پمپ کفکش باغی LEO لیو 500 وات فلوتر دار مدل XKS

دارای 24 ماه گارانتی در صورتی که ایراد از طرف مصرف کننده نباشد. برای تایید ایراد پمپ بازرس اتحادیه نظر خواهد داد. قبل از ثبت سفارش محصولات مشابه را در پایین بررسی بفرمایید.

ثبت سفارش
۴۳۸,۴۳۹ تومان
۴۱۸,۴۳۹ تومان
  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران
  • مشخصات عمومی
   ملاحظات مهم
   در صورت عدم موجودی کالا در انبار کالا صنعتی، ظرف 24 ساعت مبلغ پرداختی به مشتری عودت خواهد شد
   گارانتی
   برند پمپ خارجی
   لئو چین LEO
   مشخصات فنی
   حداکثر دمای سیال پمپ شونده
   35 درجه سانتیگراد
   مدل پمپ لئو LEO
   استخری , کفکش
   جنس پوسته
   پلاستیک مهندسی PP
   جنس پروانه
   پلاستیک مهندسی PA6 یا PPO
   برند
   لیو LEO
   نوع پمپ
   استخری, کفکش
   بازه هد ماکزیمم پمپ
   کمتر از 10 متر
   بازه دبی ماکزیمم پمپ
   5 تا 10 مترمکعب در ساعت
   قطر دهانه خروجی پمپ
   1 و 1/4 اینچ
   منبع انرژی
   برق تک فاز
   • کاربر مهمان
   • پنجشنبه 16 مرداد 1399 - 08:05
   • 0
   • 0
   برای چاه ۳۰ متری و حدود ۲۰ متر افقی چه کفکشی پیشنهاد میکنید ؟
   • کاربر مهمان
   • شنبه 11 مرداد 1399 - 10:05
   • 0
   • 0
   سلام، قیمت پمپ کفکه کش باغی LEO لیو 500 وات فلوتر دار مدل XKS چند هست برای سفارش گذاشتن و چه مدت طول میکشه بدستم برسه؟
   ...
  • نقد و بررسی
  • پمپ کف کش XKS 500P  لئو

   پمپ کف کش باغی  پلاستیکی  XKS 500P  لئو تولید شده توسط کمپانی لئو است تمامی محصولات کارخانه لئو قبل از ورود به بازارا کاملا مورد تست و ازمایش قرار می گیرند.پمپ های کف کش باغی در دو نوع استیل و پلاستیکی تولید می شوند که پمپ های کف کش باغی  XKS 500P  لئو ازنوع  پلاستیک می باشند.

   اصولا پمپ های کف کش دارای یک موتور الکتریکی می باشند که وظیفه تامین کردند نیروی مکانیکی پمپ را دارند ، کف کش ها  از یک پمپ گریز از مرکز عمودی تشکیل شده اند فشار سیال خروجی  در کف کش ها به جنس و نحوه ی چرخش پروانه ها بستگی دارند پمپ های کف کش چند مرحله ای بیش از یک پروانه دارند  و اگر یک پروانه در کف کش استفاده شود پمپ تک مرحله ای نام دارد .

   در پمپ های که بیش از یک پروانه دارند پره ها ی پمپ می توانند روی یک شفت سوار شوند و یا به صورت مجزا قرار بگیرند. علت کد گذاری پمپ کف کش XKS 500P  لئو به این صورت ، به این منظور است حرف  XKS  به معنی پمپ کف کش باغی و عدد 500  توان موتور پمپ (بر حسب وات) است ، حرف P  به معنی جنس بدنه پمپ از پلاستیک مهندسی است .این مدل پمپ لئو (XKS) به علت داشتن پکینگ نیاز به مراقبت زیادی دارد.مدل مشابه آن LKS است که ضمن بدنه و پروانه پلاستیک، به جای پکینگ سیل مکانیکی دارد که مشکلات XKS را ندارد.

   خصوصیات فیزیکی :

   جنس بدنه پمپ کف کش باغی  XKS 500P  لئو از پلاستیک مهندسی است ، هم چنین جنس پروانه پمپ از (PA 6) پلی آمید نایلون تولید شده است ، پایه پمپ کف کش باغی XKS 500P   لئو نیز از (PP)  به عبارتی پلاستیکی مهندسی می باشد. پمپ کف کش باغی  XKS 500P   لئودارای وزن 5.5 کیلو گرم و ابعاد جعبه  کف کش به صورت طول 210 میلی متر ، عرض 160 میلی متر و  ارتفاع 340 میلی متر وقطر دهانه ورودی و خروجی  پمپ کف کش باغی  XKS 500P   لئو 32 میلی متر است.

   خصوصیات عملکردی  :

   پمپ کف کش باغی  XKS 500P   لئو در مدل تک فاز قابلیت اجرا شدن با برق شهری را دارد ، توان موتور پمپ کف کش باغی  XKS 500P   لئو 500وات (0.5 کیلو وات ) یا به عبارتی 0.7 اسب بخار است .در حداقل دبی تا ارتفاع 7.6 متر هد دارد و برای ارتفاعات بالاتراز این مقدار مناسب نیست  ماکزیمم دبی 150لیتر بردقیقه تا ارتفاع 2.3 متر پاسخ گو است ،حداکثر عمق غوطه وری پمپ در سیال 7 متر است . حداکثر دمای سیال ورودی پمپ کف کش باغی XKS 500P  لئو نباید بیشتر از 35 درجه سانتی گراد شود .سیم پیچ های موتور از جنس آلومینیوم و دارای محافظ حرارتی داخلی است هم چنین دارای کلاس حرارتی F  و کلاس حفاظتی  IPX8 است .


   کاربردها :

   از پمپ کف کش باغی  XKS 500P  لئو می توانید برای انتقال آب تمیز یا آبی که مقدار کمی کثیفی دارد و هم چنین می توانید برای سیالاتی که از نظر خواص فیزیکی و شیمیایی مشابه به آب می باشند استفاده شود یکی از ویژگی های منحصر به فرد پمپ کف کش باغی  XKS 500P   لئو مناسب برای فرو رفتن در آب چاه و استخراج آب چاه از چاه های عمیق هم چنین برای تخلیه آب از منابع زیر زمینی استفاده می شود.
    

    

    

  • محصولات مشابه
  ثبت سفارش
  تعداد
  عنوان