• 1800
  • 35 مرتبه
جایگزین پمپ پنتاکس ایتالیا

جایگزین پمپ پنتاکس ایتالیا

پنج شنبه 26 آبان 1401

ایتالیا با داشتن برندهایی مطرحی نظیر پنتاکس (PENTAX)، آکوااسترانگ (AQUASTRONG)، ابارا (EBARA)، لوارا (LOWARA)، سیستما (SISTEMA) و سیلند (SEALAND) همواره خود را به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه تولید پمپ‌های خانگی، پمپ‌های صنعتی و پمپ‌های نیمه صنعتی معرفی کرده است.

در سال‌های اخیر به دلیل مشکلات متعدد و عدم واردات برندهایی نظیر پنتاکس و لوارا ایتالیا، گرایش به سمت تولید پمپ های فیک و قلابی با برندهایی نظیر پنتاکس و لوارا ایتالیا افزایش پیدا کرده است.

برندهای پمپ خارجی

افزایش گرایش به سمت تولید پمپ های فیک و قلابی با این برندها (پنتاکس و لوارا) سبب شده است اعتماد نسبت پمپ‌های ایتالیایی اصل کاهش پیدا کند.

به دلیل عدم واردات این دو برند، برندهایی نظیر آکوااسترانگ (AQUASTRONG)، ابارا (EBARA)، سیستما (SISTEMA) و سیلند (SEALAND) با ورود محصول به کشور به عنوان جایگزین پمپ پنتاکس و لوارا معرفی شده اند.

از ویژگی های مثبت برندهای نام برده شده، موجود بودن قطعات یدکی، گارانتی معتبر و موجود بودن است.

مجموعه فروش آنلاین کالا صنعتی به لطف عاملیت فروش و نمایندگی بسیاری از برندهای مطرح نتوانسته سبد متنوعی از محصولات و پمپ‌های ایتالیایی را برای مشتریان محترم تامین نماید.

در این مقاله از کالا صنعتی به معرفی پمپ های پرمصرف پنتاکس و معادل آن در برندهای سیستما، آکوا استرانگ و ابارا پرداخته می شود.

معرفی برندهای جایگزین پمپ پنتاکس

یکی از برندهایی دیگر که در زمینه تولید پمپ پیشگام است برند لئو بوده که ساخت چین و تحت لیسانس ایتالیا است.

سعی شده است که در کنار برندهایی نظیر سیستما، آکوااسترانگ و ابارا، برند لئو (چینی تحت لیسانس ایتالیا) نیز معرفی شود. استفاده از برند لئو از دیدگاه اقتصادی مقرون به صرفه تر است.

1) جایگزین پمپ جتی پنتاکس

پمپ جتی پنتاکس

پمپ پنتاکس جتی در سری CAM معرفی شده است (CAM تکفاز – CAMT سه فاز). در برند سیستما و سیلند می توان سری JET را جایگزین کرد.

در برند آکوااسترانگ نیز می توان سری EJWM را جایگزین پمپ پنتاکس کرد.

همچنین پمپ ابارا نیز پمپ‌های جتی خود را در سری AGA تولید می کند. برای خرید پمپ ارزان تر میتوان سری AJM لئو را استفاده کرد که مشمول 24 ماه گارانتی است.

2) جایگزین پمپ بشقابی تک پروانه پنتاکس

پمپ بشقابی تک پروانه پنتاکس

پمپ پنتاکس بشقابی در سری CM معرفی شده است (CM تکفاز و CMT سه فاز). در برند سیستما (سری TC) و سیلند (سری KX) را می‌توان جایگزین کرد.

در برند آکوااسترانگ نیز می توان سری ECM را جایگزین کرد. برای خرید پمپ بشقابی ابارا می توان سری CMA (تک پروانه) و CDA (دو پروانه) را انتخاب کرد. لئو نیز توانسته این نوع پمپ‌ها رو در سری ACm طراحی، تولید و روانه بازار کند.

3) جایگزین پمپ استخری پنتاکس

پمپ استخری پنتاکس

یکی از پمپ‌های پرمصرف، پمپ‌ استخری است که دارای یک فیلتر برای جدا کردن مواد معلق از آب است.

پمپ پنتاکس استخری در سری POOL تولید می‌شود. در برند سیستما و  سیلند می‌توان به ترتیب از سری TSW و SWIMMY استفاده کرد.

در برند آکوااسترانگ نیز می‌توان از سری EKP استفاده کرد. برند لئو نیز توانسته در رقابت با برندهای اروپایی، سری XKP که استخری است معرفی کند. 

4) جایگزین پمپ عمودی طبقاتی پنتاکس

پمپ عمودی طبقاتی پنتاکس

یکی از سری پمپ های پرمصرف که دارای فشار بالا است، پمپ های عمودی است که در بوستر پمپ های خانگی و آتشنشانی کاربرد گسترده دارد.

سری ULTRA در برند پنتاکس عمودی طبقاتی است. می‌توان سری MRVX و سری MVS را از برند سیستما به جای سری ULTRA استفاده کرد.

در برند لئو (چین تحت لیسانس ایتالیا) می توان سری LVR، LVS و LVB استفاده کرد. در برند ابارا می توان از EVM، EVMs و VMPS استفاده کرد. 

5) جایگزین پمپ افقی طبقاتی پنتاکس

پمپ افقی پنتاکس

یکی از سری پمپ های پرمصرف که دارای فشار بالا است، پمپ‌های افقی است که در بوستر پمپ های خانگی و آتشنشانی و همچنین سیستم های RO کاربرد گسترده دارد.

سری MSV و ULTRA S در برند پنتاکس عمودی طبقاتی است. می‌توان سری MRVX و سری MVS را از برند سیستما به جای سری سری MSV و ULTRA S استفاده کرد.

در برند لئو (چین تحت لیسانس ایتالیا) می‌توان سری ECH و EDH استفاده کرد.

6) جایگزین پمپ بشقابی دو پروانه پنتاکس

پمپ دو پروانه پنتاکس

پمپ پنتاکس بشقابی دو پروانه در سری CB معرفی شده است (CB تکفاز و CBT سه فاز). می‌توان در برند سیستما (سری BTC) و سیلند (سری BK) را جایگزین کرد.

برای خرید پمپ بشقابی ابارا می توان سری CMA (تک پروانه) و CDA (دو پروانه) را انتخاب کرد. لئو نیز توانسته این نوع پمپ ها رو در سری 2ACm یا  2AC طراحی، تولید و روانه بازار کند.

7) جایگزین پمپ محیطی پنتاکس

پمپ محیطی به طور گسترده برای کاربردهای خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پمپ پنتاکس محیطی در سری PM و PMT معرفی شده است.

در برند سیستما و سیلند می‌توان به ترتیب سری TT و Basic Ondia را جایگزین کرد. همچنین پمپ ابارا نیز پمپ های محیطی خود را در سری PRA تولید می کند.

برای خرید پمپ ارزان تر میتوان سری APm لئو را استفاده کرد که مشمول 24 ماه گارانتی و دسترسی در بازار است.

علاوه بر پمپ‌های ذکر شده، مدل‌هایی نظیر شناور پنتاکس، کفکش پنتاکس، لجنکش پنتاکس و ... نیز وجود دارید که می‌توان به جای آن سیستما، آکوااسترانگ، ابارا و سیلند انتخاب کرد. برای خرید و مشاوره می‌توانید با کارشناسان کالا صنعتی در ارتباط باشید.

اخبار مرتبط
نظرات
 
   
 

قوانین ارسال نظر

  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.
ثبت سفارش
تعداد
عنوان