• 1663
  • 231 مرتبه
بهترین مارک ست کنترل

بهترین مارک ست کنترل

پنج شنبه 18 آذر 1400

شاید برای شما هم مهم باشد که برای پمپ چه ست کنترلی را انتخاب نمایید. انتخاب بهترین مارک ست کنترل کاملاً مستقل از پمپ است.

باید توجه داشت که ست کنترل قطعه بسیار مهمی است و خراب شدن زود هنگام آن، میتواند بار مالی زیادی را بر مصرف کننده تحمیل نماید.

کالا صنعتی با توجه به تجربه چندین ساله در زمینه فروش انواع ست کنترل ایرانی و خارجی، میتواند همواره بهترین پیشنهاد را برای خرید بهترین مارک ست کنترل به مشتریان خود ارائه دهد.

ست کنترل در بازار ایران

در بازار ایران ست کنترل با مارک های بسیار زیادی وجود دارد اما یکی از بهترین آنها پنتاکس ایتالیا است. اگر ست کنترل اصلی پنتاکس ایتالیا را بر روی پمپ نصب نمایید، میتوانید برای سال ها از عملکرد پمپ خود رضایت کامل داشته و در حقیقت از تعمیر ست کنترل بی نیاز شوید.

ست کنترل پنتاکس

ست کنترل پنتاکس

پنتاکس دو مدل ست کنترل دارد که با نام های ست کنترل هیدروماتیک و هیدروتانک در بازار موجود است. ست کنترل هیدروماتیک برای مصارف سبک تر و ساختمان های با نهایتاً 3 طبقه روی پیلوت کاربرد دارد اما برای ساختمان های بلندتر از ست کنترل هیدروتانک استفاده می شود.

ست کنترل چینی

در بین برند های چینی، معروفترین کلید اتوماتیک پمپ یا همان ست کنترل، استریم است که بیش از 10 مدل ست کنترل دارد و تقریباً اکثر فروشندگان پمپ در ایران از این برند به نیکی یاد کرده و کیفیت آن را در بین برند های عمومی بسیار خوب می دانند.

کالا صنعتی به عنوان نمایندگی فروش رسمی برندهای پنتاکس و استریم، تمامی مدل های ست کنترل پنتاکس و ست کنترل استریم را موجود دارد.

انواع ست کنترل

ست کنترل ایرانی

اما از برند های ایرانی، تنها برندی که کالا صنعتی افتخار عاملیت فروش آن را دارد، ست کنترل یوسفی است. یک برند شناخته شده و با کیفیت ایرانی که در سال های اخیر توانسته به خوبی پا جای پای ست کنترل های چینی بگذارد.

ست کنترل یوسفی دو مدل ساده و درجه دار دارد که اختلاف قیمت زیادی ندارند و در کیفیت اجزا هم هیچ تفاوتی با هم ندارند اما نمونه درجه دار آن به عنوان بهترین مارک ست کنترل یوسفی شناخته شده تر است.

ست کنترل ایرانی یوسفی

بدیهی است که برند های بسیار زیادتری در بازار برای ست کنترل موجود است اما پیشنهاد کالا صنعتی این برند هایی است که در اینجا پیشنهاد داده شده است.

کارشناسان فروش کالا صنعتی همواره سعی دارند تا بهترین مارک ست کنترل را به مشتریان پیشنهاد داده و بهترین مشاوره را ارائه دهند. با ما همراه باشید.

اخبار مرتبط
نظرات
 
   
 

قوانین ارسال نظر

  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.
ثبت سفارش
تعداد
عنوان