تخفیف شگفت انگیز

الکتروموتور ترمزدار
 • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

امروزه به واسطه کاربرد وسیع الکتروموتور در صنایع مختلف ، شرکت های بزرگ در صدد تولید محصولات با ویژگی های خاص هستند تا بتوانند بازار را در دست بگیرند. در این میان الکتروموتور ترمزدار با خاصیت استاپ و استارت در زمان دلخواه ، بسیار مورد توجه بوده است. این کالا که با نام های الکتروموتور استپ دار ، الکتروموتور بالابر و آسانسور و Brake Electro Motor هم شناخته می شود کاربری های متفاوتی دارد. از آن جمله میتوان به بالابرهای حمل کالا و نفر، الکتروموتور برای پله برقی، فرودگاه ها، الکتروموتور بالابر ساختمانی و حتی پرده سینما اشاره کرد و به طور کلی هر کجا نیاز به الکتروموتوری باشد که ایست و حرکت نیاز دارد از موتور ترمزدار استفاده می شود.

الکتروموتور ترمزدار فابریکی

همچنین ترمز الکتروموتور می تواند به طور جداگانه بر روی آن نصب شود. ترمز مغناطیسی تنوع بالایی داشته و عموماً به دو صورت تک و دوبل تولید و بر روی انواع الکتروموتور قابل سوار کردن است. نحوه عملکرد این ترمزها در الکتروموتور به این شکل است که در زمان اتصال برق، لنت توسط مگنت از صفحه آزاد و باعث می شود روتور الکتروموتور بچرخد. با قطع برق الکتروموتور، صفحه و نهایتاً موتور ثابت شده و ترمز عمل می کند.

سوالات متداول در مورد الکتروموتور ترمزدار

آیا الکتروموتور ترمز دار ام جی ام MGM نمایشگری دارد که مشخص شود موتور خاموش است یا روشن؟

در موتور های ام جی ام MGM آشکارساز میکروسوئیچ قرار دارد که نمایشگر روشن یا خاموش بودن الکتروموتور است اما این مزیت ارتباطی با ترمز الکتروموتور ندارد. این مزیت باعث شده است که در صورتی که روتور ثابت می شود نشان دهد که چرخش صورت نمی گیرد. 

نصب ترمز بر روی الکتروموتور در کدام صنایع کاربرد دارد؟

الکتروموتور ترمز دار برای انواع جرثقیل وینچی ، آسانسور ، نفربر و بالابرها ، کلایمر ، دستگاه شرینک ، نوار نقاله های زاویه دار ، دستگاه بسته بندی و بسیاری صنایع دیگر کاربرد فراوان دارد. به طور کلی هر کجا که نیاز باشد شفت الکتروموتور برای لحظاتی ثابت شود از ترمز استفاده می شود. دینام ترمزدار برای بالابرهای دقیق که نیاز باشد در یک سطح خاص بایستد استفاده می شود اما بیشتر بالابرهای مغازه ها از الکتروگیربکس بدون ترمز استفاده می کنند. در حقیقت بجای نصب ترمز الکتروموتور برای توقف آنی، از یک میکرو سوئیچ در بالاتر از جایی که نیاز به استادن است استفاده می کنند. زمانی که الکتروموتور خاموش می شود، بالابر پایین آمده تا وقتی که موتور کاملاً توقف نماید. از دینام ترمزدار به عنوان الکتروموتور بالابر کوپل شده با گیربکس استفاده می شود. به عنوان یک مثال ساده الکتروموتور بالابرهای ساختمانی اگر با موتور ترمزدار بسته شود به صورت آنی قابلیت ایستادن دارد اما اگر موتور ترمزدار نباشد با کمی تاخیر خواهد ایستاد.

ترمز SEW چه مزیتی دارد؟

SEW موتور ترمزدار سه فاز نیز تولید میکند که در زیر مزیت های استفاده از دینام ترمز دار اس ای دبلیو درج شده است.

 1. ایمنی بسیار بالا
 2. دامنه گستره ترمزها برای الکتروموتور انتخابی
 3. طراحی کامپکت و فشرده که باعث کاهش طول و وزن ترمز شده است.

الکتروموتور ترمزدار در تهران هم موجود است؟

الکتروموتور ترمزدار در تهران هم وجود دارد و علاوه بر این می توانید الکتروموتور ساده خود را برای ما ارسال کرده و با بستن ترمز روی الکتروموتور آن را به صورت موتور ترمزدار تحویل بگیرید. پس از ثبت سفارش در سایت کالا صنعتی، شما میتوانید الکتروموتور ساده خود را برای ما ارسال نمایید در اولین فرصت موتور ترمزدار برای شما ارسال خواهد شد. الکتروموتور ترمزدار در تهران ، مشهد ، شیراز ، اصفهان و تبریز قابل تحویل است. الکتروموتور ترمزدار ایرانی عموماً بدون ترمز تولید می شود و برای ترمزدار کردن دینام باید بر روی الکتروموتور ترمز نصب شود. دینام ترمزدار خارجی اما موجود است. در سایت کالا صنعتی الکتروموتور ترمزدار چینی با ترمز فابریک به فروش میرسد. قیمت الکتروموتور ترمزدار و خرید الکتروموتور با کارشناسان ما در تماس باشید. 

دینام کلاچ دار با دینام ترمزدار چه تفاوتی دارد؟

الکتروموتور کلاچ دار همان الکتروموتور ترمزدار است و با نام های موتور ترمزدار ، موتور کلاچ دار ، موتورگیربکس کلاچ دار ، موتور گیربکس ترمز دار و ... شناخته می شود.

 • سوالات متداول
ثبت سفارش
تعداد
عنوان