تخفیف شگفت انگیز

اینورتر دلتا
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

اینورتر دلتا

با استفاده از تکنولوژی الکترونیک صنعتی مدرن و فناوری پیشرفته ریزپردازنده ، AC اینورتر دلتا قادر به کنترل کارآمد سرعت موتور ، بهبود اتوماسیون ماشین و صرفه جویی در انرژی است. سری VFD موتورهای AC Delta با استفاده از موقعیت قوی ما در فناوری الکترونیک صنعتی ، به سرعت تکامل یافته است. هر سری از اینورتر دلتا برای برآوردن نیازهای خاصی طراحی شده است. اینورتر دلتا سرعت و گشتاور را به طور دقیق کنترل می کنند ، بار را به آرامی کنترل می کنند و چندین حالت کنترل و پیکربندی سفارشی را ارائه می دهند. خط تولید AC اینورتر دلتا طیف کاملی از فناوری های کنترل موتور را ارائه می دهد و در طیف وسیعی از صنایع برای افزایش و بهبود اتوماسیون ماشین استفاده می شود. 

دلتا

مدل های درایو دلتا

مهمترین مدل های اینورتر دلتا

 1. VFD-L
 2. VFD-EL
 3. VFD-M 
 4. VFD-B
 5. VFD-C200
 6. VFD-C2000
 7. VFD-CP2000
 8. VFD-CH2000

دلتا

کنترل دور سری VFD-L

AC درایو کم هزینه به طور خاص برای کاربردهای کم توان با فیلتر EMI داخلی طراحی شده است تا به طور موثر تداخل الکترومغناطیسی را کاهش داده و مطابق با دستورالعمل CE EMI باشد.

کاربردهای اینورتر دلتا سری VFD-L

 1. برش چوب ساده
 2. تسمه نقاله
 3. دستگاه کشش سیم و غیره

خصوصیات کنترل دور سری VFD-L

 1. اینورتر تک فاز (برق ورودی سه فاز ندارد)
 2. رنج ولتاژی 115 ولت تا 220 ولت
 3. از 120 وات تا 1.5 کیلو وات
 4. اینورتری اقتصادی و سبک کار
 5. فرکانس خروجی تا 120 هرتز 

دلتا

درایو سری VFD-EL

سری VFD-EL اینورتر دلتا ، درایو چند منظوره نسل جدید است. دارای فیلتر EMI ، سوئیچ RFI ، اشتراک آسان گذرگاه DC برای نصب در کنار هم ، تشخیص جریان دقیق ، حفاظت از اضافه بار و صفحه کلید داخلی است.

کاربردهای اینورتر دلتا سری VFD-EL

 1. پمپ و فن کوچک
 2. دستگاه دمیدن
 3. تسمه نقاله 
 4. تجهیزات ساده پردازش DIY

خصوصیات درایو دلتا سری VFD-EL

 • اینورتر تک فاز
 • 220 ولت
 • از 400 وات تا 2.2 کیلو وات
 • فرکانس خروجی تا 600 هرتز

دلتا

اینورتر دلتا سری VFD-M

این درایو دارای حالت کنترل برداری بدون حسگر است. طراحی جمع و جور برای کاربردهای اسب بخار کوچک و متوسط ایده آل است. درایو دلتا سری M به گونه ای طراحی شده است که عملکردی بسیار کم صدا داشته باشد و شامل چندین فناوری نوآورانه است که تداخل را کاهش می دهد.

کاربردهای اینورتر دلتا سری VFD-M

ماشین بسته بندی؛ دستگاه کوفته؛ تردمیل ؛ فن کنترل دما / رطوبت برای کشاورزی و آبدهی ؛ مخلوط کن برای پردازش مواد غذایی ؛ ماشین سنگ زنی؛ دستگاه حفاری؛ تراش هیدرولیک با اندازه کوچک ؛ آسانسور ؛ تجهیزات پوشش ؛ دستگاه فرز سایز کوچک ؛ بازوی ربات ماشین تزریق (گیره) ؛ دستگاه چوب (دستگاه چوبی دو طرفه)؛ دستگاه خم کن لبه ، کشسان و غیره.

خصوسیات اینورتر دلتا سری VFD-M

 • تک فاز و سه فاز
 • تک فاز از 400 وات تا 2.2 کیلو وات
 • سه فاز از 0.75 کیلو وات تا 7.5 کیلو وات (از یک اسب تا ده اسب)
 • فرکانس خروجی تا 400 هرتز

دلتا

درایو VFD-B

این AC درایو دارای کنترل حلقه باز و بسته بدون حسگر می باشد. اینورتر دلتا سری VFD-B برای ارائه گشتاور ثابت ، دارای کنترل بردار حلقه باز و بسته است. شرکت دلتا فرکانس خروجی اختیاری تا 2000 Hz با سرعت بالا را ارائه می دهد که می تواند به درخواست مشتری در کارخانه برنامه ریزی شود.

کاربردهای اینورتر دلتا سری VFD-B

تهویه مطبوع ساختمان های بزرگ ؛ ماشین حکاکی چوب ؛ دستگاه پانچ؛ سیستم های تصفیه فاضلاب ؛ درایو جرثقیل و گردان ؛ ماشین لباسشویی؛ دستگاه های پرس عمودی ؛ کمپرسور ؛ آسانسور ؛ پله برقی؛ دستگاه بافندگی دایره ای ؛ دستگاه بافندگی تخت ؛ دستگاه ماکارونی ؛ دستگاه چوبی چهار طرفه و غیره.

خصوصیات درایو VFD-B

 1. مناسب کاربرد های گشتاور ثابت و متغیر
 2. تکفاز از یک اسب تا ده اسب
 3. سه فاز از یک اسب تا صد اسب
 4. فرکانس خروجی تا 600 هرتز

دلتا

اینورتر دلتا سری VFD-C200

سری VFD-C200 از اینورتر دلتا یک میکرو درایو کنترل بردار هوشمند است که حالت های کنترل همه کاره برای موتورها را ارائه می دهد و شامل توابع PLC داخلی با ظرفیت تا 5000 مرحله است. برای کاربردهای محیطی سخت با طراحی حرارتی قوی و ضد گرد و غبار که محافظت جامعی را ارائه می دهد ، مناسب است.

کاربردهای کنترل دور موتور VFD-C200

ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی ، نقاله ها ، ماشین آلات نساجی ، ماشین آلات نجاری ، فن ها ، پمپ ها.

خصوصیات اینورتر دلتا سری VFD-C200

 • درایو کم کاربرد
 • دارای مد های کنترلی مختلف
 • پشتیبانی شبکه CANOPEN
 • دارای PLC داخلی
 • تکفاز نیم اسب تا سه اسب
 • سه فاز یک اسب تا ده اسب
 • فرکانس خروجی تا 600 هرتز 

دلتا

درایو کنترل دور سری VFD-C2000

سری C2000 Plus از اینورتر دلتا دارای عملکرد دقیق سرعت ، گشتاور و کنترل موقعیت است که برای موتورهای سنسور صنعتی و سنکرون / ناهمزمان بدون سنسور مناسب است. با ظرفیت اضافه بار بیشتر ، محدوده توان سری C2000 Plus می تواند تا 560 کیلو وات برسد و بهترین عملکرد و ثبات را برای انواع کاربردهای گشتاور سنگین و ثابت ، مانند تولید ، پردازش ، صنایع غذایی ، صنایع شیمیایی ، فلز فرآوری ، لاستیک و پلاستیک ، شهرداری و زیرساخت و سایر صنایع فراهم می کند.

کاربردهای اینورتر دلتا سری VFD-C2000

دستگاه های اکسترودر ، آسیاب های لاستیکی ، ماشین های قالب گیری تزریقی ، دستگاه های خم لوله ، سیستم های انتقال ، ماشین های سیم پیچ ، جرثقیل های پل ، سیستم های بلند کردن مرحله ، کوره های مقاوم در برابر شیشه ، همزن های الکترومغناطیسی و ... از نمونه کاربردهای این سری از اینورتر دلتا می باشند.

خصوصیات درایو کنترل دور سری VFD-C2000

 1. اینورتر پر قدرت با قابلیت های زیاد
 2. از 0.75 کیلو وات تا 450 کیلو وات
 3. مناسب کاربرد های سبک و سنگین
 4. دارای PLC داخلی 
 5. قابلیت ارائه سه مد گشتاور، سرعت و موقعیت
 6. قابلیت پشتیبانی از سرو موتور

دلتا

اینورتر دلتا سری VFD-CP2000

CP2000 به طور خاص برای برنامه هایی مانند دمنده هوا ، پمپ ها و درایوهای HVAC طراحی شده است و کنترل هوشمند PID آن بیشترین کارایی را ارائه می دهد. کنترل بردار بدون حسگر (SVC) پاسخ به موقع به افزایش / کاهش گشتاور بار ارائه می دهد که نیازهای مشتری را برای تغییرات بار برآورده می کند در حالی که عملکرد موتور را افزایش می دهد. حالت V/F در محیط گشتاور متغیر برای تنظیم مناسب ولتاژ ورودی و دستیابی به بیشترین عملکرد کلی استفاده می شود. این عملکرد به ویژه در برنامه های پمپ و فن مفید است. همچنین این سری از اینورتر دلتا شامل عملکردهای اضافی برای عملکرد و حفاظت در محیط های بار متغیر ، مانند شروع پرواز ، شتاب / کاهش سرعت خودکار ، راه اندازی مجدد لحظه ای قدرت ، تنظیم خودکار و موارد دیگر است. سری CP2000 از اینورتر دلتا بهترین راه حل صرفه جویی در انرژی را برای برنامه های شما ارائه می دهد.

کاربردهای درایو سری VFD-C2000

پمپ های با جابجایی ثابت (رفع جریان و زمان ثابت) ، اتوماسیون ساختمان ، اتوماسیون کارخانه ، درایوهای HVAC ، پمپ های خنک کننده ، برجهای خنک کننده و کاربردهای کلی موتور.

خصوصیات اینورتر دلتا سری VFD-CP2000

 1. مخصوص فن و پمپ
 2. دارای پارامترهای ویژه بوستر پمپ
 3. دارای PLC داخلی
 4. قابلیت پارامتردهی 8 موتور به صورت همزمان
 5. از 0.75 کیلو ولت تا 400 کیلو ولت

دلتا

 • سوالات متداول
الکتروموتور و گیربکس پمپ و تجهیزات مرتبط اینورتر و ابزار دقیق اپراتور