021-91304300

تمامی سفارشات از تاریخ 6 فروردین ماه به بعد ارسال خواهد شد

تخفیف شگفت انگیز

کوپلینگ اولدهام

در صنایع هیدرولیکی و یونیت کارها عموماً از کوپلینگ هزار خاری استفاده می کنند.

برای دریافت مشخصات بیشتر با کارشناسان فروش در تماس باشید.

تماس بگیرید
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   ملاحظات مهم
   لطفاً قبل از هرگونه واریز وجه با کارشناسان فروش در تماس باشید. در قبال واریزی به هر حسابی غیر از حسابهای معرفی شده در سایت، کالا صنعتی هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
   بازه زمانی ارسال
   7 تا 10 روز کاری
  • کد مقابل را وارد کنید ...
  • نقد و بررسی
  • کوپلینگ اولدهام

   کوپلینگ های اولدهام نوعی از کوپلینگ ها می‌باشند که برای کاربردهایی که عاری از واکنش هستند استفاده می‌شوند. کوپلینگ های اولدهام از سه تکه و دیسک تشکیل شده‌اند. دو عدد دیسک که اغلب از آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ ساخته شده‌اند که به هر دو طرف درایو متصل می‌شوند و یک دیسک پلاستیکی که با طراحی زبانه و شیار در بین آن‌ها قرار گرفته است.

   برخلاف بسیاری از کوپلینگ‌ها، طراحی کوپلینگ اولدهام به طور خاص برای ماشین‌هایی در نظر گرفته شده است که شفت‌های آن‌ها بر خلاف ناهماهنگی زاویه‌ای و محوری، دارای ناهماهنگی موازی هستند.

   در حین کار، دیسک مرکزی روی زبانه های هر هاب (که 90 درجه از هم فاصله دارند) می‌لغزد تا گشتاور را منتقل کند. در حالی که کوپلینگ ها مقدار کمی از ناهماهنگی زاویه ای و محوری را در خود جای می‌دهند، به ویژه در کاربردهایی با ناهماهنگی موازی مفید هستند.

   چندین مزیت دیگر کوپلینگ اولدهام از جمله اندازه جمع و جور و پتانسیل جداسازی الکتریکی از طریق دیسک مرکزی پلاستیکی است. کوپلینگ های اولدهام همچنین ممکن است به عنوان نوعی فیوز برای دستگاه عمل کنند. اگر از حد گشتاور فراتر رود، دیسک مرکزی کوپلینگ ابتدا از هم جدا می‌شود و از انتقال گشتاور و آسیب احتمالی به قطعات گران‌تر ماشین جلوگیری می‌کند.

   یکی از مزیت‌های کوپلینگ اولدهام نسبت به دیگر طرح‌های کوپلینگ این است که کوپلینگ نیروی ترمیمی بسیار کمی بر روی بلبرینگ های تجهیزات محرکه و محرکه ایجاد می‌کند. در مقایسه با برخی از طرح‌های دیگر، کوپلینگ‌های اولدهام حداکثر سرعت پایینی دارند، معمولاً در حدود 3000 دور در دقیقه، اگرچه کوپلینگ‌های کوچک‌تر اغلب می‌توانند در سرعت‌های بالاتر کار کنند.

   ویژگی‌ها و مشخصات کوپلینگ اولدهام

   1. اندازه یا قطر سوراخ - قطر سوراخ اتصال که شفت اتصال را می‌پذیرد. بسته به مدل، اندازه سوراخ ممکن است در هر طرف کوپلینگ یکسان یا متفاوت باشد.
   2. آفست جانبی - که به آن ناهماهنگی موازی نیز می‌گویند، نشان دهنده حداکثر فاصله قابل تحمل ناهماهنگی شفت در امتداد بعد محوری است که کوپلینگ اولدهام می‌تواند آن را تحمل کند.
   3. انحراف زاویه ای - که به آن ناهماهنگی زاویه ای نیز می‌گویند، نشان دهنده حداکثر انحراف زاویه ای ناهماهنگی شفت در امتداد بعد شعاعی است که کوپلینگ اولدهام می‌تواند آن را تحمل کند.
   4. آفست محوری - نشان دهنده حداکثر انحراف محوری (همچنین به عنوان ناهماهنگی محوری شناخته می‌شود) در امتداد محورهای شفت که کوپلینگ اولدهام می‌تواند آن را تحمل کند.

    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان