اینورتر پنتاکس

یکی از بزرگترین تولید کنندگان پمپ های آب خانگی، ساختمانی، صنعتی و کشاورزی در ایتالیا Pentax شرکت پنتاکس می باشد و با سابقه ای بیش از سه دهه در ایران یکی از مشهورترین و محبوب ترین پمپ های آب را عرضه می نماید. دفتر مرکزی پنتاکس در منطقه صنعتی شهر Verna ایتالیا قرار دارد. هدف اصلی پنتاکس ارایه راه حل های با کیفیت برای نیازهای مختلف بازار می باشد. در طول سالهای گذشته، پنتاکس سهم بزرگی از بازار جهانی پمپ های بر پایه  را تجربه کرده است .برای این شرکت، حفظ استانداردها با فن آوری بالا و بهینه سازی شده بسیار حائز AC الکتروموتورهای اهمیت است، زیرا این تنها عاملی است که می تواند به مشتری نهایی یک محصول با کیفیت و کارایی بالا و قیمت مناسب و مقرون به صرفه عرضه نماید .مرکز تحقیق و توسعه پنتاکس بصورت مداوم محصولات جدیدی را با دقت و سرعت و متناسب با نیاز بازار طراحی و توسعه می دهد.

امروزه سیستم های کنترل دور موتور، VFD یا اینورتر برای کنترل انواع پمپ ها و در بسیاری از کاربردهای دیگر در صنایع استفاده می شوند و کاربردهای وسیعی دارند. به همین دلیل شرکت پمپ پنتاکس این محصولات کاربردی را طراحی و تولید کرده است که نقش مهمی در صرفه جویی مصرف انرژی و کنترل فرآیند دارند. شرکت دیزل ساز نماینده انحصاری پنتاکس در ایران می باشد که این اینورترها را تحت لیسانس پنتاکس در ایران تولید و عرضه می نماید.

اینورتر پنتاکس

کنترل دور موتور پنتاکس سری DSI 400 یک اینورتر با کنترل برداری مدرن است که با عملکرد و ویژگی‌های سطح بالا طراحی و ساخته‌شده است. DSI 400 با عملکردی عالی و پیشرفته در صنعت و با استفاده از الگوریتم کنترل برداری منحصربه‌فرد می‌تواند موتورهای القایی را با دقت بالا، گشتاور قوی و قابل‌اطمینان راه‌اندازی و کنترل نماید. اینورترهای پنتاکس به‌صورت کنترل حلقه باز و حلقه بسته با استفاده از  Encoder برای بسیاری از کاربردها در صنعت مورداستفاده قرار می‌گیرند. ازجمله انواع ماشین‌آلات صنعتی، بسته‌بندی مواد غذایی، برای کنترل انواع الکتروپمپهای آب‌رسانی، بوستر پمپ‌ها، صنایع تهویه هوا، جرثقیل‌ها، آسانسورها، آسیاب‌ها، انواع کمپرسورها و نوار نقاله‌ها که در مد کنترل برداری استفاده می‌شوند.

بیشتر بخوانید: چگونه اینورتر را راه اندازی کنیم؟

همچنین با استفاده از کنترل اسکالر  V/F برای کنترل انواع الکتروپمپهای آب رسانی، بوستر پمپ‌ها، صنایع تهویه هوا و دمنده صنعتی استفاده می شوند. اینورترهای پنتاکس در اکثر صنایع از جمله صنایع شیمیایی، غذایی، نساجی، پلاستیک، فلزی، معدنی، پتروشیمی، سیمان، آب و فاضلاب و ... مورداستفاده قرار می‌گیرند و نقش مهمی در کنترل فرآیندهای صنعتی و صرفه‌جویی در مصرف انرژی‌دارند. این اینورترهای با نرم‌افزار بسیار پیشرفته و پارامترهای جامع و کامل انواع الکتروموتورها را در بسیاری از کاربردهای ساده و پیچیده صنعتی، با گشتاور راه‌اندازی بسیار بالا و دقت زیاد در کنترل سرعت راه‌اندازی و کنترل می‌نمایند.

 

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان