تخفیف شگفت انگیز

فلو اندیکاتور | نمایشگر جریان

ایندیکیتور فلو (جریان سنج) یا فلو اندیکاتور که به اختصار FI یا FTI , از خروجی پالس سنسور جریان برای محاسبه و نمایش میزان جریان و کل جریان استفاده می کنند. مانیتور جریان با طیف وسیعی از ویژگی ها ، از نشانگرهای جریان ساده تا مانیتورهای سطح بالا با کنترل های متعدد و حتی گزینه های تأیید منطقه خطرناک ، در دسترس هستند. این مانیتورها برای طیف وسیعی از کاربردهای مایع ، گاز و هوا مفید هستند. اندازه گیری جریان مایعات در صنعت بر اساس پایه های مختلف فیزیکی انجام می شود. از یک سو ، سرعت جریان یک مایع یا گاز را می توان مستقیماً با استفاده از سنسور جریان تعیین کرد.

از سوی دیگر ، می توان آن را توسط یک مبدل اندازه گیری کنترل و نظارت کرد. بسته به سطح کاربرد ، نوع محیط و دمای مایعات ، می توان از فلومترهای مختلف یا مانیتورهای جریان استفاده کرد. نظارت و اندازه گیری جریان مواد چسبناک ، به عنوان مثال روغن ها را می توان با طیف وسیعی از اصول اندازه گیری مانند فلومترهای چرخ بیضی شکل ، دبی سنج های دنده و فلومترهای سطح متغیر ویژه مجهز کرد. آنها با طول عمر طولانی و کارایی بالا مشخص می شوند. تقاضای روزافزون برای دستگاه های اندازه گیری بدون قطعات متحرک مکانیکی با توسعه فلومترهای اولتراسونیک ، فلومترهای القایی مغناطیسی و فلومترهای گردابی برآورده می شود.

نظارت بر میزان جریان با استفاده از جریان سنج

جریان سنج در بسیاری از شاخه های صنعتی ، به ویژه در زمینه تولید خودکار استفاده می شود. سنسورهای مختلف جریان امکان کنترل دقیق و دقیق نرخ جریان را دارند و می توانند سریع و خودکار عمل کنند. به این ترتیب ، بین سیستمهای کاملاً واکنشی که با رسیدن به دبی مشخص عمل می کنند و سیستمهایی که به عنوان سنسورهای جریان ، جریان را به طور انحصاری نظارت و شمارش می کنند ، تمایز قائل می شویم. هر دو نوع سیستم تنوع و گزینه های زیادی را ارائه می دهند. سنسورهای جریان را می توان به صفحه نمایش مربوطه مجهز کرد تا مستقیماً میزان جریان را بخواند. با استفاده از یک فرستنده اندازه گیری ، برخی از جریان سنج ها نیز می توانند از طریق رابط BUS به سیستم های داده مرکزی متصل شوند که می تواند به داده های جریان سنج دسترسی داشته باشد.

این امر نظارت مداوم بر میزان جریان را بدون هیچ مشکلی تضمین می کند. به ویژه در مورد کارخانه های تولیدی بزرگ با تولید مستمر ، مشکلات و مسائل را می توان به سرعت تشخیص داد و در صورت لزوم اصلاح کرد. با توجه به انعطاف پذیری بسیار بالا در طراحی فلومترها ، می توان آنها را به راحتی در طیف وسیعی از سیستم ها نصب کرد. با ویسکوزیته مایعات ، فشار و درجه حرارت آنها سازگار است ، یک جریان سنج مناسب و سنسور جریان را می توان به سرعت برای هر کاربرد پیدا کرد.

ما در این مقاله و در سایت "کالا صنعتی" در قسمت تجهیزات ابزار دقیق و بخش نمایشگر و ترنسمیتر جریان برای تحلیل جامع و تخصصی پیرامون تجهیزات اندازه گیری جریان (فلو) از چند منظر مختلف و رایج مورد نقد و بررسی قرار داده ایم. در قسمت فلو مانیتور به تحلیل بسیار دقیق انواع تکنولوژی و فن آوری جریان سنج پرداخته ایم. دستگاه های اندازه گیری جریان برای رسانه های چسبناک کدامند؟ انواع فناوری ها برای نظارت بر میزان جریان سیالات بسیار چسبناک کدامند؟

شاخص جریان آب به چه معناست؟

نشانگر جریان آب دستگاهی است که جهت تعیین جهت و میزان جریان آب از طریق یک سیستم استفاده می شود. آن ها معمولاً در سیستم های آب پاش به عنوان وسیله ای برای ایجاد هشدارهای حریق محلی و / یا هشدار بخش آتش نشانی محلی در مورد آتش سوزی مورد استفاده قرار می گیرند. هنگامی که وجود دود یا گرما آبپاش را فعال می کند ، حرکت جریان آب از طریق آبپاش برای ایجاد زنگ هشدار استفاده می شود. نشانگرهای جریان آب ممکن است الکترومکانیکی باشند (همانطور که در بالا توضیح داده شد) و در نتیجه شامل انتقال سیگنال های الکتریکی به یک منبع هشدار دهنده یا نظارت کننده یا ممکن است کاملاً مکانیکی باشند. شاخص های مکانیکی جریان آب اغلب برای ارائه شواهد بصری از جریان آب استفاده می شود و به بازرسان اجازه می دهد مشکلات احتمالی مربوط به جریان آب را از طریق یک سیستم لوله و سوپاپ ارزیابی کنند.

روانکار ها lubricator

پره سنج

مقدار مناسب برای نشانگر/فرستنده/سوئیچ به 650 cSt ، باید برای هر visc کالیبره شود.

جریان سنج متغیر (سبک شناور)

برای رسانه های چسبناک از فلومتر روتامتر استفاده میکنند. که به فلومتر گلس تیوب معروفند. و در ارتفاعات مختلف و با آلیاژ های گوناگون در بازار موجود می باشد که از معروفترین آنها برند فیشر آمریکا است. از دیگر برند های معتبر می توان به کوبولد و مخصوصا کرونه اشاره کرد.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین
  • سوالات متداول