پمپ پنتاکس Pentax سوپاپ سرخود تکفاز 1 اسب MD100

برای مشخص کردن دقیق نوع پمپ پنتاکس با کارشناسان فروش در تماس باشید. برای دریافت کاتالوگ پنتاکس به بخش بانک کاتالوگ مراجعه نمایید. 

قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید.

ثبت سفارش
۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۴,۷۱۵,۰۰۰ تومان
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   ملاحظات مهم
   درصورتی که تامین کننده نتواند در زمان مقرر کالا را تحویل دهد، کل مبلغ پرداختی عودت می گردد.
   برند پمپ خارجی
   پنتاکس Pentax
   بازه زمانی ارسال
   در اسرع وقت
   مشخصات فنی
   جنس پوسته
   چدن Cast Iron
   جنس پروانه
   نوریل Noryl
   برند پمپ
   پنتاکس PENTAX
   نوع پمپ
   سانتریفیوژ ( گریز از مرکز )
   بازه دبی ماکزیمم پمپ
   2 تا 5 مترمکعب در ساعت
   بازه هد ماکزیمم پمپ
   50 تا 80 متر
   قطر دهانه ورودی پمپ
   1 اینچ
   قطر دهانه خروجی پمپ
   1 اینچ
   منبع انرژی
   برق تک فاز
   وزن محموله (گرم)
   10000
   جنس پروانه
   برنجی
   الکتروموتور قابل اتصال
   2900 دور
  • ...
  • نقد و بررسی
  • پمپ MD 100  پنتاکس

   پمپ خودمکش جابجایی مثبت با پروانه ستاره ای، که قدرت مکش قابل توجهی را برای پمپ فراهم می کند. این پمپ به طور ویژه برای مایعات ناپایدار مناسب است. مدل MD دارای پیشانی از برنج است، که خطر قفل شدن را رفع می کند.

   بدنه پمپ از چدن یا برنج ساخته شده است. براکت موتور نیز از جنس چدن است. جنس پروانه از برنج است. آب بندی مکانیکی پمپ از سرامیک و گرافیت است. شافت موتور، استیل 416 می باشد. دمای عملیاتی پمپ برای سیال 0 درجه تا 90 درجه سانتی گراد است. 

   فشار عملیاتی این پمپ حداکثر 8 بار است. مشخصات موتور نیز عبارت است از موتور دو پل کلاس حرارتی F و درجه حفاظتی IP44 است. ابعاد پمپ به صورت 31.5 سانتی متر طول، 18.5 سانتی متر عرض و 19.5 سانتی متر ارتفاع می باشد. وزن این پمپ 11.6 کیلوگرم است. این پمپ 1 اسب بخار قدرت دارد و جدول هد و دبی آن به این صورت است:

   پمپ MD 100  پنتاکس یکی دیگر از محصولات کمپانی پنتاکس می باشد ، پمپ های پنتاکس در دو برند پنتاکس ایتالیایی و پنتاکس ایرانی موجود است ، که این دو برند جز برند های باکیفیت پنتاکس می باشد .

   ولی به دلیل محبوبیت و با کیفیت بودن پنتاکس در ایران ،  به تازگی پمپ های پنتاکس (چینی ) وارد عرضه بازار شده این پمپ ها فیک بوده و فقط از نظر ظاهر مشابه با پمپ های پنتاکس ایتالیایی می باشند و در عملکرد بسیار ضعیف تر هستند نسبت به برندهای اصلی این پمپ های پنتاکس چینی را می توانید با قیمت خیلی پایین تر از این خریداری کنید .اطلاعات کد گذاری پمپ MD 100  پنتاکس به این صورت می باشد ، حرف MD  نشان دهنده این است که پمپ از مدل ماه و ستاره می باشد ،عدد 100 تقسیم بر 100 نشان دهنده توان پمپ بر حسب اسب بخار می باشد .

   هم چنین در اطلاعات کد گذاری پمپ در صورتی که عدد 01 یا 00 لحاظ شود به معنی جنس پروانه پمپ می باشد ، اگر که عدد 00 باشد به معنی این است که جنس پروانه ازنوریل است در صورتی که عدد 01 در کد گذاری پمپ استفاده شود جنس پروانه از برنج می باشد .

    

   MD 100


   خصوصیات فیزیکی پمپ MD 100  پنتاکس :

   جنس بدنه پمپ  MD 100 پنتاکس از چدن ضد زنگ و برنج است ، قطر دهانه ورودی و خروجی پمپ یکسان بوده  و برابر یک اینچ است ، جنس پروانه پمپ MD 100 پنتاکس از برنج است ، جنس براکت موتور از چدن ضد زنگ است ، متریال استفاده شده در شافت موتور پمپ  MD 100  پنتاکس از استینلس استیل 416  می باشد ، جنس مکانیکال سیل پمپ از سرامیک / گرافیت است .

   پمپ  MD 100 پنتاکس توانایی ایجاد فشار تا 8 بار را دارد وزن پمپ برابر با 11.8  کیلو گرم است ، ابعاد جعبه پمپ دارای طول 310  میلی متر و عرض 185 میلی متر می باشد ، هم چنین ارتفاع پمپ برابر 195 میلی متر است ، هم چنین موتور پمپ  MD 100  پنتاکس دو قطبی است منظور از موتور پمپ دو قطبی یعنی موتور با  3000 دور می باشد ، موتور که سه قطبی یعنی موتور دارای 1400 دور است ، دور موتور 6 قطبی دارای 700  دور می باشد . 

    

   MD 100

   خصوصیات عملکردی پمپ MD 100  پنتاکس :

   توان پمپ  MD 100  پنتاکس 1 اسب بخار است که معادل 0.74  کیلو وات می باشد ، این پمپ در دو مدل تک فاز و سه فاز تولید می شود، که در مدل تک فاز قابلیت اجرا شدن با برق شهری را دارد ، کد سه فاز این سری از پمپ ها برابر با  MDT 100  است ، کد تک فاز برابر  MD 100  می باشد ، محدوده دمای سیال ورودی به پمپ  MD 100  پنتاکس بین 0 تا 90 درجه سانتی گراد می باشد .

   محدوده دمای سیال ورودی به پمپ نباید بیشتر از این مقدار شود زیرا سبب آسیب رسیدن به اجزای داخلی پمپ می شود .حداکثر دبی پمپ  MD 100  پنتاکس 45 لیتر بر دقیقه که درحداقل هد است که برابر با 9 متر است ، حداکثر هد در حداقل دبی برابر 53 متر است، پمپ  MD 100  پنتاکس دارای کلاس حرارتی  F  ودرجه حفاظتی  IP44  می باشد . یکی از ویژگی های پمپ  MD 100  پنتاکس توانایی ایجاد فشار تا 8 بار را دارد .

    

   MD100

              

   کاربردهای پمپ MD 100  پنتاکس :

   پمپ  MD 100  پنتاکس برای مصارف صنعتی ، تجاری ، کشاورزری و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد ، یکی از کاربردهای پمپ برای انتقال مایعات از جمله مایعات فرار مورد استفاده قرار می گیرد ، پمپ  MD 100  پنتاکس  پمپ جابه جایی مثبت با پروانه ستاره ایی که قدرت مکش فوق العاده ایی دارد ، هم چنین از این پمپ برای انتقال سوخت مانند گازوئیل استفاده می کنند .

    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان