ترموکوپل هددار میله ای دو طرف رزوه

ترموکوپل هددار میله ای دو طرف رزوه را جهت ثبت سفارش ساخت با کارشناسان کالا صنعتی در ارتباط باشید

تماس بگیرید
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   دسته بندی تجهیزات
   اندازه گیری دما
   ملاحظات مهم
   این کالا از نظر سلامت و اصالت مورد تایید می باشد و در صورت تقاضا برای صدور کتبی گواهی کالیبراسیون با کارشناسان واحد ابزار دقیق تماس حاصل بفرمایید.
   شکل ظاهری
   اتصال میله ای هد دار
   نوع محصول
   سنسور تماسی
   حداقل دما
   50-
   نوع خروجی/پروتکل ارتباطی
   سیمی (بدون خروجی), 4...20 mA آنالوگ
   دسته بندی صنایع
   صنعت نفت و گاز،شیمی, صنعت فلز و معادن, صنعت برق و نیروگاهی
   حداکثر دما
   800
   برند
   Jumo, Wika
   مشخصات فنی
   accuracy سنسور
   دقت مناسب و صحت داده ی بالا
   بازه دمایی سنسور
   تا 1200 درجه
  • ...
  • نقد و بررسی
  • ترموکوپل هددار میله ای دو طرف رزوه

   محصولی با کیفیت و ارزان قیمت است که از نظر ساختمان فنی ، تشکیل شده از یک مغزی سنسور در قسمت کلگی آن که می توانید از برند های ویکا ، جومو ، رزمونت ، اندرس و برند های متفرقه چینی  و در انواع و ابعاد گوناگون و دلخواه.

   حسگر دما از نوع تماسی بوده که در تایپ های type T , type J , typeK , type N, type E با تنوع در گونه های مختلف  KNE  BUZ-H  , KSE ,  KD  , MA , ساخته شده از آلومینیوم و استیل و باکالیت در قسمت کلگی سنسور میله ای می باشد.

   در این جا باید خاطر نشان کرد که متریال به کاررفته در ساخت روکش یا غلاف (میله) آن از استنلس استیل 304، 316، 310 می باشد که به صورت های مختلف نظیر تکی (SINGLE) و دوتایی یا دوبل (DOUBLE) و حتی حالت سه گانه (TRIPPLE) در طیف گسترده ی ضخامت لگ از 0.2 میلیمتر الی 3 میلیمتر نیز در بازار یافت میشود.

   همچنین قطر و طول غلاف به ترتیب در بتزه ی 5 تا 22 میلیمتر و بنا به سفارش مشتریان از 5 سانت الی 250 سانت قابل تامین میباشد. نکته ی حائز اهمیت بازه ی دمایی مربوط به ترموکوپل هددار میله ای رزوه دو طرف ، رنج دمایی اندازه گیری شده توسط این المان حرارتی می باشد که در گستره ی -60 تا +1200 درجه سانتیگرادمی باشد.

   امکان استفاده از پایانه های سرامیکی و ترنسمیتری نیز وجود دارد. جنس به کاررفته در رزوه استینلس استیل 304 است که در سایز 1/2 و 1/4 اینچ نری و مادگی طراحی ، ساخت و روانه ی بازار صنعت گردیده است.

   ترموکوپل هددار میله ای یا سنسور حرارتی کلگی دار همراه با غلاف که یکی از سنسور حرارتی های پرمصرف و اقتصادی در صنعت می باشد را در تیپ های K , J , R , S , T , .. و ساخته شده از جنس 304 و 310 و ضد اسید و خورندگی قابل تامین و ساخت از برند های معتبر JUMO , WIKA , ROSEMOUNT , ENDRESS ... در وب سایت مرجع تخصصی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق کالا صنعتی به نشانی www.kalasanati.com جستجو کنید.

    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان