پمپ پنتاکس Pentax

 • پمپ خودمکش پنتاکس سری MD
 • پمپ پنتاکس سری CM
 • پمپ جتی پنتاکس سری CAM
 • پمپ افقی طبقاتی پنتاکس سری u-us
 • پمپ کله گلابی خودمکش پنتاکس CAB
 • پمپ سانتریفیوژ پنتاکس CM
 • پمپ کف کش بدنه پلیمری پنتاکس dp
 • پمپ لجنکش پنتاکس
 • پمپ شناور استیل پنتاکس 5pes
 • پمپ شناور استیل پنتاکس 4s
 • منبع انبساط و ست کنترل پنتاکس
 • پمپ عمودی طبقاتی استیل پنتاکس • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

ایتالیا کشوری است که در حوزه صنعت فعالیت چشم‌گیری در سطح قاره داشته است. یکی از کالاهای اساسی که هم در حوزه خانگی و هم صنعتی تولید می‌شود، پمپ آب است و شرکت‌های ایتالیایی زیادی در این حوزه فعالیت می‌کنند. شرکت پنتاکس شناخته‌شده‌ترین سازنده انواع پمپ در ایتالیا است که بیشتر از 35 سال سابقه دارد. تمامی فعالیت‌ها در شرکت پنتاکس با هدف ایجاد ارزش در فرآیندهای تولید و توزیع و در ادامه افزایش کارایی و کیفیت محصولات انجام می‌گردد. از محصولات پمپ پنتاکس می‌توان به پمپ آب خانگی، کفکش، لجنکش، شناور، طبقاتی و ... اشاره کرد.

پمپ پنتاکس

قیمت پمپ پنتاکس

پمپ آب پنتاکس از پمپ‌های بسیار با کیفیت خارجی بازار است. اعتبار پمپ‌های پنتاکس در سال‌های زیادی بر خریداران آن ثابت شده است و بر کسی پوشیده نیست. کالاهایی مثل پمپ که با ارز از کشور خارجی وارد می‌شود معمولا نسبت به تولیدات داخلی قیمت بالاتری دارند. البته نوع برند، کیفیت ساخت، شرکت سازنده و کشور تولیدکننده پمپ خارجی در قیمت دلاری آن تاثیرگذار است. پنتاکس در اصل در کشور ایتالیا ساخته می‌شود و با ارز خارجی وارد کشور می‌شود. علاوه بر بیشتربودن قیمت کلی پمپ‌های پنتاکس در مقایسه با برندهای چینی و ایرانی، قیمت پمپ پنتاکس با توجه به نوع کاربری، ابعاد و مشخصات فنی پمپ متغیر است. در صورتی‌که مشتری قصد خرید پمپ پنتاکس را دارد، پیشنهاد می‌شود که حتما از نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی معتبر خریداری انجام شود؛ چراکه برای پمپ پنتاکس بازار مدل‌های قلابی زیاد است.  

قیمت پمپ آب پنتاکس

پمپ آب از اصلی‌ترین تولیدات شرکت پنتاکس است. به دلیل استفاده طولانی مدت از پمپ آب به منظور آبرسانی به واحدهای مسکونی و ساختمانی و روشن و خاموش‌شدن زیاد آن در طول روز، هر چقدر پمپ آب نصب‌شده از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، امکان خرابی و نیاز به تعمیر و تعویض آن کمتر می‌شود. بسیاری از مشتریان پمپ آب به دنبال نوع باکیفیت خارجی آن هستند و به همین دلیل پمپ آب پنتاکس به آنها پیشنهاد می‌شود. این موضوع که قیمت پمپ آب پنتاکس نسبت به سایر پمپ‌های آب بیشتر است، حقیقتی انکارناپذیر است اما در صورتی که واقع‌بینانه به قضیه نگاه کنیم، داشتن سطح کیفی بالای پمپ آب پنتاکس، هزینه‌های جانبی در طول زمان را کمتر می‌کند و البته از عمل پمپاژ و افزایش فشار آب می‌توان اطمینان کسب کرد.

قیمت پمپ آب پنتاکس یک اسب

پمپ پنتاکس یک اسب از پراستفاده‌ترین توان‌های پمپ پنتاکس است که شامل سه نوع محیطی، بشقابی و جتی می‌شود. قیمت پمپ آب پنتاکس یک اسب بسته به نوع آن و ایرانی یا خارجی بودن آن تفاوت می‌کند. قیمت نوع محیطی کمتر و نوع جتی بیشتر می‌باشد و همچنین سازنده ایتالیایی قیمت خیلی بالاتری دارد.

انواع پمپ پنتاکس

شرکت پنتاکس ایتالیا از بزرگترین و معتبرترین سازندگان انواع پمپ در ایتالیا و جهان بوده که محصولات مختلفی تولید می‌کند. پمپ‌های پنتاکس در حوزه‌های مختلف و به منظور کاربردهای متنوعی طراحی می‌شوند که از جمله آنها می‌توان به پمپ آب خانگی، پمپ کشاورزی و پمپ صنعتی اشاره کرد. برخی از محصولات شرکت پنتاکس ایتالیا عبارت‌اند از:

 1. پمپ آب خانگی
 2. پمپ کف‌کش پنتاکس
 3. پمپ لجن‌کش پنتاکس
 4. پمپ شناور پنتاکس
 5. پمپ طبقاتی پنتاکس
 6. انواع پمپ سانتریفیوژ صنعتی

انواع محصولات پمپ پنتاکس

پمپ آب پنتاکس

یکی از پرکاربردترین پمپ‌های بازار، پمپ آب است. در اینجا منظور از پمپ آب نوع خانگی آن است. پمپ آب خانگی پنتاکس شامل پمپ آب بشقابی، پمپ آب محیطی و پمپ آب جتی می‌شود. انواع پمپ‌های آب پنتاکس در زیر آورده شده است:

 1. پمپ آب پنتاکس محیطی
 2. پمپ آب پنتاکس بشقابی
 3. پمپ آب پنتاکس جتی
 4. پمپ‌های آب خودمکش پنتاکس

همه این پمپ ها در توان های مختلف تولید می‌شوند اما پمپ آب پنتاکس یک اسب بیشترین کاربرد را دارد. 

پمپ آب محیطی پنتاکس سری PM

پمپ خانگی پنتاکس با سری PM نوعی پمپ جابه‌جایی مثبت با خاصیت خودمکش است که برای پمپاژ آب ساختمان‌های مسکونی و کاربردهای صنعتی کوچک استفاده می‌شود، جنس پروانه پمپ از برنج و جنس بدنه پمپ از چدن ضدزنگ است. جهت دریافت لیست قیمت پمپ آب خانگی محیطی پنتاکس تماس بگیرید.

پمپ آب محیطی پنتاکس سری pm

پمپ آب محیطی پنتاکس سری CP

پمپ آب خانگی پنتاکس با سری CP پمپ‌های جابه‌جایی مثبت محیطی با خاصیت خودمکش برای سیستم‌های کوچک خانگی و کاربردهای صنعتی ساده استفاده می‌شود پوشش جلوی پمپ از برنج تولید شده است که مانع از جلوگیری مسدود شدن پمپ می‌شود. جنس پروانه پمپ از برنج و جنس سایر قسمت بدنه پمپ از چدن ضد زنگ است.

پمپ آب خودمکش پنتاکس سری cp

پمپ آب جتی پنتاکس سری CAM

یکی از معروف‌ترین پمپ‌های آب پنتاکس که خواهان زیادی در بازار نیز دارد، پمپ آب جتی پنتاکس سری CAM است. این سری پمپ جتی در توان‌های 0.6 الی 1 اسب بخار تولید می‌شود و علاوه بر استفاده‌های خانگی در کاربردهای آبیاری زمین‌های کشاورزی و باغات کوچک و خالی‌کردن آب مخازن و استخرهای کوچک می‌تواند بکار رود.

پمپ آب جتی پنتاکس سری cam

پمپ آب جتی پنتاکس سری JMC

پمپ آب جتی پنتاکس با سری JMC از نوع سانتریفیوژ خودمکش بوده و برای تامین آب و انتقال آب ذخیره شده یک استخر یا مخزن استفاده می‌شود. هم‌چنین برای کاربردهای آبیاری باغبانی استفاده می‌شود.

پمپ آب جتی سری jmc

پمپ آب پنتاکس سری CAB

پمپ سانتریفیوژ پنتاکس سری CAB برای تامین آب در سیستم‌های خانگی کوچک و متوسط و هم‌چنین برای مصارف صنعتی با کاربردهای ساده استفاده می‌شود. این پمپ خودمکش توانایی پمپاژ مایعات همراه با گاز را نیز دارد. جهت دریافت لیست قیمت و مشخصات فنی پمپ پنتاکس سری CAB به صفحه پمپ پنتاکس مدل CAB200  مراجعه نمایید.

پمپ خودمکش پنتاکس سری cab

پمپ آب پنتاکس سری INOX

پمپ آب پنتاکس سری INOX پمپ سانتریفیوژی برای تامین آب سیستم‌های خانگی کوچک و متوسط هم‌چنین برای مصارف صنعتی با عملکرد متوسط استفاده می‌شود. جنس پروانه پمپ از پلاستیک مهندسی (نوریل) است و در بعضی از مواقع هم از جنس استیل 304 است. جنس بدنه پمپ از فولاد ضدزنگ است، هم‌چنین می‌توان از این پمپ‌ها برای مصارف باغبانی و مزارع کشاورزی نیز استفاده کرد.

پمپ پنتاکس سری inox

پمپ آب پنتاکس سری MPX

پمپ پنتاکس MPX پمپ سانتریفیوژ چند مرحله‌ای، افقی و خودمکش بوده و برای ساختمان‌های کوچک و همچنین برای تامین فشار آب در کاربردهای کوچک تا متوسط مناسب می‌باشد. پمپ پنتاکس MPX توانایی مکش مایعات مخلوط با هوا یا گاز را دارد.

پمپ آب پنتاکس سری mpx

پمپ آب دولول پنتاکس سریAP

پمپ پنتاکس سری AP پمپ گریز از مرکز خودمکش با اجکتور خارجی بوده و قابلیت تبدیل به لوله 2 اینچ و 4 اینچ دارد. پمپ آب دو لول پنتاکس با داشتن حداکثر عمق مکش 50 متر برای انتقال آب چاه‌های کم‌عمق و برداشت آب مخازن و آبیاری باغات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پمپ آب جتی پنتاکس سری ap

پمپ آب پنتاکس سری CR

پمپ آب پنتاکس CR پمپ گریز از مرکزی برای مصارف کشاورزی کوچک تا متوسط و هم‌چنین آبیاری زمین‌های باغی نیز کاربرد دارد. یکی از ویژگی‌های خاص پمپ پنتاکس CR داشتن پروانه باز است که توانایی پمپاژ سیالات حاوی مواد جامد تا حداکثر 10 میلی‌متر را به این پمپ داده است.

پمپ سانتریفیوژ پنتاکس سری cr

پمپ آب پنتاکس سری CS

پمپ آب پنتاکس CS پمپ گریز از مرکز تک پروانه برای هدهای متوسط و دبی‌های بالا مناسب بوده و دارای قطر دهانه خروجی 2، 3 و 4  اینچ است. یکی از پرکاربردترین مصارف پمپ پنتاکس CS در مصارف کشاورزی و آبیاری مزارع و باغات است. توانایی پمپاژ آب با حداکثر دبی 1600 لیتر بر دقیقه از ویژگی‌های این سری پمپ آب پنتاکس است که در کاربردهایی که نیاز به دبی بالا است مناسب می‌باشد.

پمپ سانتریفوژ پنتاکس سری cs

پمپ آب پنتاکس سری CH

پمپ پنتاکس سری CH پمپ آب سانتریفیوژ دارای توانایی پمپاژ آب با هد متوسط و دبی متوسط تا بالا بوده و برای مصارف خانگی و کشاورزی و مصارفی که نیاز به دبی و جریان آرام دارند استفاده می‌شود. عملکرد این سری پمپ آرام و بی صدا است.

پمپ سانتریفیوژ پنتاکس سری ch

پمپ آب پنتاکس سری CB

پمپ پنتاکس صنعتی با سری CB پمپ سانتریفیوژ دو پروانه‌ای بوده و در سیستم‌های افزایش فشار آب صنایع مختلف و ساختمان‌سازی بکار می‌رود. این سری از پمپ‌های پنتاکس به دلیل داشتن دو پروانه هد و دبی بالایی دارند و مناسب برای مصارف ساختمانی با ارتفاع‌های بلندتر هستند.

پمپ آب پنتاکس سری cb

پمپ پنتاکس صنعتی سری CM با استاندارد EN733

پمپ پنتاکس با سری CM  یک پمپ مونوبلوک سانتریفیوژ بر پایه استاندارد EN 733 از نوع صنعتی بوده و مناسب برای سیستم‌های آتش‌نشانی، سیستم‌های آبرسانی، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی و کشاورزی می‌باشد. هم چنین این پمپ دارای بدنه از جنس چدن ضد زنگ و جنس پروانه از جنس چدن، برنز یا فولاد ضدزنگ است.

پمپ پنتاکس صنعتی سری cm با استاندارد en733

پمپ آب پنتاکس سری CMG /CMGX

پمپ سانتریفیوژ افقی پنتاکس سری CMG با استفاده از استاندارد EN733  ساخته شده است. به طور گسترده از این سری پمپ‌های پنتاکس برای تامین آب کشاورزی و تامین فشار سیستم‌های تحت فشار صنعتی و سیستم‌های  اطفا حریق استفاده می‌شود. تفاوت دو مدل CMG و CMGX در جنس بدنه و پروانه آن‌ها است که به ترتیب جنس بدنه آن‌ها چدن و استیل 316 است. همچنین جنس پروانه CMG از چدن، برنز و استیل و پروانه CMGX از استیل است.

پمپ آب پنتاکس سری cmg

پمپ آب پنتاکس سری CA/CAX

پمپ سانتریفیوژ افقی CA/CAT با استفاده از استانداردهای روز دنیا EN 733 تولید شده است. این سری از پمپ‌های پنتاکس پمپ تک هستند که باید به یک الکتروموتور کوپل شوند، این پمپ برای مصارف کشاورزی بسیار کاربرد دارند. از این پمپ‌ها برای مصارف تامین آب کشاورزی و سیستم آتش‌نشانی استفاده می‌شود. جنس پروانه پمپ سری CA/CAT از چدن ضدزنگ و برنز و استیل است این در حالی است که پمپ پنتاکس با سری CAX از جنس استیل است. جنس بدنه پمپ پنتاکس با سری CA/CAT چدن ضد زنگ و جنس بدنه پمپ پنتاکس با سری CAX از جنس استیل 316 است.

پمپ تک سانتریفیوژ پنتاکس سری ca

پمپ پنتاکس چند مرحله‌ای

پمپ پنتاکس چندمرحله‌ای شامل دو نوع کلی افقی و عمودی است. پمپ پنتاکس افقی طبقاتی و عمودی طبقاتی از نوع سانتریفیوژ است که از چندین مرحله پروانه تشکیل شده است و قادر به ایجاد هد و دبی بیشتر است.

پمپ پنتاکس مرحله‌ای افقی سری ULTRA

پمپ پنتاکس چند مرحله‌ای افقی سری ULTRA از بدنه‌ای استیل، مورد استفاده برای سیستم‌های تصفیه آب و آبیاری تحت فشار کشاورزی، سیستم‌های تهویه مطبوع، گرمایش و سرمایش و سیستم های شست و شو استفاده می‌شود.

پمپ عمودی طبقاتی پنتاکس سری ultra افقی

پمپ پنتاکس مرحله‌ای عمودی سری ULTRA V

پمپ پنتاکس طبقاتی عمودی سری ULTRA V از سری‌های پمپ‌های مرحله‌ای بوده که بصورت عمودی نصب می‌شود. برای پمپاژ کردن مایعات تمیز، در سیستم‌های تحت فشار، تصفیه آب و تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می‌گیرد، همچنین این سری پمپ در صنایع غذایی برای پمپاژ سیالات تمیز و هم‌چنین در سیستم‌های شست و شو صنعتی نیز استفاده می‌شود.

پمپ عمودی طبقاتی ultra پنتاکس عمودی

پمپ کفکش و لجن‌کش پنتاکس

پمپ‌های کفکش و لجنکش پنتاکس جز پمپ‌های مستغرق در آب محسوب می‌شوند و در مدل‌ها و سری‌های مختلفی تولید می‌شوند. کاربری این نوع پمپ‌ها در حوزه‌های مختلف شامل کشاورزی، مسکونی و صنعتی است.

پمپ کف‌کش پنتاکس سری DP

پمپ کفکش پنتاکس سری DP از جنس بدنه پلاستیک مهندسی و پروانه نوریل ساخته شده است و مناسب برای سیالات خورنده می‌باشد. برای زهکشی و تخلیه چاه‌ها و مخازن کاربرد دارد هم‌چنین برای مصارف باغبانی نیز از این کف‌کش استفاده می‌شود. پمپ کفکش سری DP ضد آب بوده و گواهینامه IP68 را داراست.

پمپ کفکش پنتاکس سری dp

پمپ لجنکش پنتاکس سری DG

پمپ لجنکش پنتاکس سری DG دارای بدنه قسمت تخلیه از جنس چدن و پروانه‌ای استیل است. پروانه لجنکش سری DG از نوع ورتکس بوده و برای پمپاژ سیالات تمیز و البته با ذرات جامد معلق مناسب می‌باشد. از جمله کاربردهای این سری از لجنکش انتقال آب‌های آلوده و فاضلاب‌های شهری و روستایی و همچنین انتقال کثیفی‌ها و فاضلاب‌ رستوران‌ها می‌توان نام برد.

پمپ لجن کش پنتاکس سری dg

پمپ لجن‌کش پنتاکس سری DX

پمپ لجنکش پنتاکس سری DX مشابه سری DG بوده اما بصورت تمام استیل است. پروانه این لجنکش پنتاکس نیز از نوع ورتکس بوده و برای انتقال سیالات و مایعات که حاوی ذرات جامد معلق هستند، مناسب می‌باشد. عمده کاربرد پمپ لجنکش سری DX در سطوح خانگی، مسکونی و برای انتقال فاضلاب‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پمپ لجنکش پنتاکس سری dx

پمپ لجنکش پنتاکس سری DH

پمپ لجنکش سری DH دیگر پمپ لجنکش مستغرق عمودنصب پنتاکس است که دارای بدنه قسمت تخلیه با جنس چدن و پروانه‌ای برنجی است. نوع پروانه پمپ لجنکش پنتاکس سری DH باز است و مناسب برای انتقال سیالات غیرخورنده و آلوده می‌باشد. همچنین در مصارف خانگی، مسکونی و صنعتی برای جابجایی سیالات کثیف مثل فاضلاب‌ها بکار می‌رود.

پمپ لجنکش پنتاکس سری dh

پمپ لجنکش پنتاکس سری DB

پمپ لجنکش با سری DB دارای پروانه دو کاناله بوده و مناسب برای پمپاژ سیالاتی است که حاوی ذرات جامد هستند. جنس قسمت تخلیه بدنه لجنکش سری DB از چدن و جنس پروانه از استیل ضد زنگ است. کاربردهای خانگی، مسکونی و صنعتی مثل جمع‌آوری آب‌های سیلاب و کارهای عمرانی از جمله موارد استفاده این سری پمپ است.

پمپ لجنکش پنتاکس سری db

پمپ لجنکش پنتاکس سری DC

پمپ لجنکش پنتاکس سری DC دارای بدنه و پروانه‌ای چدنی مناسب برای مصارف خانگی سنگین و صنعتی با هدهای بالا می‌باشد. این پمپ لجنکش پنتاکس برای انتقال آب‌های آلوده با ذرات جامد و فاضلاب‌ها و همچنین پساب‌های رستوران‌ها مناسب می‌باشد.

پمپ لجنکش پنتاکس سری dc

پمپ لجنکش خردکن دار پنتاکس سری DTR

پمپ لجنکش سری DTR از نوع سانتریفیوژ با توانایی هدهای بالا است. یکی از انواع پمپ‌های لجن‌کش نوع خردکن‌دار است که قابلیت انتقال سیالاتی که حاوی جامدات است را داراست. به عنوان مثال آب‌های حاوی شاخ و برگ زیاد که در آب سیلاب باران وجود دارند توسط این مدل پمپ لجنکش پنتاکس قابل جابجایی است. همچنین برای مصارف صنعتی و ساختمان‌سازی نیز کاربرد دارد. جنس بدنه و پروانه این سری از چدن ضدزنگ می‌باشد.

پمپ لجنکش خردکن دار پنتاکس سری DTR

پمپ آب شناور پنتاکس

پمپ‌های شناور پنتاکس دیگر پمپ مستغرق در آب است که معمولا به منظور انتقال آب چاه‌های کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرند. پمپ شناور چاهی پنتاکس در چند سری تولید می‌شود و دو نوع پرکاربرد آن در زیر معرفی شده‌اند:

پمپ آب شناور پنتاکس سری 5PES

پمپ شناور کفکش پنتاکس سری 5PES از نوع مستغرق در آب بوده که دارای قطر بدنه 5 اینچ است. جنس تمام اجزای این پمپ شناور شامل بدنه، پروانه و دیفیوزر از استیل 304 است. این پمپ شناور پنتاکس در دو نوع تکفاز و سه فاز وجود دارند که نوع تک‌فاز آن دارای خازن داخلی و محافظ موتور حرارتی می‌باشد. سری 5PES برای کاربردهای جمع‌آوری آب باران، انتقال آب چاه‌ها و چشمه‌ها مناسب است.

پمپ شناور پنتاکس سری 5pes

پمپ آب شناوری پنتاکس سری 4S/A

پمپ شناور پنتاکس سری 4S/A از سانتریفیوژ طبقاتی مستغرق در آب است که برای چاه‌های 4 اینچ مناسب می‌باشد. جنس بدنه از استیل و جنس پروانه و دیفیوزر از پلی‌کربنات با رینگ سایشی استیل ساخته شده است. موتور این سری از پمپ شناور استیل پنتاکس با استاندارد NEMA طراحی شده است. کاربرد عمده آن در حوزه کشاورزی و عمرانی می‌باشد.

پمپ آب شناوری پنتاکس سری 4s/a

گواهینامه‌های  پنتاکس

سیاست اصلی شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا همگام شدن توسعه و پیشرفت تولیدات و همچنین بخش مدیریت شرکت با رویکرد حفظ محیط زیست است. این سیاست به وسیله گواهینامه UNI ISO 9001 که توسط سیستم مدیریت کیفیت صادر می‌شود و همچنین استاندارد UNI EN ISO 14001 که توسط سیستم مدیریت محیط زیست صادر می‌گردد، تائید شده است.

کاتالوگ پمپ پنتاکس

برای دریافت اطلاعاتی نظیر مشخصات فنی، ابعاد، نمودارها و جداول هد و دبی و بازدهی و ... انواع پمپ پنتاکس، رجوع به کاتالوگ پمپ پنتاکس است. برای مشاهده کاتالوگ و اطلاعات فنی تمام پمپ‌های پنتاکس روی آیکون زیر کلیک کنید:

کاتالوگ پمپ پنتاکس

 • سوالات متداول
ایمیل(اختیاری):
کد مقابل را وارد کنید ...