تخفیف شگفت انگیز

پمپ ایکار ICAR
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

فروش پمپ ایکار ICAR در سایت کالا صنعتی و مشاوره برای خرید پمپ آب چینی ارزان و دریافت آخرین لیست قیمت پمپ ایکار ICAR در کالا صنعتی. پمپ ایکار؛ یکی از بهترین و معتبرترین برندهای پمپ آبرسانی برای دریافت مشاوره رایگان برای خرید پمپ آب با کارشناسان فروش در تماس باشید. برای آگاهی از لیست قیمت پمپ ایکار با کارشناسان فروش در تماس باشید. برای دریافت کاتالوگ پمپ ایکار با کارشناسان فروش در تماس باشید. ایکار یک برند چینی بوده که به صورت Made in P.R.C بر روی پلاک هک شده، چندین سری پمپ تولید می نماید. اما در ایران پمپ محیطی نیم اسب، یک اسب بشقابی و جتی و دو اسب دو پروانه بیشترین درخواست را دارد. ICAR Pump در ایران سال های سال است که نمایندگی داشته و در پمپ های خانگی طرفداران زیادی دارد.

پمپ محیطی ایکار به صورت نیم اسب و یک اسب در بازار موجود است. این پمپ برای مصارف باغی و دارای هد و دبی کم کاربرد دارد. برای راه اندازی پمپ ایکار نیاز است که از ست کنترل یا منبع انبساط استفاده شود. در صفحه لوازم جانبی پمپ، جزئیات مربوط به لوازم مرتبط با پمپ نمایش داده شده است. این پمپ 220 ولت است.

پمپ ایکار

آیا تاکنون نام پمپ ایکار به گوشتان رسیده است؟ آیا می دانید پمپ ایکار چه کاربردی دارد؟ آیا می دانید پمپ چینی ایکار چه تنوعی دارد و هر نوع آن برای چه شرایطی مناسب است؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی را در مورد پمپ ایکار و انواع آن به دست آورید؟

پمپ خانگی ایکار

امروزه نیاز شدید جوامع بشری به آب این مایه حیات بر کسی پوشیده نیست. در واقع آب از مهم ترین و ضروری ترین موادی است که انسان روزانه به صورت مستقیم و غیر مستقیم آن را مصرف می نماید. لذا بشر از دیرباز به دنبال راهی برای استفاده و بهره برداری از آن در کمترین زمان ممکن و به صورت خیلی راحت بوده است. لذا برای این منظور پمپ آب را اختراع و مورد بهره برداری قرار داده است. در واقع استفاده از پمپ های آب برای دسترسی و بهره برداری آب در کمترین زمان ممکن است. بکارگیری پمپ برای بهره برداری از آب مربوط به 2000 سال پیش از میلاد مسیح است. گفتنی است یونانیان از اولین کسانی بودند که پمپ را اختراع و به کار گرفتند.

این روزها پمپ خانگی جزء پرکاربردترین ابزار و وسایل مورد استفاده جهت آبرسانی برای منازل است. همانطور که ذکر شد از پمپ های آب از دیرباز استفاده می شده و تفاوت نوع قدیمی آن ها با مدل های امروزی در شیوه و نحوه عملکرد این وسیله است. در ابتدا نیرو محرکه این وسیله، انسان و حیوانات بوده اند، بعدها به باد و آب تغییر کرده و در حال حاضر توربین بخار و الکتروموتور نیرو محرکه پمپ های آب می باشند.

پمپ ایکار ICAR

پمپ آبرسانی یک اسب بخار ایکار

بنابر موارد ذکر شده ضرورت و اهمیت پمپ های آب مشهود است. یکی از مدل های پمپ آبی امروزی پمپ ایکار است. پمپ خانگی ایکار مربوط به برندی چینی است. این برند چینی انواع مختلفی از پمپ ها را تولید و به بازار سراسر جهان عرضه می نماید. که در ادامه مقاله به آن پرداخته می شود. در ایران از پرطرفدارترین انواع پمپ icar می توان به پمپ محیطی یک اسب بشقابی، محیطی نیم اسب، محیطی یک اسب جتی و همچنین دو اسب دو پروانه اشاره نمود. پمپ چینی ایکار سالیان درازی است که در ایران نمایندگی های متعددی دارد و پرطرفدارترین پمپ های خانگی به شمار می رود. لازم به ذکر است که پمپ های محیط ایکار با دو نوع یک اسب و نیم اسب در بازار وجود دارند. کاربرد این نوع از پمپ ایکار مربوط به مصارف باغی با دبی و هد کم است. نکته حائز اهمیت در رابطه با راه اندازی و بکارگیری پمپ های ایکار، ضروری بودن استفاده از منبع انبساط یا ست کنترل است.

انواع پمپ های ایکار

برند ایکار انواع پمپ های آب را در اشکال و سایز های مختلف جهت مصارف خانگی و صنعتی تولید و به بازار عرضه می نماید. پمپ های آبرسانی ایکار در کل در سه مدل پمپ های بشقابی یا سانتریفیوژ، پمپ های جتی و پمپ های محیطی به بازار عرضه می شوند. گفتنی است هریک از این سه مدل ذکر شده دارای انواع متفاوتی به شرح ذیل می باشند.

 • پمپ های آبرسانی بشقابی و محیطی نیم اسب بخار
 • پمپ های آبرسانی بشقابی و محیطی یک اسب بخار
 • پمپ های آبرسانی یک اسب بخار دارای دو پروانه
 • پمپ های آبرسانی یک و نیم اسب دارای دو پروانه
 • پمپ های آبرسانی دو اسب دارای دو پروانه
 • پمپ های آبرسانی جتی یک اسب بخار

پمپ ICAR

استفاده و بکارگیری هر کدام از انواع پمپ های آبرسانی برای افزایش شدت جریان و فشار آب در محیط های مختلف است. لذا کارایی و کیفیت محصول برای حصول نتایج خوب و مثبت دارای اهمیت بالایی است. ولتاژ انواع مختلف پمپ ها دارای دو نوع کلی دو و سه فاز است بنابراین هر کدام از انواع پمپ های آبرسانی با وجود تفاوت های خاص، عملکردهای متفاوتی از خود نشان می دهند. به عنوان نمونه طول عمر پمپ های آبرسانی سه فاز نسبت به پمپ های آبرسانی دو فاز بیشتر بوده و مصرف برق کمتری دارند. در شرایطی که ساختمانی از برق سه فاز برخوردار است، گزینه مناسب و ایده آل استفاده از پمپ هی آبرسانی سه فاز است. شاید برایتان ذکر این مطلب جالب باشد که متداول ترین و پرکاربردترین نوع پمپ آبرسانی در مصارف صنعتی و خانگی پمپ های آبرسانی سانتریفیوژی یا بشقابی است. محبوبیت این نوع از پمپ ایکار به قدری است که تقریباً 90 درصد کل استفاده از پمپ های ایکار را به خود اختصاص می دهد.

چرا باید از پمپ آبرسانی ایکار استفاده کنیم؟

انواع پمپ آبرسانی و در اصطلاح تحت فشار مربوط به برند ایکار (icar pump) از معتبرترین و بهترین برندها در حوزه پمپ های آب در سراسر دنیا است. کاربرد وسیع انواع پمپ ایکار برای آبرسانی و تأمین آب در سیستم های مربوط به کمبود فشار آب است. پمپ های ایکار ویژگی هایی را به شرح ذیل دارا می باشند.

 1. الکترو موتور پمپ های ایکار دارای سیم پیچی است که کاملاً از جنس مس است.
 2. پمپ های ایکار دارای تنوع در قدرت، ارتفاع و دبی در انواع متفاوت جتی، بشقابی، کفکش و دو پروانه است.
 3. پمپ های ایکار مجهز به کلیدهای حرارتی، پروانه های پلاستیکی و برنجی بادوام و مقاوم، روتور استاندارد و شفت استیل است.
 4. پمپ های ایکار پنج ماه تضمین خدمات پس از فروش (Warranty)  را دارا می باشند.
 5. پمپ های آبرسانی ایکار دارنده گواهی CE اروپا، گواهی ایزو  و ایزو 9002 است.

همانطور که ذکر شد برند ایکار در ایران دارای نمایندگی های متعددی است که در زمینه فروش ایکار فعال بوده و انواع پرطرفدار پمپ های آبرسانی ایکار را در بازار ایران عرضه می دارند. نکته ای که در رابطه با خرید پمپ ایکار می بایست مورد توجه قرار گیرد این است که کاربر قبل از خرید پمپ آبرسانی نوع مورد نظر و مورد پسند خود را بر اساس شرایط و محیط کاربری انتخاب نموده و سپس اقدام به خرید نماید. در بازار قیمت پمپ ایکار بر اساس نوع و سایز آن متفاوت است. لذا کاربر به راحتی می تواند بر اساس نیازمندی خود، پمپی با قیمت مناسب انتخاب و خریداری نماید.

 • سوالات متداول
ایمیل(اختیاری):
کد مقابل را وارد کنید ...