تخفیف شگفت انگیز

الکتروموتور سردرب آسانسور DC کورماس 190 وات

دور خروجی الکتروموتور: 1400 تا 1500

وزن محموله: 2510  (گرم)

ولتاژ : 24 ولت

جنس پوسته:  آلومینیوم Aluminium

ثبت سفارش
۱,۲۳۰,۰۰۰ تومان
۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان
 • مسئول مرتبط
 • آقای نواری

  خانوم حلمی

 • نقد و بررسی
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • موتور دی سی کرماس در بین الکتروموتور DC در ایران بسیار شناخته شده است و در ترکیه ساخته می شود.الکتروموتور DC به خصوص الکتروموتور DC کرماس خصوصاً برای درب آسانسور بسیار استفاده می شود. منتها باید توجه داشت که الکتروموتور دی سی با برند کرماس نمونه های مختلفی دارد. به عنوان مثال یک نمونه از الکتروموتور DC کرماس دارای IP 34 و دور 1600 دور است و بجای جای خار بر روی شفت آن جای رزوه برای پیچ است.

  مزیت الکتروموتور سردرب آسانسور DC کورماس 190 وات 

  یکی از پرکاربرد ترین الکتروموتورDC استفاده از آن در آسانسور است که مزایای بسیاری دارد. از جمله مزایای مهم این نوع وسیله میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

  1. الکتروموتور سردرب آسانسور DC کورماس 190 وات که در این بخش قرار دارد دارای IP 44 و 1400 دور است و همچنین بر روی شفت خروجی الکتروموتور دی سی خار قرار دارد.
  2. از این حیث این الکتروموتور DC بسیار مناسب است که با گیربکس سایز 30 و نسبت های مختلف کوپل شود. در بسیاری موارد نیاز است که الکتروموتور دی سی انکودر داشته باشد. 
  3. این کالا این امکان را دارد که با اضافه کردن شفت انکودر دار در انتهای آن، بتوان از آن برای مصارف این چنینی استفاده کرد.
  4. قطر شافت خروجی در الکتروموتور دی سی کرماس 190 وات 24 ولت (این محصول) 19 میلیمتر می باشد. کاتالوگ مربوط به الکتروموتور DC کرماس را می توانید از بانک کاتالوگ دریافت نمایید. 
  5. الکتروموتور دی سی 190 وات 24 ولت کرماس از 0.8 تا 8 آمپر ، آمپراژ دارد و حدود 1720 گرم وزن دارد. قطر بدنه اصلی الکتروموتور 190 وات کرماس 76 میلیمتر و ارتفاع کل آن 124 میلیمتر است.
  6. طول شفت الکتروموتور DC با توان 190 وات 20 میلیمتر است. الکتروموتور DC کرماس 190 وات 24 ولت فلنچ دار است و به راحتی می توان با گیربکس سایز 30 با فلانچ B5 آن را کوپل کرد. 

  برای مشخص کردن دقیق نوع الکتروموتور DC دریافت کاتالوگ الکتروموتور دی سی و دریافت گزینه های مشابه با کارشناسان فروش در تماس باشید.

 • مشخصات عمومی
  ملاحظات مهم
  درصورتی که تامین کننده نتواند در زمان مقرر کالا را تحویل دهد، کل مبلغ پرداختی عودت می گردد.
  برند الکتروموتور
  DC کرماس ترک Kormas
  بازه زمانی ارسال
  نیاز به پیگیری از تامین کننده
  مشخصات فنی
  دور خروجی الکتروموتور
  1400 تا 1500
  وزن محموله (گرم)
  2510
  منبع الکتریکی الکتروموتور
  دی سی DC
  ولتاژ موتورهای dc
  24 ولت
  جنس پوسته
  آلومینیوم Aluminium
 • ایمیل:
  کد مقابل را وارد کنید ...
 • محصولات مشابه
ثبت سفارش
تعداد
عنوان