پمپ آبروان

 • پمپ سانتریفیوژ آبروان
 • پمپ فشار قوی wkl آبروان
 • پمپ اتا بزرگ آبروان
 • پمپ گل کش آبروان
 • پمپ روغن داغ آبروان • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

آبروان در سال 1378 شروع به ساخت انواع پمپ آب کشاورزی و آبرسانی کرده است و با تکیه بر تخصص و دانش داخلی و به کمک واحد کنترل کیفی مجهز، توانسته خدمات شایسته ای را ارائه دهد. محصولات شرکت آبروان بر اساس استاندارد DIN24255 و TUV آلمان در تمامی مراحل از تهیه مواد خام تا مونتاژ و خدمات پس از فروش، استانداردهای مربوط بهISO 9001 را رعایت کرده و خدمات ارزنده ای دارد. پمپ آبروان یکی از بهترین نشان های تجاری یا قیمت مناسب و بهترین گزینه برای جایگزینی با پمپ های سانتریفیوژ روتین است. نمایندگی رسمی پمپ آبروان در تمامی شهر های ایران نیز وجود دارد. برای دریافت کاتالوگ پمپ آبروان و لیست قیمت پمپ آبروان با کارشناسان فروش در تماس باشید.

خدمات پس از فروش

آبروان یکی از شرکت های بسیار خوب در زمینه پاسخگویی و خدمات پس از فروش است. اکثر قطعات پمپ های آبروان به صورت آماده نصب در این شرکت موجود بوده و آماده نصب بر روی تجهیزات آسیب دیده است. لذا اگر پمپ آبروان را خریداری نمایید، میتوانید به خوبی امیدوار باشید که برای تامین قطعات جانبی و گارانتی به مشکلی برخورد نخواهید کرد. علاوه بر این اگر پمپی دارید که با این برند نیست و نیاز به تعویض قطعه دارد، میتوانید با کارشناسان این شرکت در میان گذاشته و برای تعمیر امکان سنجی نمایید.

 ساخت پمپ های سفارشی

علاوه بر خدمات شرکت آبروان برای فروش انواع پمپ صنعتی، میتوان درخواست ساخت انواع پمپ های سفارشی هم برای این شرکت ارسال کرد. شاید کمتر شرکتی باشد که این خدمات را ارائه داده و مجدانه پیگیری نماید. کالا صنعتی به عنوان یک شرکت مشاور در انتخاب پمپ های صنعتی، این برند را به مشتریان خود پیشنهاد می دهد. مشاوره رایگان برای انتخاب پمپ آب در سایت کالا صنعتی انجام می شود. برای این منظور میتوانید بر روی لوگو سمت راست سایت کلیک کرده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید یا اینکه از طریق تلگرام در صفحه تماس باما از این خدمات بهره مند گردید.

انواع پمپ های آبروان

گریز از مرکز حلزونی End Suction centrifugal pump

 • از نظر ساختمان ، این پمپ های گریز از مرکز، افقی، یک طبقه، تک مکشه، با مکش انتهایی و دارای پایه یاتاقان هستند و شیپور خروجی سیال عمود بر محور پمپ قرار می‌گیرد ابعاد اصلی و منحنی های عملکرد نامی آنها مطابق DIN 24255 میباشد. به لحاظ مکانیکی پروانه این نوع پمپ یک سر گیردار و از نظر هیدرولیکی کاملاً بالانس است.
 • آببندی محور با مجموعه نوارهای گرافیتی یا توسط آب بند مکانیکی «مکانیکال سیل» انجام می‌گیرد.
 • جهت حفاظت محور، بوش قابل تعویض از جنس آلیاژ کروم نیکل در ناحیه آببندی روی محور سوار می‌شود.
 • تکیه‌گاه‌های محور عبارتند از دو بلبرینگ شیار عمیق گریس‌کاری شده، که در صورت نیاز می‌توان یاتاقان را به صورت روانکاری با روغن نیز تهیه نمود. محفظه این نوع پمپ یک تکه است و پایه های نگهدارنده آن به صورت کاملاً یکدست ریخته گری شده است. برای اتصال محفظه حلزونی به شاسی از چهار پیچ استفاده شده است.
 • این پمپ ها به صورت مجموعه های قابل انفصال ساخته میشود و مجموعه پروانه و روتور به علاوه پایه یاتاقان را به منظور سرویس یا تعمیر میتوان یکجا از طرف موتور از شبکه پمپاژ جدا نمود (بدون باز کردن محفظه حلزونی پمپ از خطوط لوله)
 • این پمپ ها دارای ظرفیت آبدهی ۵ تا ۵۰۰ مترمکعب بر ساعت بوده و از ارتفاع ۵ تا ۹۰ متر را تأمین می‌کند.

پمپ آبروان گریز از مرکز حلزونی

گریز از مرکز با آب‌دهی زیاد – ETA high flow rate

 • از نظر ساختمان، این پمپ های گریز از مرکز، افقی، یک طبقه، تک مکشه، با مکش انتهایی و دارای پایه یاتاقان هستند و شیپور خروجی سیال عمود بر محور پمپ قرار می گیرد ابعاد اصلی ومنحنی های عملکرد نامی آنها مطابق DIN 24255 میباشد. به لحاظ مکانیکی پروانه این نوع پمپ یک سر گیردار و از نظر هیدرولیکی کاملاً بالانس است.
 • آب بندی محور با مجموعه نوارهای گرافیتی یا توسط آب‌بند مکانیکی «مکانیکال سیل» انجام می‌گیرد.
 • جهت حفاظت محور، بوش قابل تعویض از جنس آلیاژ کروم نیکل در ناحیه آببندی روی محور سوار می‌شود.
 • این پمپ دارای ظرفیت آب‌دهی تا ۱۸۰۰ مترمکعب بر ساعت بوده و از ارتفاع ۵ تا ۹۰ متر را تأمین می‌کنند.

پمپ آبروان گریز از مرکز با آبدهی زیاد

مشخصات فشار قوی طبقاتی WKL

 1. پمپ WKL یک نوع پمپ فشار قوی است که به صورت گریز از مرکز کار کرده و طبقاتی است. این نوع پمپ از سه بخش اصلی، دهانه مکش، دهانه رانش و تعدادی طبقات تشکیل شده است. طبقات این پمپ به وسیله پیچ بست بهم متصل شده اند.
 2. داخل هر محفظه، یک دیفیوزر و پروانه وجود دارد. پایه یاتاقان به وسیله پیچ دو سر به محفظه رانش بسته می شود. هر محفظه نسبت به محفظه دیگر به وسیله واشر کاغذی یا اورنیگ آب‌بندی می شود در محفظه مکش و محفظه‌های طبقات، رینگ آب‌بندی قابل تعویض پیش‌بینی شده است که بعد از کارکرد طولانی می‌توان آن را عوض کرد.
 3. محور در مقابل جریان مایعات خورنده به وسیله‌ی بوش‌های فاصله و بوش‌های روی محور حفاظت می‌شود. تمام پروانه ها بر روی محور در یک جهت قرار گرفته و به وسیله خارهایی به محور اتصال پیدا می‌کنند. نیروهای شعاعی و محوری وارد بر محور پمپ توسط یک عدد بلبرینگ و یک عدد رولبرینگ گریس کاری شده که در دو طرف پروانه‌ها واقع شده‌اند، تحمل می‌شود.
 4. این پمپ‌ها دارای ظرفیت آب‌دهی ۲ تا ۹۵۰ مترمکعب بر ساعت بوده و تا ارتفاع ۴۸۰ متر را تأمین می‌کند.

پمپ آبروان wkl

فشار قوی طبقاتی MC

کارکرد پمپ MC200 تا دمای ۶۰ درجه سانتی گراد و فشار کار تا BAR  ۵۰ مناسب است. در صورت ساخت پمپ با آلیاژهای فولادی کروم‌دار می‌توان محدوده کاربرد را گسترش داد. برای اتصال پمپ به محرک از کوپلینگ قابل انعطاف مطابق DIN740 استفاده می‌شود. این کوپلینگ باید قادر باشد، حرکت‌های کوچک محور در جهت محوری، شعاعی و زاویه‌ای را تحمل کند.

پمپ آبروانmc

+Abravan Plus “پایه یاتاقان صنعتی” مشابه CPK

پمپ آبروان پلاس

پمپ روغن داغ HOT OIL PUMP

پمپ روغن داغ آبروان قابلیت تحمل دما تا ۳۵۰ درجه سانتیگراد را دارد. ابعاد اصلی و منحنی های عملکرد آن مطابق EN733 است. این نوع پمپ مناسب استفاده در صنایع شیمیایی، پتروشیمی، کارخانجات روغن، حلال، قیرسازی، ایزوگام و آب با دمای بالا است.

پمپ روغن داغ آبروان

پمپ گل کش HDS – مقاوم به سایش (GGG40)

 1. از نظر ساختمان، این پمپ های گریز از مرکز، افقی، یک طبقه، تک مکشه، با مکش انتهایی و دارای پایه یاتاقان هستند و شیپور خروجی سیال عمود بر محور پمپ قرار می‌گیرد ابعاد اصلی و منحنی های عملکرد نامی آنها مطابق DIN24255 است. پروانه از نظر هیدرولیکی بالانس بوده و به صورت یکسر آویز نصب می‌شود.
 2. آب بندی محور با مجموعه نوارهای گرافیتی یا توسط آب بند مکانیکی «مکانیکال سیل» انجام می‌گیرد.
 3. جهت حفاظت محور، بوش قابل تعویض از جنس آلیاژ کروم نیکل در ناحیه آب بندی روی محور سوار می‌شود.
 4. ویژگی منحصر به فرد این در نوع ریخته‌گری قطعات درگیر با سیال می‌باشد، که از نوع GGG40 است و استحکام بسیار مناسبی به سایش و خوردگی دارد.

کاربرد: مناسب برای صنایع فولاد، واحدهای کاغذسازی و کارتن سازی ، سلولزی، دوغاب، مصالح ساختمانی، کارخانجات شن و ماسه و سیمان

پمپ گل کش آبروان

 • سوالات متداول
ایمیل(اختیاری):
کد مقابل را وارد کنید ...