پمپ دنده ای پترولند

برند پترولند

فعالیت عمده شرکت پترولند Petroland در زمینه ساخت و تولید انواع پمپ آب و پمپ دنده ای بوده و محصولات خود را با کیفیت بالایی عرضه می کند. کیفیت مطلوب پمپ پترولند Petroland به گونه ای است که به عنوان معیار قرار گرفته و با محصولات سایر شرکت ها مقایسه می شوند.

این موضوع باعث شده پترولند Petroland شرکتی باشد که تعریف کیفیت را تغییر داده است. شرکت پترولند Petroland دارای 20 سال سابقه و تجربه مفید می باشد که از طریق ترکیب تجربه و تکنولوژی مدرن جدیدترین محصولات خود را تولید می کند.

شرکت پترولند Petroland دارای نمایندگی فروش و توزیع محصولات خود در اکثر کشور های جهان و خصوصاً ایران است و ایران به عنوان یکی از بازار های پر فروش آن به شمار می رود که این امر سبب شده نام پترولند Petroland در جای جای جهان بیش از پیش شناخته شده و مراتب پیشرفت روزافزون پترولند Petroland فراهم شود.

پمپ دنده ای پترولند

شرکت پترولند Petroland در زمینه ساخت انواع پمپ مثل پمپ های دنده داخلی ، پمپ های دنده خارجی و پمپ های پیستونی صاحب عنوان می باشد.

فعالیت های شرکت پترولند Petroland تنها محدود به ساخت و تولید پمپ ها نمی شود بلکه تا کنون توانسته پروژه های بزرگ انتقال از قبیل برنامه انتقال مایعات صنعتی را نیز کلید بزند.

شرکت پترولند Petroland براین باور است که برای پیشرفت و توسعه بیشتر باید کلیه فعالیت های خود را در سیستم های کاری با استاندارد های موجود تطبیق دهد. پمپ پترولند Petroland برای ارائه بهترین محصولات اهدافی را در نظر می گیرد که عبارتند از :

ارائه راهکار هایی برای جلوگیری از خطا یا کم کردن ضریب آن در زمان تولید محصولات، بهبود مستمر فرآیند های تولید و مدیریت فرآیند ها.

کارخانه پترولند

در شرکت پمپ دنده ای پترولند Petroland نیز مانند اکثر کمپانی های همکار رضایت مشتریان یک اصل است و در جهت حفظ این اصل تلاش می شود.

در شرکت پترولند Petroland از نظرات و پیشنهادات مشتریان در تولید محصولات استفاده می شود، تکنولوژی نقش مهمی در فرآیند تولید داشته و صرف هزینه های جانبی و غیر ضروری به حداقل می رسد.

تمامی کارمندان و پرسنل در شرکت پترولند Petroland وظیفه دارند طبق برنامه از پیش تعیین شده عمل کنند و از آن تخطی نکنند تا کیفیت مطلوب محصولات حفظ شود و در نتیجه با رضایت مشتریان همراه باشد.

شرکت نیز مانند کلیه واحد های مشابه صنعتی باید دو اصل ایمنی کار و حفاظت از محیط زیست را سرلوحه تمامی خدمات و فعالیت های خود قرار دهد.

شرکت پمپ پترولند Petroland می کوشد محیط کار خود را به طوری مدیریت کند که فرآیند های تولید و پس از تولید با صرف کمترین انرژی صورت گرفته و از اتلاف انرژی و صرف هزینه های اضافی جلوگیری شود.

پمپ سازی پترولند مانند تمام مجموعه های موفق صنعتی برای آینده کاری خود اهداف بلند مدت و چشم انداز هایی را مشخص کرده که مهم ترین آن تبدیل به یک واحد صنعتی مدرن است که توجه مشتریان، همکاران و رقبا را به خود جلب نموده و برای مشکلات مرتبط آنها همواره و همیشه راه حل ها و راهکارهایی کاربردی جهت ارائه داشته باشد.پترولند جهت نیل به این مهم از بهترین نرم افزارها و تکنولوژی های روز دنیا برخوردار شده است.

همانطور که گفته شد شرکت پمپ پترولند به واسطه کیفیت بالای محصولات خود شهرت بالایی دارد که این جایگاه را مدیون سه عامل مهم است: استفاده از نیروی متخصص و با تجربه،رعایت سلامت و ایمنی کارکنان و آگاهی از محیط زیست.

کاتالوگ پمپ پترولند

کارکنان در شرکت پترولند فقط در قبال خود وظیفه ندارند بلکه باید در مورد سایر همکاران خویش نیز احساس مسئولیت کرده و همواره در رعایت بهداشت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست کوشا باشند.

برای اینکه کارکنان و پرسنل بتوانند قوانین و استاندارد های لازم در زمینه ایمنی، سلامت و حفاظت محیط زیست را رعایت کنند باید از چگونگی انجام آنها اطلاعات کامل داشته باشند که شرکت پترولند معمولا دوره های مختلفی را در سطوح و مقاطع زمانی مختلف در این زمینه برگزار می نماید. اگر این آموزش ها داده نشود و موارد لازم رعایت نگردد هم محیط زیست به خطر می افتد و هم سلامت انسان با تهدید مواجه خواهد شد.

شرکت پترولند همواره در تمامی خطوط خود بررسی و کنترل مستمر را در دستور کار خود قرار می دهد تا بتواند ایرادات و مشکلات احتمالی را به حداقل و حتی صفر برساند.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش در تماس باشید.

پمپ پترولند

قطعات پترولند

پترولند در مشهد             پمپ دنده ای پترولند     پمپ دنده داخلی پترولند
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان