تخفیف شگفت انگیز

گیربکس ایلماز

 • بول هلیکال ایلماز
 • بول هلیکال ایلماز
 • بول هلیکال ایلماز
 • گیربکس آویز
 • گیربکس حلزونی
 • گیربکس مخصوص وینچ • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

گیربکس ایلماز که در بازار با عنوان الکتروگیربکس ایلماز ترک شهرت دارد یکی از با کیفیت ترین انواع گیربکس صنعتی در ایران به شمار می شود.

برای دریافت آخرین لیست قیمت ایلماز و خرید آنلاین گیربکس صنعتی با کالا صنعتی همراه باشید.

الکتروگیربکس yilmaz یکی از برند های معروف در ترکیه است که در ایران نیز نمایندگی رسمی دارد و علاوه بر فروش گیربکس ایلماز، قطعات گیربکس نیز دارد.

اگر به دنبال یک الکتروگیربکس با کیفیت هستید، قطعاً گیربکس yilmaz میتواند یکی از گزینه های اصلی شما به حساب آید.

کارشناسان فروش گروه کالا صنعتی در کمترین زمان ممکن پیشنهاد فنی و مالی را ارائه داده و پیگیرانه شما را به هدف مورد نظرتان خواهند رساند.

آشنایی با گیربکس ایلماز

گیربکس ایلماز Yilmaz یکی از تولید کنندگان گیربکس صنعتی در ترکیه است. محصولات گیربکس ایلماز در ایران نیز نمایندگی انحصاری دارد. گیربکس هلیکال مستقیم ایلماز ، گیربکس هلیکال موازی ایلماز و گیربکس خورشیدی ایلماز از جمله محصولات شاخص این برند است که در ایران طرفداران زیادی دارد. سایت کالاصنعتی ارائه دهنده لیست قیمت گیربکس خورشیدی می باشد.

شرکت گیربکس ایلماز ترکیه Yilmaz Reduktor در سال 1958 و به وسیله موسس آن آقای ایلماز در حوزه گیربکس صنعتی تخصصی راه اندازی گردید.

شرکت گیربکس ایلماز با گذشت مدت زمان تقریبا اندکی از تاسیس به علت وجود تولید محصولات با کیفیت و همچنین ارائه راهکارهای مناسب در این زمینه به اصلی ترین قطب تولید چرخ دنده گیربکس صنعتی در کشور ترکیه تبدیل شد.

امروزه دفتر مرکزی شرکت گیربکس ایلماز در شهر استانبول کشور ترکیه است و دارای 100.000 مترمربع مساحت می باشد.

موسس شرکت ایلماز

بیوگرافی آقای ایلماز موسس شرکت گیربکس ایلماز در سال 1932 به عنوان سومین فرزند خانواده و در شهر Kastamonu Abana به دنیا آمد. دوران کودکی آقای ایلماز با مشکلات و اتفاقات سختی چون جنگ جهانی دوم و مشکلات صنعتی در ترکیه به عنوان یکی از کشورهای درگیر جنگ ، همزمان بود.

در طول درگیری کشور ترکیه در طی جنگ جهانی دوم آقای ایلماز با کار در کافه پدرش اوقات خود را سپری می کرد.

آقای ایلماز پس از گذراندن دوران تحصیل در مقطع ابتدایی بدون کسب اجازه و راهنمایی از خانواده اش به منظور یادگیری و کسب مهارتی راهی یک کشتی در کشور خودش ترکیه شد.

او در اولین سالهای حضور و فعالیتش در پایتخت کشور ترکیه یعنی آنکارا با چالش های فراوانی مثل زندگی در اتاق زیر شیروانی در بالای یک کافه، بر خلاف اتاق خانه پدری مواجه شده بود.

او در این سال ها به عنوان یک شاگرد نزد تجار یونانی کار می کرد.

آقای ایلماز همیشه برای انجام کارهای خود برنامه ریزی داشت و همواره سعی می کرد جدیدترین روش ها در کار را از اساتید خود بیاموزد و از حضور آنها بیشترین بهره را ببرد.

موسس کارخانه ایلماز ترکیه

آقای ایلماز به همراه یکی از دوستانش در سال 1958 با سرمایه و امکانات اندکی در شهر استانبول ترکیه گیربکس ایلمازYilmaz را راه اندازی کردند.

زندگی آقای ایلماز در طی تمام سال های حیات وی در دو کلمه تعریف می شود: خانواده و کار.

او در زمانهایی که کار نمی کرد بیکار نبود و وقت خود را صرف ماهیگیری و شکار می نمود. مرگ آقای ایلماز در ماه اوت سال 2017 درست زمانی که در قایق شخصی اش مشغول ماهیگیری بود و بر اثر ایست قلبی اتفاق افتاد.

پس از مرگ نابهنگام آقای یلماز پسرانش و همچنین همکاران وی  در شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz راه او را ادامه دادند و تلاش کردند به نقطه مد نظر آقای ایلماز که یافتن جایگاهی ثابت در بازار جهانی بود، دست یابند.

اولین فعالیت های شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz به عنوان کمپانی سازنده قطعات ماشین های الکتریکی بود که با مرور زمان و اشاعه فعالیت هایش به اصلی ترین و تنها ترین قطب تولید گیربکس صنعتی در کشور ترکیه مبدل گشت تا جایگاه امروزش که یکی از شناخته شده ترین سازندگان گیربکس صنعتی در جهان است، دست یابد.

کارخانه گیربکس ایلماز

امتیازات شرکت ایلماز

شرکت گیربکس ایلماز با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین روش های موجود در جهان محصولات گیربکس ایلماز را تولید کرده و آنها را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار مشتریان قرار می دهد؛ با این کار دو امتیاز را به دست می آورد:

اولی این است که مشتریان را در قبال مبلغی که می پردازند قانع می کند و دومی این که رضایت آنها را جلب می کند. این شرکت با حمایت همه جانبه از مشتریان خود آنها را نیز وارد چرخه تولید می کند.

پارامترهایی که در نحوه فعالیت شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz به چشم می خورد و آن را از سایرین متمایز می کند تكنولوژی فرآیند، ایمنی و خودكارسازی و تعهد كارگران و پرسنل است که شرکت گیربکس ایلماز را به سمت ایجاد روحیه کارآفرینی سوق داده و موجبات ترقی و پیشرفت دائمی آن را فراهم می نماید.

مدیریت کیفیت در شرکت گیربکس ایلماز

در یک شرکت گیربکس صنعتی بخش مدیریت کیفیت همواره به تضمین کیفیت محصولات کمک می کند و در ایجاد نگاه مثبت از سمت مشتریان به شرکت نقش مهمی دارد.

راه اندازی بخش مهم مدیریت کیفیت در شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz در سال 1998 میلادی اتفاق افتاد و همچنین تایید سیستم QM با گواهینامه ISO 9001 در سال 2000 به وقوع پیوست.

براساس این سیستم همه ساله فعالیت تمامی کارمندان و کارکنان مورد بررسی قرار گرفته و بخش خارجی شرکت نیز کنترل می شود.

همچنین باید به این نکته نیز اشاره نمود که شرکت گیربکس ایلماز دارای اعلامیه های CE و ATEX  می باشد.

تحقیق و توسعه در شرکت گیربکس ایلماز

در شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz برای جلب رضایت مشتریان خود و ارائه راه حل های  بخش تحقیق و توسعه را در محیط شرکت راه اندازی کرده که دراین بخش برای رسیدن به اهداف مورد نظر خود، از نرم افزارهای تخصصی توسعه یافته ای بهره می گیرد.

در بخش تست گیربکس صنعتی همچنین آزمایشگاه مجهزی راه اندازی شده که در آن امکان شبیه سازی فرآیند تولید گیربکس صنعتی وجود دارد که این عمل سبب می شود شرایطی چون میزان ایمنی محصول مشخص شده و اینکه میزان سود این محصول برای شرکت تعیین گردد.

کاخانه ایلماز ترکیه

برنامه ریزی و تولید در شرکت گیربکس ایلماز

در شرکت گیربکس ایلماز فعالیت هایی چون برنامه ریزی و کنترل تولید، نظارت و هماهنگی های فرآیند تولید با برنامه ریزی های از پیش تعیین شده به وسیله بخشی به نام مدیریت عملیات صورت می گیرد.

در شرکت Yilmaz Reduktor رضایت مشتری از کیفیت محصولات گیربکس ایلماز از درجه اهمیت بالایی برخوردار است پس برای نیل به این هدف تمامی فعالیت های موجود در بخش های تولید و مونتاژ بررسی می شوند.

همچنین در شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz بازبینی و بازنگری تمام بخش ها از تولید مواد خام تا مونتاژ به وسیله نرم افزار ERP و توسط مهندسین مجرب در بخش های صنعتی صورت می گیرد.

یکی از مزایایی که سیستم ERP با خود به همراه دارد این است که امکان ردیابی و پیگیری وضعیت سفارش از تولید تا توزیع را به مشتری می دهد.

تولید گیربکس ایلماز

در شرکت گیربکس ایلماز در بخش تولید حدود ??? کارگر مشغول به فعالیت هستند. در این شرکت خط مشی های تعیین شده توسط بخش توسعه کاملا در بخش تولید پیاده می شود و تمامی فعالیت ها نیز توسط بخش کنترل کیفیت مورد بررسی قرار می گیرد.

در شرکت گیربکس ایلماز برای اینکه شرکت سر پا باشد و تولیدات خود را ادامه دهد، سرمایه گذاری بسیاری روی موضوعاتی چون در اختیار گرفتن تکنولوژی های جدید و همچنین تهیه ماشین آلات صنعتی مورد نیاز انجام می شود؛ مثلا در سال ???? شرکت گیربکس ایلماز ?? ماشین CNC را خریداری نمود.

در شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz حضور رباتها و همچنین استفاده از ماشین آلات دارای تکنولوژی های جدید سبب شده این کمپانی بتواند همواره در تولیداتش تیراژ بالایی داشته باشد و همچنین دارای طیف وسیعی از محصولات باشد

که روند آماده سازی و تولید آنها سریع بوده و طی گذشت مدت نسبتا کوتاهی به دست مشتری می رسند.

مزیت گیربکس ایلماز

نسل جدید گیربکس ایلماز دارای طراحی یک تکه است که دارای مزایایی همچون سطح سر و صدا پایین تر ،استحکام بیشتر، کاهش نشت نفت و قدرت چرخ دنده ی بیشتری می باشد.

در گیربکس ایلماز و موتور گیربکس های جدید شرکت ایلماز، تمام یاتاقان ها بر خلاف مدل های دیگر که در آن ها یاتاقان ها توسط محفظه های تقسیم شده پشتیبانی می شوند.

گیربکس ایلماز توسط محفظه ی خود پشتیبانی شده و تمام محور هایشان نیز ، بر روی همان صفحه نصب شده، ماشین کاری می شوند. این موجب افزایش دقت در تمام محور ها می گردد.

هم چنین در سری جدید الکتروگیربکس ایلماز، تمام جعبه دنده ها دارای ارتفاع محور کمتری نسبت به مدل های قدیمی هستند.

گیربکس ایلماز به صورت مدولار طراحی شده انده که امکان کار چرخ دنده های دوگانه را با حداقل تغییر ایجاد می کنند.

انواع گیربکس ایلماز

کاربرد ها و انواع گیربکس ایلماز

انواع مختلف گیربکس ایلماز که در کارخانجات و صنایع مختلفی مثل صنایع فولاد،صنایع غذایی و میکسرها، صنایع کاشی و سرامیک، انواع جرثقیل ها و کانوایرها به کار گرفته می شوند،

با نام های زیر دسته بندی می شوند:

 1. گیربکس حلزونی ایلماز
 2. گیربکس شافت مستقیم ایلماز
 3. گیربکس صنعتی ایلماز
 4. گیربکس آویز ایلماز
 5. گیربکس خورشیدی ایلماز
 6. گیربکس کرانویل پینیون ایلماز

کاربرد گیربکس ایلماز به عنوان گیربکس اکسترودر

از جمله کاربرد های گیربکس ایلماز در سیستم محرک انواع دستگاه اکسترودر است. سری HTE از گیربکس ایلماز با بیربنگ های سری 29400 به صورت اختصاص برای ماشین های اکسترو در طراحی شده اند.

این سری قابلیت تحمل بار های بالای محوری را دارد و با آپشن های مختلف خنک کاری (جهت افزایش ظرفیت حرارتی) عرضه می شود. گشتاور نامی در این سری تا 90000 نیوتن متر می باشد.

سری KRE و DRE گیربکس ایلماز نیز با بلبرینگ سری 29400 تولید شده اند و امکان عرضه با آپشن های خنک کاری را نیز دارند.

این دو سری (گیربکس کرانویل ایلماز و گیر بکس آویز ایلماز) برای دستگاه های اکسترودر کوچک تر و با ظرفیت کمتر طراحی و تولید شده اند.

گشتاور نامی در سری KRE و DRE ایلماز تا 1800 نیوتن متر است.

شعبه فرعی گیربکس ایلماز 

شرکت دیگری که تمام فعالیت های خود را تحت نظر Yilmaz Reduktor انجام می دهد و به نوعی تابعه این شرکت است ، شرکت MES DOKUM می باشد که توانایی تولید به میزان 7200 تن در سال را دارد.

فعالیت های این شرکت در جهت ریخته گری آهن گرافیت ورقه ای و ریخته گری برنز می باشد که با افزایش میزان ظرفیت ریخته گری، ظرفیت کلی تولید در شرکت به میزان 2000 تن افزایش پیدا کرد.

شرکت MES DOKUM مجهز به آزمایشگاه پیشرفته ای است که در آن تجهیزات مورد نیاز برای آزمایش خواص فلزات گوناگون فراهم می باشد؛ فعالیت های این این آزمایشگاه به تایید استاندارد EN ISO 9001: 2008 نیز رسیده است.

شرکت MES DOKUM قادر است ریخته گری تمامی مواد با وزن 2/0 تا 1500 کیلوگرم را برای شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz را انجام دهد.

لوگو ایلماز  گیربکس ایلماز  الکتروموتور ایلماز

 

کنترل کیفیت گیربکس ایلماز

واحد کنترل کیفیت در مشاغل گوناگون و به خصوص واحد های کارخانجات صنعتی از موارد ضروری است که این واحد در شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz دارای سه بخش می باشد.

 1. کنترل قطعات خریداری شده
 2. کنترل تولید
 3. کنترل مونتاژ 

بخشی به نام کالیبراسیون نیز در شرکت گیربکس ایلماز وجود دارد که با واحد کنترل کیفیت همکاری دارد.

واحد کنترل کیفیت الکتروگیربکس ایلماز جهت کسب اطمینان از مشخصات فنی بخش تحقیق و توسعه مرتبا آن را مورد کنترل و بررسی قرار می دهد.

با این کار بخش QC یا همان واحد کنترل کیفیت ، به مشتریان این اطمینان را می دهد که محصول خریداری شده توسط آنها دارای کیفیت بالایی می باشد.

خدمات مشتری برای گیربکس ایلماز

بخش خدمات مشتری یکی از واحد های مهم در شرکت گیربکس ایلماز که در طی چرخه تولید و همچنین در زمان ارائه محصول از مشتریان خود حمایت لازم را انجام می دهد تا آنها بتوانند ویژگی های محصولات (مثل وسایل دنده ای و موتور) را بشناسند و بهترین را انتخاب کنند.

در این بخش از شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz gearbox این امکان فراهم شده که مشتریان بتوانند از بخش های تولید شرکت بازدیدکرده ، از پیشرفت های حاصل شده مطلع شوند تا بتوانند بدون کمترین مشکل از محصول مورد نظر خود مثلا گیربکس صنعتی ایلماز Yilmaz استفاده کنند.

نمایندگان و همکاران حاضر در بخش خدمات مشتری شرکت Yilmaz gearbox همواره آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات و همچنین پاسخگویی به سوالات مشتریان خود هستند.

نمایندگی ایلماز ترکیه

خدمات پس از فروش گیربکس ایلماز

واحد خدمات پس از فروش شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz gearbox با مشتریان در تعامل کامل است و می کوشد مشکلات آنها را در خصوص محصولات خریداری شده از شرکت حل و فصل نماید و به درخواست های آنها حتی الامکان جامه عمل بپوشاند.

فعالیت های واحد خدمات پس از فروش شامل تعمیرات، سفارش قطعات یدکی و همچنین تعمیر و نگهداری  گیربکس ایلماز  می باشد.

مواردی که از سوی مشتریان به واحد خدمات پس از فروش شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz منتقل می شود ، توسط این واحد و در جهت بهبود عملکرد شرکت به واحد تحقیق و توسعه ابلاغ می شود.

این مسئله موجب خشنودی مهندسین شرکت است چرا که به پیشرفت آنها کمک خواهد کرد.

منابع انسانی گیربکس ایلماز

بخش منابع انسانی در شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz وظیفه استخدام و به کارگیری پرسنل و کارکنان با تجربه و متخصص این امر و همچنین حمایت از کارکنان فعلی خود را دارد.

شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz gearbox به کارکنان خود اهمیت زیادی می دهد چرا که بسیاری از آنان زندگی کاری خود را ( از کودکی ) در این شرکت شروع کرده و تا زمان بازنشستگی نیز فعالیت آنها ادامه خواهد داشت.

شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz gearbox در این زمینه خط مشی هایی را برای خود تعیین کرده و به آنها عمل می کند. تمرکز اصلی این شرکت در زمینه کارکنان تمرکز بر زندگی شغلی با کیفیت می باشد.

بخش مالی گیربکس ایلماز

واحد مالی در شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz مسئولیت تجزیه و تحلیل منابع انسانی و ماشین آلات، شرایط بهبود کیفیت و کارایی و همچنین مدیریت و کنترل حساب های مالی را در جهت توسعه و پیشرفت مداوم و سرمایه گذاری ها ، بر عهده گرفته است.

شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz gearbox به واسطه بهره گیری از منابع انسانی متخصص ، تجهیزات با کیفیت، واحد کنترل کیفیت ، واحد خدمات پس از فروش خود محصولاتی با کیفیت چشمگیر تولید می کند و توانسته در سالهای فعالیت خود به نقطه قابل قبولی دست یافته و جایگاه خود را در بازار داخلی ترکیه و بازار بین المللی در زمینه ساخت و تولید گیربکس ها تثبیت نماید.

محصولات شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz Reduktor به واسطه کیفیت بالای آنها مورد پسند مشتریان و همکاران دیگر قرار گرفته و در همه صنایع مورد استفاده قرار می گیرد .

این شرکت برای رفع مشکلات احتمالی در تولیدات خود از تجربیات قبلی استفاده کرده و از تکنولوژی روز دنیا و بهترین مهندسین حاضر در این صنعت بهره می گیرد .

شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz برنامه ریزی های طولانی مدت ، محصولات با کیفیت و انضباط کاری بالا می باشد.

گیربکس ایلماز

شرکت مارکتینگ گیربکس ایلماز Yilmaz

شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz Marketing که در سال 1995 میلادی راه اندازی شد و در جهت پشتیبانی شرکت Yilmaz Reduktor در زمینه های واردات، صادرات، تدارکات، حمل و نقل پرسنل، پذیرایی و فعالیت های ساختمانی فعالیت می کند.

در سال 2008 میلادی فعالیت های ساختمانی شرکت گیربکس ایلماز Yilmaz Reduktor گسترش یافت و کارخانه خود را در Cerkezkoy کامل کرد.

 کارکنان ، پرسنل و کارگرانی که در این شرکت فعالیت می کنند با عملکرد خوب خود ، مشتریان را برای خرید از محصولات (گیربکس صنعتی ، الکتروموتور و ...) به واسطه کیفیت مناسب آنها مُجاب می کنند.

سوالات متداول در مورد گیربکس ایلماز

گیربکس ایلماز با چه نام هایی در بازار وجود دارد؟

گیربکس ایلماز ترکیه با نام هایی همچون گیربکس یلماز ترک ، گیربکس ایلماز ، Yilmaz ، الکتروگیربکس ایلماز و الکتروگیربکس ایلماز ترک شهرت دارد.

آیا شرکت ایلماز الکتروموتور ایلماز نیز تولید می کند؟

الکتروموتور ایلماز یکی از محصولات اصلی تولید شده در شرکت الکتروموتور و گیربکس ایلماز است. در حال حاضر الکتروموتور ایلماز به صورت الکتروموتور سه فاز در ایران موجود است و الکتروموتور تک فاز ایلماز به صورت محدود تولید و عرضه شده است.

آیا الکتروموتور گاماک هم محصول شرکت ایلماز است؟

الکتروموتور گاماک شرکتی است که از 0.06 کیلووات تا 1000 کیلووات تولید الکتروموتور دارد. کارخانه الکتروموتور گاماک در استامبول قرار دارد و کارخانجات گیربکس ایلماز هم در استامبول هست اما این دو کمپانی مجزا از هم کار میکنند.

نمایندگی رسمی گیربکس ایلماز در ایران نشان تجاری الکتروموتور گاماک را نیز واردات میکند و به فروش می رساند.

گیربکس هلیکال شافت مستقیم ایلماز با چه نامی عرضه می شود؟

گیربکس هلیکال شافت مستقیم ایلماز که به سری M ایلماز معروف است دارای انواع مختلفی از گشتاور 50 تا 13000 نیوتن متر و محدوده توان 0.09 تا 90 کیلووات است. 

جدول زیر محدوده گشتاور قابل تحمل و قطر شافت ورودی در انواع گیربکس های ایلماز را نمایش می دهد.

کاتالوگ گیربکس ایلماز

TYPE

قطر شافت خروجی (mm)

ماگزیمم گشتاور قابل تحمل (NM)

M , N 002…003

20

82

M , N 102…103

25

140

M , N 172…173

25

200

M , N 202…203

30

280

M , N 272…276

35

450

M , N 282…286

35

600

M , N 372…376

40

820

M , N 472…476

50

1550

M , N 502…506

60

2700

M , N 602…606

70

4000

M , N 702…706

90

7200

M , N 872…876

110

13000

M , N 972…976

120

18000

با توجه به دور خروجی و توان گیربکس ایلماز میتوان جدول زیر را در نظر گرفت.

KWقدرت

نوع گیربکس ایلماز

 دور در دقیقه

قطر شافت بر حسب میلیمتر

0.37

MR273

6.5

35

MR173

20

25

MR103

31

25

MR003

44

20

MR003

49

20

MR003

58

20

MR003

77

20

MR003

103

20

MR002

126

20

MR002

161

20

MR002

203

20

MR002

251

20

MR002

307

20

0.75

MR373

8.9

40

MR273

19

35

MR173

33

25

MR173

39

25

MR173

46

25

MR103

56

25

MR103

64

25

MR003

83

20

MR003

103

20

MR102

126

25

MR002

161

20

MR002

203

20

MR102

256

25

MR102

306

25

1.1

MR373

10

40

MR273

23

35

MR273

28

35

MR203

39

30

MR203

49

30

MR202

61

30

MR172

82

25

MR102

99

25

MR102

126

25

MR102

151

25

MR102

202

25

1.5

MR473

8.9

50

MR283

22

35

MR273

33

35

MR273

46

35

MR203

49

30

MR202

61

30

MR172

82

25

MR172

96

25

MR172

126

25

MR102

151

25

MR202

199

30

MR202

241

30

MR172

293

25

2.2

MR373

19

40

MR373

26

40

MR373

34

40

MR273

46

35

MR273

55

35

MR272

65

30

MR202

7

30

MR202

101

30

MR202

130

25

MR172

157

25

MR172

212

25

MR172

242

25

MR202

311

30

3

MR473

22

50

MR373

34

40

MR272

65

35

MR272

87

35

MR272

99

35

MR272

117

35

MR202

167

30

MR202

199

30

MR202

241

30

MR202

311

30

MR202

400

30

4

MR503

22

60

MR473

33

50

MR373

47

40

MR373

55

40

MR373

65

40

MR272

99

35

MR272

117

35

MR272

161

35

MR272

225

35

MR272

265

35

MR272

309

35

MR262

385

35

5.5

MR603

24

70

MR473

33

50

MR473

45

50

MR373

65

40

MR372

86

40

MR372

103

40

MR372

130

40

MR372

205

40

MR372

326

40

7.5

MR603

24

70

MR503

34

60

MR503

41

60

MR472

63

50

MR472

81

50

MR372

103

40

MR372

130

40

MR372

205

40

MR372

268

40

11

MR503

34

60

MR473

64

50

MR502

79

60

MR502

100

60

MR472

103

50

MR473

178

50

MR472

287

50

15

MR703

31

90

MR503

66

60

MR502

100

60

18.5

MR703

31

90

MR602

107

70

22

MR703

31

90

MR602

107

70

نمایندگی ایلماز در مشهد             نمایندگی ایلماز بجنورد         نمایندگی ایلماز بیرجند           نمایندگی ایلماز زاهدان               نمایندگی گیربکس ایلماز خراسان رضوی             نمایندگی گیربکس ایلماز در مشهد

 • سوالات متداول
الکتروموتور و گیربکس پمپ و تجهیزات مرتبط اینورتر و ابزار دقیق اپراتور