تخفیف شگفت انگیز

پمپ کالمو Calmo

 • پمپ آب مگنتی کالمو
 • پمپ کفکش کالمو
 • پمپ سیرکولاتور کالمو • وضعیت
 • جدیدترین
 • پربازدیدترین
 • پرفروشترین
 • ارزانترین
 • گرانترین
 • الفبا
 • محبوب ترین

پمپ کالمو چینی یکی از پمپ های با کیفیت است که به تازگی وارد بازار ایران شده است. پمپ کالمو دارای مدل های مختلفی می باشد که هر یک برای کاربری متفاوتی طراحی و تولید شده است. الکتروپمپ، پمپ مگنتی، پمپ ساید چنل و انواع بلوئر از سری محصولات شرکت کالمو می باشد. پمپ چینی کالمو دارای کیفیتی در سطح پمپ های ایتالیایی است که با قیمتی به مراتب پایین تر ارائه می گردد. پمپ کالمو دارای یک سال گارانتی تعویض است. پمپ کالو به صورت یک مجموعه کامل به شما ارائه می گردد که این مجموعه شامل تمامی لوازم جانبی از جمله ست کنترل پمپ است.

پمپ کالمو مگنتی

معرفی برند پمپ کالمو

چین یکی از کشورهایی است که امروزه در صنعت دنیا جایگاه ویژه ای دارد. برند کالمو چینی دارای کیفیتی منحصر به فرد و قیمت هایی به صرفه است. یکی از مهمترین مزیت های پمپ calmo ساخت و تولید پمپ ها تحت لیسانس کشور ایتالیا است. از جمله شعارهای برند کالمو احترام به مشتری است که سرحوله خدمت رسانی این شرکت می باشد. از دیگر مزیت های محصولات شرکت کالمو گارانتی تعویض پمپ به مدت یکسال است. این گارانتی در واقع به این معناست که در صورت بروز مشکل و خرابی پمپ در طول یک سال کار، امکان تعویض کامل پمپ وجود دارد. برای آگاهی از قیمت پمپ می توانید به سایت کالاصنعتی مراجعه کنید.

پمپ کالمو

انواع پمپ کالمو

پمپ کالمو در مدل های مختلفی با ویژگی های گوناگون ارائه می شود. این پمپ ها توانایی کار با سیالات مختلف از جمله آب و انواع اسید را دارند. بهتر است قبل از خرید هر کدام از مدل های پمپ کالمو، با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید.

پمپ کالمو گریز از مرکز دو پروانه

این مدل از پمپ کالمو برای سیالات ساده مانند آب مناسب هستند. پمپ آب کالمو دو پروانه دارای شفت از جنس فولاد ضد زنگ، نویز پایین و محافظت حرارتی بالا می باشد. سیال مورد استفاده در پمپ گریز از مرکز دو پروانه باید کاملا تمیز، غیر قابل اشتعال و انفجار و فاقد خصوصیات خورندگی باشد. دمای کاری سیال در این پمپ ها باید بین 35 تا 90 درجه سانتی گراد باشد. موتور الکتریکی متصل به پمپ دو پروانه دارای خصوصیاتی مانند آسنکرون، قفسه سنجابی و دارای خنک کاری با هوا است.

الکتروپمپ گریز از مرکز

اطلاعات دقیق تر مربوط به هر کدام از محصولات در کاتالوگ پمپ آب کالمو موجود است. اما به طور خلاصه می توان گفت که این مدل از الکتروپمپ کالمو دارای ویژگی هایی همانند پمپ گریز از مرکز دو پروانه است. تنها تفاوت الکتروپمپ امکان استفاده از پروانه های برنزی و فولادی در مدل های مختلف آن است که در مدل قبل وجود ندارد.

پمپ کالمو محیطی

پمپ کالمو محیطی برای سیالات تمیز و عاری از هرگونه آلودگی مناسب می باشند. بازه دمایی عملکردی پمپ محیطی بین 35 تا 90 درجه سانتی گراد است. پمپ کالمو محیطی دارای شفت فولادی ضد زنگ است که سر و صدای بسیار پایین دارد. این پمپ ها قادر به کار در بازه های زمانی طولانی مدت هستند.

الکتروپمپ جتی

این مدل پمپ کالمو دارای عملکردی مشابه پمپ های قبلی است. این مدل از پمپ ها به یک الکتروموتور وصل می باشند که امکان پرتاب سیال با سرعت بالا به صورت جتی را دارند. به صورت کلی پمپ کالمو در مدل های خانگی، کف کش و مگنتی ارائه می شود. این سه مدل دارای بیشترین محبوبیت در نقاط مختلف دنیا است. پمپ های خانگی برند کالمو در سه سری CPM، JSP335A، QB60، GSCM و SCM ارائه می گردند. پمپ کالمو خانگی سری CPM دارای حداکثر ارتفاع 33 متر، حداکثر آبدهی 27 متر مکعب در ساعت و کلاس حفاظتی IP44 است. جنس پروانه این سری از پمپ ها از برنز بوده و دارای کاربری در صنایع کشاورزی و انتقال آب است.

انواع پمپ خانگی کالمو

 1. پمپ کالمو سری JSP335A دارای حداکثر ارتفاع 52 متر، حداکثر آبدهی 3.2 متر مکعب در ساعت و کلاس حفاظتی IP44 است. جنس پروانه این پمپ ها از فولاد ضد زنگ و برنز است. این پمپ ها برای انتقال سیالات تمیز و بدون ذرات جامد مناسب هستند.
 2. پمپ کالمو سری QB60 دارای حداکثر ارتفاع 60 متر، حداکثر آبدهی 3 متر مکعب در ساعت و کلاس حفاظتی IP44 است. جنس پروانه این پمپ ها فلز برنز است که برای انتقال سیالات غیر خورنده و غیر قابل اشتعال مناسب است.
 3. پمپ کالمو GSCM دارای حداکثر ارتفاع 33 متر، حداکثر آبدهی 6 متر مکعب در ساعت و کلاس حفاظتی IP 44 است. از این پمپ ها برای انتقال سیالات عاری از ذرات ساینده استفاده می شود. جنس پروانه این پمپ ها می تواند از فولاد ضد زنگ و برنز باشد.
 4. پمپ کالمو سری SCM دارای حداکثر ارتفاع 66 متر، حداکثر آبدهی 12 متر مکعب در ساعت و کلاس حفاظتی IP 44 است.

پمپ کفکش کالمو

از دیگر مدل های پمپ کالمو پمپ کف کش است که در سه سری QDX، S100P و CSM4700 ارائه می شود.

 1. پمپ کالمو سری QDX دارای حداکثر ارتفاع 32 متر، حداکثر آبدهی 25 لیتر بر دقیقه و توان 0.75 کیلووات است.
 2. در پمپ های سری S100P دارای حداکثر ارتفاع 6 متر، حداکثر آبدهی 3.6 متر مکعب بر ساعت و توان 0.14 اسب بخار است.
 3. در پمپ های سری CSM 4700 دارای حداکثر ارتفاع 8 متر، حداکثر آبدهی 17.8 متر مکعب در ساعت و جنس بدنه پلاستیکی است. تمامی این پمپ ها قابلیت انتقال سیالات با ویژگی های مختلف را دارد.

پمپ مگنتی کالمو

پمپ مگنتی کالمو از دیگر مدل های برند کالمو است که در دو سری MD-R و MX ارائه می شود.

 1. پمپ کالمو سری MD-R دارای حداکثر فشار 0.85 بار، حداکثر آبدهی 150 لیتر بر دقیقه و جنس بدنه پلی پروپیلن است.
 2. پمپ سری MX دارای حداکثر فشار 2.5 بار و حداکثر آبدهی 250 لیتر بر دقیقه است. پمپ های مگنتی کالمو برای انتقال اسید ها و مواد شیمیایی مناسب هستند.  

کاتالوگ پمپ کالمو.

راهنمای انتخاب پمپ کالمو

در انتخاب پمپ کالمو بهتر است نسبت به حداکثر ارتفاع، حداکثر آبدهی و توان موتور توجه کرد. تمامی خصوصیات مطرح شده در نمودار عملکردی پمپ وجود دارد که می توانید با کمک آن از جزییات کاری پمپ با خبر شوید. توجه کنید که چه مدل پمپی را برای انتقال سیال در نظر می گیرید. بسیاری از پمپ های اشاره شده در این مقاله برای انتقال سیالات تمیز و بدن آلودگی مناسب هستند. وجود مواد زائد در سیالات می تواند آسیب های جدی به پروانه های پمپ ها بزند. پمپ های مگنتی غالبا برای انتقال مواد شیمیایی و خورنده مناسب هستند. جنس بدنه پمپ کالمو می تواند فولاد ضد زنگ، چدن، برنز و پلاستیک های خاص باشد. برای انتخاب مدل مناسب خود بهتر است با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید.

 • سوالات متداول
ایمیل(اختیاری):
کد مقابل را وارد کنید ...