021-91304300

تمامی سفارشات از تاریخ 6 فروردین ماه به بعد ارسال خواهد شد

تخفیف شگفت انگیز

فلومتر باد ( CFM متر )

CFM متر یا فلومتر هوا سرعت سنج های هوا که معمولاً بادسنج نامیده می شوند، برای اندازه گیری سرعت و / یا حجم حرکت هوا استفاده می شوند. به طور معمول ، بادسنج ها با ایستگاه های هواشناسی برای تعیین سرعت باد استفاده می شوند.

با این حال ، فلومتر هوا همچنین ابزارهای مهمی برای کاربردهایی مانند تعادل سیستم های تهویه مطبوع هوای گرم ، تجزیه و تحلیل سیستم های تهویه ، آزمایش آیرودینامیک و تأیید بخار بخار هستند.

در واقع ، هر کاربردی که حرکت هوا در آن اصلی ترین دغدغه است می تواند از بادسنج با کیفیت بهره مند شود.
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

تعدادی فناوری وجود دارد که با بادسنج های مدرن استفاده می شود:

پره

از پروانه نصب شده به صورت عمودی استفاده می کند. وقتی هوا از ملخ عبور می کند ، با سرعتی متناسب با سرعت باد می چرخد.

بادسنج های پره ای جریان هوا را مستقل از چگالی هوا اندازه گیری می کنند و برای بسیاری از کاربردها که در آن اندازه گیری بدون نیاز به اصلاح مورد نظر است ، ایده آل است.

بادسنج های پره باید در جهت جریان هوا نگه داشته شوند تا به درستی کار کنند.

باد سنج فنجانی

شامل فنجان هایی  است که در زاویه های مساوی روی بازوهای افقی نصب شده اند. مانند بادسنج های پره ای ، فنجان ها با سرعتی متناسب با سرعت باد می چرخند.

هوا ، صرف نظر از جهت حرکت ، همیشه رو به یکی از فنجان های چرخان است و نیازی به روبرو شدن با باد را از بین می برد..

هات وایر

بادسنج های سیم داغ از سیم بسیار ظریفی استفاده می کنند که تا دمای بالاتر از محیط گرم شده است. جریان هوایی که از سیم عبور می کند ، اثر خنک کننده ای روی سیم دارد، با افزایش جریان ، جریان الکتریکی نیز باید افزایش یابد تا دمای عنصر حفظ شود. جریان متناسب با ولتاژ خروجی ارسال شده به یک متر یا صفحه نمایش است.

سنسورهای نوع سیم داغ در اندازه گیری جریان هوا پایین نسبت به سایر فناوری ها بهتر عمل می کنند و به دلیل حساسیت آنها معمولاً در سرعت های هوای زیر 100 فوت در دقیقه اعمال می شوند. بادسنج های سیم داغ برای اندازه گیری های با دقت بالا نیاز به اصلاح دارند.

فشار دیفرانسیل

بادسنج های فشار افتراقی از لوله پیتوت برای هدایت جریان هوا به دستگاه اندازه گیری فشار دقیق (مانومتر) استفاده می کنند. جریان هوا باعث ایجاد فشاری می شود که توسط مانومتر تشخیص داده شده و به واحد سرعت باد تبدیل می شود. برای اندازه گیری دقیق سرعت ، لوله پیتوت باید به درستی وارد شود.

بادسنج ها اغلب با فن آوری های دیگر مانند سنسورهای دما و رطوبت ترکیب می شوند تا تنوع ساز افزایش یابد. سایر بادسنج ها ، که برای کاربردهای HVAC طراحی شده اند ، ممکن است شامل هودهای جذب کننده هوا برای جداسازی هوای خروجی از دریچه ها و رجیسترها باشند.

مانند بسیاری از ابزارهای مدرن ، برخی از بادسنج ها دارای ویژگی ها و عملکردهای پیشرفته ای مانند ثبت اطلاعات و ارتباطات هستند که اجازه می دهد داده ها بر روی دستگاه ذخیره شده یا با رایانه ها برای گزارش و نمایش گرافیکی به اشتراک گذاشته شوند.

کاربرد های متداول بادسنج ها

 1. نصب ، تعمیر ، تشخیص و بهینه سازی تهویه مطبوع
 2. آزمایش ، نصب و تأیید بخاری بخار
 3. نصب ، سرویس و تجزیه و تحلیل سیستم تهویه
 4. آزمایش و تجزیه و تحلیل باد و دما
 5. اتاق های دیگ بخار
 6. نظارت بر خروجی جریان یونیزر
 7. آزمایش آیرودینامیک خودرو
 8. تعمیر و نگهداری کارخانه / تاسیسات
 • سوالات متداول
ثبت سفارش
تعداد
عنوان