الکتروموتور وگ

درباره الکتروموتور وگ WEG برزيل

در سال 1961 جمعي سه نفره از مهندسين مکانيک، مهندسين برق و کارشناسان مديريت در در شهر جاروگا دو سول (ايالت سانتا کاتارينا) با ترکيب نمودن دانش و مهارت هاي خود، شرکت Eletromotores Jaragu? را تشکيل دادند. با گذشت زمان و همچنين پيشرفت فعاليت هاي اين شرکت مديران نام شرکت را به الکتروموتور وگ WEG که مخففي از ابتداي نام مديران آن بود، تغيير دادند. امروزه و با گذشت سال ها از اولين فعاليت هاي  الکتروموتور وگ WEG در زمينه توليد الکترو موتور ها و خصوصاً الکتروموتور ضد انفجار ، اين شرکت داراي شهرتي جهاني شده است.

اولين فعاليت هاي الکتروموتور وگ WEG مربوط به سال 1980 و ساخت و توليد موتور هاي الکتريکي، محصولات کالاي اتوماسيون صنعتي، قطعات الکتريکي و الکترونيکي و همچنين ترانسفورماتور هاي برق و توزيع بود. با تلاش هاي روزافزون کارکنان و مديران الکتروموتور وگ WEG نه تنها خود را به عنوان سازنده انواع الکترو موتور در جهان شناسانده بلکه اين شرکت در زمينه توليد کامل سيستم هاي صنعتي داراي مهارت و توانايي مي باشد.

 

الکتروموتور وگ

 

الکتروموتور وگ از شرکت هايي است که چشم اندازي به آينده دارد و با تلاش هاي مستمر خود قدم در راه رشد سريع و البته ماندگار مي گذارد. هدف اصلي الکتروموتور وگ WEG يافتن يک ساختار تجاري ساده است که در اقدامات و فعاليت هاي خود داراي انعطاف و تغيير پذيري باشد. الکتروموتور وگ WEG براي خود دو خط مشي تعيين کرده که عبارتند از:
تبديل شدن به ظرفيت اول جهاني در زمينه توليد الکتروموتور
دسترسي کامل مشتريان به محصولات وگ 
WEG در هر موقعيت زماني و مکاني

براي ساخت الکتروموتور در تيراژ نامحدود بدون ايجاد مشکلات جانبي لازم است راه حل هاي کامل و کارآمدي براي رفع مشکلات احتمالي پيش بيني شود. موتور وگ WEG يکي از شرکت هاي فعال در جهان است که در توليد ماشين هاي الکتريکي و الکتروموتور با ظرفيت نامحدود فعاليت مي کند.

 

شرکت وگ برزيل

 

امروزه شرکت الکتروموتور وگ WEG به عنوان يک مارک معيار و الگو در زمينه توليد دينام براي ديگر شرکت ها شناخته مي شود که با ايجاد راه حل هاي کامل و کارآمد از قبل پيش بيني شده خود و همچنين برقراري ارتباط دو طرفه موثر با مشتريان توانسته به نتايج زير دست يابد:

 • کسب در آمد 9/3 ميليارد دلار
 • توليد گسترده الکتروموتور يا ماشين هاي الکتريکي به وسيله وجود بيش از 460 خط توليد
 • ارائه و عرضه محصولات الکتروموتور وگ WEG در سرتاسر پنج قاره جهان
 • اختصاص يافتن مساحتي بيش از يک ميليون متر مربع از ساختمان هاي تجاري و صنعتي به محصولات الکتروموتور وگ WEG
 • کارآفريني براي تعدادي از مهندسين به اندازه 2700 نفر و همچنين 30000 نفر از کارمندان ديگر
 • وگ WEG داراي 21 مرکز آموزش مشتري است که از سال 1998 تا کنون بيش از 36000 نفر از مشتريان را تحت آموزش خود قرار داده است.
 • توانايي 89000 مگاواتي در ژنراتور هاي توليد شده
 • توليد و ساخت انواع کالاي اتوماسيون
 • توليد سالانه بيش از 9/13 ميليون موتور الکتريکي

· توليد بيش از 12500 متر مربع جنگل زراعي،50% از منابع تجديد پذير و همچنين 50 % از جنگل هاي بومي دست نخورده

براي رسيدن به اهداف از پيش تعيين شده زمينه هايي لازم است که در شرکت وگ WEG دو زمينه اصلي براي رسيدن به اهداف مذکور مشخص شده است: تکامل و نوآوري.

 

گواهي استاندارد الکتروموتور

 

شرکت الکتروموتور وگ WEG براي پيشبرد اهداف و همچنين انجام کارهاي خود روش منحصر به فردي را معرفي مي کند که مفهوم آن در واژه WEGnology مستتر است؛ الکتروموتور وگ WEG در اين واژه افراد، تکنولوژي و فرآيندها را با هم ترکيب مي کند و روشي منحصر به فرد مي سازد که مي تواند به وسيله آن تمام اهداف خود را پيش ببرد. با استفاده از نتايجي که اين روش به دست مي دهد محصولات باکيفيتي ساخته و راه حل هاي کارآمدي تعيين مي شود.

يکي از فعاليت هاي مهم شرکت الکتروموتور وگ WEG نوآوري هاي تکنولوژيکي است که مي توان از آن براي استفاده در توسعه فن اوري هاي جديد، محصولات جديد، مواد و آزمايش ها استفاده کرد. هدف از ايجاد نوآوري هاي تکنولوژيکي کاهش هزينه هاي جاري، بهبود کيفيت محصولات، افزايش بهره وري و همينطور کاهش ميزان استفاده از مواد خام در محصولات مي باشد. با استفاده از نوآوري هاي تکنولوژيکي الکتروموتور وگ WEG با شرکت هاي ديگر وارد بازار رقابت شده، به بازارها و مشتريان بيشتري معرفي مي شود و با ادامه يافتن اين روند داراي توسعه پايدار خواهد شد.

 

گواهي استاندارد الکتروموتور

 

شرکت الکتروموتور وگ WEG در سال ???? ميلادي، مبلغ ??? ميليون دلار را جهت تحقيق و توسعه و پيشرفت جريان کاري خود صرف کرد. اين شرکت براي موضوع نوآوري خود تيمي متشکل از ???? کارمند تشکيل داده که ??? نفر از اين تعداد در کشور برزيل به کار خود مي پردازند؛ اين تيم تا کنون ?? اختراع ثبت شده در زمينه ساخت الکتروموتور يا دينام داشته و همچنين تعداد زيادي ايده در حال پردازش دارد.

TDP (برنامه توسعه تکنولوژيک)

در شرکت الکتروموتور وگ WEG تمام ايده ها و نظراتي که در طي روند ساخت الکتروموتور تاثير داده مي شوند از طريق WPQP که در واقع همان برنامه کيفيت و بهره وري شرکت الکتروموتور وگ WEG  نيز هست، سازماندهي و مديريت مي شوند. برنامه کيفيت و بهره وري (WPQP) داراي زير مجموعه اي به نام TDP يا برنامه توسعه تکنولوژيک است که وظيفه و در واقع علت وجود آن جمع آوري و تنظيم پروژه هاي نوآوري براي فرآيندها و محصولات جديد مي باشد. تعريف واژه برنامه ريزي استراتژيک تکنولوزيکي براساس پروژه هاي مختلفي که در دست انجام قرار گرفته و خود بخشي از يک برنامه استراتژيک مي شوند، صورت مي گيرد.

 

 

سرمايه گذاري در تحقيق و توسعه

نوآوري و ابداع در واقع يکي از ويژگي هاي نيروي انساني سازمان است که کاملا به هم وابسته بوده و وجود افراد خلاقي که ذهن هاي پويا داشته باشند براي توليد و تکامل محصولات و فرآيندهاي جديد الزامي تلقي مي شود. دقيقا به همين علتي که ذکر شد، موتور WEG سرمايه بسيار زياد و قابل توجهي را صرف تيم تحقيق و توسعه خود نموده و بسيار تمايل دارد از افراد خلاق و ايده هاي آنها حمايت کند.

شرکت الکتروموتور وگ WEG در توليد الکتروموتور ضد انفجار يا ضد حريق قدم هاي مهمي برداشته و توانايي توليد محصولات ديگري چون پوشش هاي مايع صنعتي، پوشش هاي پودري، پوشش هاي بازپرداخت خودرو و لاک الکل هاي الکتريکي را پيدا کرده است؛ هدف شرکت الکتروموتور وگ WEG براي ساخت و توليد اين محصولات ارائه راهکار هاي مهمي در زمينه صنعت براي برآورده نمودن نيازهاي اين حوزه مي باشد. يکي از بزرگترين و مشهور ترين سازندگان پوشش هاي پودري در آمريکاي لاتين شرکت وگ WEG بوده که به دليل کيفيت بالاي اين محصول موقعيت خود را در بازار رنگ هاي دريايي و ضد خوردگي در کشور برزيل به اثبات رسانده است.

يکي ديگر از فعاليت ها و تلاش هاي مهم شرکت الکتروموتور وگ WEG در زمينه ساختمان و زيرساخت هاي ساختماني است که هدف از تمرکز بر روي اين کار، ارائه راهکارهاي مفيد و هوشمند جهت ساخت و ساز هاي شهري در شرکت هاي مسکوني، تجاري و صنعتي مي باشد.فعاليت وگ WEG در اين رابطه و همچنين تلاش براي توسعه آن باعث شده ساخت و ساز با استفاده از تجهيزات، امکانات و فرآيند هاي کامل تري به اجرا در بيايند.

هدف اصلي شرکت الکتروموتور وگ WEG از ساخت و توليد الکتروموتور ضد جرقه ( ضد انفجار ) ،بهره برداري منطقي و صحيح از محيط زيست است با تلاش براي ايجاد کمترين آسيب به آن؛ بنابرين طبيعي است که به طور مداوم در تلاش براي ايجاد راه حل هاي جديد در ماشين هاي الکتريکي باشد تا در نتيجه آن آلودگي صوتي کمتري از طرف اين ماشين ها مشاهده شده، آسيب به محيط زيست به حداقل برسد و ميزان بهره وري از انرژي نيز با رشد قابل توجهي مواجه شود.

 

گواهي استاندارد الکتروموتور

 

موتورهاي الکتريکي يا همان الکتروموتور هاي ساخته شده توسط شرکت الکتروموتور وگ WEG داراي يک مشخصه اصلي هستند: کيفيت بالاي عملکرد به همراه ميزان بالاي بهره وري از انرژي. WEG از جمله بزرگترين سازندگان الکتروموتور در جهان بوده و همواره کوشش مي کند با توجه به نياز مشتريان خود، راهکار هاي جديدي و سودمندي را براي استفاده در برنامه هاي تجاري و مسکوني به سمت برنامه هاي صنعتي، ارائه کند. واحد اتوماسيون در شرکت الکتروموتور وگ WEG براي جلب رضايت مشتريان اين شرکت در زمينه اتوماسيون کردن محصولات خود و جهت رقابت با ايمني عملياتي و انرژي مطمئن، براي افزايش کارايي محصولات خود و همچنين افزايش توليد تلاش مي کند. از ديگر فعاليت هاي الکتروموتور وگ WEG در کشور برزيل مي توان به توليد سيستم هاي اتوماسيون به صورت عمده، درايو ها و اينورتر اشاره نمود.

از نقاط مثبت الکتروموتور وگ WEG مي توان از وجود برق اضطراري در آن نام برد. همچنين وگ WEG در بخش هاي ديگر فعاليت خود محصولات کارآمد و جديدي توليد مي کند که داراي کيفيت بالايي بوده و در زمينه هاي حفاظت از کليه تجهيزات و وسايل الکترونيکي کاربرد دارند. وگ WEG با در نظر گرفتن نياز مشتريان و در راستاي رفع نيازهاي آنها در طي زمان دانش خود را در رابطه با يو پي اس ، يکسو کننده ، مبدل ، تثبيت کننده و باتري ها گسترش داده است ؛ هدف از گسترش اين دانش در شرکت الکتروموتور وگ WEG ارائه راهکار هاي مطمئن و کاربردي در محيط هايي است که داراي شرايط بحراني و داراي گازهاي اشتعال زا و خطرناک هستند. وظيفه يو پي اس UPS موجود در الکتروموتور وگ WEG محافظت از انرژي و همچنين افزايش کيفيت بهره وري از آن مي باشد.

براي توليد منابع انرژي تجديد پذير مهم ترين مسئله اي که مسئولان امر با آن مواجه مي شوند اين است که هم انرژي از بين نرود و هم اينکه کارايي و عملکرد خود را از دست ندهد. شرکت WEG براي فعاليت هاي خود در اين زمينه کوشش مي کند مطابق با خواسته هاي اجتماعي، اقتصادي و محيطي مشتريان پيش برود و همينطور بتواند پيشرفته ترين و گسترده ترين فن آوري هاي توليد، انتقال و توزيع انرژي خورشيدي، باد، زيست توده و نيروگاه هاي برق آبي را نيز به صنعت ارائه نمايد.

براي آگاهي از ليست قيمت الکتروموتور وگ WEG با کارشناسان فروش در تماس باشيد.

براي دريافت کاتالوگ الکتروموتور وگ WEG به بخش بانک کاتالوگ مراجعه نماييد.

سوالات متداول

آيا الکتروموتور وگ در مشهد هم موجود است؟

پاسخ:براي خريد الکتروموتور وگ در مشهد بايد از طريق لينک سفارش درخواست خود را ثبت نموده و  تا  زمانيکه کارشناسان فروش با شما تماس بگيرند، خريد خود را پيگيري نماييد.

الکتروموتور وگ با چه نام هايي در بازار موجود است؟

پاسخ: الکتروموتور وگ با نام هاي دينام وگ ، موتور وگ ، WEG Electric Motor ، الکتروموتور WEG ، الکتروموتور VEG و دينام سه فاز وگ مشهور است.

 

 
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان