتی، کشاورزی و تجاری و ... . کارخانه سازنده پمپ های پنتاکس واقع در شهر Verna ایتالیا است ، کمپانی پنتاکس به عنوان یک برند مطرح جهانی در زمینه صنعت پمپ شناخته شده است. کمپانی پنتاکس پس از گذشت 20 سال سابقه تولید و فعالیت تجاری در زمینه صنعت پمپ تونسته است ، این ویژگی را به محصولات خود بدهد که قابل ردیابی باشد به این معنی که می توانید پمپ های اصل پنتاکس را به راحتی تشخیص دهید.

معرفی مشخصات و ویژگی سری پمپ های پنتاکس

پمپ خانگی (محیطی ) پنتاکس

پمپ خانگی پنتاکس با سری PM : پمپ های خانگی پنتاکس با سری PM پمپ جابه جایی مثبت با خاصیت خود مکش برای سیستم های خانگی کوچک و کاربردهای صنعتی ساده استفاده می شود، جنس پروانه پمپ از برنج و جنس بدنه پمپ از چدن ضدزنگ است. جهت دریافت لیست قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی پنتاکس و مشخصات فنی پمپ پنتاکس سری PM به صفحه پمپ پنتاکس سری PM45 مراجعه نمایید.

پمپ پنتاکس pm

پمپ خانگی پنتاکس با سری CP : پمپ آب خانگی پنتاکس با سری CP پمپ های جابه جایی مثبت محیطی با خاصیت خود مکش برای سیستم های کوچک خانگی و کاربردهای صنعتی ساده استفاده می شود پوشش جلوی پمپ از برنج تولید شده است که مانع از جلوگیری مسدود شدن پمپ می شود .جنس پروانه پمپ از برنج و جنس بدنه پمپ از چدن ضد زنگ یا برنج است.

پمپ پنتاکس cp

پمپ خانگی پنتاکس با سری MD : پمپ خانگی پنتاکس با سری MD با جابه جایی مثبت دارای پروانه ستاره ای که قدرت مکش بالایی قابل توجهی دارد ، پمپ MD مخصوص انتقال مایعات از جمله مایعات فرار مناسب است، جنس پروانه پمپ از برنج و جنس بدنه پمپ از چدن ضد زنگ یا برنج است. جهت دریافت لیست قیمت و مشخصات فنی پمپ پنتاکس سری MD به صفحه پمپ پنتاکس سری MD100 مراجعه نمایید.

پمپ پنتاکس md

پمپ خودمکش پنتاکس

پمپ جتی پنتاکس با سری JMC : پمپ جتی پنتاکس با سری JMC گریز از مرکز برای تامین آب استفاده می شود ، هم چنین می توانید از این پمپ برای آبیاری باغبانی استفاده کنید.

پمپ پنتاکس jmc

پمپ خانگی پنتاکس با سری CAB : پمپ آب گریز از مرکز اولیه برای تامین آب برای سیستم های خانگی کوچک و متوسط و هم چنین برای مصارف صنعتی با کاربردهای ساده استفاده می شود ، هم چنین توانایی ایجاد فشار خودکار را دارد ، توانایی پمپاژ مایعات همراه با گاز را نیز دارد . جهت دریافت لیست قیمت و مشخصات فنی پمپ پنتاکس سری CAB به صفحه پمپ پنتاکس مدل CAB200 مراجعه نمایید.

پمپ پنتاکس CAB

پمپ پنتاکس با سری INOX : پمپ پنتاکس با سری INOX پمپ آب گریز از مرکز برای تامین آب برای سیستم های خانگی کوچک و متوسط هم چنین برای مصارف صنعتی با عملکرد متوسط استفاده می شود ، جنس پروانه پمپ از پلاستیک مهندسی (نوریل) است و در بعضی از مواقع هم از جنس استینلس اسیتل AISI 304 است، جنس بدنه پمپ از استینلس استیل AISI 304  است ، هم چنین می توانید از این پمپ ها برای مصارف باغبانی و مزارع کشاورزی نیز استفاده کنید.

پمپ INOX

پمپ پنتاکس با سری MPX : پمپ پنتاکس MPX پمپ سانتریفیوژ چند مرحله ایی ، افقی و خودمکش به ویژه برای ساختمان های کوچک و هم چنین برای تامین فشار متوسط نه خیلی زیاد نیز کاربرد دارد ، پمپ پنتاکس MPX توانایی مکش مایعات مخلوط با هوا و حتی گاز را دارد .

پمپ پنتاکس MBX

پمپ پنتاکس با سری AP : پمپ پنتاکسAP پمپ پمپ گریز از مرکز خود مکش با انژکتور خارجی هم چنین قابل تبدیل به لوله 2 اینچ و 4 اینچ برای منابع آب حتی اگر مخلوط شوند هم چنین برای سیستم های کوچک خانگی استفاده می شود ، هم چنین توانایی ایجاد فشار به صورت خودکار را نیز دارد.

پمپ پنتاکس AP

پمپ سانتریفیوژ پنتاکس

پمپ پنتاکس با سری CM : پمپ پنتاکس CM پمپ گریز از مرکز تک پروانه ، از ویژگی ها ی منحصر به فرد این پمپ بسیار کم صدا و مناسب برای مصارف خانگی هم چنین در ساختمان سازی و مسائل عمرانی نیز کاربرد دارد ، هم چنین توانایی ایجاد فشار مداوم را نیز دارد . جهت دریافت لیست قیمت و مشخصات فنی پمپ پنتاکس سری CM به صفحه پمپ پنتاکس مدل CM100 مراجعه نمایید.

پمپ پنتاکس CM

پمپ پنتاکس با سری CR : پمپ پنتاکس CR پمپ گریز از مرکز برای مصارف کشاورزی و هم چنین آبیاری زمین های باغی نیز کاربرد دارد یکی از ویژگی های خاص پمپ پنتاکس CR دارای پروانه نیمه باز است که می تواند برای پمپاژ سیالات حاوی مواد جامد تا حداکثر 10 میلی متر می تواند مناسب باشد.

پمپ پنتاکس CR

پمپ پنتاکس با سری CS : پمپ پنتاکس CS پمپ گریز از مرکز تک پروانه  هد متوسط  و دبی بالا  با دهانه تحویل متغییر بین 2 ، 3و 4  اینچ است. یکی از پرکاربردترین مصارف پمپ پنتاکس CS در مصارف کشاورزی و آبیاری مزارع و باغات است. از دیگر کاربردهای پمپ پنتاکس CS به دلیل دبی بسیار بالا می تواند مناسب برای مصارف که نیاز به دبی را دارند مناسب باشند. جهت دریافت لیست قیمت و مشخصات فنی پمپ پنتاکس سری CS به صفحه پمپ پنتاکس مدل CS مراجعه نمایید.

پمپ پنتاکس CS

پمپ پنتاکس با سری CHپمپ پنتاکس باسری CH پمپ گریز از مرکز با ترکیب هد متوسط و دبی بالا ، هم چنین مناسب برای آبیاری زمین های کشاورزی و از دیگر کاربردهای پمپ پنتاکس باسری CH می توانید برای مصارفی که نیاز به دبی و جریان آرام دارند استفاده می شود. فشار پمپ با مقدار دبی یک تغییر بسیار کمی دارد . جهت دریافت لیست قیمت پمپ آب خانگی ایتالیایی پنتاکس و مشخصات فنی پمپ پنتاکس سری CH به صفحه پمپ پنتاکس مدل CH310 مراجعه نمایید.

پمپ پنتاکس CH

پمپ پنتاکس با سری CBپمپ پنتاکس با سری CB پمپ سانتریفیوژ (گریز از مرکز ) دو پروانه ای می توانید برای ساخت و تامین سیتم های فشار در کارخانه ها هم چنین برای ساختمان سازی و مصارف صنعتی ، این سری از پمپ های پنتاکس به دلیل داشتن دو پروانه هد و دبی بالایی دارند و مناسب برای مصارف ساختمانی با ارتفاع متوسط (ساختمان تا پنج طبقه را پاسخ گو است) است.

پمپ پنتاکس CB

پمپ پنتاکس با سری MBپمپ پنتاکس با سری MB پمپ گریز از مرکز دو پروانه برای تامین فشار کارخانجات صنعتی وعمرانی مورد استفاده قرار می گیرد.

پمپ پنتاکس MB

پمپ پنتاکس  (صنعتی ) سانتریفیوژ 

پمپ پنتاکس با سری CMپمپ پنتاکس با سری CM مناسب برای سیستم های آتش نشانی و سیستم های آبرسانی یکی از کاربردهای گسترده این سری از پمپ های پنتاکس استفاده در آب است و می توانید از پمپ ها برای مصارف صنعتی و کشاورزی نیز استفاده کنید ، هم چنین پمپ پنتاکس با سری CM تولید شده توسط استاندارد EN733 است هم چننین این پمپ دارای بدنه از جنس چدن ضد زنگ و جنس پروانه پمپ CM  از جنس چدن ضد زنگ ، برنج یا استینلس استیل است، از دیگر کاربردهای این پمپ برای سیستم سرمایش و گرمایش نیز استفاده می شود.

پمپ پنتاکس CM

پمپ پنتاکس با سری CMG – CMGX : پمپ سانتریفیوژ افقی پنتاکس سری CMG با استفاده از استانداردهای روز دنیا EN733 ساخته شده است، به طور گسترده از این سری پمپ های پنتاکس برای تامین آب و همچنین از این سری پمپ های پنتاکس برای تامین فشار سیستم های فشار و سیستم آتش نشانی استفاده می شود، جنس پروانه پمپ پنتاکس با سری CMG از چدن ضد زنگ برنج یا استیل و جنس پروانه پمپ پنتاکس با سری CMGX از استیل ، جنس بدنه پمپ پنتاکس باسری CMG از چدن ضد زنگ است، جنس بدنه پمپ پنتاکس با سری CMGX از استینلس استیل 316 است.

CMG

پمپ پنتاکس با سری CA /CAT : پمپ سانتریفیوژ افقی CA /CAT ساخته شده با استفاده از استانداردهای روز دنیا EN 733 تولید شده است، این سری از پمپ های پنتاکس پمپ تک هستند که باید به یک الکترموتور کوپل شوند، این پمپ برای مصارف کشاورزی بسیار کاربرد دارند ، از این پمپ ها برای مصارف تامین آب و تامین فشار سیستم فشار و سیستم آتش نشانی استفاده می شود. جنس پروانه پمپ سری CA /CAT از چدن ضدزنگ و برنج و استیل است این در حالی است که پمپ پنتاکس با سری CAX از جنس استیل، جنس بدنه پمپ پنتاکس با سری CA/CAT چدن ضد زنگ و جنس بدنه پمپ پنتاکس با سری CAX از جنس استینلس استیل 316 است.

پمپ پنتاکس CAT

پمپ پنتاکس چند مرحله ایی

پمپ پنتاکس با سری ULTRAپمپ پنتاکس چند مرحله ایی افقی از جنس استینلس استیل، مورد استفاده برای سیستم های شست وشویی و سیستم های تهویه مطبوع و گردش هوا و سیستم گرمایش و سرمایش استفاده می شود، همچنین می توانید از پمپ برای تامین فشار سیستم آبیاری نیز استفاده کنید.

پمپ پنتاکس

پمپ پنتاکس با سری ULTRV : پمپ سانتریفیوژ طبقاتی عمودی استینلس استیل برای پمپاژ کردن مایعات تمیز و سیستم های فشار، هم چنین از این پمپ می توانید از این پمپ برای تصفیه آب و تهویه مطبوع استفاده کنید، هم چنین می توانید از پمپ سانتریفیوژ طبقاتی عمودی برای صنایع غذایی هم چنین برای پمپاژ سیالات تمیز و هم چنین برای سیستم های شستشویی نیز استفاده می شود.
 

پمپ پنتاکس

پمپ پنتاکس با سری ULTRA LG : پمپ پنتاکس با سری ULTRA LG پمپ عمودی استیل چند مرحله ایی برای پمپاژ مایعات تمیز و هم چنینی برای تصفیه آب نیز از آنها استفاده می شود ، هم چنین برای سیتم تهویه مطبوع ، هم چنین از این پمپ می توانید برای سیستم گرمایش و سرمایش نیز استفاده کنید.

LG

پمپ پنتاکس با سری ULRTA SA : پمپ پنتاکس با سری ULRTA SA مناسب برای پمپ خودمکش چند مرحله ایی از جنس استینلس استیل مناسب برای پمپاژ مایعات بدون فشار و بدون بار، هم چنین برای تصفیه آب ، و مورداستفاده قرار می گیرد مناسب برای سیستم سرمایشی و گرمایشی، هم چنین برای سیستم شست و شویی نیز از این پمپ استفاده می کنند، جنس پروانه پمپ پنتاکس با سری ULRTA SA از استینلس استیل 304 است و جنس بدنه پمپ نیز از استینلس استیل 304 است.

SA

پمپ پنتاکس با سری ULTRA  SV /SL/SLX : پمپ پنتاکس با سری ULTRA در مدل های SV  و SL  و SLX جنس پروانه از استینلس اسیتل 304 AISI است، بدنه پمپ پنتاکس سری ULTRA SV , SL از جنس چدن ضد زنگ و بدنه پمپ پنتاکس سری ULTRA SLX از استینلس استیل 304 AISI  است، پمپ چند مرحله ایی سانتریفیوژ استینلس استیل هم چنین برای پمپاژ سیالات تمیز و مشابه به آب ، هم چنین برای سیستم تهویه مطبوع، و سیستم های گرمایشی ، سیستم شست و شویی و ...

SLX

پمپ پنتاکس سری MSV /MSH  4MSV /4MSH : پمپ گریز از مرکز چند مرحله ایی، عمودی وافقی ، که فشار بالا را تضمین می کند. مخصوصا برای کاربردهای عمرانی و ساختمان سازی، سیستم های آتش نشانی و سیستم های فشار، هم چنین برای مصارف شست وشویی نیز کاربرد دارد. جنس پروانه این سری از پمپ های پنتاکس از برنج است و جنس بدنه پمپ این سری از پمپ های پنتاکس از چدن ضد زنگ است.

پمپ پنتاکس

پمپ کفکش و لجن کش پنتاکس

پمپ لجنکش پنتاکس با سری DP : پمپ لجن کش پنتاکس با سری DP برای زهکشی و تخلیه چاه ها و مخازن کاربرد دارد هم چنین برای مصارف باغبانی نیز از این لجنکش استفاده می شود، همچنین در برابر سیالات خورنده مقاوم است.

پمپ پنتاکس

پمپ لجنکش باسری DP /DPV : پمپ لجنکش پنتاکس با سری DP /DPV پمپ زهکشی برای تخلیه چاه ها و مخازن استفاده می شود، کاملا در برابر سیالات خورنده مقاوم است.

پمپ dp/dpv

پمپ لجنکش با سری DG : پمپ لجنکش با سری DG با از نوع بازگشت پذیر این ویژگی در زمان های که به پروانه لجنکش به عنوان نخ کیسه گیر می کند پروانه در خلاف جهت چرخش میکند تا نخ رها شود. نوع پروانه تنظیم شده برای انتقال سیالات و پمپاژ مایعات که حاوی مقدار کمی ذرات جامد معلق است همچنین مناسب برای مصارف ساختمان سازی و عمرانی است، پروانه پمپ لجنکش DG از جنس استینلس استیل و جنس بدنه پمپ لجنکش از جنس چدن ضدزنگ است.

DG

پمپ لجن کش با سری DX : پمپ لجنکش با سری DX با پروانه از نوع بازگشت پذیر مناسب برای انتقال سیالات و مایعات که حاوی ذرات جامد معلق است است. هم چنین از پمپ لجکنکش سری DX برای مصارف خانگی نیز استفاده می شود.

DX

پمپ لجنکش با سری DH : پمپ لجنکش با سری DH با پروانه از نوع باز مناسب برای پمپاژ سیالات که حاوی مواد جامد معلق است، نوع پروانه  پمپ لجنکش با سری DH باز است و از جنس برنج است، جنس بدنه لجنکش DH از چدن ضد زنگ است.

DH

پمپ لجنکش با سری DB : پمپ لجنکش با سری DB دارای پروانه دو کانال مناسب برای پمپاژ سیالات ومایعات که حاوی ذرات جامد هستند، همچنین مناسب برای مصارف ساختمانی است، جنس پروانه پمپ لجنکش از استینلس استیل و جنس بدنه لجنکش سری DB از چدن ضد زنگ است.

DB

پمپ لجنکش با سری DV : پمپ لجنکش با سری DV دارای پروانه از نوع نیمه باز برای مصارف خانگی و ساختمان سازی همچنین در صنعت نیز کاربرد فراوانی دارد.

DV

پمپ لجنکش پنتاکس سری DC : پمپ لجنکش پنتاکس سری DC گریز از مرکز مناسب برای مصارف خانگی استفاده می شود، هم چنین برای مصارف صنعتی نیز کاربرد دارد، هم چنین برای مصارفی که نیاز به دبی بالا دارند نیز گزینه مناسبی است.

DC

پمپ لجنکش سری DTR : پمپ لجنکش سری DTR از نوع پمپ گریز از مرکزدارای هد بسیار بالا و دبی فوق العاده مناسب برای مصارف سنگین، مناسب برای پمپاژ سیالاتی که حاوی مقدار کمی ذرات جامد هستند، همچنین برای مصارف صنعتی و ساختمان سازی نیز کاربرد دارد، پمپ های لجنکش در دو مدل ثابت شده و در مدل سیار هستند که در مدل ثابت به وسیله یک پایه متصل شده به زمین است. جنس پروانه لجنکش از چدن ضدزنگ و همچنین جنس بدنه لجنکش نیز از چدن ضدزنگ است.

DTR

پمپ آب شناور پنتاکس

پمپ آب شناور پنتاکس سری 5PES : پمپ سانتریفیوژ چند مرحله ایی پنتاکس کاملا در آب قرار می گیرد و تمام اجزای سازنده پمپ آب شناور از استیل AISI ساخته شده است ، پمپ آب شناور 5PES  دارای خازن داخلی و موتور حرارتی داخلی است ، مناسب برای چشمه های آب و آبگیر ها و...

5PES

پمپ آب شناوری پنتاکس سری 4S/A : پمپ آب گریز از مرکز چند مرحله ایی برای چاه هایی 4 اینچ استفاده می شود ، بیشترین کاربرد را در مصارف کشاورزی و عمرانی دارد.

4S

پمپ آب شناوری پنتاکس سری 4L line : پمپ گریز از مرکز چند مرحله ایی برای چاه های 4 اینچ ، بررسی سوپاپ داخلی در محل تحویل ، فلنچ پمپ برای اتصال با موتورها مطابق استاندارد NEMA ساخته شده است، یکی از رایج ترین کاربردهای این پمپ استفاده در مصارف کشاورزی و عمرانی استفاده می شود، جنس پروانه و دیفیوز از پلی کربنات مواد غذایی و نوریل است.

4LIN

پمپ آب شناوری پنتاکس سری 6L line : پمپ سانتریفیوژ چند مرحله ای غوطه وری برای چاه های 6 اینچ ، بررسی سوپاپ داخلی در محل دبی خروجی، فلنچ پمپ برای اینکه به موتور متصل شود مطابق استاندارد NEMA ساخته شده است، بیشترین کاربرد پمپ 6L line در مصارف کشاورزی و عمرانی است، جنس پروانه پمپ از پلی کربنات مواد غذایی است.

6LIN

گواهینامه ها پنتاکس

سیاست اصلی شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا همگام شدن توسعه و پیشرفت تولیدات و همچنین بخش مدیریت شرکت با رویکرد حفظ محیط زیست است. این سیاست به وسیله گواهینامه UNI ISO 9001 که توسط سیستم مدیریت کیفیت صادر می‌شود و همچنین استاندارد UNI EN ISO 14001 که توسط سیستم مدیریت محیط زیست صادر می‌گردد، تائید شده است. اضافه بر این دو در شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا فرآیند برنامه ریزی سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی در محل کار که توسط استاندارد OHSAS 18001 تائید شده نیز در حال انجام است.

زمان تحویل پمپ پنتاکس

بنا بر سیاست مهم شرکت پنتاکس Pentax که همان رضایت مشتری است، همه پمپ هایی که توسط مشتریان سفارش و خریداری می‌شوند بدون کوچک ترین تأخیر و عذر و بهانه ای تحویل داده خواهند شد. سابقه چند ساله ای که شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا در زمینهٔ فعالیت های تجاری و همچنین تولید و ساخت پمپ آب به دست آورده برای این شرکت مفید بوده و سبب شده که پنتاکس Pentax بتواند در کمترین زمان ممکن خود را با شرایط حاکم در بازار وفق داده، پمپ های با کیفیت تضمین شده و در زمان مشخص شده به مشتریان خود عرضه نماید.

پنتاکس Pentax ایتالیا شرکتی است که به دلیل توانایی های خود در امر تولید و توزیع این مهارت را دارد که می تواند زمانی که بین تولید و توزیع فاصله می افتد را به حداقل رسانده و سفارشات را در نهایت خوش قولی به دست مشتریان خود برساند. این شرکت به کمک مشاورین اقتصادی مجربی که دارد سیر صعودی و نزولی در بازار را پیش‌بینی کرده و بر اساس آن و تغییرات ایجاد شده در بخش تقاضا به عرضه محصولات خود بپردازد. از آنجایی‌ که سهم حضور فناوری روز دنیا در شرکت پنتاکس Pentax بسیار پررنگ است، محصولات پنتاکس Pentax بخش گسترده و قابل‌ توجهی از بازار جهانی در بخش صنعت را به خود اختصاص داده‌اند، البته ذکر این نکته ضروری است که منابع انسانی همچنان در پنتاکس Pentax نقش مهمی را ایفا می‌کنند چرا که نیروی انسانی یکی از ویژگی های مهم یک شرکت سهامی بزرگ است.

پنتاکس Pentax با توجه به همه بازخوردهایی که از مشتریان و همکاران خود می‌گیرد، آن‌ها را آنالیز می‌کند و به همه آن‌ها ترتیب اثر می‌دهد تا بتواند بهترین محصول را به مشتریان خود عرضه نماید. معمولاً برای تولید یک کالای مناسب که قطعاً پمپ آب نیز از این قاعده مستثنی نیست، فاکتورهای مهمی وجود دارد که به سازنده در جهت تولید بهترین محصول کمک شایانی خواهد کرد؛ از مهم‌ترین این متغیرها می‌توان به منطقه جغرافیایی، عوامل جوی، نیاز مشتری و ... اشاره نمود. شرکت پنتاکس Pentax با توجه کامل به‌ تمامی این فاکتورها و انجام تحقیقات جامع و گسترده در رابطه با هرکدام از آن‌ها بهترین راهکار ممکن را ارائه نموده و با اطمینان خاطر به ادامه کار خود می پردازد.

نمايندگي پمپ پنتاکس ايتاليا

در شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا تولید و ساخت پمپ آب شامل فرآیندهای مخالفی از جمله مونتاژ، تکمیل و آزمایش خطوط تولید است. همچنین برای عمل به شعار پنتاکس Pentax یعنی رضایت مشتری لازم است ویژگی انعطاف‌پذیری در شرکت و مدیران و کارکنان تقویت شود که این مهم با وجود تجارب مهم پنتاکس Pentax امکان‌ پذیر شده است. این ویژگی پنتاکس Pentax علاوه بر مشتریان شرکا و رقبا را نیز تحت تأثیر قرار داده است. در پنتاکس Pentax در هر خط تولید امکان مدیریت روند تولید آن محصول با سرعت بالایی وجود دارد. یکی از ویژگی‌های مهم پمپ های شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا این است که محصول طوری طراحی‌ شده که می‌تواند پاسخگوی نیازهای مختلفی باشد و از حالت یک‌ بعدی بودن خارج شود. در بازار امروز یکی از شرکت هایی که هم توانسته بخش عظیمی از بازار را به دست بیاورد و هم بتواند از طریق محصولات خود راهکارها و راه‌ حل‌های اساسی و پرکاربردی را برای بخش های صنعتی و داخلی ارائه کند، شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا است. بخش تجاری شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا یکی از فعال ترین بخش های این شرکت است که همواره می کوشد در جهت نیازهای آینده و پیش‌ بینی‌ نشده مشتریان خود راهکارهای جدیدی در اختیار آن ها قرار دهد و بیش‌ از پیش رضایت آن ها را جلب نماید.

 • سوالات متداول
الکتروموتور و گیربکس پمپ و تجهیزات مرتبط اینورتر و ابزار دقیق اپراتور