موتور ویبره پارسیان - پیلسا

موتور ویبره پارسیان یک ویبره با کیفیت ایرانی است که دارای 6 ماه گارانتی بوده و خدمات پس از فروش مناسبی دارد. ویبره بدنه پارسیان در سایز های مختلف و دورهای 1000 تا 3000 دور تولید می شود. در برخی توان ها ویبره های 3000 دور به صورت تکفاز نیز تولید می شود. 

الکترو ویبره پیلسا یک برند بسیار با کیفیت بوده که در ایران تولید می شود. این ویبره قابل رقابت با برند ها خوب اروپایی است و در سال های اخیر دارای طرفداران زیادی است. موتور ویبره پارسیان موتور یا همان پیلسا موتور یکی از قدیمی ترین برند های ایرانی در زمینه تولید موتور ویبره صنعتی ایرانی است. این شرکت، با دارا بودن کارخانه ای به مساحت 2000 متر مربع و به روز ترین تجهیزات و پرسنل مجرب توانسته است همگام با سازندگان جهاتی ویبراتور صنعتی پیش رفته و در برخی از قابلیت ها حتی از آنها پیشی بگیرد.

ویبره پارسیان با تعهداتی که برای خود ایجاد کرده است، باعث شده تا محصول نهایی که به دست مشتری می رسد، از کیفیت و قیمت مناسبی برخودار باشد. پارسیان موتور همواره در تلاش است که نظرات مشتریان را ارج نهاده و با خدمات مطلوبی به مشتریانش ارائه دهد.

موتور ویبره پارسیان موتور دارای گارانتی بوده و با برند های معتبر اروپایی نظیر ایتال ویبراس و OMB از نظر کیفی رقابت می کند. گارانتی، تامین قطعات تنها بخشی از خدمات این ویبره نسبت به نمونه های خارجی است. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و سیم پیچ مس با کیفیت و همچنین چدن داکتیل، عواملی هستند که این برند را متمایز کرده است. تمام استاندارد های مورد نیاز برای ویبراتور، در ویبره پارسیان رعایت می شود.
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان